Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Gerson-diéta fórum

A Gerson-diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Gerson-diéta

5. mjudi (válaszként erre: 4. - Mjudi)
2016. febr. 5. 07:31
Mindenféle terápiákon már áteső, legyengült állapotban lévőknek egyáltalán nem ajánlják. Amikor egy betegség, egy tünet megjelenik, azt jelenti a szervezetben valami diszharmónia van. Ha a tünetet( daganatot) megszüntetik és nem fedeződik fel az alapprobléma, akkor a szervezet küld egy nagyobb jelet(áttét.
4. mjudi (válaszként erre: 2. - Elvira1)
2016. febr. 5. 07:24
Én személyesen találkoztam Beátával. Részvevője voltam egy többnapos tréningjének. Elmondta, hogy a szervezet méregtelenítése akkor lehetséges, amikor még nem nyomják tele sugárral és kemoterápiával.Ez a szervezet teljes méregtelenítéséről szól, így az immunrendszer képes a rákossejtek ellen fordulni. A kiegészítő pl májvédő azért szükségesek, mert a méregtelenítés megterheli a májat. Egyébként a diéta része a Hippokratész leves is, amelyet annak idején a rákos betegeknek írt elő H.
2012. nov. 9. 19:00
Valaki tud esetleg ehhez a témához hozzászólni? Tapasztalatok?
2006. dec. 22. 18:11
Ez nem egy egyszeru dieta amitol fogyni lehet.Sajnos ugy ismertem meg mikor edesapam lebedegedett es ehhez a dietahoz folyamodtunk.Ezt a fajta meregtelenito dietat ugyanis rakos ,es sulyos betegsegben szenvedo egyeneknek allitotta k ossze.Mivel Beata Bishop sulyos melanomaban szenvedett ,ez ugyanis a borraknak egy olyan sulyos fajtaja amit lehetetlen kigyogyitani, neki sikerult es meggyogyult, akkor irta a konyvet,amit olvastam.Sajnos ez a fajta orvoslas nem csak ebbol a dietabol allt,hanem kulonbozo nyirokmirigy es mast serkento draga orvossagokbol, ha jol emlekszem citosztatikumokkal kombinalva amit csak nemetorszagban lehetett kapni draga penzert,ugyhogy az egesz egyutt egy komplett hosszu terapia ami jobb esetben sikeres mint a tobbi daganatkezeles ha idoben kezelik.Sajnos a tudorak az amin ez a terapia nem negyon hasznosithato,de en ezt ist kiprobaltam apuval.neki nem sikerult.mi bioenergetikussal is kombinaltuk ezt a fajta tisztito gyogyulast.
1. Hoxa
2006. dec. 21. 11:44
„Azt, amit egy nemzedék az emberi tudás csúcsteljesítményeként tisztel, gyakran botorságnak tűnik a következő nemzedék szemében -- amit ebben az évszázadban babonának tekintenek, az a következő században a tudomány alapjává válhat“ – vallja Beata Bishop a Gerson diéta legismertebb európai terjesztője.

Beata Bishop saját betegsége révén került kapcsolatba a Gerson-diétával, majd gyógyult meg tőle.

Ugrás a teljes írásra: A Gerson-diéta

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook