Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A digitális órák, kijelzők hatása az emberi szervezetre fórum

A digitális órák, kijelzők hatása az emberi szervezetre (beszélgetős fórum)


1 2
2016. márc. 15. 13:23
Ma már tudom,hogy ez az egész óra dolog egy kacsintás,egy üzenet valódi önmagamtól emberi magamnak a számok nyelvén.Csak egy kicsit tanulmányozni kell a számmisztikát.,hogy megérthessem.
2016. márc. 15. 13:13

Én ha ilyen számokat látok órán, akkor kívánok valamit :)

Kiskoromba mindig azt gondoltuk valamiért, hogy szerencsét hoz, és kívánni kell, nézni és kívánni addig amíg látod :)

Ez annyira belém égett, hogy mai napig kívánok valamit ha 22.22-t vagy 11.11-et látok, de csak ezeknél :)

2009. márc. 25. 19:22
Mostanában egyre kevesebb órás ""élményem" van.Talán az 5 tibeti jógagyakorlat hatása, amit 5 hónapja rendszeresen végzek.Arra sok mindent rá lehet fogni.Ki tudja??????
32. linksys (válaszként erre: 30. - Tárnics)
2009. jan. 26. 22:13
Egyet találtam a 27. hozzászólásod ideje 16:16, :)
31. linksys (válaszként erre: 30. - Tárnics)
2009. jan. 26. 22:11

Azért ez tényleg érdekes, és az is, hogy a család tudja, hogy az óra állása alapján pontos időben úgy is ott leszel. :))

Mivel nem vagyunk egyformák, ezért érzékszerveink is különböznek.És a véletlenekben mindig van valami különös, csak nem mindenki figyel oda rá.Úgy néz ki te, jó megfigyelő is vagy.Fogalmam se nincsen, hogy ezeknek a dolgoknak mi a jelentésük.


Hátha egyszer sikerül valakinek megfejtenie és komoly választ tud rá adni.Gondolom erre te is kíváncsi vagy.

Még csak az lenne az érdekes,ha mondjuk a hozzászólásaid ideje is ilyen lenne.Mint pl. a mostani 17:17, de nem, majd a többit is megnézem. :))

30. tárnics (válaszként erre: 29. - Linksys)
2009. jan. 26. 17:55

Ez számomra nem kérdés. A hagyományos órák semmiféle hatással nincsenek rám.A napokban történt velem: Termálfürdőbe mentünk a családdal egy kis lazításra. Többféle medence, többféle szauna,jakuzzi kipróbáltunk mindent. Egy idő után elveszítettük egymást. Egyszer csak gondoltam, itt az ideje a családegyesítésnek.A férjemet nem kellett sokáig keresnem, tapasztalatból tudtam, a legforróbb szaunában kell keresni. Karon ragadtam és vittem magammal a nagy medencéhez, gondoltam ,talán ott lesz a lányom.Minden teremben volt óra, de csak a nagy medencénél van digitális kijelző. Jelzik milyen nap van, hány fokos a víz ,hány óra stb.Pontban 19.19-kor toppantam férjemmel a

a nagy medence térbe. A lányom már messziről nevetve integetett. Mondta már ő is keresni akart minket, de gondolta, felesleges fáradoznia, ránézett az órára és látta, mindjárt 19.19 lesz

és okkor én

biztos ott leszek. Igaza lett. Azért móka és kacagás nem?

29. linksys (válaszként erre: 28. - Tárnics)
2009. jan. 26. 17:11

Szia! Egy kérdés: Ha pl. a házban kihúznál minden digitális órát az áramból, és mondjuk analóg-ketyegős- órát tennél a helyébe, akkor is előfordulnának ezek a dolgok veled??


Érted, ezzel ki lehetne zárni, hogy a jelet érzed. ☺

2009. jan. 18. 15:55

Egyre inkább úgy gondolom, hogy arról lehet szó, hogy egy adott digitális szám, egy adott jelet bocsát ki. Ha pl 22.22 van,akkor ez a jel 4- szeres erősségű.

Ha viszont mondjuk 12.12.akkor 2db.a megszokottnál kétszer erősebb jel kibocsátás van . Már csak azért is gondolom,hogy így lehet, mert pl. a 13.31-re ugyanolyan érzékeny vagyok, mint a 13.13 ra.

27. tárnics (válaszként erre: 25. - Ae12cc5be5)
2009. jan. 8. 16:16
Engem sem különösebben zavar ám ez az óra dolog, inkább kiváncsi vagyok, mi lehet mögötte, gondoltam, mások talán okosabbak.Egy kicsit aggódom is, nagyon sokat hallani mostanában az elektro-szmog egészségkárosító hatásairól. A mi lakásunk is tele van elektromos kütyükkel, de a mai korban mit is kezdenénk nélkülük. A hálószobában, ahol életünk kb. egyharmadát töltjük én is igyekszem minimalizálni ezeket, mert állítólag még kikapcsolt állapotban is veszélyt jelenthetnek.
26. ae12cc5be5 (válaszként erre: 7. - Tárnics)
2009. jan. 8. 06:21
Láttad Jim Carrey filmjét? Azt hiszem 24 volt a címe. Én is kaptam egy "számmisztika tanfolyamot" a neten vagy 1 hónapig, de a film után inkább töröltettem magam, nem is volt mondjuk időm rá, de ha lett is volna, nehogy már belebolonduljak a számok kavalkádjába.
2009. jan. 8. 06:17

Engem ez hidegen hagyna, de érdekes.

Egy időben velem is előfordult, hogy éjjel, ha felébredtem, és ránéztem az órára, az idő pont annyi volt, mint az előző éjjel, amikor rápillantottam, és nem egyszer, de nemis egymást követő éjjeleken. Ennek sem tulajdonítok jelentőséget, mint ahogy annak sem, hogy egy időben rendszerint ugyanabban az időben keltem, 6 óra 17-kor kb. 2 hónapig, minden nap. Belső óra.

Én a helyedben eltűntetném az összes digitális órát átmenetileg, úgymond leszoktatnám magam róla.

24. Livia38 (válaszként erre: 23. - Tárnics)
2009. jan. 6. 19:43

aranyos a kislányod : )

szerintem érdemes ennek a dolognak a végere járnod és talán még a javadra is fordidhatod ezt a tehetséget, de azt hogy hogyan (?)

nem tudom, sajnos

23. tárnics (válaszként erre: 22. - Livia38)
2009. jan. 6. 19:30

Érdekelnek a para-jelenségek, de nem gondolom,hogy ez esetben erről lenne szó, az viszont bizonyos számomra,hogy ez a különös érzékenységem öröklődik.

Egyik alkalommal említést tettem a lányomnak róla,aki viszont teljesen szkeptikus, csak annyit mondott rá: anyukám Te is, engem néha"boszorkánynak" gondolnak miatta.

22. Livia38 (válaszként erre: 18. - Tárnics)
2009. jan. 6. 19:07

Az embereknek is vannak "antenáik" de az aura is ilyen értelemben egy ilyen "müszer", érzékel minden kivülröl jövö rezgést, vagy frekvencia áramlást.

Tudományosan bizonyitott, hogy van elektroszmog, ami ugy szintén érzékelhetö az emebri szervezet számára.

Egy másik példa, hogy ma már vannak funkorák amiken nem kell állitani az idöt, ja..., és a tv, rádió is Hz hullámokon keresztül sugároz.

Mindennek és mindenkinek van kisugárzása.

Akkor Te ebböl mért maradnál ki, és lehet ezek a bizonyos rezgések vonzák az idöt és nem forditva.

Ez is lehetséges(?)

De, ez már egy kicsit már "pszi" vagyis parapszihologia lenne és ez azt jelentené, hogy a köztes idöt, valahol máshol töltöd, mondjuk egy másik dimenzioban.

na..., nem szeretném tul bonyolitani a dolgokat.

21. tárnics (válaszként erre: 17. - 0260f21e84)
2009. jan. 6. 19:05
Dehogy haragszom!Igyekszem én is humorosan állni a dologhoz.
20. tárnics (válaszként erre: 19. - Csipkerózsika)
2009. jan. 6. 19:02
Én is csinálom két és fél hónapja az 5 tibetit, ma be is jelentkeztem arra a fórumra is, remélem velem ilyen csodák azért nem fognak megesni.Szeretem, ha a háztartási gépek rendben működnek.
19. Csipkerózsika (válaszként erre: 18. - Tárnics)
2009. jan. 6. 18:54

Igen, esetleg elektromosság is lehet a dologban.

Nekem 4 hónap alatt, amióta a jógát csinálom, 2x állt meg az órám, időnként megbolondul tőlem a számítógép, viszont a kenyérsütőm, ami korábban folyton magától kikapcsolt, egyszerűen magától rendbejött...

2009. jan. 6. 18:47
Arra gondolok valamilyen kibocsátott jelre nagyon érzékeny az ""adó-vevőm".
2009. jan. 6. 18:43

biztos van, en is mindig akkor lattam a kisszeket, mikor elfaradtam ebed utan :))


Bocsi, nem beloled csinalok viccet, remelem, nem haragszol

16. tárnics (válaszként erre: 8. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 6. 18:42
Talán tényleg nem a legjobbak az idegeim, de képzelegni szerencsére nem szoktam. Lehet, hogy van valami tudományos magyarázat a dologra.
15. Livia38 (válaszként erre: 12. - 0260f21e84)
2009. jan. 6. 18:28

mindig hozod a formád!

: DDD

14. Csipkerózsika (válaszként erre: 7. - Tárnics)
2009. jan. 6. 18:18

A kettes szám a kettősséget, dualitást mutatja. Szakadás, a két nem, élet és halál. Egymást kiegészítő ellentétek. A lélek száma is.

A 22-nek volt valami külön jelentése is, utánanéztem mert engem is érintett, de sajnos azóta elfelejtettem.

13. sariya (válaszként erre: 12. - 0260f21e84)
2009. jan. 6. 18:16
:DDDDDDDD
2009. jan. 6. 18:15
en a 14.44 re pislantottam mindig, palcika kisszek, kisszek, kisszek :))
11. Livia38 (válaszként erre: 7. - Tárnics)
2009. jan. 6. 18:14

erre az jutott az eszembe hogy 1+1 az 2, jó voltam matekböl : ))

ez ugy spontán beugrott, ezt több féle megközelitésböl lehet szemlélni, nem de (!?)

10. sariya (válaszként erre: 9. - Livia38)
2009. jan. 6. 18:12
egy igazi skorpió..de azért csípem,de nehéz eset az egyszer fix:)
9. Livia38 (válaszként erre: 6. - Sariya)
2009. jan. 6. 18:11

: )))

na.., ha mégis elöbb jön az anyos, mind az idö amik bevonzanak, akkor már megis van..., a bibi oka!

Bocsi, nem ismerem kedves anyosod, lehet, hogy egy tündér asszonyság és akkor sem lenne semmi köze a dologhoz.

8. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 1. - Tárnics)
2009. jan. 6. 18:00
Inkább az idegeiddel van probléma mint a digitális órákkal. Képzelegsz.
7. tárnics (válaszként erre: 2. - Csipkerózsika)
2009. jan. 6. 17:48
Ebben számmisztika dologban lehet valami,mert egyre nagyobb affinitást érzek hozzá, s az interneten is egyre gyakrabban találom magam ezzel foglalkozó oldalakon. Nem nagyon hiszek a véletlenekben. De mit akarhatnak tőlem a számok? Leginkább a 2-es szám van rám hatással, úgy veszem észre.
6. sariya (válaszként erre: 5. - Livia38)
2009. jan. 6. 17:45
Semmit nem mondanak.Az egyetlen ehhez köthető,hogy az anyósom nov.11-én született,de ez a szám már hamarabb megláttatta magát velem,minthogy ő bekerült volna az életembe.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook