Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 Napos verseny fórum

90 Napos verseny (beszélgetős fórum)


26. Emib
2007. szept. 4. 14:15

sziasztok!


Egyszer én már egy másik fórumon indítottam egy 90 napos fogyiversenyt, ami a végére sajnos teljesen lemorzsolodott. remélem itt kitartobb lesz a csapat!

én is szeretnék nevezni, ha kiderul, hogy milyen adatok kellenek hozzá, és hogy lehet-e másmilyen diétával csatlakozni, ha az időtartamnak betartod a 90 napot!


köszi

2007. szept. 4. 13:26
Még egy buta kérdes!! Szabina az adatokat a privát üzenetben kell neked elküldeni? Vagy hová? Bocs
2007. szept. 4. 09:56

Sziasztok!

Nekem is van egy csomó pluszom, már 15kg-ot lefogytam, de még szeretnék még legalább 25-30-at. Lehet más fogyókúrával is nevezni esetleg?

2007. szept. 4. 08:19

Látom azért vagyunk egy páran:)

írok hoxának, hogy neki vagy nekem kell e elküleni azadatokat.

nemsokára jelentkezem

2007. szept. 4. 06:45
Sziasztok!Merrell kérdése jó.Pontosan milyen adatokat kell elküldeni?
2007. szept. 4. 06:44

Helló!

Kép nélkül is lehet?

Én nem is tudok,+őszintén nem is szeretnék feltenni,de beszállnék,mert rengeteg a "leadnivalóm"

20. Amena
2007. szept. 4. 06:35
Sziasztok! Nem vesztem el, csak valami van a gépemmel, mert csak az otthoniról tudok belépni, ahhoz meg csak most jutottam hozzá. Már írtam a moderátornak, remélem meg tudjuk oldani a problémát és akkor sűrűbben tudok jönni. Az adataimat még ma elkóüldömlgyen szép napotok
2007. szept. 4. 00:00

Sziasztok!

Én is jelentkeznék a versenyre! Holnap szerettem volna elkezdeni, de ha többen kezdjük az jobb lesz.

Eleve nem vagyok egy nádszál alkat, de a terhességem alatt rengeteg (21)kilócska rámjött. És még mindig sok ragaszkodik hozzám. (Én már nagyon szabadulnék tőlük! ) :)


Konkrétan akkor melyik adatok kellenek? Súly, magasság? Valami még? Szaabina, holnap küldöm, ma már késő van.


Jó éjt!

2007. szept. 3. 22:13

Sziasztok!

Én aug 27.-én kezdtem el. Ma van a 8. napom. Csatlakoznék. Lehet?

2007. szept. 2. 19:48
szerintem beszélgetés céljából megéri, én pl napi hoxa látogató vagyok:))
2007. szept. 2. 17:32
Ez egy újabb motiváció.Szeretnék én is csatlakozni.Minden nap be kell jelentkezni?
2007. szept. 2. 17:23
nekem küldd el az adataidd, továbbítom hoxának,de elöbb kellene ide írni, hog akkor ki is kezdi el 9.én
2007. szept. 2. 14:34
sziasztok! Most barátkozom a 90 napos gondolatával, s lehet, hogy csatlakozom hozzátok. A héten szabin leszek, s elképzelhető, hogy kedden elkezdem, ha akkor nem tudom, akkor a kiírt időpontban.
2007. szept. 2. 10:09
szia. szivesen várunk téged is:)) nekem kell elküldeni az adataid. én továbbítom hoxának, s 9én indul a verseny
2007. szept. 1. 15:09
Sziasztok! Én épp most adtam fel egy hete!! De ha ennyien vagyunk és mindennap jelentkezni kell én szívesen újrakezdem veletek ha lehet! Ha többen vagyunk ktartóbb az ember! Tehát szeretnék csatlakozni! Az adataimat hová kell elkülkedi???
2007. szept. 1. 15:02
Hát én mindig felhízok 70 kilóra, most is ott tartok :(( , az álomsúlyom 60, de ha egyszer meglátnám a 65öt, már ugrálnék a boldogságtól:) Egyébként 170 cm vagyok.Akkor majd küldöm az adataimat!
2007. szept. 1. 14:48
a lényeg akkor, hogy privibe küldje el mindenki aki akar jönni versenyezni az adatait, s akkor hoxának továbbítom a táblázat véget... toborozzunk még embereket...
2007. szept. 1. 14:40

nos, szerintem aki el akarja kezdeni, az irja be az induló slyát, a célt, a cm...

s a naplóba egy kép? ehhez mit szóltok?

csak összegyűlűnk annyian amennyien kellünk...

2007. szept. 1. 14:38
sziasztok, tegnap megijedtem, mert senki nem akart írni. hoxával beszéltem, legalább 15 kellenénk. szerintem az is bedszálhat aki már csinálja, max hamarabb abahagyja. én szivesen veszem azt is
2007. szept. 1. 14:05

Nos hát..ma van a 13. napom. Még nem víz napoztam azt a jövő hétre terveztem be. Sok (65) kg-val kezdtem és baromira elégedett lennék ha egy tizes lemenne de az álomsúlyom 50 kg.

Többiek?

6. Amena (válaszként erre: 5. - RLindi)
2007. szept. 1. 13:51
Hurrá, hogy ilyen szépen gyarapodunk, üdv Mindenkinek! Bár nem én indítottam a versenyt, de szerintem semmi akadálya nincs, hogy beszállj. Én is úgy gondolom,hogy egy jó csapat nagyon sokat tud segíteni és átlendít a holtpontokon. Mikor kezdted, honnan indultál és hova tartasz?
2007. szept. 1. 11:47
Brühühű:-) Én is akarok versenyezni! De ár elkezdtem... Igy is beszállhatok! Ez a verseny jó inspiráció lenne...
2007. szept. 1. 11:40
De légyszi, tényleg csináljuk meg a versenyt, mert egyedül mindig feladom max 2 hét alatt!!!
2007. szept. 1. 11:38
Heló! Én pont 10én akartam elkezdeni újra a 90 napost, úgyhogy én is jelentkeznék, akkor egy nappal hamarabb kezdjük:).
2007. aug. 31. 19:08
Szia! Én szeretnék jelentkezni. Korábban már csináltam a 90 naposat, fogytam vele 18 kg-ot. Most folytatnám, még lgalább 10 lenne a cél
2007. aug. 31. 09:26
Sziasztok. Látom, hogy sokan fogyiznak itt a 90napos diétával. Mi lenne, ha kiírnánk egy versenyt? Elvileg pontosan 90 napig tartan. Felírjuk táblázatba az induló kg-ot, cm-ket, s 90nap alatt kinek megy le több... Étrendet lehetne írni a naplóba, a mérlegelőben pedig a súlyváltozást... Szeptember 9.én indúlna a verseny...Valaki jelentkezik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook