Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciklus közepe után mellfájdalom, hasviszketés mitől lehet? fórum

Ciklus közepe után mellfájdalom, hasviszketés mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 31. - 55416fb8e2)
2013. júl. 1. 17:46

Hát nem tudom.

Nem lapítják palacsintává?

Én azt hittem.

Ezért nem akartam,mert nekem még egy picit sincs megereszkedve,meg nem is lóg,szóval nem igazán lehet elmozdítani a helyéről,nemhogy kilapítani :O

Egyébként minden menzesz előtt szokott jelentkezni a fájás,de ez most kicsit durva volt azokhoz képest.

32. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 30. - 55416fb8e2)
2013. júl. 1. 17:42

A férjem szokta rendszeresen vizsgálni :D De komolyan,mindig mondom neki hogy nézze meg.

De nincs benne semmi,persze egy szakember véleménye számít.

Nem rinyálnék ennyit,mert jó lenne már egy kisbaba,a szüleim is nagyon örülnének neki,és már nekem is egyre jobban kezd hiányozni az a "család",mármint hogy mi,kisbaba,nagyszülők ... családi látogatás,ilyesmi :)

Csak jelenleg abszolút nem lenne alkalmas az időpont.

31. 55416fb8e2 (válaszként erre: 29. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 17:39
bolond vagy :))) nem faj a vizsgalat es nem lapitanak szet :) a hasadon is ossze tudod csipni a 'hurkat', megsem tepsz ki magadbol egy darabot, nem? :)
30. 55416fb8e2 (válaszként erre: 27. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 17:37

szerintem a doki kezzel meg fog vizsgalni, es ha nem talal semmit, akkor valoszinuleg nem kuld el. en arra tippelnek, hogy az eros gyogyszer miatt volt ilyen tuneted, fajdalmas nyirokcsomo-megnagyobbodas valoszinuleg, ami par nap mulva elmult ezek szerint. van, akinek minden menstruaciokor jelentkezik :)

a teherbeesestol meg ne feljen ennyire, szerintem mindent megteszel, hogy a nem kivant terhesseget elkeruld, es ha eddig nem csuszott be veletlenul baba, akkor nagy valoszinuseggel nem fog, csak ha rakeszultok :) ne viselkedj ugy ebben a temaban, mint egy orult nember, mi nok hajlamosak vagyunk mindenbol oruletet csinalni :) meg megertenem, ha az ot szeretod kozul nem tudhatnad biztosra, ki az apa egy varatlan terhessegnel, es ezert paraznal :)))))))))))

29. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 28. - Zebracsikó)
2013. júl. 1. 17:36
Hát...nem tudom elképzelni hogy az én melleimet szétlapítsák azzal az akármivel.Biztosan fájna.
28. zebracsikó (válaszként erre: 27. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 17:35
Kézzel, de mégis mi van akkor, ha elküldenek mammográfiára?????
27. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 25. - 55416fb8e2)
2013. júl. 1. 17:32

Nem rettegtem ennyire,nincs probléma köztünk emiatt.Csak emiatt az eset miatt volt ez a cirkusz.

Egyébként 26 évesen ugye nem küldenek még mammográfiára?Csak kézzel vizsgálnak,vagy hogy van ez?

26. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 24. - Zebracsikó)
2013. júl. 1. 17:30

Ne legyél már ilyen :D

Tudom,hogy gáz vagyok.De lehetnék rosszabb is.

Predictor Early teszt volt,és erős negatív.

Hála a nem tudom minek!

Hatalmas megkönnyebbülés.

Azt hiszem most már megnyugodhatok.

Jobban is teszem,mert ha tovább rinyálok,a férjem le fogja tépni a fejem :O :D

25. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 17:27

a mellfajdalom miatt mindenkeppen meg kene vizsgaltatnod magad orvossal.

el nem tudom kepzelni, hogyan talalhatsz barmi oromot a szexben, vagy a parod veled, mert olyan mertekben rettegsz a teherbeesestol, ami mar a nem normalis hatarat surolja. talan egy mutet segithetne rajtad, akkor biztosan nem lehet gyereked. ha meg szeretnel meg valamikor, akkor erthetetlen ez a reakcio, megis mi tortenne, ha ferjed asszony letedre, gondolom mar nagykoruan teherbe esnel.

24. zebracsikó (válaszként erre: 23. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 17:17
na? nyilván negatív. de biztos, ami biztos, reggel is csinálj egyet :)
2013. júl. 1. 16:01

Kb. fél óra múlva csinálok tesztet :(

Ááá nagyon ideges vagyok :(

22. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 21. - Lili09)
2013. júl. 1. 13:58
=)
21. Lili09
2013. júl. 1. 13:13
Hát.. én úgy tudom, hogy ha minden tökéletesen "klappol" ahhoz, hogy egy baba megfoganjon, akkor is csak 25% az esélye. Így, hogy végül is folyamatosan szeded a bogyót, nem biztos hogy számít az az egy kimaradt. Sztem ne idegeskedj rajta, ha meg annak ellenére is megmaradt volna a kicsi, hogy ennyi mindent tettetek azért hogy ne, akkor viszont ajándéknak kell tekinteni, van aki bármit megadna egy becsúszott babyért.
20. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 19. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 13:06
-egyébként
19. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 18. - Lili09)
2013. júl. 1. 13:05

Nekem is szoktak lenni ilyen olyan nyűgjeim ilyenkor,de ez már a ciklus közepétől van,és nem múlik.Nem kimondottan fáj,csak húzódik ha a hátamra fekszem nyújtott lábbal,és bármit csinálok,egész nap érzem hogy "ott van".

Egyébként májusban történt,hogy kihagytam egy szem gyógyszert,3 éve szedem egyébként,Yadine-t.

Akkoriban nem voltam együtt a férjemmel,mert távol volt,és pont akkor hétvégén voltunk együtt 2-szer,mielőtt észrevettem hogy egy gyógyszerrel több van a levélbe.Szóval azt sem tudom,hogy mikor maradt ki.

Akkor rögtön elmentem nőgyógyászhoz,írt fel 120 órás tablettát,bevettem,de vérzés nem jelentkezett.

Mikor meg kellett volna jönnie,csináltam 2 tesztet,mind a 2 erős negatív lett,ez a 13. nap körül volt.

Másnap megjött,de valami brutálisan.6 napig tartott azt hiszem.

De most megint bennem van.hogy mi van ha mégis terhes maradtam.Beteges,tudom.

18. Lili09
2013. júl. 1. 12:58
A ciklus ezen időszakában nekem folyamatosan vannak ilyen jellegű fájdalmaim de eddig sosem voltam még terhes (legalábbis nem tudok róla), és a legjobb hogy a mellfájdalom az van amikor így, van amikor úgy jelentkezik, tehát nem gondolnám, ha kaptál eseményutánit hogy bármi is lenne, talán a hormonjaid játszanak egy kicsit most így a dolog után.
17. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 16. - Lili09)
2013. júl. 1. 12:53

Tudom :(

Remélem már jól vagy.

Igazad van,el fogok menni,keresek egy magándokit.

Csak ezen legyek most túl,igazából én a terhességtől félek.

16. Lili09
2013. júl. 1. 12:37

Szimye, nem rémisztgeti szeretnélek, csak a saját épséged megőrzése miatt írom le, én anno mikor még fiatalabb koromban elkezdtem szedni a fogamzásgátlót rendszeresen jártam évente szűrésekre, meg ha volt vmi egyéb akkor amiatt is, utána jött egy időszak mikor már csak a gyógyszerért ugrottam be, utána meg abbahagytam a bogyót, már nem volt "okom" menni orvoshoz. Erre mikor egyszer csak rám jött, hogy azért nem ártana egy rákszűrés -ki tudja mikor is voltam utoljára?alapon- elmentem, és még jó hogy elmentem mert egy elég makacs P III-as eredménnyel távozhattam, ami nem olyan egyszerűen akart javulni..(P III után P IV jön, ami már elég ROSSZ eredmény)

Még szerencse, hogy időben mentem...

Nem olyan nagy dolog évente egyszer elmenni dokihoz, jobb mint utána folyamatosan orvosról orvosra járni... :/

Sokkal komolyabban kellene vennie a nőknek ezt a dolgot.

15. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2013. júl. 1. 12:29
Nőgyógyász írta fel itt a kórházban.
14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 12:26

2 éve???????


és a rákszűrések?????

ki írta fel vizsgálat nélkül az esemény utánit??


kicsit felelőtlenül gondolkodsz a testedről....

13. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 11. - Zebracsikó)
2013. júl. 1. 12:25

Kb. 2 éve.

Te ismered a sztorimat,és tudom hogy tök gáz vagyok,de ugye nem maradhattam mégis terhes?:(

Mert olvastam,hogy aki gyógyszer mellett lesz terhes,annak ugyanúgy megjön a menzesze.

12. Lili09
2013. júl. 1. 12:24

Sajnos nem minden doki csinál... Én évekig jártam egy pasihoz (vidéki vagyok), mindenféle kezelést kaptam folyton mindenre össze-vissza(pedig magán doki volt), UH-t meg utoljára akkor csináltak, amikor anno a fogamzásgátlót felírták (az SZTK-ban..).

Most legutóbb voltam Bpesten egy orvosnál, ott nála alap volt, hogy csinált!!!

11. zebracsikó (válaszként erre: 8. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 12:20
mikor voltál utoljára dokinál, nőgyógy. vizsgálaton? Fura, hogy UH-t nem csinál....nekem mindig csinálnak, az olyan alapdolog.
2013. júl. 1. 12:19
A kérdéseidre csak orvos tud válaszolni.
2013. júl. 1. 12:04

Nem tudom mi bajom van,a mellfájdalom elmúlt pár napja,pedig még a hónaljam is fájt rendesen,alig bírtam megemelni a karom.

Lehet hogy az esemény utáni miatt vannak még ezek a dolgok?

8. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2013. júl. 1. 12:01
Ultrahangot még sosem csináltak...
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 12:00

az nem jó, bizony.

további vizsgálatok kellenek, mert sokszor társul mással


mikor voltál utoljára nőgyógy. ultrahangon? lehetőleg hüvelyi UH-on?

6. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2013. júl. 1. 11:55

Ha az lenne,nagy baj lenne?

Úgy értem,azt hogyan kezelik?

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - B8bf0f8c3a)
2013. júl. 1. 11:35
ciszta
2013. júl. 1. 08:28

7-én fog megjönni,de már egy hete szurkál és húzódik a petefészkem tájékán :(

Ez mitől van? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook