Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Caralluma MaxSlim - Béres Alexandra csodaszere fórum

Caralluma MaxSlim - Béres Alexandra csodaszere (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
112. adri25 (válaszként erre: 111. - Annaluca)
2008. nov. 18. 16:53
Te mióta iszod a mate teát?
111. annaluca (válaszként erre: 109. - Milic)
2008. nov. 18. 16:42
Én nemrégiben találtam erre a teára, és bevált az étvágycsökkentő hatása. A napokban hallottam egy ismerősömtől, hogy beletesz egy kanál almaecetet, és mézet, úgy issza. Hogy mikre vagyunk képesek!!
110. 843f6cdad8 (válaszként erre: 109. - Milic)
2008. márc. 23. 08:11

kifogom probálni és kb 1 honapmulva fogok irni a reakciorol

nem tudom hogy ebbe a korba szabad e ojat csinálni amit eddig nem tettünk

az ember 1 örök kisérletezö hogy megtudja a természet titkait:)

elolvastam a cikket egyépként és a hozzá szolásokat,nem sokan szoltak hozzá

109. milic
2008. márc. 19. 12:46

Kiemelnék egy fontos dolgot:

"A matein lényege, hogy nem csak élénkíteni képes, hanem szabályozni is tudja az idegrendszer működését. Azaz élénkít, ha elfáradtunk, lehangoltak vagyunk; ellenben nyugtatni kezd, ha túlságosan felpörögtünk, izgatottak vagyunk." (teázó)


Én este szoktam inni, mert este tör rám a nassolhatnék.

108. milic (válaszként erre: 106. - 843f6cdad8)
2008. márc. 19. 12:42

Valóban, a mate tea egyfajta élénkítő, mint a teák általában. (Egyébként az előbbi hozzászólás a shop builder oldaláról származik.) Mert használják testépítők is, csak ők nem tea hanem kapszula formájában, mert úgy gyorsabban felszívódik.


H már élénkítőkről beszélünk. Én teát is iszom, meg kávét is. Működik az agyam, még jó, különben nem tudnék írni sem.


De a mate tea nem csak élénkít, hanem csökkenti az étvágyat. Ugyanakkor a kávéval ellentétben mélyebb alvást biztosít, nem árt a szívnek és immunerősítő. De beszéljen helyettem ez a cikk, ahonnan az infókat én is szereztem.

[link]

Remélem nem tiltanak ki ezért. Lehet itt ilyet? Ez reklámnak minősül?

2008. márc. 8. 07:02

szal elolvastam a máté teárol szolo cikkeket,egyet ide másolnék


Nagyjából mindenki érezte már ekkor-akkor a stimulánsok ijesztő mellékhatásait. A máté tea - ami egy növényi stimuláns - ezzel szemben úgy ad egy lökést az agyadnak, hogy nem válsz tőle idegronccsá. Éber leszel, és csak úgy vág majd az eszed. Érdekes módon úgy működik, mint egyfajta frissítő a központi idegrendszer számára, mely lecsendesíti a testet és az agyat. Kimutatták, hogy javítja a hangulatot és a koncentrációs készséget, csökkenti a gondterheltséget, és megelőzi a mentális kimerülést.


ez csak agy stimulátor amire nekem nincs szükségem,az agyam müködik

jolnéznékki ha nem müködne mivel saját boltom van és arra teljes agykapacitás kell

Éva

106. 843f6cdad8 (válaszként erre: 104. - Milic)
2008. márc. 6. 20:45

Szia millic:)

mi az a mate tea?

2008. márc. 6. 16:54

Éva001

nem akarok beleszólni... hiszen ki vagyok én..

de gondoltál esetleg arra hogy fehérjeturmix beválhatna...? mármint fogyáshoz...

norbi módszere mellett én is használok és nekem nagyon bejön...reggel este olyat iszok, az ebéd pedig valamilyen szénhidrátszegény vagy norbis kaja:) nem kivánom töle az édességet, és éhes se vagyok:)

sokkal több értelme van mint bogyókat szedni....amik nem is használnak..

104. milic
2008. márc. 6. 15:32

Sziasztok!

Szóval nem vált be a Szandi nevével fémjelzett étvágycsökkentő. Én javasolom nektek a mate teát. ha valaki diétázik, és nem tud uralkodni magán a nasizással, akkor ez remek lesz. Nagyon jó étvágycsökkentő. És nem mesterséges anyag. És élénkít. Nem mondom, hogy kilókat fogsz tőle fogyni, de ha valaki elhatározta magát, és diétázni kell, akkor ez egy támasz inkább.

103. 4b6a2525df (válaszként erre: 102. - 843f6cdad8)
2008. márc. 6. 09:44

Hely ha én egyszer 72 kiló lehetnék:) Vár már annyi nem is igen szeretnék lenni, mert lógna rajtam az összes bőrőm.

A 79 kilóhoz is még 17 fogynom kell:(

102. 843f6cdad8 (válaszként erre: 100. - 843f6cdad8)
2008. márc. 5. 19:00

Köszönöm a kedvességed és jo tanácsaidat

Egyépként csak 72 kg vagyok de 62szoktam lenni

Leszoktam a bagorol azota rakodott le a felesleg

101. 4b6a2525df (válaszként erre: 100. - 843f6cdad8)
2008. márc. 4. 22:37

Sajnos nincs linkem, de a google-ban biztos rátalálsz:)

Dícséretes az elhatározásod, és szurkolok, hogy megvalósítsd a konditermed. Látod oda meghívsz 2-3 sorstársadat és már mindját meg lesz a jóhangulat és nem kell "szégyenkezned"

Szerintem Druszám azt kellene csinálnod, hogy rendelsz magadnak 1200 kalóriás heti menüt, reggelit, ebédet, vacsorát egy darabig, amig meg nem szokod, hogy milyen időpontban és mit egyél.

Tudom, hogy a boltból bármit megvehetsz és megehetsz, de itt a gond a BÁRMIT szón van. az meg nem egy jó ötlet, hogy este főzz másnapra:)

100. 843f6cdad8 (válaszként erre: 98. - 4b6a2525df)
2008. márc. 4. 19:19

van itthon bicigli,maszirozogép több funkcios, hullahopp,valamint mindenreggel 2km teszek meg hegyröl lefele a dunapartig igy megyek melozni

bent egésznap talpalok és este 7 mire hazaérek fáradtan,fürdés kicsit gépezek aztán megyek aludni mert hogy 5kor kelek megyek árúért,viszem a boltaba az árut aztán beárazom elrakom és ugrálok ha jönnek a vevök,persze kaja menetközbe ami nem egéssége:)

este 6ig vagyok nyitva és elfáradok addigra

most épp keresek valami esti mosgást ami kilazit és feldob

van itt 5 teremis ahova elmehetnék de mindegyik estefelevan tele

ojat keresek ahova korombeliek járnak és jo hangulatba telik az edzés és nem kell állandoan azt nézni hogy kinevetnek

egyépként ha nem fáj a lábam filigrán vagyok és képesnagyok futni a buszután:))

szombat vasárnap kirándulok és napi 10-15 km gyalogolok,kinézek egy jo helyet és elmegyek és gyalogolok

kéne változtatnom az életvitelemen és a táplálkozásomon

ez csak elhatározás kérdése

a gépekre visszatérve volna hely mert van 1 nagy garázsom amibe nincs kocsi pontossan azért hogy gyalogjárjak és ne kényelmesedjek tovább

mindent elfogok követni hogy megvalositsam amit elterveztem

a garázsomat átalakitom edzöteremmé és kitükrözöm:))lessz tv+zene és este ott a helyem:))

köszi a jotanácsokat utánanézek ezeknek de ha van linked amin meg tudok nézni ezeket a gépeket meg köszönném

Éva

99. 22f56b42c8 (válaszként erre: 98. - 4b6a2525df)
2008. márc. 4. 14:35

na igen a mozgás amit te mondtál.. diéta.. igen:)

de egy bogyótol senki nem fog lefogyni...

sem alexandrástol sem mástol sem ...hiába vannak fogyasztószernek beállitva... és nagyon veszélyesek a mellékhatásaik.nálam(hajhullás,végtagremegés, fájdalom, hízás, szédülés, hányás,fejfájás).. gyerek fejjel még bedöltem egy hasonlónak... soha többet...

98. 4b6a2525df (válaszként erre: 97. - 843f6cdad8)
2008. márc. 4. 08:27

És gondoltál arra, hogy veszel otthonra magadnak egy elipszis tréner nevű gépet. De nem az áruházakban kapható huszon ezer forintosat (az több kárt okoz, mint hasznot hajt), hanem sportboltban kaphatót? Esetleg még egy Leg-Magic "gépet? 50 év felett (53 éves vagyok) szerintem elég ez a két gép,(bár nekem van még egy chi max gépem is) plussz mellette keresni olyan tornatermet, ahol a Calanetic nevű tornát csinálják?(ha nem találsz van dvd) És ha nagyon mozgásigényed van, akkor még a jógát is beiktathatnád. Hidd el ez bőven elég egy napi 1200 kalóriás étkezéshez.

A gépeidet akkor használod, amikor van rá időd, bár az elipszi trénert este 7 után nem ajánlom, mert úgy felpörögsz, hogy 2-3 órát még a szemed sem kerülgeti az álom:)Az reggel tökéletesen jól beindítja a napot.A chi max kellemesen andalító (15 perces használata 2 km gyalogolásnak felel meg)A leg magicen én egyszerre 40 gyakorlatnál nem tudok többet megcsinálni ez max 5 perc, de ezt lehet félóránként, óránként csinálni, amikor otthon vagy.

2008. márc. 3. 07:12

anheszenamon beirására válaszolva igaza van de van itt 1 bökkenö dolog mégpedig az,hogy hiába megy el az emberfia egy edzöterembe szoszerint kinézik söt volt ojan hogy lebeszéltek rolla csak ne rontsam a szinvonalat

nem beszélve arrol hogy az idösebbeknek nincs semmi programjuk mivel mi nem tudunk ugy mozogni már mint a fiatalok és ha szeretnénk 1 trénert magunk mellé igazán nem kevés pénz kell kifizetni

van aki meg teheti és van aki nem

én megprobáltam és ojan unott pofával fogadtak pedig nem kevés pénz tettemle érte

általában 1 éves bérletet szeretnének kisajtolni az emberböl nekem sikerült 3havit elintézni

hozzáteszem hogy kislánykorom ota problémáim vannak a lábammal

elmondtam,hogy mik azok a dolgok amik nehezemre esnek és mit tudok meg csinálni és mit nem

kértem a trénert segitsen beinditani egy programot és utána majd egyedülfogom csinálni

nem volt ojan programja amit 1 idösebb nö is jokedvel és könnyedéntud csinálni és szivessen vissza is megy,lenyomtam a 3honapot 3kg fogytam ami nevetséges és nem foglalkoztak érdembe velem

pedig nem ocska kis tornaterembe jártam

ennyit a konditeremröl

ezt csak ugy lehetne meg oldani ha az ember nem melozik és kb elmegy 10orakor edzeni aztán szauna majd egy könnyü kaja és 4ora mulva vissza megy ujbol edzeni igy könnyü fogyni mivel ez a dolga és mást nem csinál

én ismerek a baráti körömböl ijeneket

én nem tehetem meg nekem akkor is bekell mennem melozni ha nem akarok mivel nincs alkalmazottam

szal nem sirás ez hanem ojan gondok 50év felett amit senki nem tolerál a konditerembe

a kapszulák távol állnak töllem és probálok szinten maradni majdha nyugdijba megyek lessz idöm fogyogatni

Éva

96. 27525d0da6 (válaszként erre: 93. - 22f56b42c8)
2008. febr. 28. 07:50
Ha az emberek a sok kidobott pénzt inkább kondibérletre vagy egészséges ételek és italok vásárlására fordítanák,akkor azzal sokkal többre mennének. Csak még mindig nem jöttek rá sokan,hogy csodaszer nem létezik. Olyan nincs,hogy beveszek egy kapszulát és lefogyok. De jó is lenne! :)
95. 4b6a2525df (válaszként erre: 94. - 843f6cdad8)
2008. febr. 28. 07:44

Ezzel teljes mértékben egyetértek.(53 éves vagyok) Az elmúl években én is próbálkoztam sok mindennel, de általában kudarccal végződött. Most találtam ezt a MiaoMei kúrát, Jól körbejártam, még volt a fórum (mert a Hoxa törölte) sok jót, de rosszat is olvastam róla.

Végül belevágtam. Persze,nálam ez sem úgy müködik mint általában másoknál, ugyanis nekem már 6. éve nincs menszeszem és ez még ránehezít.

Nagyon sok mindent felborított belül ez a 44 akuperusszúrás pont 10 napon át történő maszírozása, alkalmanként 1-1 órában. Ez alatt az idő alatt (mármint eddig 8 alkalommal voltam 2,9 kg tiszta zsír ment le rólam,)

Tulajdonképpen engem a "danya" eredményei gőztek meg, hogy mégsem reménytelen 50 fölött is nekikezdeni?)

De pusztán táplálékkiegészítőkkel soha semmire nem memte.

2008. febr. 25. 08:51

sziasztok

50 év felett nagyon nehéz fogyokurázni söt diétát tartani

a szervezetünk egész másként müködik

a terhelés visszájára forditja a diátát

nagyon sok orvosi problémát kell figyelembe venni

és nem mindenkinek tessz jot a zöldség gyümölcs diéta+mozgás,ez egyéntöl függ

de ha van valami kiegészitö akkor az jo dolog és odafigyeléssel megoldhato a fogyokura

én pl. nem érzem a táplélk kiegészitök hatását söt állando éhség gyötör amit nem tudok kordába tartani

csak az akaraterö számit és ezt tudom mert a dohányzásrol szoktam le 3 éve ugy hogy eldobtam az utoso szálat és semijen leszoktatot nem használtam,életmodot váltottam de suly gyarapodás lépet fel amit nem tudok kezelni

és ezt nem tudja senki orvosolni hiába ijen ojan kapszulák

van türelmem de mivel reggeltöl estig dolgozom nincs alkalmam ezzel foglalkozni csak hétvégén

sok sok tényezö közrejátszik

üdv:Éva

2008. febr. 23. 23:53

sziasztok

senkit nem akarok megbántani, de nem értem meg mért kell mindenféle tablettát szedni... anélkül is lehet fogyni..csak akaraterő kérdése.

92. 4b6a2525df (válaszként erre: 91. - B744f78b3f)
2008. febr. 23. 05:21

Az Erzsók elfelejtett visszanézni:)

A lightos attkins alatt azt érti, hogy napi 10 dkg szénhidrátot megenged magának, persze a "legegészségessebekből:

Azt hiszem ír naplót, szerintem abban utánnaolvashatsz, vagy irj az Aatlapján szereplő privibe,

Csak azért merek irni a nevébn, mert személyesen ismerem:)

2008. febr. 14. 21:33

Szia, Erzsók!

Mit értesz "lightos Atkins" alatt?

2008. febr. 14. 18:27

Bocsi lányok.

Most látogattam csak ide vissza a topikra.

Valaki kérdezte, hogy mennyit fogytam.

Január elején kezdtem el szedni, akkor kombináltam egy lightos Atkinssel, majd kb 1 hónap után csak a gyógyszert szedem. A mozgás nálam maximum a séta, 7 kg ment le.Valóban előfordul, hogy ha valami kajával rosszul kombinálom, akkor ég a gyomrom, de az csak max 1 nap, főleg éjjel. Még azt kell kitapasztalnom, hogy mi okoozza azt a kellemetlen égést.

89. 4b6a2525df (válaszként erre: 88. - Léna79)
2008. febr. 13. 13:42

Hát azt nem tudom, hogy hirdetik-e újságban. volt róla topik, de a Hoxa törölte, állitólag azért, mert olyanok irtak bele akik saját cégüket reklámozták.

Egyébként a googleban rákereshetsz, ott részletes leírást találsz, és jövő keddtől az én naplómban is részletes leírást találsz, ugyanis attól kezdődik a masszírozásés a másképp étkezés. A masszirozás előtt ötször (kétnaponta) kell mennem spaa méregtelenítőre (ez már ben van az árban). ez pénteken jár le.

88. Léna79 (válaszként erre: 86. - 4b6a2525df)
2008. febr. 12. 07:43

Szia!


Ez az a kezelés,amit pár újságban is hírdetnek?Topic van itt róla?

2008. febr. 5. 19:18

Sziasztok!

Van 1-2 doboz természetes biorostom (AKTÍV ÁRPA), amire nekem már nincs szükségem.

100%-an beleillik a fogyókúrás étrendbe, én ezzel helyettesítem a vacsorámat, de volt úgy hogy az egész napi étkezésemet ezzel pótoltam.

Jóval ár alatt adnám oda, ha valakit érdekel, írjon privit.

86. 4b6a2525df (válaszként erre: 85. - Léna79)
2008. febr. 5. 19:05
Próbálkozz a MIAOMEIVEL én holnap kezdem:)
85. Léna79 (válaszként erre: 84. - 4b6a2525df)
2008. febr. 5. 16:03
Szeptemberben lesz az esküvőm.Addig minimum 10 kilót.
84. 4b6a2525df (válaszként erre: 83. - Léna79)
2008. febr. 4. 07:08
Mennyit akarsz fogyni?
83. Léna79 (válaszként erre: 82. - 4b6a2525df)
2008. febr. 3. 11:38

Sehogy!:-(

Tornáztam a héten 3szor,szigorítottam a diétán és 30 dekát híztam.

Még a jövő hét hátra van.Remélem,hogy csak a vörösök miatt jártam így.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook