Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diétát csinálom épp. Szedhetem mellette a Slim Fitet? fórum

90 napos diétát csinálom épp. Szedhetem mellette a Slim Fitet? (tudásbázis kérdés)


10. Anthico (válaszként erre: 8. - 74e6802bff)
2012. jún. 6. 19:27

Az már nagy lépés, hogy rájöttél, amit eddig csináltál az rossz, és azon változtatni kell.

De ne akard tényleg a sok év alatt rádrakódott zsírpárnácskák több mint 80%-át 3 hónap alatt leadni, mert annak nem lesz jó vége.

Életmódváltás, egészségesebb étrend, rendszeres mozgás és kitartás...ezek meghozzák az eredményt, de ne zuhanj össze, ha ehhez mondjuk fél év kell majd.

9. c1e9612cd3 (válaszként erre: 8. - 74e6802bff)
2012. jún. 6. 18:58

dehogy nem! ne aggódj! Csak ne akarj telhetetlen lenni, és tényleg ne használj kemikáliákat!

1-1 ilyen fogyókúra, életmódváltás, szemléletváltás arra is jó, h felmérd mennyire vagy kitartó típus! :) És a siker, mindig iszonyatos önbizalmat ad! viszont, ha most tényelg hirtelen akarod leadni azt a 30 kg-ot, akkor a szervezeted kimerül, jön a jojó és nem lesz erőd küzdeni ellene! Csak ésszel!!!!!

2012. jún. 6. 18:49

164cm-hez a 84kg-om elég sok, még a BMI szerint is.

7éve vagyok elhízva, de ezt a súlyomat már jó ideje tartom, sőt voltam ennél 10kg-al több is még 2és fél évvel ezelőtt.

54kg-osan nem voltam csont sovány, hanem pont jó, szóval tudom, hogy az a plusz 30kg felesleg mind. :(

Az elhízás oka.. 18évesen leálltam minden sporttal, amit addig csináltam (RG, röpladba, görkori, asztalitenisz)... az étvágyam addig is nagyon jó volt, de amit megettem, le is dolgoztam.. Az első +15.. +20kg-t ennek köszönhetem, a többi a fogamzásgátlónak, amit csak 11hónapig szedtem még 4éve sajnos.. :(

Tudom, hogy hamarabb rá kellett volna eszmélnem, hogy nagyon nem jó az életmód amit folytatok, de talán még most sincs késő... már mozgok rendszeresen, a diétára nehezebben vettem rá magam, viszont most már ez is sínen van, csak attól félek, h még így se lesz elég hatásos.. :\

7. Anthico (válaszként erre: 5. - 74e6802bff)
2012. jún. 6. 18:18

Miért akarod megváltani a világot csupán 3 hónap alatt? Mennyi idő alatt szedted fel a rajtad levő 30 kg felesleget? Van egy olyan érzésem, hogy ez évek eredménye, és ennek az évek alatt feljött sok-sok kg-nak a nagyjától akarsz összesen 90 nap alatt megszabadulni :O

Ha mindenképpen ezt tartani akarod, az esélyes, hogy nem lesz tartós fogyás , de a szervezeted mindenképp meg fogja viselni.

Kérdésem: nem lenne jobb 2-3x ennyi ideig tartó munkával tartósan letudni ezt a felesleget?


Átlagosan az egészséges fogyás, ami biztosan zsírból megy, kb 70-80 dkg/ hét. Ez változó lehet nemtől, súlyfeleslegtől függően, de te ennek min a dupláját akarod átlagosan elérni heti szinten (itt is van ugye változás, ingadozás, de átlagosan gondolom)...a 25 kg-os célkitűzéssel pedig majdnem a 3x-osát. :/


Félre ne értsd, nem megbántani akarlak, csak arra rámutatni, hogy amit kitűztél célnak, az sok szempontból inkáb káros lehet, mint tartósan hasznos és egészséges.

6. c1e9612cd3 (válaszként erre: 5. - 74e6802bff)
2012. jún. 6. 18:15
ne légy telhetetlen! nyilván, nekem úgy 10 kg a mínusz, hogy nme volt rajtam több sokkal feleslegben..... Ha 30 kg felesleges van valóban (és nme csak szerinted), akkor többet is fogsz leadni! Viszont, a szervezeted ne zsigereld ki! Ha most nem is megy le 20 kg a 3 hónap alatt, akkor kicsit pihensz, és mégegyzser belevágsz! Akkor már meglesz mind! Célravezetőbb, mint mindenféle xart beszedni.... Amúgy, ha pontosan betartod a diétát, akkor szépen le fognak kúszni azok a kilók, nem kell semmi xart beszedni mellé.
2012. jún. 6. 18:04
Nekem a 10kg mínusz az nagyon kevés lenne 90nap alatt, mivel 30kg felesleg van rajtam... szeretnék legalább 20.. de inkább 25kg-tól megszabadulni.. :(
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - 74e6802bff)
2012. jún. 6. 17:47
nekem egy hónap után indult be! Miylen változást szeretnél 6 nap után? 90 nap alatt 10 kg-ot dobtam le, és mondom! Szinte mindet az utolsó 2 hónapban! csak türelem! ne kavarj mindenféle kemikáliával! Szép lassan elindulnak a kilók lefelé, aztán meg majd csak leshetsz, h miylen gyorsan apadsz, és mennyit :)
2012. jún. 6. 17:24
Szerintem egyenlőre felesleges ... Várd ki mi lesz a diéta eredménye. Szerintem ne akarj gyorsabban fogyni, mint ahogyan azt a szervzeted szeretné.
2012. jún. 6. 17:11

Sziasztok!

A 90napos 6dik napján járok. Eddig nagyon jól bírom, egyáltalán nem bűnöztem még.. viszont én nem érzek magamon semmi változást egyenlőre.

Mozgok mellette minden második nap, mindent betartok.. ennek ellenére úgy érzem, mintha a hasam nagyobb lenne mint volt...

Olvastam rosszat is és jót is a Slim Fit-ről.. jót azonban többet. Mielőtt megrendelném, szeretném kikérni a véleményetek.. Szerintetek a kettő kombinálásával sikerül többet leadnom, mintha csak a 90naposat csinálnám?

2012. jún. 6. 17:08
90 napos diétát csinálom épp. Szedhetem mellette a Slim Fitet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook