Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta indul! 2012.03.12. fórum

90 napos diéta indul! 2012.03.12. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
653. Zsn5 (válaszként erre: 652. - Gereva)
2012. máj. 21. 17:34

Hááááát, én most nagyon megálltam a diétával, mert vizsgaidőszakom volt, emiatt olyan ételeket ettem amit a család is, nem főztem külön, mert nem akartam hogy azzal is menjen az idő. Hnaptól folytatom, vagy újrakezdem, nem is tudom mi a jó szó :D mert ma bevásároltam mindent ami kell.

Eddig 5-6 kiló ment le, minden héten 1et fogytam. Hála égenek azért tudtam tartani a súlyomat annak ellenére is hogy rendesen ettem és csokiztam is.


A gyümölcsnapokat meglátod majd egyre jobban fogod bírni. Csinálhatsz turmixot is belőlük, gyümölcslével felöntöd, vagy ha picit megfagyasztod mondjuk a banánt és úgy turmixolod akkor olyan mint a fagyi.

652. gereva (válaszként erre: 651. - Zsn5)
2012. máj. 19. 20:39

Köszi még egyszer:)

Meglepő módon egész jól bírtam a gyümölcsnapot,estefele éreztem egy kicsit, hogy baromira éhes vagyok,és de letolnék egy gigahamburgert...:)De eltereltem a gondolataim,ittam egy halom löttyöt,és legyőztem a kísértést!!!:)A következőtől már jobban tartok,annyira nem kívánok már semilyen gyümölcsöt,pedig előtte éltem-haltam mindegyikért szinte....

Holnap szénhidrátnap lesz, családnak pörit készítek,én meg szaftot eszem tésztával,és salival....már folyik a nyálam:)))


Te hol tartasz??Hányadik nap-hány kiló????

651. Zsn5 (válaszként erre: 650. - Gereva)
2012. máj. 19. 19:53

Sok sikert és kitartást kívánok! :)

Jön az eper szezon, cseresznye és társai, lesznek fini gyümölcsök amiket ehetünk.

Hogy vetted az első akadályt: a gyümölcsnapot? :)

650. gereva (válaszként erre: 649. - Zsn5)
2012. máj. 19. 12:47

Szia!!!

Köszönöm a válaszod,aranyos vagy....immár a 6.napnál tartok...és úgy nézem beindult:)))

68-ról indultam 53 szeretnék lenni,mint terhesség előtt.

Nagyon nehéz egy jóevő férj,és 3 gyerek mellett megállnom, de nagyon elszánt vagyok :)

Igazából azzal van problémám,hogy nem tudom mit egyek,hogy készítsem el,hogy ne legyen olyan egyhangú....De majd visszaolvasgatok,és lopok ötleteket:)

649. Zsn5 (válaszként erre: 648. - Gereva)
2012. máj. 19. 09:35

Szia Gereva!

Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálnod, hiszen ebben a diétában változatosan étkezhetsz, nem kell éhezned, és bizonyos napon még édességet is tudsz enni, természetesen csak mértékkel :)

Egyedül csak a gyümölcsevészet ami unalmas lehet, de annak is megvan a miértje.

Hány kilótól szeretnél megszabadulni?

Korábban próbáltál másfajta diétát?

Én csak pozitívat tudok mondani és biztatni, hogy elkezd.

648. gereva
2012. máj. 12. 20:26

Sziasztok!!!

Hétfőn szeretném elkezdeni a diétát,szeretnék pár biztató szót, egy kis megerősítést,hogy érdemes-e belevágnom???!!!!

647. turkkati (válaszként erre: 646. - Zsn5)
2012. máj. 9. 10:58
Egyél nyugodtan. a sikeres vizsga most fontosabb, mint a diéta. Majd folytatod.
646. Zsn5
2012. máj. 9. 10:51

Szerintetek gyümölcs napon baj ha eszek zöldséget?

Vizsgaidőszakban vagyok és káposztafélék és répát kéne ennem mert ezek jók idegesség ellen és javítják a koncentráció képességet meg a memóriát :) Ja meg a szőlőcukor. Mi van ha ilyeneket eszek ma a gyümölcsök mellett?

645. Criscito (válaszként erre: 644. - Zsn5)
2012. máj. 4. 10:30

És ezeken kívül fokozza az anyagcserét is, illetve a zsíranyagcserét is, tehát mondhatjuk, hogy elősegíti a fogyást, ami diétázóknak azért nem egy utolsó szempont :)

Jótékony hatásáról meg csak annyit, hogy hallottam már olyanról, hogy egy illetőt komoly bélrendszeri panaszokkal kezelték az orvosok, kipróbáltak rajta mindenféle gyógyszert. Eredmény? A helyzet rosszabb lett, jóformán teljes bélflóráját hazavágták. Ekkor döntött úgy hősünk, hogy ha más nem segít rajta, akkor majd segít önmagán. Elhagyta a gyógyszereket, helyrerakta a táplálkozást, rengeteg zöldséget kezdett enni, rostban gazdag ételeket, zabpelyhet tonna számra, és lenmagolajat akár napi 100grammot is. Azóta semmi baja :) True Story.



Én magában fogyasztom. Nekem nagyon ízlik, szerintem hasonlít egy kicsit az íze a dióra. Fogyasszátok egészséggel! :)

644. Zsn5
2012. máj. 4. 10:02

A lenmag nagyon hasznos, kicsit utána jártam annyit emlegettétek :) Nemcsak az anyagcserére van jótékony hatással, hanem mindenféle nyavalyára.

Itt a link ahol a lenmagot taglalják:

[link]

643. dozsalaco (válaszként erre: 623. - Turkkati)
2012. máj. 2. 18:45
El kellett volna menned kakilni meg pisilni a mérekezés előtt .-))
2012. máj. 1. 06:48

Ma reggel lehet, hogy nekem is:(

Már tartósan 60 alatt vagyok, de tegnap ettem rendesen, vacsora után még sütit hozott a lányom, muszáj volt megkóstolni, de nem is esett jól...érdekes, hogy el lehet szokni at édességtől:)


Jó kirándulást!

641. zsinike
2012. ápr. 30. 22:04

Kitartást a gyümölcs naphoz. Nekem ma fehérje nap volt és ettem egy kis spárga levest meg hozzá egy kis belefőtt csirkeszárnyat ( a nokedliket gondosan kiszedegettem) délután pedig abonett melegszendvicset (abonettekre sovány pulykafelvágottat és sajtot tettem és be a mikróba) egy kis paradicsommal. Nyami. Ez az elmúlt két nap után maga volt a mennyország :-)


Holnap keményítő nap ami - remélhetőleg - csak rizsből fog állni. A családommal elmegyünk egy kicsit kirándulni a Pilisbe. Talán ha nem vagyok hűtő közelbe könnyebb lesz ellenállni a kísértésnek :-) Muszáj 60 kg alá mennem. Egyelőre 61.7-en van a mérleg nyelve.

2012. ápr. 30. 20:51

Holnap gyümölcsnap, de megint szükségem is lesz rá, mert ismét túlettem magam:(

Sose tanulok...

Ügyes vagy, hogy kibírtad, fél kiló meg nem semmi:)

639. zsinike
2012. ápr. 30. 16:07
Hát vége lett, de azt hittem nem élem túl. Minden bajom volt, fájt a fejem, éjjel meg nem bírtam aludni mert az éhségtől fájt a hasam :-) De megérte, mert egy fél kiloval lejjebb ment a mérleg nyelve :-)
638. turkkati (válaszként erre: 637. - Zsinike)
2012. ápr. 29. 19:58
Kitartást, mindjárt vége:)!
637. zsinike
2012. ápr. 29. 19:56
kinyúlok ettől a víznaptól...
2012. ápr. 26. 21:11

Végre nekem is 59,6-nál állt a mérleg, bár a mai ch nap után holnap biztos nem állok mérlegre:)


Holnap gyümölcsnap, szombaton grillezünk, vasárnap meg paprikás krumplit főzünk bográcsban, május 1-t pedig gyümölcsnappal ünneplem:D


ÉLJEN MÁJUS 1.! Ezt énekeltem, remélem van itt olyan, aki ezt a munkásmozgalmi nótát ismeri:DDD

635. turkkati (válaszként erre: 631. - Zsinike)
2012. ápr. 26. 21:07

Sziasztok!

Gyógynövényboltban.

634. IvettBeatrix (válaszként erre: 633. - Danzel21)
2012. ápr. 26. 21:05
Köszönöm!! Tudnál nekem segíteni, hogy mennyit érdemes enni egy nap, hogy működjön? :)
633. danzel21 (válaszként erre: 632. - IvettBeatrix)
2012. ápr. 26. 21:01
Szia.Én is ezzel a diétával fogytam 1 éve 16kg-ot, szerintem vágj bele sikerülni fog.Én is 162cm_83kg voltam mikor elkezdtem.Sok sikert!! : )
2012. ápr. 26. 20:56
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! 162cm-82kg.. 65ig szeretnék lemenni! szerintetek a 90 napossal sikerülhet?
631. zsinike
2012. ápr. 26. 13:58

Nekem sajnos a mérleg most egy fél kilóal nehezebbet mutatott:-(((


Nekem is keményítő napom van, egyelőre rizst ettem csak, a továbbiakat majd meglátjuk. ennék valami édességet, de nem tudom van-e olyan édesség amit keményítő napon lehet fogyasztani. Szerintem nincs, úgyhogy a mai napon minden édes tabu.


Lenmagpelyhet hol lehet kapni? Dm-ben csak lenmag van.

630. Szmirma
2012. ápr. 26. 11:42

Sziasztok.

Mi újság, kinek mi a mai menü?

Nekem keményítő napom van, a családnak rakott karfiolt készült, így én is azt eszem csak az enyémnek a tetejéről hiányzik a hús.

Tegnap reggel a mérleg végre 60 kg-ot mutatott.

629. turkkati (válaszként erre: 628. - Zsinike)
2012. ápr. 25. 08:15

Van. Valamit a bioszos kollégám mondott, hogy miért jobb a pehely. Nem igazán tudom, miért, mert én mikor a gondomra kerestem megoldást a lenmagpehely, zabpehely, zabkorpa jótékony hatásairól olvastam, ezeket vettem meg, és maradtam a lenmagpehelynél, mert az bevált.

Miklós óraadó nálunk, én meg iskolaotthonban váltóműszakban dolgozom, de ha találkozom vele megkérdezem. Talán a pehely emésztése könnyebb:)

628. zsinike
2012. ápr. 24. 13:40

Én minden nap eszem mind a lenmagot, mind a zabkorpát. Általában magában szeretem a legjobbat. Összekeverem a kettőt és már tolom is befelé. Nyami :-)

Apropó... van valami különbség lenmagpehely és lenmag között? Csak mert én a dm-ben csak lenmagot találtam.

627. sunca27
2012. ápr. 24. 13:30
ezt ki fogom próbálni. köszönöm.
2012. ápr. 24. 10:57
Lenmagpelyhet eszem, akár mindennap, hozzákeverem az ételemhez. CH napon meg rászórom az esti vajas pirítósomra.
625. sunca27 (válaszként erre: 623. - Turkkati)
2012. ápr. 24. 09:42
Sikerülni fog, mert sikerülnie kell!!!!!
624. sunca27
2012. ápr. 24. 09:42
Melyik napon eszitek a lenmagot és a zabkorpát? És magában vagy mivel? Lehet én is kipróbálom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook