Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta kudarca fórum

90 napos diéta kudarca (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. 124637ff9b (válaszként erre: 96. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 22:28

Az első mondat nekem szólt :D

Egybemosódtunk :D

97. Guruljka (válaszként erre: 96. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 22:08
Akkor én tévedtem másik erdőbe, igazad van. :D
96. michelle.r (válaszként erre: 94. - Guruljka)
2018. aug. 7. 21:58

Szerintemmeg értelmezd, hogy mit írt ;)

Neki válaszoltál, holott nekem szántad, amit írtál.

95. Guruljka (válaszként erre: 92. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 21:58

nem is tudom... létezik olyan rövidítés, amit orvosok használnak egymás között a lelet szövegében. Annyit jelent, hogy "a beteg megnyugtatására".


Lehetne talán egy hasonló jelzéssel ellátott placebó-családot piacra dobni, nagyon olcsón. Ki kellene játszani valami kamuval, miért nem nyilvános az összetétele.

Természetesen ellenőrzött körülmények között, és talán vényköteles formában, hogy a visszajelzés is beérkezzen a rendszerbe. És persze nem minden betegségre általánosan.

A hatását lehetne növelni azzal, hogy a jobb felszívódés érdekében x percet y módon naponta kell mozogni.

94. Guruljka (válaszként erre: 93. - 124637ff9b)
2018. aug. 7. 21:52
Szerintem te meg másik erdőről beszélsz. :D
93. 124637ff9b (válaszként erre: 72. - Guruljka)
2018. aug. 7. 21:46
Szerintem eltévedtél.
92. michelle.r (válaszként erre: 90. - Guruljka)
2018. aug. 7. 20:15
Ez a legjobb bizonyíték az elme hatalmára. És arra, hogy a test regenerálható mindenféle gyógyszer nélkül - nyilván nem közvetlen életveszély esetén. De ehhez olyan tudatosság kell, ami nincs meg nagyon sokunkban. A jó hír viszont, hogy fejleszthető.
91. michelle.r (válaszként erre: 89. - Guruljka)
2018. aug. 7. 20:11
Egyetértek, Globus, ezt Gurulja jobban megfogalmazta, és frappánsabban, mint amit én írtam volna.
90. Guruljka (válaszként erre: 88. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 20:08

Ami azt illeti, a kovaföld legalább nem árt. A hatását nem ismerem, de a migrén... szóval nem tudom, na.


Idézett tévéadón ment egy kísérlet a glükozaminnal is.

Annak a csoportnak a fele is nagyobb mozgékonyságot érzékelt, amelyik a placebót kapta. Ezen még a kísérletet vezetők is meglepődtek.


Ugyanakkor a valódi glükozamin-csoport sem mutatott műszeresen igazolható javulást. A végén kijelentették, nem kis derültség közepette, hogy a glükozamin a legjobb placebók egyike.

Ami valóban segít, az a mozgás, és végül is mindegy, miért hiszed el, hogy képes vagy rá. (Csak ne költs rá sokat.)

89. Guruljka (válaszként erre: 87. - Globus)
2018. aug. 7. 20:03

Akár Buddha is lehetne.

A szegénységi elhízás ilyen. Állítom, hogy tényleg létezik. A szervezet csak éhségérzettel tud kérni, legyen az akár fehérje is - és ha csak zsíros kebnyér és tészta az alternatíva, akkor összeszedi abból azt az x gramm fehérjét. A fölös cuccot meg eltartalékolja.


Namármost, aki nem ismeri fel, hogy inkább kevesebbet, de minőséget egyen, az nem feltéltenül meditatív beállítottságú.

88. michelle.r (válaszként erre: 85. - Guruljka)
2018. aug. 7. 19:54

Én ezt a cirkuszt sem értem, ami a méregtelenítést körül folyik. Az ember elkezd tisztán étkezni - már amennyire lehet - és a szervezet zseniálisan megszabadul minden vacaktól. Más kérdés, hogy rá lehet segíteni, pl. kovafölddel - amiről szintén megoszlanak a vélemények, de a családomban több ember használja, évekig tartó migrénes fejfájás múlt el tőle. Másnak a hajhullása.

Vagy algával, aminek pokoli rossz az íze, de érzem, hogy jót tesz a szervezetemnek.


Ránézek, hátha nálunk is van, hetek óta nem kapcsoltuk be a tévét, ki tudja milyen adóink vannak ;)

87. globus (válaszként erre: 83. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 19:45

Jó dolgok ezek, hasznosak. De ha belegondolok, valakinek napi megélhetési gondjai vannak, egyből dupla esélye adódik ezeket nélkülözni. Se normális étkezés, se meditálási kedv.

Nem kötekedésképpen, csak vizuális típusú vagyok, elképzelek egy csóró túlsúlyos embert, aki krumplin, tésztán, kenyéren hízott meg, amint meditál :)

86. Guruljka (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 19:45
No nekem egy időre elment a gusztusom a császártól. Ez valami gyorsan érlelt lehetett, kapott belőle a két ebzet is.
85. Guruljka (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 19:44

Az a helyzet, hogy tényleg van ez a "brit tudósok" összeesküvés-elmélet, de!


Pár hete elkezdtm nézni a BBC Earth adót, ami a legutóbbi csatornafrissítés óta elérhető. Vannak műsorok az eégészségről, a diétákról. Ott utánajárnak különféle állításoknak, elméleteknek. Kis csoport emberrel, de jó beállítások mellett, és szakemberek végzik a végén az értékeléseket.


Például a méregtelenítés mint fogalom ellen már több ízben és többféle módon szót emeltek, beszélgettek orvossal, biológussal, több ágazati orvosszakértővel, stb.


Időnként ismétlik is ezeket az adásokat.

84. michelle.r (válaszként erre: 64. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 19:43
Vááááá, hülyeséget írtam, a rák savas közeben él és virul.
83. michelle.r (válaszként erre: 77. - Globus)
2018. aug. 7. 19:42
Normálisan kell étkezni, és akkor a szervezet gondoskodik az egészséges savbázis egyensúlyról. A stressz is savasít, egyébként, szóval a mentális egészségért is tenni kell. Abban nekem pl. a meditáció segít sokat.
82. globus (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 19:41

Gyááá, nekem is!

Sőt, nagylábujjam is hosszabb a mellette lévőknél.

81. michelle.r (válaszként erre: 74. - Guruljka)
2018. aug. 7. 19:39
Én is megteszem, rendszesen ;) Csak kihagyom a kenyeret és a sört. Inkább iszom egy Aperol sprizzet - csak hogy nehogy túl tudatos legyen a mai vacsora :D
80. michelle.r (válaszként erre: 70. - Globus)
2018. aug. 7. 19:36

Pedig a brit tudósok azt is megállapították, hogy azok a nők, kiknek a középső ujja hosszabb, mint a mutató és gyűrűs, zseniálisak. és láss csodát, ez így van :DDD


Persze, mindent állítunk, cáfolunk, attól függően, hogy milyen üzleti érdek húzdik mögötte. Egyébként a vércsoport diéta nekem sem jött be, igaz két hónapot szavaztam meg neki.

79. Guruljka (válaszként erre: 67. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 19:24
Kinek nem fogyott milyen könyve?
78. Guruljka (válaszként erre: 77. - Globus)
2018. aug. 7. 19:17
Az édes az, hogy az is, aki azt sem tudja, mennyi a semleges pH-érték.
77. globus (válaszként erre: 64. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 19:15
Hogy érted ezt? Hiszen mindenki lúgosítani akar, ez a 20-21. század egyik legnagyobb biznisze.
76. ab61752c45 (válaszként erre: 74. - Guruljka)
2018. aug. 7. 19:09
egészségedre.
75. globus (válaszként erre: 74. - Guruljka)
2018. aug. 7. 19:08
Hmm, nyami, egészségedre! :)
2018. aug. 7. 19:05
És mindennek betetőzésére meg fogok enni egy darab császárzsalonnát, egy-egy szem paradicsommal és paprikával, meg kenyérrel. Utána meg fogok inni egy sört és megcsinálom a mai napra rendelt melómat. :D
73. Guruljka (válaszként erre: 66. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 19:04
Igen, lényegében ez történt.
72. Guruljka (válaszként erre: 62. - 124637ff9b)
2018. aug. 7. 19:02

Nem keresek módszert. Enni azért tudok magamtól is.


Ne mondd már, hogy a rák azért növekszik az adott helyen, mert az lúgos. A szervezet homeosztázisrs törekszik és meg is valósítja.


Az említett blogban a lúgosításról szóló cikk egyik része alatt a forrásokat is közli, egyébként nem csodaember, hogy ne dolgozhatna bárhol is. Normálisan képzett dietetikus, aki a biológia-tudása birtokában írja, amit ír.

A vitamódszered nem vita, és nem módszer. Egyszerűen rámondod valamire indoklás nélkül, hogy az nem úgy van.

71. globus (válaszként erre: 68. - Birebora)
2018. aug. 7. 18:51

Nem bírtam végigcsinálni, számomra az időpontok meghatározása folyamatos tiltás. Inkább kevesebbet eszek, de azt akkor, mikor szeretném.

Barátnőm olyan háromnegyedéig elment, sokat fogyott. Már nem tudom miért, hirtelen abbahagyta, kb. egy év alatt visszahízta + kamat.

70. globus (válaszként erre: 64. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 18:48
Ma délelőtt olvastam valahol cikket arról, hogy a vércsoport szerinti diétát is megcáfolták "brit tudósok". Különböző vércsoportú alanyokat etettek ugyanazon étkekkel, feljegyezték a vizsgálati eredményeket, úgymint koleszterin, vércukor, testsúly, közérzet stb. és semmi különbséget nem találtak.
69. michelle.r (válaszként erre: 68. - Birebora)
2018. aug. 7. 18:45
Én egész nyáron a gyümölcsön csúszom el ;) Ma pl. kb. egy kiló szőlőt ettem meg, tegnap - valószínűleg még több - görögdinnyét ;)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook