Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 49 kg vagyok, 163. Hogyan fogyhatnék még? fórum

49 kg vagyok, 163. Hogyan fogyhatnék még? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
114. 673567bc24 (válaszként erre: 112. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 08:24
lehet,hogy azért,mert össze van szűkülve a gyomrod,a sok nemevéstól!sőőt tuti!
113. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 110. - Aidababa)
2009. júl. 16. 08:21
Ma még felrakhatok egy mostani, kicsit "pucérabb" képet is, nem vagyok puha, kövér sem vagyok, csak valami furcsa rajtam...vagyis így nem vagyok jó, az tuti!
112. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 109. - 91d4989ab9)
2009. júl. 16. 08:20

Aha...azt hiszem.

Szóval az olyan érzés, hogy felpuffad nagyon a cicim alatt (a gyomrom), fáj, kicsit kemény és néha hányinger is társul hozza.

Rendszerint fél óra és el is múlik. Nem tudom mitől lehet, a doki írt fel gyógyszereket, de nem segítettek valami sokat, vagyis ez nem múlt el.

Néha nem fáj, de minden esetben megduzzad ott.

111. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 104. - Accb6cf2da)
2009. júl. 16. 08:17

Sokat sportoltam, de azt nem szeretem!

Volt, hogy 2 hónapig minden nap szaladtam annyit, hogy teljesen leizzadtam, tae-kwon-doztam is (már az sem biztos így írják, sárga övig jutottam és utána abbamaradt a dolog), a hasamon van izom mert nagyon sok felülést csináltam régebben, még most is néha. Ja és a karom meg a lábam sem puha, ha megfeszítem van izom rajta!

Egy DVDn gondolkodom, azt nagyon szeretném csak nem tudom hol lehet megszerezni, mivel nem Magyarországon élek.

110. Aidababa (válaszként erre: 1. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 08:16
szia! A kérdésedben több furcsaság is van. Először is, ha 18 évesen, 49 kilósan nem vagy feszes, akkor vmi nincs rendben. Ahogy leírtad, valószínűleg ennek a hiányos, rossz összetételű táplálkozás az oka. Ha így folytatod, hogy fogsz kinézni 30 v. 40 évesen?! Bármilyen hihetetlennek tűnik most, egyszer leszel annyi és a tested állaga addig már csak romlani fog. Egyébként feszesebbé csak mozgással tehetnéd magad, nem is értem, hogy honnan veszed, hogy attól a melled kisebb lesz??! Hidd el, a mellednek ez a táplálkozás sem tesz jót, amit leírtál. Ami a testsúlyodat illeti, mármint, hogy fogyni akarsz, az egyértelműen álprobléma. 49 kiló ehhez a magassághoz az alsó határ, ami még elfogadható.
109. 91d4989ab9 (válaszként erre: 108. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 08:15
mindenféle kaja után fáj?
108. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 103. - Fadigflo)
2009. júl. 16. 08:12

Köszi!...

A gyomrommal van valami, már voltunk sokszor dokinál mert evés után nagyon szokott fájni, néha fel is "duzzad", de nem segített.

:)

107. 673567bc24 (válaszként erre: 102. - 81f46d06d3)
2009. júl. 16. 06:19
Szia!Én 158 cm vok,50 kg-val!Nem vagyok az a csont sovány,itt-ott belém lehet kapaszkodni,de nekem nagyon bejön! :-) tavasszal,napi 8-9 km-t futottam,mert az szomszédom rá vett!Nem akartam fogyni,de egészen átváltozott a külsőm tőle!Cigizek,és így elég nehéz volt...először kisebb távokat tettünk meg,de a csaj (51 éves)rámparancsolt,hogy szedjem össze magam!Napközben,1x szer ettem,de volt benne minden:hús,zöldség,tejtermék,halak...18 éves a csaj,nem olyan kislány még...legalábbis én már 18 évesen,4 éve tartós kapcsolatban,együttéléssel!!de mások vagyunk az tény! Ki fog készülni a gyomra teljesen,és az nem lesz kellemes!volt egy enyhe gyomorvérzésem,tudom miről beszélek!:(
106. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 15. 23:48
Hízzál vazze!!!!Mert ha nem akkor rajtam van fölösleg...átadom neked! :)
2009. júl. 15. 23:10

Fogyni????????

Szerintem talán nem kellene!

2009. júl. 15. 23:09

Nekem a képen nem tűnik anorexiásnak. Pont jó:)

Az, hogy a kislány nem reggelinek, ebédnek, vacsorának hívja az étkezéseket, (lehet egy családi szokás) nem azt jelenti, hogy nem eszik.

Egyébként gondolom, hogy mi a problémája. Mivel a képen nem tűnik csontkollekciónak valószínű, hogy sosem sportolt, ezért nagyon puha. A nagyon puha emberek könnyűek, ezért lehet 49 kg, mert a csont feletti 1-2 cm réteg csak zsír. A megoldás mindenképp a mozgás lenne, bármilyen nehéz is rávenni magad. Sajnos 2 hét alatt lehetetlen egy sportot nem ismert testet megizmosítani. Még annak is lehetetlen vállalkozásnak tűnik, aki csak kihagyott néhány hónapot.

Szerintem ha a csonton lévő zsír fele izom lenne, már nem lenne gond.

Én a veszélyt abban látom inkább, hogy ha valaki 18 évesen ennyire puha, milyen lesz néhány év múlva, főleg ha gyereke is lesz. Mielőbb kezd el valamilyen sportot, mert néhány év múlva el fogsz folyni! És nem azért mert kövér leszel, hanem azért, mert még inkább felpuhulsz.

2009. júl. 15. 22:40

Már azt sem tudom mit gondoljak.

Ha valóban anorexiás teljesen feleslegesen tépjük a szánkat (azaz ujjainkat), mert egy beteg soha nem ismeri el, hogy beteg (azaz többsége nem ismeri el).

Ha meg csak szórakozik, akkor nagyon sajnálom.


Azt viszont tudnia kellene a leányzónak, hogy

1. Mozgás, torna, de én jobb szeretem a sport szót, nélkül nem fog menni. Fogyni fogyhatsz, de még rosszabb lesz a helyzet, mint előtte.

2. 2 hét alatt az ég világon semmi nem fog történni. Ha fogynál, az a melledből menne legelőször, s csak utána a "problémás részekről".

3. Neked nincsenek problémás részeid. Az a kevés zsír, amit látsz, az a szervezet alapja, mint a szív, tüdő, vese, akármi (amik mellesleg súlyosan károsodnak, ha keményen fogyózol), ha eltűnik, nem lesz miből éljen törékeny szervezeted egy influenza idején, de egy megfázás is simán taccsra vághat.

4. Napi egy étkezés a lehető legrosszabb. Többször, keveset, jól megválogatva. Semmi baj a fornettivel, de ne mézes kenyérrel "öblítsd", csupán el kell találni a megfelelő egyensúlyt a fontos és a kevésbé fontos tápanyagok közt.

5. Alapanyagcsere alá SOHA. -y jojó effektus.

6. Szerintem ismerkedj, keress valakit, egy társat, barátot, akárkit, akit szívből szerethetsz és nem kell az alakoddal mániákusan foglalkoznod. Aki szeret, elfogad. (nem feltétlenül pasira, csak egy megértő lélekre gondolok). Hidd el, jobb lesz neked is.



Ha így folytatod, előkerülnek a bőrödet csúfító pattanások, szőr erősödni fog, fáradékony, ingerlékeny leszel, vérszegény, csontritkulás alakulhat ki.

Májad, veséd károsodhat.

Hullhat a hajad.

Gyomorfekélyed lehet.

És végül, de nem utolsó sorban: BOLDOGTALAN LESZEL, mert soha nem fogod szépnek látni magad.

Hát hiányzik ez neked?

NEM. Na látod, barátkozz meg magaddal, nem mondom, hogy hízz, de semmiképp NE fogyj. Maradj szép és fiatal. Ne aszódj össze!!

102. 81f46d06d3 (válaszként erre: 100. - 673567bc24)
2009. júl. 15. 22:08

Én most diétázom, de esküszöm, hogy van túlsúlyom! Szép lassan fogyok, 153 cm magas (alacsony) vagyok és 55 kg körül szeretnék lenni, de semmiképpen sem 50 kg alatti. Jó alakot szeretnék, ezért most nagyon ügyelek a táplálkozásomra (sok zöldség, gyümi, husi, hal és kevés szénhidrát, cukor). Ennyi.

163 cm és 49 kg... Ha ő nem érti, miről beszéltetek neki eddig itt a fórumon, akkor az nagyon sajnálatos. Azt hiszem, a fejében kellene először rendet tenni... ő még egy kislány, sajnálom, hogy így gondolkodik magáról.

2009. júl. 15. 21:52
minek akarsz még fogyni?
100. 673567bc24 (válaszként erre: 97. - 81f46d06d3)
2009. júl. 15. 21:45
:DDD Én meg asszem bulémiás leszek...vagy mégsem?hmmm...túl finom vacsit csináltam magamnak...
99. ében11 (válaszként erre: 96. - 41e36cdb38)
2009. júl. 15. 21:39

szerintem nem fog visszajönni főleg ha tényleg az.

én laktam együtt egyetemista lányokkal, mindegyik fogyózott.az egyik nem evett-illetve pár kanál joghurtot sima főtt tésztát és utána rohant a wc-re nem tudom hogy alul vagy fölül jött ki neki.ruhában csinos volt de mikor levetkőzött-á lila volt mindenhol csont és bőr.mint egy haldokló-de ő szépnek látta magát-de nem tökéletesnek.

az anyukája rendszeresen jött hozzá-mindig kosár étellel és szinte megfenyegette hogy egyen belőle legalább egy keveset-de sosem evett és nem is láttam soha enni.az ételt egy barátnőjének mindig odaadta.nagyon sajnáltam de láttam senki sem tud hatni rá, még a családja sem.

egyébként mikor elkezdtem fogyni, az én szüleim és ismerőseim is megijedtek-nehogy bajom legyen esetleg beteg-tukmálták belém az ételt,de csak azért fogytam valószínű mert tényleg nincs édes itthon,a mamáék már viccelnek hogy szegény gyerek csak náluk eszik édességet.azért télire szoktam hízni 2-3 kg ezt már megfigyeltem.

98. 673567bc24 (válaszként erre: 91. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 15. 21:38
Rendben...felőlem ne egyél,semmit!:-)
97. 81f46d06d3 (válaszként erre: 71. - 673567bc24)
2009. júl. 15. 21:37
Én már fenem a kést itthon... ha nem írok... ne válaszoljatok :D
96. 41e36cdb38 (válaszként erre: 91. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 15. 21:32
Azért az, hogy az első, topikindító hsz-ben már azt bizonygatod, hogy nem vagy anorexiás, csak jelent valamit? Szerintem azt, hogy már mások is mondták. De gondolom, nekik sem volt igazuk, ugye??
2009. júl. 15. 21:31
Jó éjt nektek!...
94. 673567bc24 (válaszként erre: 83. - Ében11)
2009. júl. 15. 21:31
Szerintem is szebb egy teltkarcsú nő,igaza van a párodnak!Igen,tudom,hogy a fogyókúra mivel jár!Én is hallottam azokról a modellekről,akik a koplalásba haltak bele!:(
2009. júl. 15. 21:30

Köszi, egyesek itt nagyon kedvesek, van olyan is, aki nem az...

Nem tudom neked mi olyan nevetséges, de megkérlek többé ne írj, tényleg bánt engem!!! Szia Demoon24

92. 41e36cdb38 (válaszként erre: 89. - Spinneli)
2009. júl. 15. 21:28
;-D
2009. júl. 15. 21:28

Nem tudom neked mi olyan nyilvánvaló...Az, hogy évek óta fogyózom? Mindenféle diétán túl vagyok 18 évesen? Hogy előfordult már az is, hogy 3 napig egyetlen falatot sem ettem??? Hát lehet...nagyon átlátszó és felszínes vagyok...te biztosan ismersz....

Ezek az idők persze elmúltak, akkor sem voltam és most sem vagyok anorexiás, ezt tudom!!

De ez nem jelenti azt, hogy megfelelek magamnak!


Csak segítséget kértem, de ha nem lehet, Ok, nem probléma!

De akkor nem kell engem támadni, inkább hagyjuk!!..

90. ében11 (válaszként erre: 80. - Spinneli)
2009. júl. 15. 21:27

persze, de azért nem fogom biztatni ártson magának.

valaki kiszámolta már a testtömegindexét...az tényszerű, orvosok is elfogadják.

ja lemaradt, a bajok közül, hogy esetleg leáll a hormonrendszere is elmarad a mensi, ha túl sokat fogy.

amúgy annyi jó tanácsom lenne, étkezzen rendszeresen értékes tápanyagokat és a szervezete beáll, ha a szervezetnek jó akkor fog még fogyni ha nem jó akkor nem.ha meg beleavatkozik-nos kórházba is kerülhet.és itt a fórumon ilyet senkinek nem kívánunk-ezért szólunk "be".

89. spinneli (válaszként erre: 87. - 41e36cdb38)
2009. júl. 15. 21:26

pszichológus mindenkinek kell(ene).

:)

88. spinneli (válaszként erre: 82. - 673567bc24)
2009. júl. 15. 21:25

rendben, én nem így látom.

:)

87. 41e36cdb38 (válaszként erre: 80. - Spinneli)
2009. júl. 15. 21:25

"Ő segítséget kért."


Kérjen is, mégpedig pszihiáterét.

86. Cl41r3_ (válaszként erre: 79. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 15. 21:24

Ha elkezdesz sportolni, s nem nagy súlyokkal erősítesz a melledre, nem lesz bajuk :)


De reggel-este 50-100 felülés is sokat segít.;)

85. 673567bc24 (válaszként erre: 78. - 41e36cdb38)
2009. júl. 15. 21:24
Pontosan erről van szó!ááh,nevetséges!:-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook