Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 nap zöldség - akár 6 kiló minusz fórum

7 nap zöldség - akár 6 kiló minusz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

128. kisgé (válaszként erre: 126. - 0021d29400)
2006. ápr. 25. 10:25

Szia!


köszönöm a bókot. Igen, magammal kell elszámolnom. Azért kezdtem bele ebbe, mert kezdtem hízni és ha most nem parancsolok megálljt, akkor megint olyan leszek, amilyen nem szeretnék. Meg lassan itt a fürdőruha szezon és hát nem vagyok még elégedett.:))))


1 hét alatt szerintem ne is várj 6 kilót, nem azért írom, hogy letörjelek, hanem hogy ne csalódj. Ha egy hét alatt lemegy nálad 2-3 kiló, azt nagyon szép kezdésnek veheted. Utána válaszd az általad említett diéták egyikét és meglátod,be fog indulni a fogyás és kb 2 hónap alatt, akár el is érheted az álom súlyt. Csak a kitartás kell, a többi már jön vele.:)))

127. Eve20 (válaszként erre: 123. - Kisgé)
2006. ápr. 25. 10:15
Majd mindenképpen megnézem! Lehet hogy ezt fogom választani.
126. 0021d29400 (válaszként erre: 124. - Kisgé)
2006. ápr. 25. 10:11
Igazad lehet. Majd keresek valami könnyebbet. Mondjuk a SBD vagy a 90 naposat. Még ha 6 kilót sikerülne is fogynom a hét alatt, akkor is maradna rajtam vagy 10 kiló. Úgyhogy még nagyon az elején vagyok. Nem hízelegni akarok, de megnéztem a képeidet, és szerintem egyáltalán nincs szükséged fogyásra. Mondjuk mindenkinek önmagával kell elégedettnek lennie..
125. kisgé (válaszként erre: 122. - Emagdi)
2006. ápr. 25. 10:07
Nekem ez a kis stepper nagyon bejött. 7000-ért vettem a Decatlonban,de lehet kapni máshol is. Nem túl nagy, és nem is drága.
124. kisgé (válaszként erre: 121. - 0021d29400)
2006. ápr. 25. 10:07

Szia!


Szerintem mással folytasd, mert ha csak ezt csinálod, a szervezeted hamar hozzászokik, és nagyon kiéhezel husira, meg egyéb dolgokra. Szerintem utána válassz egy kevésbé korlátozó diétát, egy életmódot inkább. :)

123. kisgé (válaszként erre: 120. - Eve20)
2006. ápr. 25. 10:06

Szia!


Nyitottam egy miután 7 nap zöldségdiétázatm topikot, direkt ezért, hogy még tartsuk egymásban a lelket. Én SBD-ztem, annak a diétás cikkek között leírások, ott megnézheted, miről szól.

122. emagdi (válaszként erre: 119. - Kisgé)
2006. ápr. 25. 09:57

igen, azt hiszem ez lehet a megoldás:))))

valami tornaeszközt lehet hogy nekem is be kellene szereznem tv-nézés idejére.

2006. ápr. 25. 09:52
Sziasztok lányok! Én ma kezdtem el a fogyit, úgy tervezem, hogy két liter paradicsomlevet iszok, meg persze ásványvizet. Ezt a fogyit szerintetek lehet egymás után kétszer csinálni? Vagy válasszak más fogyókúrát mire befejezem? Köszi, ha valaki válaszol!
120. Eve20 (válaszként erre: 119. - Kisgé)
2006. ápr. 25. 09:46
Szia! És ha ezt a fogyit befejezted, melyikkel akarod folytatni? Már ha megkérdezhetem.
119. kisgé (válaszként erre: 118. - Emagdi)
2006. ápr. 25. 09:41
Én nem is nagyon nézek tv-t, de ha igen, akkor közben taposok a kis gépemen!
118. emagdi
2006. ápr. 25. 09:24
én hétvégén (szombaton) kicsit eltévelyedtem, muszaj volt ennem anyukám máktortájából. de azért most utána még folytatom ezt a zöldségkúrát, nekem egészen jól megy, esténként kritikus csak a helyzet, amikor a tévében állandóan esznek, vagy mindenféle kajákat reklámoznak... :)))
117. kisgé (válaszként erre: 116. - Csiga01)
2006. ápr. 25. 09:10

Szia!


Én is az első nap, csak 2 l zöldséglevet ittam, meg 2 l vizet. Én a 6. napon vagyok, gyakorlatilag végig csináltam. 1 kg az eredményem, de én csak 4 kilótól akarok megszabadulni. Szerintem nem újra érdemes csinálni, hanem egy ennél tarthatóbb diétával érdemes folytatni.

116. csiga01
2006. ápr. 24. 21:59

Sziasztok!!!

Örömmel jelentem, hogy szintén csatlakoztam ehhez a diétához!!!

Túléltem az első napot, de két liter paradicsomlénél képtelen voltam leküzdeni többet. Meg egész nap ásványvíz. Már alig várom, hogy holnap egy kis karalábot is rágcsálhassak, meg uborkát, paradicsomot, retket.

Van itt valaki, aki már végig csinálta? Érdekelne, hogy milyen eredménnyel zárta a hetet?

Mennyi idő után lehet ezt újra kezdeni?

Na, kitartást mindenkinek!! Üdv: Csiga

115. kisgé (válaszként erre: 112. - Rozsa3)
2006. ápr. 24. 16:28

Szia!


Nekem eddig 1 kg, ami nagy eredmény 4 nap után, tudod, beszéltük, hogy nekem lassan megy, még 3 kg és boldogabb leszek!:)))

114. kisgé (válaszként erre: 111. - Norci78)
2006. ápr. 24. 16:27

Szia!


Én a régi diétámat folytatom: SBD. Nekem annó ez jött be, csak most elengedtem magam és ez a zöldség diéta jól hangzott. Nekem is szerdán lesz vége. Utána napi 1 sz. tk kenyeret eszem és zsírszegény tejtermékeket, sovány husikat, tojást, zöldséget.

113. Eve20
2006. ápr. 24. 16:23
Sziasztok! Azt kérdezném a diétával kapcsolatban, hogy mivel lehet levesként is enni a zöldeket, és azt írja, hogy fűszerezhető, rakhatok egy tyúkhús leveskockát bele, vagy csak kevés sót? Ti hogy szoktátok? Vagy rendes husilevesből is vehetek ki zöldségeket?
112. rozsa3 (válaszként erre: 111. - Norci78)
2006. ápr. 24. 16:21

Szia!

Szerintem most nem nagyon érdemes folytatni, mert a szervezet úgyis leáll, védekezik.

Aki jól végig tudta csinálni, annak gondolom néhány nap mérsékelt táplálkozás jól jöhet, és utánna ismét hatásos a diéta.

Gratula aki végig csinálta.



Kinek milyan lett az eredménye?


(nagyon izgulok!) :)

111. norci78
2006. ápr. 24. 16:09

Szia!

Most nagyon benne vagyok a diétában,van valami ajánlatotok mivel fokytassam?Mert Szerdán ugye már vége lesz.Vagy folytassam?Ti mit csináltok?Mármint a diétával,folytassátok ,vagy ujatkezdetek?

110. kisgé (válaszként erre: 109. - Norci78)
2006. ápr. 24. 16:00

Szia Norci!


Persze, hogy megáll, hiszen az sem normális, hogy pár nap alatt ennyi kiló lemegy. Majd a diéta után folytatnod kel valami diétával, hogy tovább fogyj. :)

109. norci78
2006. ápr. 24. 15:50

sziaszok!

én is itt vagyok még! A diétát természetesen csinálom,csak hétvégén én se voltam gép közelbe.

3.5-4 lement de most valahogy megállt.

Pedig mindent ugy csinálok ahogy le van írva!

A közérzetem sokkal jobb lett! Nem vagyok fáradt...szerintem megéri végigcsinálni!

108. kisgé (válaszként erre: 101. - Jázmin)
2006. ápr. 24. 09:21

Hello!


Én csak hétvégén nem szoktam gépközelben lenni!

Én nem dőltem ki, supermen vagyok tudniillik. Mindent tartok szépen, még ezzel együtt 3 napom van vissza! -1 kg az eredmény, jelentem, de megküzdöttem érte. Gondoltam, segítek az emésztésemnek, ami nem nagyon ment mióta ezt a diétát csinálom, hát egész vasárnap ment a hasam és nagyon éhes lettem, DE nem ettem mást, pedig majd megőrültem egy piritósért. Sőt szombaton egész nap dolgoztam egy rendezvényen és nem volt energetikai problémám, pedig alig ettem. Bementem egy finom illatoktól teli étterembe és nem hatódtam meg, pirított zöldség volt salátával az ebédem!

107. rozsa3
2006. ápr. 24. 09:02

Sziasztok!

Márcsak csendes magfigyelő vagyok.

Nem is írom le miért nem kezdem újra ma, de nem megy. Most erőt gyűjtök itt a fórumon.

106. Manon
2006. ápr. 24. 08:00

Halihó!

tegnap elkezdtem ez a fogyit, egész nap parilét ittam. Ja meg vizet. Nehéz volt de bírtam!:) a többi nap biztos jóbb lesz! vagy nem?

2006. ápr. 24. 07:48
Ma kezdem, tehát ma csak innom szabad! Az erő legyen velem!
104. jázmin
2006. ápr. 23. 18:41

A teljesség jegyében leírom a nap további étkeit.

tehát:

U:torta nézése,ugyanis rengeteg süti volt,itt most szülinapot ünnepeltek a vendégek.

V:egy müzlistál párolt zöldség(répa,brokkoli,karfiol füszerezve:só,bors,kapor és tormával)

UV:mivel szépen néztem a tortát,s megelégedtem a látványával...pedig volt marcipános is meg feketeerdö torta is,így kiérdemeltem pár szem mandulát,amit este tv nézés közben fogok elropogtatni:)


Jah,rengeteg folyadékot iszom.Akármit,ami a kezem közés kerül...tea,víz,buborékos víz.


Üdv

103. jázmin
2006. ápr. 23. 12:04

Sziasztok!


Köszike a hös jelzöt,én is annak érzem magam:)A vicc az,hogy ezt most kivételesen megeröltetés nélkül sikerült elérnem.Eddig ez a két diéta volt számomra ami használt és amit nem kellett feladnom 2 perc múlva(atkins és zölddiéta).

Nekem akkor válik be egy diéta,ha tudom tartósan csinálni,nem kényszerít sem kevés kajára,sem pedig megszabott étrendre.


ma:

R:tejeskv

T:tejeskv

2.T:):vérnarancslé

E:zöldségleves


A többi még bizonytalan.De alig eszek nyers salit,többet kellene beiktatni,akkor bizti gyorsabban mennének a kilók.Bár nem reklamálok,nem 2 perces diétának számon:)


Üdv

102. rozsa3 (válaszként erre: 101. - Jázmin)
2006. ápr. 22. 21:26

Szia Kedves Jázmin!


Te egyhős vagy akiről példát kellene venni.

Sajna tegnap bűnbe estem. Nem jól csináltam az első 3 napot, még annyit sem ettem amennyit szabad lett volna, és a gyomrom felmondta a szolgálatot és folyamatosan kínálgattak 5*-os Metaxával és tatárral, az is volt vagy 10 csillagos, és én elvesztem.

Azt hiszem hétfőn újra fogom kezdeni.

Kérlek te tarts ki, én figyellek.

Szerintem többen vannak olyanok akik hétvégén nincsenek net közelbe ezért érkezik kevesebb hozzászólás.

Hajrá!

101. jázmin
2006. ápr. 22. 19:44

Szia!


Már csak egyedül csinálom?Ha igen,szóljatok,mert akkor ezeket a dolgokat csak a naplómba írom le.


Késöi uzsiként ettem még egy kis zöldséglevest,aztán a vacsit kicsit bö lére eresztettem,mert a mai napi kaja elég kevésre sikeredett,így ettem pár szem sültkrumplit,az egyszerüség kedvéért.No,ez nem ideális,hiába minösül zöldségnek a krumpli.


Mivel ma is jókislány voltam,így engedélyeztem magamnak estére egy pohárka (most a nagy borszakértök és kedvelök ne figyeljenek ide,tudom...gyilkossággal felér amit elkövettem)vörösboros kólát.


Üdv és sikeres fogyit

100. jázmin
2006. ápr. 22. 14:09

Sziasztok!


Mindenki kidölt?:)

No,én tartom a frontot.

R:tejeskv

T:tejeskv

E:a párom evett töltött káposztát,de csak a tölteléket,én meg megettem a káposztalevelet:))))


U:kicsit korai volt,de elkészült anyósom híres neves meggyes pitéje,s nem akartam enni,viszont csiklandozta az orrom a finom illata,így a meggyespitéböl a meggyet kiettem:)


V:valami komolyabb zöldféle lesz,még nem tudom pontosan,majd beszámolok,mert eddig karcsú a felhozatal.De lehet lesz elötte még egy második uzsonna is.


Súlyjelentés:még egy fél kiló mínusz,hurrá:)


Üdv

2006. ápr. 21. 15:58

Jah,és isteni finom rostos-bio,cukormentes,igazi!(nem csak valami kamupia) vérnarancsot szlopázok!

Huh,nyamika:)Bár a narilé savat fog csinálni..ergo éhesebb leszek,de nem baj.Fincsi a lé,megéri:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook