Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A digitális órák, kijelzők hatása az emberi szervezetre fórum

A digitális órák, kijelzők hatása az emberi szervezetre (beszélgetős fórum)


1 2
5. Livia38 (válaszként erre: 3. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:42

ez akár lehet egy dátum is (?)

november 11.

vagy egy év is 1111-ben (történelemben)


lehet számodra adnának ezek is információt, nekem személyesen semmit.

2009. jan. 6. 17:33
Én menetrendszerint 22.22-kor nézek a videóra.
2009. jan. 6. 17:30
engem a 11:11 üldöz
2. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Tárnics)
2009. jan. 6. 17:28

A cím alapján azt hittem másról fog szólni a fórum, de sebaj.

Időnként velem is előfordul ilyesmi, 22:22, vagy 11:11-kor.

Az hogy rád ez ilyen nagy hatással van, az szerintem nem az óra hibája, hanem a tudatalattidé. A helyedben én utánanéznék a számmisztikában, hogy az adott számok mit is jelentenek.

2009. jan. 6. 17:18

Már hosszú évek óta a bolondját járatják velem a digitális órák.

Sokszor éjszaka is felébredek az érdekes időpontokban, gondolok itt ilyenekre,mint 0 óra 00perc,vagy pl.3.33 stb. Felteszem a szemüvegem, rápislantok az órára, s már alszom is tovább.Nappal is, ha ilyen óra van a közelemben, mindig valamiért pont ilyenkor pillantok az órára pl.13óra 13 perc vagy 22óra 22perc és hasonló konstellációknál.Ez egyre idegesítőbb számomra. Sokszor, ha nincs a helyiségben, ahol tartózkodom ilyen óra késztetést érzek, hogy átmenjek a konyhába,ott a mikrón van ilyen,vagy a hálóba.Ott meg csak állok és csodálkozom, mit keresek ott, s mikor ránézek az órára ,s látom,hogy pl 21.21.Mikor pont 22.22 kor ismét a konyhában találom magam,minden különösebb ok nélkül, akkor már azért ideges leszek.

Kiváncsi lennék, másnak is vannak-e hasonló tapasztalatai, s jó lenne,ha az okára is fény derülne. Akinek van ötlete írjon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook