Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A hálapénz intézménye a miskolci Semmelweis kórház terhesgondozásán-szülészetén fórum

A hálapénz intézménye a miskolci Semmelweis kórház terhesgondozásán-szülészetén (beszélgetős fórum)


2009. aug. 28. 21:34
Sziasztok. Ez egyéntől függ mennyi pénze van . Egy magánrendelés általában 5.000-8.000Ft.Ha nem magánrendelésre megy az ember akkor is illik adni valamennyit.Ez a saját véleményem ,jobban éreztem így magam, pláne ha a saját megbízható orvosomnál jártam.
2008. nov. 10. 21:10

Szia, a "nőgyógyászok miskolcon" fórumot lenne érdemes átolvasnod, ott felmerült egy pár orvos neve ;-)

Szülésért pedig általában a magánrendelés árának 10x-eset szokták adni a kismamák (egy magánrendelés kb. 5e.)

2008. nov. 8. 21:36
szia, bocs csak most jártam erre, hát azért, mert kismama vagyok és nem igazán járatos ebben, ráadásul a dokikat sem ismerem, meg az ottani szokásokat sem, ezért kérdeztem, ugyanis nem rég lakom csak Miskolcon.
3. nemeskata (válaszként erre: 2. - Nemeskata)
2008. nov. 7. 22:26
hálépénz= hálapénz (bocsi)
2008. nov. 7. 22:25

Szia !


Nagyon hivatalosra sikeredett kérdésed :-O !

Megkérdezhetem, hogy miért érdekel ennyire a hálépénz?

Üdv: Kata

2008. nov. 6. 21:19
Sziasztok! Miskolci volt és jelenlegi kismamák véleményére lennék elsősorban kíváncsi, akiknek vannak tapasztalataik a Semmelweis kórház szülészeivel, ill. nőgyogyiaival kapcsolatban a hálapénz témakörében.Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook