Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 11. héten csökkenhet, illetve elmúlhat a mellfájdalom, vagy valami baj van? fórum

A 11. héten csökkenhet, illetve elmúlhat a mellfájdalom, vagy valami baj van? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 26. 07:13
elmúlhat a fájdalom de az kát ne kérdezd
2011. jan. 26. 07:07
Igen, elmúlhat, mert lassan átlépsz a második trimeszterbe (a várandósság következő három hónapjába), változik megint a hormon-háztartásod. Viszont, hogy ne izgulj - ami teljesen érthető az esetedben -, miért nem hívod fel a nőgyógyászt vagy kérdezed meg a védőnőt? Meg fogják érteni az aggodalmadat és megnyugtatnak :). Nekem is voltak aggodalmaim, nem bírtam egy hétig várni... Nem harapták le a fejemet :):, hanem komolyan vették a kérdésemet.
2011. jan. 26. 07:04
Igen, a fájdalom elmúlhat, inkább érzékenyek lesznek a mellek.
2011. jan. 26. 06:49
Köszönöm lányok, már volt egy elhalt terhességem, és most nagyon meg vagyok ijedve. És csak egy hét múlva megyek a 12 hetesre. Tuti addig parázok.
2011. jan. 26. 06:36

szia!


Nekem is kb a 11-12. héten múlt el teljesen a mellfájdalom...azóta is nőtt a cicim, de nem fáj, csak iszonyat hegyesek és érzékenyek a mellbimbóim:)

2011. jan. 26. 06:26
Igen,elmúlhat.Nincs semmi baj.
2011. jan. 26. 06:17
A 11. héten csökkenhet, illetve elmúlhat a mellfájdalom, vagy valami baj van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook