Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Wedone hideg zsíroldó foltjait hogyan szedhetem ki a natúr fabútorból? fórum

Wedone hideg zsíroldó foltjait hogyan szedhetem ki a natúr fabútorból? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 23. 14:40
Ugye milyen ötletes voltam? Bár benne volt a pakliban hogy akár az egész bútort tönkretehetem, de szép lett.
21. etikat (válaszként erre: 18. - 82a31ed4c7)
2010. ápr. 23. 14:11
Nagyon jóóó :) Egyszer én is zsíroldóval tisztítottam a szekrényt, majd frászt kaptam !!! aztán átmostam az egészet, ahogy te is tetted ! Egy kis bútor felújítás, legalább nem lesz unalmas :)))
2010. ápr. 23. 13:50
Nagyon ügyi vagy! Szép lett! Bátor dolog volt így belevágni! :)
2010. ápr. 23. 13:11
Most én látok rosszul vagy tényleg össze vissza változik a betű formája és nagysága?
2010. ápr. 23. 12:19

Na csajok! Elárulom milyen merész dologra gondoltam. Amivel elcsesztem a bútoromat azzal is hoztam helyre. Ugye tegnap óta gondolatban csak ezzel foglalkoztam, mivel ha a férjem észrevette volna... hát nem is tudom mit mondott volna.

Nos bespricceltem az egész konyha bútort és szivaccsal szép egyenletesen elkentem rajta, majd hagytam hogy jól beivódjon a fa szerkezeteibe, és utána jól lemostam és letörölgettem. A kezem az oda lett de ez legyen a legkevesebb.

Szebb lett mint új korába, csak egy kicsit sötétebb. Úgy sem tetszik ha egy barna bútor világos, én a sötétbarna bútorszíneket szeretem.


A profilomnál vannak a kész képek ahogyan most néz ki. Mit szóltok?

2010. ápr. 23. 11:42
merész dolog lesz de ....
2010. ápr. 23. 11:40
Ezt jól el csesztem, de most eszembe jutott valami. Majd értesítelek benneteket bejön e amit csinálok most.
15. psycheee (válaszként erre: 14. - 82a31ed4c7)
2010. ápr. 23. 08:11

Szegény, tényleg jól elintézted! :( Ha nagyon fontos, próbáld megcsináltatni. Gyorsabban, szakszerűbben lekezelik lesz egy kis pénzért cserébe.

A mellekélt ábra mutatja, hogy ha te állsz neki "házilag" azzal nem biztos, hogy jól járunk! :D Addig tisztítod, fényesítgeted, csiszolod, míg eltűnik.. :D

2010. ápr. 23. 06:43

Hát köszönöm a tanácsokat. Én balga hogy csinálhattam ilyet, de a férjem még nem vette észre a bútoron, még nem tünt fel neki.


A bútor képét az adatlapomon láthatjátok. Foltos lett

2010. ápr. 22. 22:19
A hideg zsíroldó a legagresszívabb, legmaróbb anyag, ami a háztartásban általában előfordul. Maróbb, mint az akkumlátorsav! El sem tudom képzelni, mit gondoltatok, hogy fára kentétek, megfogtátok..
2010. ápr. 22. 21:28
Én is radiátor hámozónak hívom :-). Ennek ellenére a legjobb zsíroldó. De még lehet, hogy a csiszolás sem tuti.
2010. ápr. 22. 20:09

Nekem egyszer a kezem marta szét, én balga kesztyű nélkűl tisztítottam vele a tűzhelyt, mire végeztem szétment a kezem :-((


Csiszolás lakkozás! :-(

10. retny
2010. ápr. 22. 19:42
Milyen színű?
2010. ápr. 22. 19:33

Tuti, hogy le kell csiszolni. :(

Fára nem szabad erős vegyszereket nyomni, ha nem lakkozott, akkor pedig semmit sem!

2010. ápr. 22. 19:31
Csiszolás, és lakkozás. Ha szerencséd van nem marta meg túl mélyen. Vagy esetleg színes pác, de az sem biztos.
2010. ápr. 22. 19:30
Hmmm. Előbb picit csiszolni kellene, mert az a francos tuti mélyebben van, mint ahogy a lakk beszívódna... Tényleg keress egy fához értő mukit!
2010. ápr. 22. 19:24
jaj istenem most mit csináljak? Talán ha lelakkozom? ki mit mond erre?
2010. ápr. 22. 19:19
Hát nem is fog! Bocsi! Mikor mi különköltöztünk, az istennek se tudtam lepucolni a francos radiátort a konyhában! Adtam neki zsíroldót. Még a festék is lejött! Nagyon agresszívak a zsíroldók, sajnos óvatosan kell velük bánni! Nincs egy asztalos ismerősöd?
2010. ápr. 22. 19:15
A férjem vette és nem néztem meg a felhasználási feltételeket én balga, és most a fabútor szép foltos lett. Próbálkoztam domestossal kikefélni de semmi nem hat rá.
2010. ápr. 22. 19:14
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Oda csoda kell! Egy jóságos tündér meg az ő nagyon tuti varázspálcája!
2010. ápr. 22. 19:13
Bocs Well done hideg zsíroldó...
2010. ápr. 22. 19:12
Wedone hideg zsíroldó foltjait hogyan szedhetem ki a natúr fabútorból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook