Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 nap zöldség - akár 6 kiló minusz fórum

7 nap zöldség - akár 6 kiló minusz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

158. kisgé (válaszként erre: 157. - Manon)
2006. máj. 3. 10:53

Igen, ennek a kúrának az a lényege, hogy megtisztuljunk, hogy összeszűkítsük gyomrunkat, hogy újult erővel folytathassuk a diétát.:)))


Akkor ne aggófdj, ha sportolsz, csak türelem!:)

157. Manon (válaszként erre: 156. - Kisgé)
2006. máj. 3. 10:34

igen minden este! Néha ha nincs kedvem az aerobik-hoz, akkor a hasamat és a combomat edzem.

Igen szerencsésen végeztem vele szombaton volt az utcsó napom! néha nehéz volt, de a végére jóléreztem magam teljesen, mintha megtisztultam volna egy kicsit!:)

Gondolom azért ez is cél egy kicsit!

156. kisgé (válaszként erre: 155. - Manon)
2006. máj. 3. 10:31

Akkor jó. Sportolsz is valamit?

Türelmesnek kell lenned, mert már lassabban mennek le a kilók, de nyugtasson az a tudat, hogy ami lassan megy le, az tartós is. :)

Amúgy már végeztél ezzel a kúrával?

155. Manon (válaszként erre: 154. - Kisgé)
2006. máj. 3. 10:28
az teljesen reális, tudom, hogy soha nem leszek piszkafa, csak szeretném, ha nem lenne ennyi úszógumim!:)
154. kisgé (válaszként erre: 153. - Manon)
2006. máj. 3. 09:43

Szia!


Igen, az utolsó kilók mindig nehezebbek. A 10 kg, az reális elvárás? Mármint úgy kérdezem, hogy én hiába is vágynék 43 kilóra, nekem az 53 kg az ideális.

153. Manon (válaszként erre: 152. - Kisgé)
2006. máj. 3. 09:29

Szia!

10 lement a Norbival,ezzel a diétával 1,5 hátra van még 10! De már nagyon nehéz!

152. kisgé (válaszként erre: 151. - Manon)
2006. ápr. 28. 14:15

Szia!


Én 1 kilót fogytam tőle, mert 4 kg feleslegem van. Úgyhogy ez attól függ, mennyi a felesleged. Neked hány kilót kell leadnod?

151. Manon
2006. ápr. 28. 11:40

Halihó!

Mindenkinek milyen jól sikerült ez a diéta, csak én fogytam 1,5kg-t tőle. Valamit rosszúl csináltam?Bár még van a mai meg a holnapi nap!

150. Eve20 (válaszként erre: 149. - Kisgé)
2006. ápr. 28. 11:21
Szia! Hát igen, egy sikeres fogyókúra doppingolja az embert, utána sokkal könnyebben elvan az ember:)) Én most vagyok a harmadik napon, és képzeld, 2,8 kilóval vagyok kevesebb!:))) Még ha többet nem is fogyok, már ezzel akkor is meg vagyok elégedve:)) Remélem nem baj, hogy dicsekszek nektek, de olyan jó mondani!:))))
149. kisgé
2006. ápr. 28. 11:07

Sziasztok Csajok!


Az a tapasztalatom, így diéta után, hogy kevesebbet eszem, nem vagyok éhes. Nagyon tuti. Tegnap még szénhidrátot sem ettem, nem kívántam, így most pár napig nem is eszem, csak lassan vezetem vissza a bűnösebb kajákat. Sokkal vékonyabbnak érzem magam és energikus vagyok.


Mindenkinek kitartás!:)

148. csiga01
2006. ápr. 27. 22:21

Na, még három nap és vége ennek a diétának. Örömmel elmondhatom, hogy 3,5kg-ment le eddig.

Bár már előtte is diétáztam, meg mozgok rendszeresen.De az biztos, hogy most ment le ennyi, mióta zöldségezek.

Köszönöm a jó tippeket, igazán isteniek!

Holnap már ki is próbálom!

Üdv: Csiga

147. emagdi (válaszként erre: 146. - Manon)
2006. ápr. 27. 16:26
hm..én pl répát nem is ettem még idáig, csak egyszer az egyik wok-os zöldségsütésnél, tettem a többi zöldség közé bébirépát (akciós volt a mirelit bébirépa a boltban:))
146. Manon
2006. ápr. 27. 16:19
Én csak a répát utáltam meg! nem is eszem belőle egy darabig az biztos! de a többi zöldség azért jöhet még mindig!
145. kisgé (válaszként erre: 142. - Emagdi)
2006. ápr. 27. 11:12
Szerencsére, én nagyon szeretem a zöldséget, jobban, mint a gyümölcsöt, ezért is választottam ezt a diétát és nem is utáltam meg!:)
144. kisgé (válaszként erre: 143. - Eve20)
2006. ápr. 27. 11:12
Akkor ez hasonló lehet mint az SBD....
143. Eve20 (válaszként erre: 141. - Emagdi)
2006. ápr. 27. 11:01
Oké, én csak leírtam, nekem tetszik, de mindenki maga dönti el, melyik diétát válassza. Egyébként az Atkinsről annyit ír, hogy ez a diéta is hasonló alapokon nyugszik, de a Hampton-diéta csak az egészséges zsírok, zsiradékok fogyasztására fókuszál. Én mondjuk nem értek az Atkins diétához (meg ehhez se:). Csak egy ötletnek szántam, hátha valakit érdekel.
142. emagdi (válaszként erre: 138. - Manon)
2006. ápr. 27. 10:58

érdekes, én egyre inkább szeretni kezdem a zöldségeket. most, hogy az utóbbi pár napban ilyen sokat ettem belőlük, valahogy most még jobban zöldség-ehetnékem van:)))

(persze ennék szívesen mást is, de így hogy ennyire fincsik ezek a tavaszi zöldségek szerintem ilyenkor érdemes ezt a diétát kipróbálni)

141. emagdi (válaszként erre: 140. - Eve20)
2006. ápr. 27. 10:57
szia! atkins már az első szakaszban is enged 20g szénhidrátot, a köv.szakaszokban ezt még növelni is lehet... ehhez képest ez a diéta nem mondhatnám hogy több ch-t enged.
140. Eve20
2006. ápr. 27. 10:55
Sziasztok! Ma találtam egy új diétát, amit majd a 7 nap letelte után szeretnék csinálni. Heti 3 kilót lehet vele fogyni, és sokkal kíméletesebb mint ez a diéta. Persze, mindenki nem fogy vele ennyit szerintem, de egy-másfél kiló biztosan garantált. Az eheti Sikkben van, a neve Hampton módszer. Azt írják róla, hogy egy Atkins mellett dolgozó doki találta ki, és hogy az alacsony szénhidráttartalmú étkezést egészségesebbnek találta, mint a teljes elhagyást. Ez alapján találta ki ezt a fogyit. Lehet benne enni tojást, sajtot, husikat is. De napi 20 grammnál nem lehet több a szénhidrát. Akit érdekel, vegye meg az újságot, szerintem igéretesnek látszik, én biztosan ezzel folytatom majd! Most egyébként a második napon tartok, eddig minden oké, meg fogytam 1,6 kilót is!:)))Hurrá!:))
139. kisgé (válaszként erre: 138. - Manon)
2006. ápr. 27. 10:47
Hát kitartást,már csak 2 nap ezen kívül! Mindenesere, ma jó volt sajtot, meg tojást reggelizni.:)))
138. Manon
2006. ápr. 27. 10:36

Halihó!

Most van az 5. napom! Eddig lement 1,5 kg a feles 10 kilómból. Eléggé bírom, de azért a gyümi sokat segít! A zöldségeket mindenesetre kezdem utálni!

137. kisgé (válaszként erre: 134. - Moxy)
2006. ápr. 27. 09:48

Szia!


Köszönöm szépen! Annyit nem, amit a diéta ígért, de nagyon csodálkoztam volna, mert 4 kiló feleslegem van. Lement 1 kg, én ennyit vártam, ez a feleslegem negyede 1 hét alatt. Szerintem ez a reális. Akinek 20 kg feleslege van, annak biztos lemegy 4-6 kg ezalatt az egy hét alatt, de ha utána nem vigyáz, hamar vissza is jön.

136. kisgé (válaszként erre: 133. - Csiga01)
2006. ápr. 27. 09:36

Szia!


A harmadik napon én is szenvedtem, de tarts ki, utána könnyebb lesz.

Én sütöttem cukkinit tepsiben paradicsommal, de ezt megteheted padlizsánnal is. Amikor ehetsz kefírt, akkor ezt a roston cuccot öntsd nyakon fokhagymás joghurttal, isteni. Csinálhatsz zöldséggel töltött tököt, cukkínit, padlizsánt, karalábét: én a cukkinit félbevágtam, kikanalaztama beksejét és hagymát pirítottam, bele gomba, paprika és a cukkíni belsejét. Ezt összefőztem és betöltöttem a cukkíni kosárkákba. Sütőben megpirítottam és isteni volt...

135. emagdi (válaszként erre: 133. - Csiga01)
2006. ápr. 27. 07:30

szia!

próbáld meg wokban (vagy bármely más serpenyőben) összesütni a zöldségket kis olajon.

igazából a fűszerezésen múlik minden, más más fűszeezéssel teljesen más ételeket kaphatsz.

134. moxy
2006. ápr. 26. 20:20
kisge,eloszor is gratula,hogy kitartottal.sikerult lefogynod annyit,amennyit iger ez a dieta?
133. csiga01
2006. ápr. 26. 19:09

Sziasztok!

Nekem ez a harmadik napom, de azt hiszem az elsőt jobban viseltem.

Ti milyen formában eszitek a zöldségeket?

Én párolva határozottan nem szeretem, úgyhogy eddig csak nyersen ettem, de már kicsit unom. Na, jó nagyon unom.

Várom a jó ötleteket, és ne felejtsétek kitartunk mindannyian!!

132. emagdi
2006. ápr. 26. 09:55

én még bírom, napközben nyers zöldségeket eszem (saláta, uborka, kaliforniai paprika), este valami "komolyabbat", tegnap pl sült zöldséget csináltam wokban. fincsi volt:)


az nagyon rossz, ha előttem esznek mások valami finomságot, vagy a tévében reklámozzák a nagyonhízlaló, de finom dolgokat:)) de igyekszem ilyenkor másra gondolni:)

131. kisgé (válaszként erre: 130. - Manon)
2006. ápr. 26. 09:25

Szia!


Nekem ez az utolsó napom!:)


Hát kitartást kívánok!!! Én nem szenvedtem, egy-egy estém volt csak nehéz!

130. Manon
2006. ápr. 26. 08:55

Sziasztok!

Ki hogy bírja a fogyit?

Én ma a negyedik napot művelem, de iszonyatosan szenvedek, bár ma már ettem egy körtét, és így jobb a helyzet! Azért kitartás nekem is meg nektek is!:)

129. kisgé (válaszként erre: 127. - Eve20)
2006. ápr. 25. 10:26
Nézd meg, én másfél éve csinálom, csak kissé elszállt velem a ló, volt néhány magáéleti zűröm. Szeretem ezt a diétát, mert tartható, jó kis kaják vannak és hatásos. Majd nézd meg a cikkeket is, meg van egy pár topik ebben a témában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook