Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 7, 5 hónapos kislányom, amint lefektetem a hátára nyögdécselni kezd és kucorodik össze, mintha görcsölne. Mi lehet ez? fórum

7, 5 hónapos kislányom, amint lefektetem a hátára nyögdécselni kezd és kucorodik össze, mintha görcsölne. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 15. 22:35
Köszönöm szépen a válaszokat, reméltem, hogy csak ennyiről lehet szó és nem vmi baja van talán. Még egyszer köszönöm, megnyugodtam!
9. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Szrencsi_shpirt)
2009. okt. 15. 11:22

Szerintem csak nem akar a hátán feküdni és a plafont "bámulni";)

Valszeg már felfedezte, hogy más szemszögből sokkal érdekesebb a körülötte lévő világ, és inkább úgy akarja látni;)

8. Gligi (válaszként erre: 6. - Szrencsi_shpirt)
2009. okt. 15. 06:16

Szia!

Nekünk most múlt 9.hónapos a kisfiunk és ő is 6.hónaposan állt fel és sétált körbe a kiságy rácsaiba meg a butorokban kapaszkodva, mint ahogy ült! Ilyesmi idős volt mi a ti kislányotok amikor rákapott az ülés ízére ☺

Valószínűleg a ti babátok is hasizomból gyakorolja a felülést ☺

7. csilla80 (válaszként erre: 6. - Szrencsi_shpirt)
2009. okt. 15. 01:20

Florian is igy kezdte... :-)))

Felemelte a labacskait,oldalra fordult aztan hasra es felnyomta magat... es hurra felult... kb ekkora lehetett... :-)))

2009. okt. 15. 00:52

Nem, felülni nem tud még egyedül, viszont körbejár a járókában a rácsokba kapaszkodva.

Gondolod, hogy amiatt csinálná, mert fel akar ülni, csak nem megy Neki?!

Oldalra oldalra fordul és alszik, azzal nincs baj.. Köszi, hogy írtál!!

5. csilla80 (válaszként erre: 4. - Csilla80)
2009. okt. 15. 00:33
Egyedul felul mar? Lehet,hogy keszulodik a felulesre... :-)))
4. csilla80 (válaszként erre: 3. - Szrencsi_shpirt)
2009. okt. 15. 00:32
Az en Fiokam is ezt csinalta,de azert,hogy oldalra forduljon es ugy aludjon el...
2009. okt. 15. 00:31
Igen, tudom, elég későre jár már -én ilyenkor szoktam csak gépközelbe kerülni javarészt :( -, remélem azért holnap segítetek majd megoldani a rejtélyemet!
2009. okt. 15. 00:18
Nem hiszem, hogy a hasa fáj, mert csak akkor csinálja, amikor lefektetem, de rögtön elkezdi és, amint felültetem már abba is hagyja. Tapasztalt már ilyet vki más is?
2009. okt. 15. 00:14
7, 5 hónapos kislányom, amint lefektetem a hátára nyögdécselni kezd és kucorodik össze, mintha görcsölne. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook