A hajhullás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
384. Tempest
2009. jan. 7. 16:52

Szeretném tudni a forcapil kapszula összetételét, tud segíteni valaki??

Köszönöm.

383. keri123
2009. jan. 1. 19:18
A varga cseppek nekem is segítettek,és a bánfi hajszesz.Tudtok vmit ajánlani zsírosodásra?Nekem nagyon zsírosodik a hajam szinte minden másnap meg kell mosnom.
382. kisfelhő20 (válaszként erre: 381. - Tempest)
2009. jan. 1. 19:00
igen az a sampon. bár nő vagyok de a kéket használom, az tök jó mentolos hűs érzéses:D
381. Tempest (válaszként erre: 379. - Kisfelhő20)
2009. jan. 1. 14:25
Hát ez igéretes. Gondoltam megkeresek egy hajgyógyászt és megnézem mit mond. De addig is vmit. kéne csinálnom. Olvastam hogy te a forcapilt szeded meg vmi. sampon. Most nem jut eszembe a neve de ez az ami most megy a reklámokban, vmi. rózsaszín tubusa van, és van külön férfi és női??
380. szenyó
2009. jan. 1. 14:13
Hormonok???
379. kisfelhő20 (válaszként erre: 372. - Tempest)
2009. jan. 1. 13:47

A forcapil kapszula, de lehet venni ilyen sprayt is, ami helyileg hat a fejbőrön. a tabletta tájékoztatójába az van hogy lehet egyszerre is használni /spray+tabletta/ a nagyobb hatásért, de természetesen külön külön is hat.

Képzeljétek, tegnap akihez hozzábújtam, mit mondott: "bök a hajad!:D" tehát már egy csomó tüsi hajam van, ami az új haj /nagyon hullott/ szóval kezd sűrösödni és már hullani se hullik annyira... úgy örülök:D

378. Ivcsu (válaszként erre: 375. - Pesmár)
2008. dec. 28. 17:52

Szia


Én 3090 Ft-ért vettem a Varga hajcseppet. Továbbra is használom napi egyszer Revaliddal (3x1) együtt. (Bár a Revalidban mint írtam kételkedek sokat nőtt a hajam 1 hónap alatt, az tény arra jó volt, de attól új hajszálaim nem nőttek) Barátnőm is Alpicort F-et használt, valamennyit használt neki, de most iszonyatosan korpás lett a haja és új hajszálai nincsenek.

2008. dec. 28. 15:40
Vichy szérum.
2008. dec. 28. 15:08
Ivcsu, nekem is nagyon jó a Varga. Két napig el is felejtettem kenni, aztán látható volt hogy elkezd ismét hullani. MA reggel bekentem,és megint nem jön egy szál se....És valóban nekem is sok új hajam van tőle.A Rossmannban most akciós 2690 Ft, amugy 3000-3400 között mozog.
375. pesmár (válaszként erre: 374. - Ivcsu)
2008. dec. 28. 13:34
A Bánfi hajszesz nekem se használt,de már az Alpicort F is nemsoká elfogy,és semmi változást nem vettem észre.Akkor neked a Varga hajcseppel szerencséd van.Az mennyibe kerül?Nekem a bőrgyógyász most 15000 ft-ért ajánlott sampon+hajszeszt,ez azért elég sok,csak legalább tudnám,hogy használna is.Az a baj,a nevét nem kérdeztem.
374. Ivcsu
2008. dec. 28. 12:12

Sziasztok!

Nekem letelt az egy hónap a Revalidból napi 3x2, de különösebben semmit nem tapasztaltam, talán kicsit enyhült a hajhullás. Most 3x1-et szedek, hátha vmi történik. Nagyon javasolták a Bánfi hajszeszt, amit beszereztem, de már a szagától rosszul lettem, javasolták a Dr. Immun hajszeszt, de sehol nem tudtam beszerezni, ezért Varga hajcseppet vettem, ami nagyon meglepett, szinte az első használat után apró hajszálaim bukkantak elő az egész fejemen, még csak pár napja használom, de jó. A hajhullásom még nem állt el, de az új hajszálaimnak nagyon örülök, rengeteg van már pár nap után.

373. gyöngyszemü (válaszként erre: 372. - Tempest)
2008. dec. 27. 16:41
Ha nemrég óta ritkúlt meg akkor van esély hogy nem haltak meg a hajhagymák, és azt még lehet "stimulálni" az visszanőhet!! (De nem a lézer fésűvel, mert az Kamu lehet!!) Erre jó a Forkapil is, mármint táplálja a hiányzó dolgokkal a hagymát... Van állítólag oldat is a Forkapilnak, de azt nem használtam, a hajgyógyászom szerint elég a kapszulla napi 2szer 2. Menj el egy hajgyógyászhoz az tud segíteni!
372. Tempest (válaszként erre: 371. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 27. 12:21

Köszi, majd utána nézek, igazából nekem már nem hullik, az mintha mérséklődött volna, csak azt nem tudom, hogy a megritkult hajat hogyan lehet "visszasűrűsíteni". Ha vki. ért el ilyen téren sikereket segítsen. Az én hajam lényegesen ritkább mint volt, nem foltokban hanem egyenletesen mindenhol, egyszerűen jóval kevesebb, ha copfba fogom már szinte nevetségesen kis vékonyka összefogva az egész. A ritkulás leginkább elöl a homlokomnál látszik, vagyis ott zavar a leginkább. Tudom hogy már az is eredmény hogy a hullás mennyisége normális, de arra hogy visszasűrűsödjön van esély??

Még egy kérdés ez a forcapil csak tabletta vagy van hozzá vmi. kence is??

371. gyöngyszemü (válaszként erre: 370. - Tempest)
2008. dec. 27. 11:01
Forcapilt bármelyik gyógyszertárba, vagy gyógynövény bio boltokban lehet megvenni. Nagyon jó, de nemtúl olcsó!
370. Tempest
2008. dec. 27. 10:39

Sziasztok!

Kérdezném, hogy forcapilt hol lehet beszerezni, csak a netről lehet rendelni, vagy kapható esetleg vhol?

A lézerfésűről engem is érdekelnének tapasztalatok, ha csak a fele igaz annak ami a reklámban van akkor már jó. De tudjuk hogy a reklám az egy dolog, nem tudok nem szkeptikus lenni vele kapcsolatban, mert ha ilyen egyszerű lenne a megoldás, nem görcsölnének az emberek, és nem lennének kopaszok sem. De ne legyen igazam, én szeretném a legjobban ha ez ilyen egyszerűen megoldható lenne, tehát hajrá lézerfésű!!

Akinek van tapasztalata léci ossza meg.

2008. dec. 27. 09:59

Sziasztok!


Nekem a Varga hajcsepp jött be, napi 2x használom, és már 1 hét után érezhető volt a javulás. Most, a második üveg végén ott tartok, hogy hajmosás után szinte alig van valami a szürőben, holott előtte úgy eltömitette a szűrőt a haj, hogy nem is folyt le a víz. Sajnos a revalidot nem bírta a gyomrom, de ez a Varga csepp nagyon bevált.

368. yeri
2008. dec. 27. 09:43

Sziasztok! Most láttam hogy hirdetik a velform lézerfésűt, de nem találtam róla véleményeket.

Ha valaki próbálta segítsen, érdemes-e megvenni.

köszi

2008. dec. 19. 12:02
Sziasztok! én 2hete szedem a forcapilt plusz a schwarzkopf új hajhullás elleni samponját használom, majd írok hogy hogy alakul... az előbb említett sampont már 2hója használom, és egész jó lett a fejbőröm tőle. még egy kis forcapil ami belülről hat és remélem valami jót fogok tapasztalni:) majd megírom ha lesz változás:)
366. pesmár
2008. dec. 18. 22:34
Ismeri valaki a Drg.Merz Special vitamint?Nekem most ezt írta fel a doki,de még nem váltottam ki.Ha valaki már szedte,írjon,hogy volt e valami eredmény?Előre is köszi!
365. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 364. - Ivcsu)
2008. dec. 14. 14:50
Szia, én csak revalidot szedtem, napi 3x2 kapszulát 3 hónapig. Az első látható eredmény kb. másfél hónap után jelentkezett. Ne add fel, tarts ki. Várd meg a 3 hónapot.
364. Ivcsu
2008. dec. 14. 14:07

Sziasztok!

Én szeptemberben vettem észre, hogy hullik a hajam, ami akkor még nem tűnt drasztikusnak. Elkezdtem szedni kovaföld kapszulát (nagyon ajánlották), de semmit sem tapasztaltam, sőt jobban hullott a hajam. Elmentem a háziorvosomhoz, aki beutalt a laborba teljes vérképet és vizeletvizsgálatot csináltatni, minden rendben volt, voltam fogorvosnál, de semmi eltérést nem mutatott semmi. 2 kolléganőmnek is hajhullásproblémái vannak évek óta, ők Revalidod szedtek, de egyiknek a gyomra nem bírta, a másiknak meg csak nőtt a haja, de nem dúsult semmit, maradt ugyanolyan ritka csak hosszú. Gondoltam mit veszíthetek én is beszereztem a tablettát és a sampont, 2 hete 3x2-t szedek, de ma tapasztaltam hogy őrületesen hullik. Tudom nem egyik napról a másikra fog megállni a hajhullás, de döbbenetes hogy a derékig érő dús hajam pár hónap alatt ennyire eltűnt. Kérlek segítsetek, aki szedett már Revalidot az mit tapasztalt? Esetleg tudtok vmit, ami megállítja a hajhullást? Válaszotokat előre is köszi

363. pesmár
2008. dec. 9. 19:37
Nekem a bőrgyógyász azt mondta ,hormonzavar,bő 1 évig a dianét szedtem,semmit nem használt,most meg a yadint írta fel,de nem igazán szeretném elkezdeni,mert jövőre babát terveztünk volna be.Nem tudtok helyette mást ajánlani?A forcapilról(mert valahol olvastam,hogy az tablettába is van)mi a véleményetek?
362. Tempest (válaszként erre: 361. - Mézeskalács)
2008. dec. 7. 18:00
Hát a vas hiány mindenképpen.
2008. dec. 7. 17:09
Sziasztok! Milyen vitaminok hiánya okozhat hajhullást? Kérlek irjatok ha tudjákot egy privit. Köszönöm szépen
2008. nov. 26. 00:32

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a Hair revall tonicnak mi a helyes használata, és hogy melyik napszakban jo szedni a kapszulát. Előre is köszi

359. pesmár (válaszként erre: 358. - Tifanny)
2008. nov. 25. 19:33
Nekem akkor használt,amikor kezdetben napi 3x2-t,később napi 3x1-t szedtem.Most a Biovannét szedem napi 2-t,meg most kezdtem el szedni hozzá (cink,vas,jód-egyben) ebből napi egyet.
358. Tifanny
2008. nov. 25. 19:02
Sziasztok, ti a revalidot ,milyen mennyiségben szedtétek? napi 3x1 tabletta? én csak egyet szoktam/nap.az nem elég, vajon így is használ?
357. oclick
2008. nov. 23. 16:29

sziasztok tudnátok esetleg ajánlani vki jó budapesti bőrgyógyászt (név, elérhetőség) aki ért a férfias kopaszodás elleni szerekhez? konkrétan a minoxidil érdekelne, h arról ő mit tudna mondani.


előre is köszi!


(ügynökök, gyógyszertárosok, eladó 'anyag', stb. nem érdekelnek)

2008. nov. 23. 15:14
Annyian mondják, hogy örökletes a hajhullás...kitől lehet ezt örökölni? apáktól? nagyapáktol? se apumnak se anyai se apai nagyapámnak nem hullott a haja...én meg lassan fél éve szenvedek a nyavajás hajammal és szinte egyik naprol a másikra kezdődött a kálvária...fejbőrégés kiséretében, ezalatt volt amikor zsírosodott, volt amikor ugyéreztem kezd javulni de most megint romlik...mi az istentől lehet ez?
355. pesmár
2008. nov. 22. 12:58

Sziasztok!Én most regisztráltam be,és először írok.Sajnos mióta az első fiamat megszültem(8 éve lesz)azóta szinte egyfolytában hullik a hajam.Előtte is és a szoptatás után is marvelont szedtem. Három évvel ezelőtt szültem a második fiamat,nála is rengeteg tejem volt.Akkor kezdett el nagyon hullani a hajam.Revalid kúra,bánfi sampon,hajszesz-talán segített.Megint Marvelont kezdtem el szedni.

Sajnos tavaly apukám hirtelen elvesztése után megint nagyon elkezdett hullani.Elmentem bőrgyógyászhoz,csak ránézett messziről a fejemre,azt mondta,örökletesség,meg férfihormon,de kiválthatta az idegesség is(apukám gyásza).Felírta a diane 35-öt.A hullás nem állt le,így bő egy év után abbahagytam.Augusztusban álltam le vele,a biovannét ajánlották,elkezdtem szedni,és nemrégóta revalid sampont és balzsamot használok.Na de most meg annyira elkeseredtem, mert lehet hogy a diane35 abbahagyása miatt a fejtetőmön már alig van haj,nagyon kilátszik a fejbőröm.Csak sírtam,meg sírtam.Elhatároztam,másik bőrgyógyászhoz megyek,mégha pénzbe is kerül.Hát teljesen más fogadott.Barátságosan meghallgatott,és egyből megvizsgálta kamerával a fejbőrömet.Elkeserített,azt mondta elvannak halva a hajhagymák,hormonális eredetű, és hosszadalmas lesz a kezelés.Az Alpicort F oldatot írta fel,és először ő is a dianét akarta volna,de mivel nem használt,így a yadint írta,de azt mondta előbb beszéljem meg a nőgyógyászommal.Ha valakinek van ezekkel kapcsolatban tapasztalata,vagy tud segíteni nekem,kérem írjon!Előre is köszönöm!

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook