Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 50-en túli fogyi "csodaszerek" nélkül fórum

50-en túli fogyi "csodaszerek" nélkül (beszélgetős fórum)


1 2
39. y37tl8d (válaszként erre: 38. - S.irma)
2008. máj. 19. 19:38
Az email cimem: szentpeteryne@chello.hu
38. s.irma (válaszként erre: 37. - Y37tl8d)
2008. máj. 19. 08:35
Szia! Én túl vagyok az első felén a fogyimnak. Nagyon sikeres voltam idáig. Küldjél egy email címet. És megírom.
2008. máj. 18. 19:56
Sziasztok! Szeretnék lefogyni kb. 20 kg. Ki tud valami jó receptet, hogy utána ne hizzak vissza. És még egy dolog, méregteleniteni szeretném a szervezetemet, ha van valakinek jó módszere, szivesen fogadom.
36. s.irma (válaszként erre: 35. - Rapiné)
2008. máj. 18. 19:09

Helló! Ha érdekel a történet akkor megírom egy külön levélben. Küldjél email címet.

Szép estét. Üdv: Irma

35. Rapiné (válaszként erre: 34. - S.irma)
2008. máj. 18. 07:28
Szia olvastam hogy csináltad a Fogyókúrát és sokat fogytál.Én is szeretnék még fogyni de most megálltam a fógyásba. én rezoninca kezeléssel fogytam 10kilót,de még jó lenne pár kilótól megszabadulnom Előre is köszi
34. s.irma (válaszként erre: 32. - 4b6a2525df)
2008. máj. 17. 17:56

Dobtam egy hátast. 38 év cigizés hát nem semmi.

Az igazi nagy dolog az, hogy letetted. Én nem bagóztam soha és nem is fogok!!!!!!

A tegnapi levelemben le akartam irni, hogy hol találtam. De a rendszer addig nem volt hajlandó rögzíteni a levelemet mig a tilos mondatot ki nem töröltem. Ha adsz egy email címet arra megírom.

Én is szívesen világgá mennék. Sokszor elegem van sok mindenből.

Tenerifén még nem jártam. Én Afrika mániás vagyok.


A zöldséget azért kell kidobni mert a két hét alatt egy rohdt büdös falatot nem lehet rágni. Sem sutyiban lenyelni. Léböjt. Csak inni lehet. Az az igazság hónapokig hezitáltam de érdemes volt belevágni. Holnap az utolsó nap. Hétfőn mázsálom le magam. Nagyon sokat fogytam. Csodálatos érzés!!!!

33. Admira (válaszként erre: 30. - 4b6a2525df)
2008. máj. 16. 21:45
Igen, azért írtam, hogy ha nem bírom, akkor sonka, párizsi, sajt lehet, de kenyér nélkül. A zöldségeket a legfinomabb füszereimmel szórom meg, olyanokkal, mint a husokat. Pici méz, úgy megbolondítja, hogy csak na. A méz szénhidrát ugyan, de ilyen kis mennyiségben nem számít, vagy ha igen nem érdekel, mert müködik a fogyókúrám. A zöldségek közül szeretem a répa-káposzta majonézes salátát is. Lereszelem mind a kettőt, kefires majonézzel megijesztem. Isteni finom vitaminbomba, sült husival mennyei. Gyros füszert biztos használsz. Ha fagyasztott zöldséget használok, sós vízben megfőzöm, alaposan lecsöpögtetem, margarint, vagy zsírt teszek alá, megszórom a fűszerrel. Olyan fűszert veszek, amiben nincs só. Lepiritom, egy kanál mézet teszek rá, ismét lepiritom. A húst külön megsütöm, majd összekeverem a zöldséggel. A huslé, a zöldség leve összekeveredik, imádni fogod. Sok recedptem van, mert ami sikerült, azt leírtam. Azért volt egy pár olyan is, ami a klotyóban landolt, egyenesen a főzőedényből.
32. 4b6a2525df (válaszként erre: 31. - S.irma)
2008. máj. 16. 21:36

Van kedvem a kúrához:)csak a kreativitásom eset a mélypontra. Kicsit nagyon szétszórt lettem, azt hiszem most kezdenek jelentkezni a nikotinelvonási tünetek, ugyanis tal-áltam a neten egy elektomos cigit, és gondoltam kipróbálom (olyan mint a nikotintapasz, csak itt a hízás lehetősége szinte kizárt, mert mindig lóg a szádba valami)És én sajna, de 38 évig dohányoztam. Meg most kitaláltam, hogy elmegyek egészségügyi modull képzésre és szeptemberben levizsgázom az ETI-nél.Kitalálni jó volt, de amikor megláttam a tankönyvet tele latinnal, szóval....Meg még mindig nem tudtam magamhoz térni, mert 1 hete jöttünk haza 2 hetes Tenerifi nyaralásból, és én ott akartam maradni örökre.


A zöldséget miért kell kidobni? nem lehet pépesíteni?

Leirnád, hogy hol találtad meg? Köszi:)

31. s.irma (válaszként erre: 28. - 4b6a2525df)
2008. máj. 16. 19:58

Most egy két hetes léböjt kúrának járok a végén. Ez maga a gyönyör. semmi szilárd rágható kaja. Víz, gyümölcstea, zöldségleves. Ezt én főzöm. Két teáskanálnyi oliva olajon megdinsztelem a felaprított zöldségeket. ( max 40 dkg.nyersen) felöntöm 2 liter vízzel. És beízesítem, ptrezselyem kockával ételízesítővel. megfőzöm. Finom főtt zöldség megy a kukába és a levest iszom meg két nap alatt. Kávét egy kavart kávét iszom reggel és egyet délben.Iszom sima csapvizet is.

.Egy internetes oldalon láttam meg ezt a fajta léböjt kúrát. Hónapokig gondolkodtam, hogy jó lenne belevágni.

Belevágtam. Most már látom megérte.

A gyümölcskúrát időnként én is csinálom csak három napig. Sokat infraszaunázom.

Azt megértem, hogy nincs a kúrádhoz kedved. Lélekben kell először ráhangolódni az ilyen dolgokra.

A két hetes böjt igazán lélekemelő dolog. Akaraterő kell a betartásához.Viszont MEGÉRI !!!!

30. 4b6a2525df (válaszként erre: 29. - Admira)
2008. máj. 15. 21:27

A szétválasztós dolgot én is művelem. Azaz szénhidrátot nem eszem fehérjével. Februárig szénhidrátfüggő voltam, de egy jó kúrának köszönhetően a 10 éves átok lement rólam. ez előtt képes voltam egy nap csak 5 vajas zsemlyét enni, vagy egy nagy adag képosztás, krumplis tésztát. Ezt úgy értsd, hogy aznapreggeltől estig csak ezt ettem.

A lakásban nem lehetett tartani zsemlyét, kenyeret meg ilyesmit igen, de zsemlyét nem. Ma már nem zavar.

Ezzel az "este 6 után nem eszek semmit" elég vegyes érzéseim vannak. Sokáig én is csináltam, de éjszka többször is flébredtem,perszecsak viezt ittam, de akkor is.

Most olyan 4-5 óra felé eszem egy 40 dkg gyömölcsöt és fél kilenckor eszem 10 dkg csirke,-pulykemell sonkát paprikával, paradicsommal, vagy csak magában, és reggelig nyugodtan alszom.

Olvastam valahol, hogy a gyomor a 9 óráig bevitt ételt megemészti, csak utánna áll le. ezen felbátorodva toltam ki azt a 100-150 kalóriányi vacsorámat fél kilencig-re:)

én éhség ellen szőlőcukrot eszem (patikában kapható natur és pasztilla alakú) 1 szemben 8 kalória van.

Ha rámtör az édességehetnék (szerencsére nem vagyok édesszájú) akkor vagy 6 db-ot bekapok, és az olyan borzasztóen édes, hogy elmegy a kedvem az édesség evéstől.

Azért tehetnél fel ide pár zöldság és salátareceptedet:)

Most éppen nyügi hangulatban vagyok és ilyankor a kreativitásom a minusz nullán van, ami azt jelenti, hogy csak findus zöltséget párolok. Ezt meg már unom:(

29. Admira (válaszként erre: 28. - 4b6a2525df)
2008. máj. 15. 20:14
Eldöntöttem, hogy azt fogom enni, amit szeretek. Amit nem annyira, például zöldség, megpróbálom finommá tenni. Sikerült. Ismered a szénhidrátmentes diétát biztos. Ezen egy kicsit változtattam, a hét napból öt nap szénhidrátmentes, kettő napon megengedtem magamnak a szénhidrátot. Egy szigoru szabály, este 6 után semmit nem eszem. Ha mégis éhes lennék, sonkafélét, vagy párizsit eszem, de ehhez tényleg egyik napon sem, tehát szénhidrát napon sem eszem kenyérfélét. Amikor végképp nem bírok magammal,- mert azért vannak hullámvölgyek is - akkor szotyizok. Nem sózott, nem tisztított szotyi. 20-30 szem szotyi és már nem is vagyok éhes. Az agynak és a bőrnek is kiváló. Sose hittem volna, hogy a husihoz nem fog hiányozni a rizs, vagy tészta, vagy krumpli. Olyan finom zöldségkölteményeket rittyentek, hogy csak na. A fűszerek, a méz stb csodaízeket varázsolnak. Mangalicazsírt is használok, 2,8 százalékos tejet is vásárolok. Érdekes, régen olajat használtam, mindent azzal főztem, édesítőszert tettem a teámba, kávémba, mégis híztam. Természetesen az olajat most is használom, de bátrabb lettem a zsírral. A mangalicazsírral izletesebbek az ételek, lehet, hogy laktatóbb is, ezért nem szenvedek a mostani fogyókúrás diétámban.
28. 4b6a2525df (válaszként erre: 26. - S.irma)
2008. máj. 14. 22:20

Nemcsak az eredménye, hanem a mikéntje is érdekel.

Igy tavasszal szoktam én is méregteleníteni (igaz áprilisban) most egy kicsit meg vagyok késve, de még nem nagyon.

Én 10 napig viz és gyümölcskúrát szoktam tartani, de most valahogy nincs kedvem hozzá.

Szóval mit is csinálsz nap, mint nap?

27. Admira
2008. máj. 14. 21:43
Még nem sikersztori, de megszabadultam a nyolcadik kilómtól is. Első olyan fogyókúrám, ami éhezés nélkül zajlik. Első olyan fogyókúrám, amikor nem az evés jár az eszemben egész nap. Kicsit kisérleteztem, magamra alakítottam a diétát. Egyenlőre múködik. A mozgással is így tettem, minden nap ugrálok egy keveset, 15-20 percet.
26. s.irma (válaszként erre: 24. - 4b6a2525df)
2008. máj. 14. 18:47

Szia!

Most ültem a géphez. Reggel 6-kor keltem. Most rakattam fel a redőnyöket. Igy mikor elmentek a szerelők nekiláttam nagytakarítani.

Egy régi fogyis versenyre még a Kiskegyed újság szervezte beneveztem. Három hónap alatt lefogytam 21 kilót. tartottam a súlyomat nagyon sok évig. Aztán volt egy balesetem. Megsérült a derekam. Igy torna nuku. Mozgás nuku. Igy szépen lassan úgy meghíztam mint a malac.mondhatnám vágósúlyba kerültem.

Most egy jó másfél hónapja diétázom. Jobban mondva életmódot váltottam. ( itt jegyzem meg az a szép hosszú leveled szóról szóra igaz)

Rendszeresen kajálok. Tornázom és nagyon vigyázok mit mivel eszek.

Múlt hét hétfőn elkezdtem egy léböjt kúrát. Azt hittem nem fogom kibirni. Nem igy van. Most tartok a 10 napnál. Semmi bajom. Még van hátra négy nap.

Ha leteleik akkor ismét mérlegelés.

Utána szép óvatos tempóban diéta októberig.

Tudod vékony soha nem voltam. De jó úton haladok a vékonyodás felé.

Ha érdekel a léböjtöm eredménye irjál.

Üdv: Irma

2008. máj. 14. 14:19

HOGY NE UNATKOZZATOK, IDEMÁSOLOK NEKTEK EGY HÍRLEVELET:)

Csak a súlyát veszítheti - Minden más az Ön nyeresége!


A súlyával a legtöbb nőnek ( és valljuk be: néhány férfinak is ) van valamiféle gondja, problémája és ahányan vagyunk annyiféle ez a gond. Azt szerintem mindannyian tapasztaljuk, ha a tükörbe nézve azt látjuk és olyannak amilyennek szeretnénk látni magunkat, máris optimistábban nézünk a dolgok elé.

Nosza, akkor álljunk a tükör elé, és őszintén tegyük fel a kérdést:



Mennyiben nyeri el a tetszésemet a külsőm ?

Melyek az előnyös sajátságaim ?

Melyek azok a részletek, amelyek feszélyeznek ?

Mi szorul változtatásra ?

Hogyan tökéletesítsem az alakomat ?

Hol kellene fogynom, melyik izomcsoport az, amit tökéletesíteni kellene ?

Mindez persze csak a kezdet. Vágyni kell rá, hogy formába jöjjünk és jobban érezzük magunkat, erős szándékkal kell elhatározásra jutni abban, hogy mindenképpen eredményt várunk.


És ez nem kor függvénye.


A mi társadalmunkban sajnálatos módon azt tartja a közfelfogás, hogy az idősödő emberek az éveik számának növekedésével arányosan veszítik el emberi értékeiket. Szerintem ez így egyáltalán nem igaz. Azt kell jól megérteni, hogy ez elkerülhető. Felfogásmódunkon kell változtatni, s ha nem azt fogadjuk el, hogy 30-40 éves kortól már elkezdődik egy leépülés, ha nem azt tűzzük ki célul , hogy 80 éves korig nem adjuk fel a játszmát, akkor teljesen mindegy, hogy kinek mi a véleménye, a helyzet urai mi vagyunk.


Tulajdonképpen evvel az elhatározással kinyilváníthatjuk testünk iránti szeretetünket és törődésünket, ami rendkívül fontos.


Most pedig a kis kitérő után térjünk vissza a kényes problémához :


Túl sokat eszünk?

Ha igen, mi késztet erre?

A táplálkozás milyen helyet foglal el az életünkben?


Gondoljuk át!


Az ismerőseim között számos olyan hölgy van, aki érzelmi vagy lelki problémák miatt tett szert meglehetősen nagy súlyfeleslegre. Persze nagy szerepet játszanak ilyenkor a táplálkozáson kívüli problémák is, pl nem mindenkinek egyforma az anyagcseréje, vannak akik a problémák hatására éppen ellenkezőleg szinte kóros soványsággal reagálnak, ami éppen úgy egészségtelen reakció mint a túlzott súlyfelesleg.


Vannak akik, szeretet hiányukat pótolják a túlzott táplálék bevitellel próbálnak valamiféle megkönnyebbülést elérni, de ez többnyire nem vezet eredményre, mert az alaphelyzetet megváltoztatni nem tudják.


Nem szabad hagyni, hogy a táplálkozás rabjai legyünk. Szeressük jobban magunkat, mint az ennivalót!


Egy jó tanács, amit javaslok megfogadni:


Amikor szörnyen érezzük magunkat valami miatt, valami bánt, zavar minket, soha ne próbáljuk meg a problémát avval megszüntetni, hogy teletömjük magunkat pl. édességgel, csokoládéval, süteménnyel, mert annak az eredménye az émelygés mellett a lelkiismeret furdalás lesz.


Próbáljuk megérteni, feltárni, hogy mi az a történés, az a helyzet, amikor helyettesítőként a táplálékot használjuk.


Előfordul, hogy gyermekkori beidegződések okozzák ezeket a reakciókat. Kisgyermekek sokszor szeretnék, ha a mama vagy a papa szeretete jeléül ölbe venné, megölelgetné őt. E helyett azonban cukrot, vagy csokit dugnak a szájába, csakhogy nyugton maradjon, mert hogy-hogy nem a gyerek mindég éppen olyankor lép fel efféle igényeivel, amikor ők a legjobban elfoglaltak.


Ilyenkor kialakul egy érzelmi mechanizmus és később amikor felnőttként nem kapjuk meg azt amire áhítozunk – ez lehet szakmai vagy szerelmi téren akár –

nassolunk egy kis édességet, gondolva, majd megjavul a hangulatunk.


Fel kell azonban ismernünk, hogy a táplálkozás azonkívül, hogy a jóllakottság kellemes érzését nyújthatja, érzelmeinkhez nincs az égvilágon semmi köze.


A varázsszó: diéta


Jó, tudom, sok hölgytársunknak nagyon nehezére esik a diéta betartása, ezért van két javaslatom, ami megoldás lehet a problémára.


1. Tűzzünk ki bizonyos célokat, de előtte engedélyezzünk magunknak egy olyan napot minden héten, amikor ehetünk mindent és annyit amennyi jólesik. Ez enyhítheti a diéta kényszerét, ad némi megkönnyebbülést, szabadságérzést, így jobban koncentrálhatunk arra az örömre amit majd a végeredmény hoz.


Így elkerülhető, hogy a sokszor, újra és újra félbehagyott majd elkezdett fogyókúrával becsapjuk a testünket, hiszen ennek a folyamatnak az az oka, hogy tudat alatt pontosan tisztába vagyunk vele, hogy csak áltatjuk magunkat a fogyást illetően, az soha sem fog megtörténni. Az ilyen kudarcos fogyókúrák hatására, ha meghalljuk a diéta szót, már csak a megpróbáltatások sorozata jut majd eszünkbe és lehetetlenné válik bármiféle kísérlet a fogyásra. Magunk teremtünk meg egy olyan belső ellenséget, amely lehetetlenné teszi bármiféle fogyókúra sikerességét.


2. Meg kell tanulnunk valamit! Hogy mi az? Betartani az önmagunknak tett ígéretet!


Ne keressünk kifogásokat, ne büntessük magunkat valahányszor a tükörbe nézünk, vagy azt tapasztaljuk, hogy túl szűk a ruhánk már megint.


Tegyünk ünnepélyes fogadalmat, hogy kitartunk a kúra alatt, semmi nem tántoríthat el minket a célunktól. Tudatosítsuk magunkba, hogy az adott szó kötelez!


Írjuk fel egy darab papírra az összes aggályunkat a diétával kapcsolatban:


Miből fakad a kudarcom?

Miért nem sikerül lefogynom?

Miért nem vagyok kellő formában?

Honnan ered a kilóimmal kapcsolatos probléma?

El tudom magam képzelni karcsún? Ha nem, miért nem?

Miért nem szeretem magam eléggé ahhoz, hogy a legjobb formámat nyújtsam?


Szakítsunk időt, és válaszoljuk meg ezeket a kérdéseket őszintén!

24. 4b6a2525df (válaszként erre: 23. - S.irma)
2008. máj. 13. 19:41
Mennyiről, mennyire és mennyi idő alatt:):) alakult ki a sikertörténeted?
23. s.irma (válaszként erre: 22. - 4b6a2525df)
2008. máj. 13. 19:26

Van sikertörténetem nem is egy. Igaz közben van rémtörténetem is . Ezek a sikertörténetek között alakultak ki.

Igazi nagy fogyókúrázónak számítok. Ma már csak abban hiszek, hogy normális kajálás és mozgás. Semmiféle szert nem szedek be. Igaz ez régen is igy volt. Ha van időm megyek edzőterembe. Ott vannak olyan gépek amik otthon nincsenek. Próbálok minden nap este egy 15 percet tornázni.

Kevés lisztes áru , kevés süti, sok gyümölcs és zöldség. Húsból hal és baromfi. Este hat után nics kajálás. Ja és bőséges reggeli. Ha ez megvan akkor biztos a siker.

2008. máj. 10. 11:46
Miért állt meg a fórum? Nincs senki, akinek sikertörténete lenne?
21. 4b6a2525df (válaszként erre: 19. - Cooper33)
2008. ápr. 24. 22:27
És az hol lelhető fel?
20. e12ac2bb5c (válaszként erre: 19. - Cooper33)
2008. ápr. 22. 14:51
Köszönöm a tippet ,vettem a fáradtságot ,és megnéztem a neten ,és igy meglepően sok érdekes dologot olvastam . Igazából jó ,és nem annyira kivitelezhetetlen. De sajnos ott a sárgarépa amit én egyáltalán nem szeretek . És tudod mi a baj már maga a szó,hogy diéta ,nyomasztóan hat rám . Egész egyszerűen,nem bírom a megkötéseket . De azért lesz amit ötletként felhasználók. Tudom most azt gondolod ,de sok a bajom, ez se jó, az se jó :-))))) addig amig fejben ,és akartban nem jutok egy szintig addig akadékoskodni fogok ,de már alakulók . Eddig egyetlen egy dolgot amit kmolyan veszek, és ez nálam kardinális kérdés a mozgás És így kicsit nyugodt a lelkem ,met azért teszek valamit a cél érdekébe . Pedig nagyon utálok tornázni . De igyekszem úgy csináli,hogy ez milyen jó
2008. ápr. 22. 12:06
Szeintem próbáljátok ki a svájci diétát. Nagyon jó és nem jönnek vissza a kilók.
18. Admira (válaszként erre: 17. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 19. 10:20
Igen, ez így igaz, de azt is el kell döntenem fejben, hogy mikor kezdjem el az idazi tornát. Igen, a testkontrolt én is olvastam, de amikor azt csináltam, ragaszkodtam a leirtakhoz, nem sokáig ment. Az alap, az elválasztás megmaradt, de egy kis saját magamra való alakítással remélem menni fog. Az a fontos, hogy ne legyen az ember annyira korlátok közé szorítva. Az energiámat érzem, kell is, most számolom fel az üzletemet.
17. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 16. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 19. 09:47
Még valami: alig egy-két hónap után úgy megnő az energiaszinted, hogy alig tudod majd visszafogni magad a tornáról :)
16. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - Admira)
2008. ápr. 19. 09:46

Éljen, éljen, éljen!!!! Ez a testkontroll kedves Admira.


Azért érzed magam sokkal jobban tőle, mert nem kevered a szénhidrátot a fehérjékkel, s miután az egyiket a savak, a másikat a lúgok "dolgozzák" fel, hatékonyan tudnak dolgozni. Ha egyszerre eszel húst krupmlival, azért rossz az emésztés, mert a lúg és a savak semlegesítik egymást, és az emésztésre már egyiknek sincs "se ideje se energiája" :):):). Legalábbis én így olvastam a Diamond házaspár teskontroll c. könyvében.


Rengeteg embertől hallom, hogy ez baromság, de én is azt tapasztaltam, hogy működik. Most, hogy így visszagondolok, soha olyan jól nem éreztem magam, mint amikor így étkeztem.


Köszönöm a gondolatébresztőt!!! Azt hiszem, ismét elmélyedek benne.

15. Admira (válaszként erre: 14. - E12ac2bb5c)
2008. ápr. 19. 09:39
Köszi, de még az út elején járok. Van ducitornám fél órás, kibírható, de kicsit úgy vagyok a tornával, mint te a zöldséggel. Van egy kis készülékem, ami hozzájárul a zsirréteg eltüntetéséhez. Amíg masszírozom magam vele, a karom is izmosodik. Hihetetlen, de használ. Igen próbáld meg ezt az étkezési módot. Ezt idáig el sem tudtam volna képzelni, hogy egy pörit a megfelelő köret nélkül megegyem: de választottam, egyik oldalra a pörit raktam, másikra a nokedlit. Nos én a pörit választottam. A nokedlit is lehetett volna választani, tejföllel vagy savanyuval jó étel, de nem nekem. A pöri tejföllel, vagy savanyuval finomabb, mármint nekem. Minden kaját így mérlegelek. Eleinte kipróbáltam, hogy egyszer egy héten a szokásos módon fogok enni. Hihetetlen rossz lett a gyomrom. Visszajött a puffadás, a reggeli rossz közérzet, úgy éreztem, a gyomromban lapul az Alien, a Harmadik utasból. Eldöntöttem, amíg birom, inkább maradok az eredeti tervemnél. Egyébként esténként belefér egy kis mogyoró, dió, mandula, vagy szotyi. Reggelenként pedig egy pici csoki.
14. e12ac2bb5c (válaszként erre: 13. - Admira)
2008. ápr. 18. 21:55
Gratulálok ! Ez igen ! Hát igen mindig mondom én elöször fejben döl el minden . Torna mozgás?? Azt nem csinálod ?? Megpróbálom igy mint Te ,már barátkozom a káposztával meg a társaival ,kivétel a sárgarépa ,zöldség .
13. Admira (válaszként erre: 8. - E12ac2bb5c)
2008. ápr. 18. 17:27
Én sem vagyok odáig a zöldségekért, de hálás vagyok a répának, káposztának, hagymának, hogy büntetlenül megtölthettem velük éhező gyomromat este is. Eldöntöttem, hogy kipróbálom azt a diétát, amiben teljesen lecsökkentem a szénhidrátot. Elég hamar meg lehet szokni, hogy egy reszteltmáj mellé kápisalit eszem és nem krumplit. Igy mindent lehet enni, a családdal együtt, csak mi bizonyos dolgokat kihagyunk. Most nem úgy akarom csinálni, mint eddig. A hiba ugye abban van, az ember le akar fogyni már tegnapra. Én is vagy tojást, vagy almát, vagy semmit, vagy kefirt ettem napokig. A hatás látványos volt, viszont mikor abbahagytam, hamarabb visszakúszott rám a háj, mint amennyi idő alatt leadtam. Ráadásul a lefogyott suly háromszorosa. Elég volt az éhezésből, kezembe vettem a sorsomat. Mióta csinálom, két hét alatt 5 kiló ment le. Azt nem mondom, hogy könnyü, mert amikor a kedvenc csokimra, vagy sütimre gondolok, háááát.....Na de hess rusnya ördög!!! Pedig most tömtem én is be a pofáját és tényleg jól vagyok lakva. Ha valakinek van egy fincsi receptje, nehogy titokban tartsa!!!
12. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 11. - E12ac2bb5c)
2008. ápr. 18. 09:04

De még mennyire hogy van! De akkor sajnos :):):) kizárólag csak csokit ehetsz !!!!!


A citromlével semmi baj, nagyon jót tesz a szervezetnek, én is mindennep egyet megiszom, azzal ízesítem a turmixomat, mert nem szeretem az édes ízeket. Még a banánturmixba is citromot facsarok :o)


Én is hallottam már erről a citromdiétáról. Ugye ez az, amikor egy citromtól egészen 9-ig mindennap többet isznak, aztán visszafelé ugyanez. Ráadásul hígítás nélkül??? Ennek a fogorvosok is szívből örülnek........... :)

11. e12ac2bb5c (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 18. 07:46
Köszönöm szépen ,de már váltottam vele néháyn szót ,de igaz csak a tornával kapcsolatba . Az étkezésre nem tértem ki ,mondván az legalább jól csinálom :-)))))))))))))))) de ezek szerint nem . Én arra az útra szeretnék térni ,hogy 5x keveset ,csak még azt nem tudom kinek mi a kevés . Igen van egy fórum ahol meg a citrom levelet isszák ,és esküdöznek milyen jó . Biztos igy van ,de én nem szeretném csinálni mert egy nyombélfekély mellett nem hiszem,hogy jó választás lenne . Pedig szép eredményeket értek el vele . És van a környezetembe is aki ilyen modón fogyott le . Nálam a savanyú dolgok is kilöve . Az a baj nálam sok minden kivan lőve . Nekem a csoki diéta tetszene :-))))))))))) ,bár erről is olvastam létezik ilyen .
10. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 7. - Admira)
2008. ápr. 17. 23:42
Ez az etető ördög tetszik :) Épp most tömtem be a rusnya pofáját egy kis adag savanyú káposztával :):):).
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook