Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


535. szitaszivárvány (válaszként erre: 532. - Remény21)
2009. jún. 8. 17:36
Jövőhét kedd. Majd meglátjuk milyen a doki és mit mond, de nagyon kevés olyan orvos van, aki annyira őszinte és segítőkész, mint Tándor doki, talán már babonából se akarnék inszemre máshová menni. Elsőre bejött. Remélem másodszorra is jó lesz minden!
534. Remény21 (válaszként erre: 530. - MrvRita)
2009. jún. 8. 17:02
Képzeld! Bibócskával lepacsiztuk, h megyünk gruppenre Bodnárhoz! sztem szinte egy időpontban (augusztusban) kezdünk majd mind2-en :) amúgy nálam is diliház...tanévzárás...már dolgozok mától...jövő héten még egy csomó ellenőrzésem lesz, de legalább lekötöm az agyamat! :) mindig csak a vizsga! jóból is megárt a sokk! :)
533. Remény21 (válaszként erre: 530. - MrvRita)
2009. jún. 8. 16:59
Szia CukorBogyó! :) Örülök Neked!
532. Remény21 (válaszként erre: 531. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 8. 16:58
Nagyon örülök, h sikerült elérned! :) Kedd alatt a holnapot érted? vagy a jövő hetet? ha TB-re csináltatd az inszemet, akkor azt a jópár 10e-ret megspórolhatod...de ahogy gondolod (csak jótanács volt), hisz ha nincs nálatok baj, akkor itt is sikerülnie kell az inszemnek...mindenki a magáét tudja... :) kíváncsian várom majd a fejleményeket! :)
531. szitaszivárvány (válaszként erre: 527. - Remény21)
2009. jún. 8. 16:48

Köszönöm! Már beszéltem is vele, kedden megyek magánrendelésre, a többit ott beszéljük meg.

Az a helyzet, hogy én annyira bízom Tándor dokiban, hogy most már az inszeminációnál nem nagyon akarom lecserélni. Nekem az első próbálkozásra baba lett belőle... sajnos nem maradt meg, de erről nem ő tehet. Nekem a gyógyszerek több mint 70 ezerbe voltak + a beültetés és utána még a többi is ki tett pár 10 ezret.

A képen nem én vagyok, de a szemem hasonlít. Majd felteszek magamról is egy képet

530. mrvRita
2009. jún. 8. 16:39

Sziasztok!

Itten vagyok, csak ma sok tennivalóm volt.

Fősulira be kellett mennem az adminisztrátorhoz az indexemért, mert hétvégén nincsenek és szombaton 2 vizsgám lesz Zh, írásbeli:-)


Egy kicsit mindha kezdenék javulni.

Képzeljtek ma meglátogatott a kolléganőm, ez nagyon jó esett:-)


Mondta is, hogy amíg cssak tudok maradjak betsiben, mert a melón tiszta diliház van és nagyobb a stressz mint volt.:-((


Na hát ez nekem most nem hiányzik, meg is beszélem a házidokimmak pénteken.Remélem sikerül.:-)


Veletek mi ujság Reményke21 hogy vagy és Bibócska na és a többiek.

Üdv az ujjaknak a csapatban.:-)


Puszi!Rita

529. Remény21 (válaszként erre: 526. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 8. 16:34
És így mennyibe volt nektek az egész procedúra, ha meg szabad kérdezni?
2009. jún. 8. 16:31
jah, és gratulálok az 500. hozzászólónak, azaz Huginak! :) postán küldjük a főnyereményt! :):):)
527. Remény21 (válaszként erre: 526. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 8. 16:25
Ha beutalód van nőgyógyásztól (és ha ő megvizsgál, akkor gondolom lehet be is hív majd a meddőségibe) és igazolva van a meddőség v.milyen oka, akkor 6 inszemet, majd utána 5 lombikot támogat a TB (egyelőre)...a gyógyszereket (injekció, stb) saját magadnak kell finanszírozni...inszemnél ez nekem kb. havi 40e Ft volt, lombiknál azt mondják a lányok (a nagyobb dózis miatt) kb. olyan 80e Ft-ba kerül. Privibe megírom a telefonszámát. Hivatkozz egy ismerősödre, hogy ajánlották, és utána mondd el a bajodat töviről hegyire....ja és nem biztos hogy elsőre fel fogja venni (van mikor ügyeletes, van mikor műt, vizsgál), úgyhogy csörgesd kitartóan, de ne zaklatóan...ugye értesz? ;) Én tiszta szívből ajánlom, máshoz már nem is mennék :)
526. szitaszivárvány (válaszként erre: 506. - Remény21)
2009. jún. 8. 15:44
Köszönöm a válaszod! És igen, érdekelne a telszáma. Klinikán nem kell inszeminációért fizetni? Mi egyből a Kaáliba mentünk, nem is néztünk szét máshol.
2009. jún. 8. 15:24

puszi..

remélem még ma benézel..

jó munkát

2009. jún. 8. 15:20
hát igen :( Megyek Drága! Nem tudom, mikor leszek, vigyázz magadra! üdv a Többieknek is! pussz Lányok!
2009. jún. 8. 15:10

hát tudod mi van..

az élet nem igazságos..

de örüljünk hogy van egy szerető ember mellettünk aki mindenben támogat bennünkek..gondolj bele ha nem így lenne..

pedig mennyi baba hal meg évente mert az anyja úgy maradt és nem hajlandó vállalni.más meg alaposan megszenved mire anya lehet.hát sajna ez van

522. Remény21 (válaszként erre: 521. - Bibócska)
2009. jún. 8. 15:00
minden nap felteszem most már ezt a kérdést: hogy miért pont velünk történik minden...de aztán látom a fórumot, az enyémtől még sokkal de sokkal nagyobb bajok is vannak...meg azt mondja mindig a férjecském, h mi erősek vagyunk, meg tudunk intézkedni, utána járni a dolgoknak....azoknak sikerül elsőre (és itt most elnézést is kérek tőlü), akik nem "talpraesettek", nem tudnak intézkedni - nekik muszáj, h az ölükbe pottyanjon...
2009. jún. 8. 14:54

na majd ha eljön az időnk összedugjuk a borzinkat...

na igen és látod mi is hol köttöttünk ki még szerencse hogy ilyen hamar akartunk gyereket és nem évek múlva..

addig az embernek eszébe sem jut hogy valami nem kóser...

2009. jún. 8. 14:43
26 évesen még Tiéd az egész világ Baby! :) én imádtam 26-nak lenni...de rég is volt, meg akkor még úgy gondoltam minden rendben :(
2009. jún. 8. 14:36
na én is ilyen vagyok, birkatürelemmel! dúl a love közöttünk hihi :) (csak nehogy rosszat feltételezz rólam), figyi! olvastam olyan fórumot, h a két csaj egy helyre ment, tudták az időpontot...és megbeszélték az ismertető jegyeket, ki milyyen ruciban lesz!!!! nem hiszem el, h már én is itt tartok....kezdek molyos lenni :):):) de egy nyári nyalásra mindenképp a vendégem vagy :) meg a többiek is....és most a FAGYIRA gondoltam :):):)
2009. jún. 8. 14:22

csúcs csaj vagy kezdelek imádni..igen nevettem és örülök neked..

de jó lenne ha majd taliznánk ha máshol nem a doki szobája előtt...

nyugi én türelmes ember vagyok több kell hogy felidegeljem magam csak próbálkozz és meglátod:-)

517. Remény21 (válaszként erre: 516. - Bibócska)
2009. jún. 8. 14:18

na még az hiányzik nekem, hogy te is begurulj itt nekem, mint maci a álnásba!!!!!!!!!!!!!!

:):):):) nem azé mondtam, olyan ari volt!!!! és jólesett! és köszönöm! és igenis avatkozz bele!!!!! :):):) ha most mosolyox, akkor már megérte ez az egész!!! :) oszt megyünk Bodnár papához gruppenre :):):):):)

2009. jún. 8. 14:12

ok doki néni többet nem avatkozom a hozzászólásodba:-)

hát remélem molly megbékél hiszen tényleg nem könnyű itt senkinek

515. Remény21 (válaszként erre: 514. - Bibócska)
2009. jún. 8. 14:07
:(, most biztos tiszta ideg lett még erre, bár sztem mindannyiunkban érezni a feszültséget (sajnos) Köszi anyuci a védelmi beszédet, de nagylány vagyok már ... ;)
2009. jún. 8. 14:04

nem tudom...valóban fura mert az lenne a jó ha már tudnának egy két vizsgálatot mire belefognak de látod tényleg mindenhol másképp vannak ezek a dolgok...

ráadásul ő nem a kaáliba fog járni.lehet hogy ott meg teljesen más vizs.-ok kellenek

513. Remény21 (válaszként erre: 512. - Bibócska)
2009. jún. 8. 13:59
:) Mi van Mollyval szerinted? De hát nem én kérdeztem hülyeséget, szerintem.... jól megnehezítik az ember dolgát ott náluk...
2009. jún. 8. 13:55

igenis doktor néni...

egyébként iszok folyton és ígérem elmegyek ha nem javulok!!!!

511. Remény21 (válaszként erre: 510. - Bibócska)
2009. jún. 8. 13:50
tessék elmenni orvoshoz! nem hiányzik, h kiszáradj! majd kapsz egy kis B6-ot, vagy vmi hasonlót, és minden jó lesz...
2009. jún. 8. 13:45

még nem mentem ha holnapra sem javul elmegyek.

mondjuk már két órája nem kellett mennem hátha rendbe jövök...

nem tudom miért van..szerintem valami kellemes vírus!!

nekem nem szokott idegi alapon ilyen panaszom lenni..

remélem most már jobb lesz

509. Remény21 (válaszként erre: 508. - Bibócska)
2009. jún. 8. 13:35
és orvos látott már? mármint olyan házi féle!???? vagy idegi alapon vmi? :(
508. bibócska (válaszként erre: 505. - Remény21)
2009. jún. 8. 13:15

szió remény...

hát én 22.-ig itthon leszek.de most nem vagyok valami jól.a hasfájáson és rossz közérzeten kívűl mára még a hasam is megy.úgyhogy most pihenek és szenvedek...

507. Remény21 (válaszként erre: 506. - Remény21)
2009. jún. 8. 13:15
Ja, és tudom, hogy most ki kell várnod a Te idődet, meg erősödnöd is kell, de a Klinikán nincs olyan hosszú várólista inszemre, mint a Kaáliban. Káliék 3 havonta végeznek beavatkozásokat (asszem), a klinikán az inszemek akár egymást követő ciklusban is következhetnek! És a dr. úr csinál inszeminációt is!
506. Remény21 (válaszként erre: 472. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 8. 13:12
Szia Szivárvány! én a debreceni klinika Meddőségi rendelőjébe jártam Dr. Sápy Tamáshoz - róla még fogok szólni később - nekem 4 sikertelen inszemem volt :( , most várunk majd az első lombikra a Kaáliban. Ezek a rendelők szinte egymás mellett vannak...Mi tehát az inszemeket a klinikán kezdtük, mert ugye abból 6-ot támogat TB, de mostanra derült ki a bajunk, ezért a dr. úr egyből lombikra javasolt! Maqánrendelése is van háznál, én oda mentem első vizsgálatra (10000 Ft volt, de nem sajnálom, mert megérte! Megtaláltam életem nőgyógyászát! Ha összejön a lombik (és miért ne jönne :)), akkor tuti nála fogok szülni! Precíz, jópofa, közvetlen, humoros a kellő mértékig, bármilyen bajoddal meg lehet telefonon csörgetni, rendelkezésedre áll, nagyon szívesen megadom a telószámát, ha érdekel...biztos tud neked segítséget adni telefonon is, hogy merre indulj el. A klinikán adjunktusi státuszban van, és ráadásul szépen is varr, nemrég műtött! Úgyhogy csak ódákat tudok zengeni róla! Szólj, ha érdekel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook