Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A drágább termékek jobbak? fórum

A drágább termékek jobbak? (beszélgetős fórum)

13. hamyka (válaszként erre: 11. - 116199a424)
2012. nov. 11. 18:48

ez olyan mint a cípő hogy mondják hogy csak a 15-20 ezer ft-os cípő a jobb, pedig a 1000-2000 ft-os cípő is ugyan olyan jó :D


Na persze a cípő kicsit másabb mint a kencék....

12. hamyka
2012. nov. 11. 18:46

Köszy hogy írtatok, igen ez így van a márkát is meg kell fizetni sajnos, örülök hogy az Aromaxot is jónak találjátok :D


Írjatok még, esetleg receptek is jöhetnek :D


az MMGold az drágább az olyan 5-6 ezer ft/ kg, amúgy több lenne aszem az ára, bár lehet valamelyik termékkel keverem...

11. 116199a424 (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. nov. 9. 01:43
A markat is meg kell fizetni, de jobb minosegu is a ruha, cipo, mint amit a Jozsef varosi piacon lenne :-)
2012. nov. 8. 09:05
nem
2012. nov. 8. 07:36
Nem mindig jobb a drágább. Nekem vegyésztechnikus az eredeti szakmám, évekkel ezelőtt mosószereket, habfürdőket, samponokat, arcszeszeket vizsgáltunk, a saját gyártásúakat. Mellette megvettük a boltban a konkurrens cégek termékeit, azokat is teszteltük, vizsgáltuk. Nem jobbak, csak szebben vannak csomagolva, esetleg jobban reklámozva.
2012. nov. 8. 07:31
Az utolsó szónál a linkben a szóközt vedd ki az utolsó betű előtt.
2012. nov. 8. 07:25

Rengeteget olvasgattam már erről, és próbálgattam..stbstb.

Az aromax illókkal semmi baj, nekem nem rosszabbak a panaromnál.

Van egy oldal pl, ahol régen azt mondták, hogy milyen tökéletes az aromax, stb. Aztán amikor panaromot kezdtek el árusítani, akkor az aromaxban már találtak hibát, és a panaromot kezdték fényezni. Nem akarok én semmi rosszat mondani ezzel, mert nagyon szeretem azt az oldalt, de ez csupán reklámpolitika.

A kókuszolajból a Barco az a szűrt olaj, az mm gold meg hidegen sajtolt. Szappan és kencekészítéshez szeretnéd használni, gondolom.

(rémlik a neved Lukrécia oldaláról:) )

A barconak nincsen illata. Az mm goldnak van. És a hatóanyag is több az mm goldban, mivel hidegen sajtolt.

Nekem egyébként tökéletesen bevált a barco is, viszont érdemes a másikból is, vagy bármilyen más márkából tartani egy kis kiszerelést, és amikor olyan dolgot készítessz, amibe úgy érzed, hogy az tényleg olyan különleges valami lesz, akkor abba a hidegen sajtoltból tegyél.

Önmagában hajvégekre nekem bevált a barco is.

6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Hamyka)
2012. nov. 8. 00:14
Az aromax illóolajokkal semmi gond. Szerintem.
2012. nov. 7. 23:18
Sajnos alltalaban igen.a jobb drägäbb. (nem mindig) de ez ritka:)
4. hamyka (válaszként erre: 3. - Sopianae)
2012. nov. 7. 23:16

köszy hogy írtál :D


És nem vítát akarok csupán szeretném tudni hogy mi az igazság,


Tudod az az ígazság hogy mindenki ódákat zeng a Panaromrol hogy így jó ugy jó stb....


Doterra azért is érdekelne ( ill nem csak ez) hogy jók-e a termékeik mert MLM rendszerben értékesítik sajnos :( én úgy tudom hogy aki MLM rendszerben értékesít akármit több kézen megy át és mindenki rá teszi szépen a hasznát és ez nem szép dolog....


és köszy hogy írtál


ui: te milyen kencét ill kencéket csínáltál már?? ha csínáltál hol vetted hozzá az alapanyagokat?

2012. nov. 7. 23:13
Nem feltétlenül jobb a drágább. Én nagyon nézem az összetételt is.
2. hamyka (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. nov. 7. 23:13
vagy pl-ul: aromax csínál illó olajat, sokan szídják hogy hát nem valami jó mínőségű, van a panarom ill a doterra, amennyivel drágábbak annyival jobbak is?? stb
2012. nov. 7. 23:12

Széép jóó estét mindenkinek :D


Engem az érdekelne hogy a drágább termékek jobbak?


pl-ul: Barco csínál kókusz zsírt, ez olcsó, az MM Gold jobb lenne?? 4-5x áron adja mint a Barco, az 1 dolog hogy márka, vajon jobb is a terméke mint a Barcónak vagy csak azért drágább mert nagyobb márka a mínőség meg ugyanaz??


nah ehhez hasonlokra gondolok...


tapasztalatok vélemények jöhetnek :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook