Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnoki nőgyógyászt keresek terhesgondozáshoz és szüléshez! fórum

Szolnoki nőgyógyászt keresek terhesgondozáshoz és szüléshez! (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. aug. 2. 07:35

Szia.

Béláról csak jót mondhatok..21107 ben volt nála műtét ill 2015-ben nála szültem..nem locsifecsi de precíz immar 14éve hozzá járok..maximálisan meg vagyok elégedve vele

2016. jún. 30. 10:11
Sziasztok! Dr Tóth Zoltánról és Dr Faragó Béláról szeretnék véleményeket kérni! Pro kontra jöhet egyaránt. Precíz,lelkiismeretes,kedves orvost keresek elérhető áron. Köszi
2015. nov. 6. 08:52

Sziasztok szolnoki kismamák!

Fog valaki szülni a Hetényiben a közeljövőben? Véleményetekre, tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Dr. Georgievicshez járok. Hallottatok róla esetleg? Előre is köszönöm a segítséget! Szép napot mindenkinek! (27 hetes km.)

2015. márc. 8. 20:36
A hallottakat("jót-rosszat") megosztanád velem, légyszi? Ha itt nem szeretnéd, akkor priviben?
51. mgagi
2015. márc. 8. 19:34
értem.
2015. márc. 8. 19:07
Mert rajta kívül még kettőt ismerek, akikhez nem megyek. Ő sokkal szimpibb náluk.
49. mgagi
2015. márc. 7. 09:30

Szia! Én hallottam róla rosszat is és jót is, de melyik orvosról nem hallasz rosszat.

Miért pont Jakab?

Én pl Zobokihoz járok én vele meg vagyok elégedve, bár ha problémáid vannak olyan orvos kell aki mindig elérhető.....stb.

2015. márc. 6. 22:23
Sziasztok! Jajj de jó, hogy van ez a fórum. Másik kettőbe már kiírtam a kérdésem, ide még csak most találtam. Szóval fogadott keresek és elsősorban Jakabra gondolnék. Mik a vélemények/tapasztalatok vele kapcsolatban? Köszönöm!
47. mgagi
2015. febr. 9. 14:53
Biztos van olyan orvos akinek több tapasztalata van patológiás esetekkel.
46. mgagi (válaszként erre: 45. - Poszata01)
2015. febr. 9. 13:05
Köszi a választ.
2015. febr. 8. 22:14

Emodi, Jakab vagy Erdodi - szerintem.

Hogy konkretan a trombozis miatt kihez erdemes menni, azt nem tudom megitelni, de mindharom orvost felkeszultnek es alaposnak tartjak.

44. mgagi
2015. febr. 6. 15:09

Sziasztok!


Egy kérdéssel fordulok hozzátok.

Szolnokon van e olyan nőgyógyász aki komplikált terhességgel foglalkozik? Pl. trombózis utáni kismamákkal. Még nem vagyok kismama, de a közel jövőben szeretnénk babát és jó lenne egy olyan orvos aki tudja mivel áll szembe és nem legyint dolgokra.

43. mgagi
2013. jan. 29. 13:29

Sziasztok!

Igaz már lassan 2,5 éve szültem, de leírom. Én Zoboki dokinál szültem. Ő volt akkor az ügyeletes . Nagyon rendes. Én nem adtam neki "hála" pénzt.

2013. jan. 25. 17:46

Sziasztok!


Régen írtak ide, de hátha valaki olvassa.

Én dr. Tóth-nál szültem, Ő volt a "fogadott" orvosom. ( nem drága ) Szabadságról jött be, nagyon rendes volt, a gyerekágyon is többször rám nézet.

41. szdodo
2012. máj. 17. 13:52

Sziasztok! Kicsit régen írtak ide, de most találtam erre a fórumra.

Én ugyan nem szültem nála, de csak jókat tudok mondani Jakab doktorról mint nőgyógyász.

Nekem kezdetektől fogva szimpatikus volt. Amikor először mentem hozzá komoly nőgyógyászati problémára gyanakodott és másnap reggel soron kívül behívott hasi ultrahangra(nem fizettem érte).Amíg teljesen meg nem gyógyultam, minden héten várt a magánrendelésén(ezért sem fizettem). Csak a receptekért, de ha magánrendelésre megyek persze, hogy pénzt kér. Mai napig megismer, tudja ki vagyok és milyen bajom volt. Majd ha odakerülök, hogy kismama leszek egészen biztos, hogy őt választom. Valóban drágább, de inkább fizetek többet és tudom, hogy jó kezekben vagyok.:-)

2010. aug. 5. 10:04
Sziasztok! Szerintem minden orvos máshogy áll az összes beteghez! Nekem nem volt fogadott orvosom. Elsőnek Svédhez jártam tanácsadásra, vele sem volt ott semmi probléma, aztán Emődihez jártam. Ott vele se volt semmi. 40 hetesen befektetett a főorvos a kórházba. Ott Georgievics vizsgált, azt mondta, hogy nagyon lent van a baba feje pár nap és megszületik. Aztán teltek a napok egy kicsi fájás sem volt. Az összes orvos aki bent volt vizitelni azt mondta, hogy várjuk a fájásokat. Nem jöttek. Szülés előtt két nappal Emődi mondta, hogy menjek UH-ra meg bemutatásra. Akkor mondta a főorvos bemutatáson, hogy megindítják. A szülőszobán egész reggel 7:30- 9:10-ig nem láttam az orvost akinél szülök. 9:10-től burkot repesztett és aztán még kétszer megnézett. Szüléskor meg ahogy szóltak neki már ott is volt. Lecseszte a szülésznőt, aki semmiben nem segített nekem, se mint első szülő, se mint fiatal anya. Az orvos Dr. Zoboki Zsolt nagyon rendesen végezte a munkáját és ő felszívódó varratot ad. Miután visszakaptam a fiam még odajött és megnézte és megdicsérte, hogy szép nagy fiú. Bent hallottam orvosokról, Emődit dicsérték, Gyenest nem. Az egyik fiatal lány akivel egy szobában voltam már 2-3 hete bent volt, de Gyenes csak mondta, hogy meglátogatja. Semmit nem foglalkozott a betegeivel. És ráadásul mondta külön, hogy mire készüljenek a szülésnél árban. De mindenki maga dönti el.
2010. márc. 9. 17:48

Sziasztok!


A dokikkal kapcsolatban nekem is van némi tapasztalatom. Előrebocsátom, én Svéd dokihoz járok, most várjuk a 2. babánkat, az elsőt is nála szültem, és pozitív élményeim vannak. Hangulatember tud lenni néha, de abszolút nem pénzéhes, a szülésnél pedig maximálisan profi volt. Nem az a fajta doki, aki a kezedet fogja és együtt liheg veled, de én ezt nem is igényeltem. A másik nagyon jó dolog, hogy MINDIG elérhető telefonon, ami sajnos nem minden dokiról mondható el, márpedig egy terhesség során bármikor lehet olyan szitu, amikor rögtön kell hogy lásson orvos. (ha esetleg görcs v vérzés van)

Sajnos sokan vannak a rendelőjében, én emiatt akartam másik dokit keresni most a 2. terhességnél, de hamar visszatértem hozzá, és egyáltalán nem bántam meg.


Erdődi: szerintem szakmailag nagyon jó doki, sokan dícsérik. Ő sem kér sokat, csak sztem nagyon kukacoskodik, és hajlamos apróságok miatt is befektetni a kórházba.

Dinya: kedves, de kicsit sokat kér. Nála be kell jelentkezni, kb. 2-3 hétre tud időpontot adni. Ennek megvan az az előnye, hogy nem kell várnod, DE nagy hátrány, h ha sürgős lenne a vizsgálat, nem tudsz hozzá hamar bejutni, és telefonon sem mindig elérhető. De hozzá is sokan járnak, és nagyon szeretik.

Jakab: nekem ő nem annyira szimpi, kicsit lekezelőnek találtam. Ráadásul elég sokat is kér. Viszont, akik járnak hozzá, esküsznek rá.


Szerintem olyan doki nem létezik, akiről CSAK jókat mondanak. Nem hiszem, hogy szakmailag nagyon nagy különbségek vannak köztük, sztem a dokiválasztás nagyrészt személyes szimpátia kérdése.

2010. jan. 31. 09:57
ja...még nem várok babát.előtte rendbe kell tenni a ciklusomat :( :( nem akarnék vetéléssel indítani :(
37. 73e6e5243b (válaszként erre: 36. - Amina1980)
2010. jan. 31. 09:56

Amina.megköszönöm ha elküldöd :)

és mennyi időre ad időpontot.barinőm mondta,hogy akár lehet 3hét is.van UH-ja a rendelőben?

A 2.szülésemnél rá voltam bízva 2hónapig...nagyon ari volt.

36. Amina1980 (válaszként erre: 35. - 73e6e5243b)
2010. jan. 31. 09:06

Szia!


Gratulálok!

Én is Dinyához járok,meg vagyok vele elégedve.:)

Ha gondolod privin megírom a számát,ahol be tudsz bejelentkezni.Mindig pontos,szinte csak Te vagy a váróba,mert mindenki pontosan jön.Nem várszegy percet sem,és mindenben korrekt.

Csak ajánlani tudom!:)

2010. jan. 30. 18:08

Sziasztok.

de jó,hogy rátok találtam.

én is most állok nőgyógyász választás előtt.

3.gyermekünket tervezgetjük és új nőgyógyászt kell keresnem.6évig jártam Balogh Artúrhoz-nála szültem az 1.gyermekem.a másodikat Emődinél.

Most Dinyát szemeltem ki :) Van róla valami infótok,hogy be kell-e jelentkezni +mennyi időre ad időpontot?

2010. jan. 26. 10:43

De jó, hogy feléledt ez az oldal!

Jegyzeteltem:)

Az alább említett orvosok közül ki az, aki nem csinál rutinszerű gétmetszést, és nem ad feleslegesen szülésgyorsító "vackokat"?

Ja és lehet nem fekve szülni?

33. pteri (válaszként erre: 32. - Poly)
2010. jan. 14. 23:10
Ha a vérvételre gondolsz (integrált teszt), Tóth dr. magánrendelőjében pontosan megmondják, mikor kell csináltatni, úgy emlékszem, 12. héten volt az első és 16. héten a második vérvétel.
32. poly
2010. jan. 14. 07:17

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítségeteket!

A másik kérdésem hogy vki csináltatott-e már Dawn kóros tesztet? Hány hetes terhességnél érdemes megcsináltatni?

31. Amina1980 (válaszként erre: 30. - Nkriszti)
2010. jan. 11. 05:34

Szia!


Köszönöm neked is!Már mindegy,hogy privi vagy sem.:)

Meglátom.Nagyon az felé hajlok,hogy fogadjak.Mert azért valljuk be,a Hetényi nem semmi.:(

30. Nkriszti (válaszként erre: 29. - Nkriszti)
2010. jan. 11. 00:29
Na, ezt priviben akartam! :-(( Most már mindegy.
29. Nkriszti (válaszként erre: 28. - Amina1980)
2010. jan. 11. 00:27

Szia!

Én úgy hallottam anno, hogy kb. 15-20EFt-ot szoktak nekik adni, ő azt mondta, amikor megkérdeztük a tarifáját, hogy amennyit gondolunk. Mi 30E-et adtunk, úgy voltunk vele, hogy egyedül lesz velem úgyis végig, a párom nem akart bejönni. Nagyon rendes, az IWIW-en is fent van, meg tudod nézni, olyan 35 év körüli.

Szép, gondmentes terhességet kívánok, utána pedig jó babázást.

Üdv: Kriszti

28. Amina1980 (válaszként erre: 27. - Nkriszti)
2010. jan. 10. 17:53

:):):)

Köszönöm!

Megnézem a másik topikot is.

Árat mondasz?

27. Nkriszti (válaszként erre: 25. - Amina1980)
2010. jan. 10. 15:02
Én 2008. áprilisában szültem, a szülésznőm Kőművesné Kecskés Mónika volt. Van már egy másik topik, szolnoki szülésznőkről, ott már mások is írták, hogy őt választották. Nem akarom reklámozni, mert Hoxa törölni fog (de azért mégegyszer leírtam :-)).
2010. jan. 10. 06:14

Mi most nem tudjuk megoldani,hogy újra Pesten szüljek.:(Így marad Szolnok.

Dr.Dinya-t választottuk,mert az előzetes 1 hónapos,utána 2 hetes benntartózkodásom alatt úgy láttam,ő az akiből még nem halt ki az empátia,aki még ráér,hogy válaszoljon a kérdéseimre és még néha mosolyogni is tud.

Remélem jól döntöttünk!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook