Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bajcsy kórházban a terhesgondozásról tapasztalatokat tudna nekem írni valaki? fórum

Bajcsy kórházban a terhesgondozásról tapasztalatokat tudna nekem írni valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2015. aug. 30. 14:05

Sziasztok!



Szült esetleg mostanában valaki a Bajcsy kórházban? Melyik orvost ajánlanátok?


Köszi :)

73. e918aff17d (válaszként erre: 72. - Lion128)
2015. febr. 6. 17:33
Én kétszer szültem ott. Szerettem oda járni.70 km távolságból is. Velem mindig mindenki kedves volt. Kivéve a labor! Na az brutális. Szerintem a kórház is jó. Próbálnád ki Cegléden.
2014. dec. 14. 21:30
2012-ben szültem ott, nagyon sokat kellett várni a vizsgálatokra, pedig hónapokkal előre volt időpontom mindegyik kötelezőre. Nem ajánlom a kórházat.
2012. ápr. 18. 08:32
Senki nem szokot a Bajcsy kórházba járni,senki nem szült ott???
70. sneer (válaszként erre: 67. - 8559ed0e1b)
2009. szept. 2. 14:45
Szia! Dr. Nagy LÁszló nagyon emberséges, nem a pénzre megy, szerintem eléggé olcsó és nagyon-nagyon kedves is! Ha kell, adok priviben telefonszámot!
69. kotkoda13 (válaszként erre: 67. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 12. 09:57

Szia !

Én Polgár doktor úrhoz mentem el a múltkor, sok jót hallottam róla, és szimpi volt !

A magánrendelése a kórházzal szemben van ! ( Lavotta u, gyógyszertár mellett)

2009. aug. 7. 21:00

szia krisztine!!!

hát én oda járok az én dokim lászló ádám az osztályvezetö adjuntus.

nagyon jó ajánlanám de eléggé a pénzre megy sajna.

de ha gondolod és úgy érzed keresd öt.

a többi doki is jó,én mikor benn feküdtem mindenki nagyon kedves és rendes volt és a szülésznök is.

a csecsemösök már nem annyira de ez legyen a legkevesebb.

2009. aug. 7. 18:48

Sziasztok.

Ha valaki tud egy jó nőgyógyászt a Bajcsyba olyat aki emberséges és nem a pénzre megy az írjon nekem.

66. babszika (válaszként erre: 65. - Sneer)
2009. márc. 8. 19:18

Köszönöm szépen!

Várom az infókat!Jajj én pont ettől tartok, hogy mi van ha sokan szülünk majd egyszerre, és hogy tud a doki annyi kismamára figyelni egyszerre. Amúgy olvasgattam más fórumokat is a Bajcsyról és felírtam két szülésznő nevét, akiket nagypn dícsértek. Az egyikük Tóth Ferencné, a másik egy bizonyos Magdika. Lehet, hogy éppen közülük volt valaki a tiéd?

65. sneer (válaszként erre: 64. - Babszika)
2009. márc. 7. 22:10

Szia!

Én nem választottam szülésznőt, de aki nálam bent volt, az tüneményes volt! A nevét nem tudom, de majd megkérdezem. Meg van egy Erzsike nevű, ő is nagyon aranyos! Őket kettőjüket tudom ajánlani, illetve a barátnőm fogadott egyet, majd megkérdezem a nevét, és megírom! Egyébként szerencsére nekem azért nem kellett fogadnom szülésznőt, mert a dokim szinte végig bent volt velem, és foglalkozott velem, és nem a szülésznőre hárult ez a feladat, bár ő is ott volt velem, és sokat segített ő is! Bár nem értem, hogy tudott mindig velem lenni, mikor vagy 4-5 szülés ment egyszerre, de mégis úgy emlékszem, hogy mindig ott volt velem ő is :)

64. babszika (válaszként erre: 63. - Sneer)
2009. márc. 1. 09:58
Esteleg szülésznőt nem tudsz ajánlani, aki nálad bevállt, kedves, aranyos, figyelmes,stb::) Gondoltam, majd ha itt lesz az ideje megkérdezem a dokimat is, lehet, hogy van olyan szülésznő akivel ők jól tudnak együtt dolgozni.
63. sneer
2009. febr. 26. 13:16
Sziasztok! Köszi! :) Igen, a felújított vajúsó meg a szülőszobák nagyon jók! és a kádat nekem ők ajánlották fel, nem is kellett kérnem, és a labdát is ők hozták kérés nélkül! Ja, és a szülésznők nagyon aranyosak! :)
62. babszika (válaszként erre: 60. - Sneer)
2009. febr. 24. 13:59

Szia!

Én is gratulálok!

Hallottam, hogy szinte mindig nagyüzem van a Bajcsyban, mert a bezárások miatt rengeteg helyről most már odamnennek szülni.Ahogy olsvasom viszont, ha kádat szeretnék megkaphatom, és labdát is szereznek ha kell. Ez jól hangzik.

61. camomille (válaszként erre: 60. - Sneer)
2009. febr. 23. 13:20

gratulálok a kicsi lányhoz

köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat

60. sneer
2009. febr. 23. 12:38
Siasztok! Február 4.-én végre megérkezett Adrienn! Pár nappal később jött ugyan, de azért megérte várni. Szóval mostmár tudok véleményt mondani a szülészetről is. Először is, túlhordás miatt be kellett feküdnöm a kórházba. Azt mondták, hogy 7-től van betegfelvétel, de elég, ha 8-ra odamegyünk, és szólunk, hogy ott vagyunk. Csak 9-re mentünk oda, de még szerencse, mert csak 13 órakor kaptunk ágyat. De addig meg az volt a baj, hogy mikor szóltunk, hogy megérkeztünk, akkor kitöltettek néhány papírt, és utána semmit nem mondtak. Sok óra elteltével többször mentem be az irodába, hogy nem felejtettek el minket? Aztán megkaptuk az ágyat. Szerencsére 2 vagy 3 ágyas szobák vannak, jó ágyakkal. Az akkor ügyeletes nővér nagyon aranyos volt. Itt töltöttem a szülészeten 1 éjszakát. Mivel még nem szültem meg, és kellett a hely annak, akinek már megszületett a babája, így áttettek a nőgyógyászatra, ami a lehető legmesszebb van a csecsemősöktől és a szülészettől. Ott is 3 ágyasba kerültem. Hát itt már voltak viccesebb dolgok. Először is, volt egy nővér, aki olyan, mint egy katonatiszt. Mindenki fekszik az ágyában, mert éppen szült vagy szülni készül, és reggel 6-kor beront a lázmérőkkel, felkapcsolja a lámpát, majd mikor jön a lázmérőkért, akkor mondja, hogy rakjunk rendet a szobában, meg az ágyat igazítsuk meg (mikor benne fekszünk), mert mindjárt jön a vizit. Mintha a dokikat az érdekelné, hogy mennyire rendezett ágyban fekszünk? De ezt akkor is eljátszotta, mikor 3 frissen műtött császáros feküdt a szobában, hogy rakjunk rendet, ágyazzunk meg, stb... Szóval az a nő vicc. De már csak jókat nevettünk rajta. A csecsemősök között is van, aki kedvesebb, és aki morcosabb. Szóval embere válogatja. Mivel mi a nőgyógyászaton feküdtünk, oda nem is jöttek, hogy segítsenek-e, de ha hívtuk őket, hogy mutassák meg ezt vagy azt, akkor viszont jöttek, és segítettek. A szülőszobák egyébként tényleg jók, meg a vajúdó is, csak azon a héten, mikor szültem, eléggé nagyüzem volt, így foglalt volt minden szoba, így nem lehetett választani. Vajúdásnál kádban lehettem, majd átmentünk a szülőszobára, és ott kaptam labdát is, az elég jó volt. Aztán sajnos a szülés végefelé a magzati szívhangok egyre rosszabbak lettek, így a császár mellett döntöttek. Viszont a műtőt 5-10 perc alatt összekapták, és mindenki ott volt, szóval onnantól kezdve minden nagyon felgyorsult. Ott mindenki nagyon kedves volt, bár kicsit kiszolgáltatott a helyzet, mikor meztelenül kell ráfeküdni a kocsira egy idegen pasi előtt, aki betol a műtőbe, majd szintén meztelenül pakolgat ide-oda a műtősztalra, majd vissza a kocsira, és onnan a szobába. Ez kicsit kellemetlen...Nem tudom, ez máshol hogy működik, mert még nem műtöttek sosem. Amúgy a kaja elég jó volt a kórházban, én szinte mindig jól laktam. Ennyit tudok írni, de ha konkrétan van valakinek kérdése, akkor kérdezzen nyugodtan.
59. 3a724ecf9f (válaszként erre: 58. - Camomille)
2009. febr. 12. 15:55
hát...nehéz lesz, de kitartás, és kialakul.egyébként én tudtam pihenni, főleg, mert anyukám és a párom látogattak, és ők ezért kezelték a Pockost.nekem csak az maradt, amihez csak én kellettem.... :)
58. camomille (válaszként erre: 57. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 12. 09:43
persze, csak nekem a kórházban lenne lehetőségem pihenni, mert ha hazajöttünk két gyerkőccel kell ellenni és hát ez már a nehezített fokozat :-)))
57. 3a724ecf9f (válaszként erre: 56. - Camomille)
2009. febr. 11. 16:59
azt meg ki fogod bírni valahogy, de annyi más fog foglalkoztatni, hogy ez lesz a legkissebb gondod...:)
56. camomille (válaszként erre: 55. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 11. 08:20
persze az, nem is amiatt aggódom, inkább az ott eltöltött 3 nap miatt
55. 3a724ecf9f (válaszként erre: 54. - Camomille)
2009. febr. 10. 14:05
hát, azért elég fontos része! :D
54. camomille (válaszként erre: 53. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 10. 13:54

én sem terveztem kórházváltást csak a dokim gondolta másképp, na de ez van

a szülés csak egy része az egésznek

53. 3a724ecf9f (válaszként erre: 52. - Camomille)
2009. febr. 10. 13:52
én nem tájékozódtam előre, de nem volt csalódás.a kistarcsait meg én nem ismeremde van a családban is, aki szült ott, ő is csak jót mondott, és mosta másodikkal is oda megy!és én is ott születtem! :)
52. camomille (válaszként erre: 51. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 10. 13:42

Szia!

ott dolgozik a dokim, de csak jan. végétől ezért nem voltam még ott.

kisfiam tarcsán szültem és szupet volt minden, jelenleg azt jobbnak látom, de még változhat a véleményem, remélem

51. 3a724ecf9f (válaszként erre: 50. - Camomille)
2009. febr. 10. 13:23

szia!

mondom, a legtutibb, ha bemész és körülnézel!megteheted!és akkor nyugodtabban futsz neki!egyszerűbb, lesz elég "bajod" úgyis, legalább tudni fogod, hova mész!ott dolgozik az orvosod?

2009. febr. 10. 10:48

Szia Regi!


Köszi a beszámolót. Lassan úgy érzem nem kell infókat gyűjtenem, majd lesz ami lesz. Hol jó hol rossz, amit hallok, inkább kivárom az augusztust és majd meglátom.

49. 3a724ecf9f (válaszként erre: 48. - Babszika)
2009. febr. 9. 22:00

:) bocsi, fürdettem...

ez még így lesz egy darabig!

Jó éjt!

48. babszika (válaszként erre: 47. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 9. 21:27
Jó éjt, lassan megyek aludni! Csoda, hogy még egyáltalán birom, a legtöbbször már hétkor használhatatlan vagyok mostanában:)
2009. febr. 9. 21:24
vissza, de csak Gáborral!!!
46. babszika (válaszként erre: 45. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 9. 21:13
Visszatérsz a Bajcsyba másodszor is, ha úgy hozza az élet?:)
2009. febr. 9. 21:09
régen ő is ott dolgozott, csak az átszervezéskor elvették az ágyait...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook