Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 49 kg vagyok, 163. Hogyan fogyhatnék még? fórum

49 kg vagyok, 163. Hogyan fogyhatnék még? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
144. ében11 (válaszként erre: 140. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 09:43

szerintem a többség tök rendes ezen az oldalon-nem fognak olyanra bíztatni, olyat ajánlani ami káros lenne neked.

persze értem fogyni szeretnél-és segítség kell.ezt te így gondolod.azt viszont már nem gondolod végig vajon egészséges dolog ilyen vékonynak lenni-ezzel van a baj nem a fogynás szándékkal.ha azt írtad volna hogy 65-70 kiló vagy szeretnél fogyni bíztos kaptál volna választ. de te ezen már túl vagy lefogytál és szinte nincs is miből.ezért van az hogy én sem tudok neked tanácsot adni, mert ha azt mondom étkez egészségesen igyál rendesen sportolj(monden fogyni vágyónak ezt mondják)nos úgy érzem ez neked nem elég hiszen ettől csak erősödni fogsz(vastagabb nehezebb lehetsz picit) mert a szervezeted rögtön feltölti magát azzal a minimummal ami a túléléshez egészséghez kell.

nem fogok neked hányatást hashajtózást ne egyél csak igyál + vitamin tabletta és algopirint ajánlani, főleg nem szívesen.azért nem mert itt tényleg jót akarnak neked-így ismeretlenül látatlanul is.ha önpusztítást és még több fogyást szeretnél tényleg fórumot tévesztettél.

sajnos a korodból csak az adódik hogy az egészségre káros dolgokat nem hiszed el.de a többi nem az életkorodból jön.esetleg beszélj olyan lányokkal akik túl vannak sok sok fogyókúrán és orvoshoz kerültek-talán ők tudnának neked hasznosat mondani miért ne engedd hogy eluralkodjon ez rajtad, és miken mentek keresztül-talán ebben a témában írj ki fórumot.

143. 673567bc24 (válaszként erre: 140. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 09:42
Igen,tudom...néha az vagyok!
142. 673567bc24 (válaszként erre: 139. - 81f46d06d3)
2009. júl. 16. 09:36
Hidd el van egy "kis" tapasztalatom,az elmúlt évek során!"B*szt*k már párszor pofán,elestem,felkeltem,és kezdődött minden elöről!(a rossebbe)!Igen!tavalyelőtt nagggyon húsos voltam,nem is foglalkoztam vele!közbejött az,h.vége lett a 8 éves kapcsolatomnak,nem volt munkám,pénzem,sem család,sem barátok,senki!...aztán sikerült eladni a házunkat,és elköltöztem ide!ne tudjátok meg,hogy lementek a kilók,az ide-oda futkosással!volt,hogy napokig lapátoltam a sódert,nah az volt igazi,torna!:DD
141. ében11 (válaszként erre: 132. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 09:33

nem ezzel van gond, sőt.mindenkinél van hogy úgy érzi nem tökéletes de a többségnél ez nem uralkodik el,tudja kezelni.ja és nem fog elmúlni 20 30 éves korodban.anyósom több mint 50 éves és mindig fogyózott-most már nem teheti meg mert betegsége van és oda kell figyelni az étkezésre-talán most döbbent rá hogy az életével játszik-ha fogyózásba kezdene-és tornázni sem tud már úgy mint régen.

de nem ekkor kellene rá döbbenni.

hidd el nem a fiatalságod miatt van hogy így érzel, ez nem tini sajátosság.

engem nem az zavar, hogy nem vagy kibékülve magaddal-hiszen én sem teljesen.

csak az hogy ártasz magadnak és nem hiszed el komoly baj is lehet, ha még leerőlteted azt a pár kilót.

ha suliba jársz inkább a tanulás kellene hogy izgasson, hogy jó jegyeket kapsz-e ilyesmi.

szerelem, bulizás.

ha nem hallgatsz senkire, nem fogsz kikerülni az étkezési zavar csapdájából és az önértékelésed sem fog helyrejönni a (20.)szülinapi tortával

2009. júl. 16. 09:32

Mennyire rosszindulatú vagy demoon24...

Mi bajod van, áruld már el? Az, hogy nekem ez a problémám, ilyen korban?

Vagy micsoda???

Áhh...hagyjatok, tényleg! Amúgy meg azért regisztráltam ezen az oldalon mert azt gondoltam, hogy na itt aztán tök rendes emberek vannak normális hozzászólásokkal, de: ". . . akkor majd indít egy topicot!"nem akarok élni" címmel! :DDD...

Ez nekem mindent elárul!

Sziasztok

139. 81f46d06d3 (válaszként erre: 138. - 673567bc24)
2009. júl. 16. 09:30
Jaj, dehogy! Az élet nagyon jó, csak nem kell fennakadni piti dolgokon. Egyébként én pont akkor nem szoktam fogyni, amikor a legjobban akarok és görcsölök rajta. Aztán bedühödök és azt gondolom, hogy akkor "kész, ilyen maradok, akinek nem tetszik... " és pár hét múlva már látszik az eredmény mínuszban.
138. 673567bc24 (válaszként erre: 137. - 81f46d06d3)
2009. júl. 16. 09:27
...akkor majd indít egy topicot!"nem akarok élni" címmel! :DDD
137. 81f46d06d3 (válaszként erre: 134. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 09:25

Pedzegetem, hol a gyenge láncszem... :D

Próbálj érdemben foglalkozni önmagaddal.Próbáld elfogadni, hogy nem vagy tuti. Miért, ki az?

Én sokszor úgy fogom fel, hogy a gyengeségem a szexepilem, az egyéniségem része, vagyis a gyengeségem is én vagyok magam.

18 évesen is vigyáznod kell magadra, sőt! Most jön mégcsak az élet java! Mi lesz veled, ha nem lesz erőd élni az életet?

2009. júl. 16. 09:24
jav: kis eséllyel van jelen nálad.
135. 18235c4fc5 (válaszként erre: 132. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 09:23
Más a helyzete valóban mint neked, csak arra próbálta felhívni a figyelmedet, hogy vannak nagyobb gondok a világon is, mint 1-2 nemkívánatos kis párnácska a nem megfelelő helyen, ami hozzáteszem, igen kis eséllyel van jelen. Te abban a korban vagy valóban, amikor túlnyomórészt magaddal vagy elfoglalva, míg egy családanyának sok más területen is helyt kell állnia, és hacsak az egészségét nem veszélyezteti a túlsúlya, akkor nem akad fenn ennyire plusz 1-2 kilón.
134. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 131. - 81f46d06d3)
2009. júl. 16. 09:16

Anyukám nem tud róla, vagyis ilyen témák nálunk nem fordulnak elő, nem beszélünk róla.

Ő dolgozik, én estig suliban vagyok, úgy fél7kor érünk haza mindketten, bekapunk valami kaját és azzal ennyi.

Amúgy meg köszi, nagyon jól állsz hozza a dolgokhoz.:)

133. 81f46d06d3 (válaszként erre: 130. - 673567bc24)
2009. júl. 16. 09:14
Én ezt szomorúnak találom. Fontos a külső, de azért lehetnének határok. Tartalmas elfoglaltság mellett talán helyreállna a dolgok többsége. A férjem szerint ha minden fiatalnak adnának munkát, tartalmas időtöltést kínálnának fel nekik, akkor kevesebb lenne a gond is velük. És ha a szülők erre jobban figyelnének. Kallódnak a fiatalok és a saját fejük után mennek mindenféle elvárások, "terelgetések" nélkül.
132. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 130. - 673567bc24)
2009. júl. 16. 09:13

A tiéd más helyzet, az enyém megint más!

Mindenkinek más problémája van, van akinek ez, van akinek az!

Most arról nem tehetek, hogy engemet ez zavar.

Majd mior 20on felül leszek, biztosan arra is kell figyeljek, hogy mit fog megenni a családom stb., de most suliba járok, nem dolgozom.

Egyszerűen az emberek különfélék, sajnálom, ha valakit az tud zavarni, hogy olyan is van, amikor 18 évesen nem felel egy lány önmagának!

131. 81f46d06d3 (válaszként erre: 124. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 09:09

Nem bántó, hidd el, elolvastam össszességében a fórumot. Te érzed annak, de nem tudom, hogy miért. Vársz valamit itt a többiektől és csalódott vagy, mert nem kaptad meg. De ennek oka van, értsd meg. Olyan lazán és naivan állsz hozzá ehhez a "49 kg vagyok dologhoz", pedig ez nem vicc. Annyi hátulütője van annak, hogy nagyon nem megfelelő a táplálkozásod (ami mellesleg már panaszokat is okoz?), hogy el sem hiszed. És tényleg nem hiszed el, ez nemcsak egy szófordulat. Meg kell tanulnod szeretni és elfogadni magad, de legalábbis reális célokat felállítani.

A szüleid mit mondanak? Az édesanyádat nem aggasztja a fogyáshoz való lelkes hozzáállásod?

130. 673567bc24 (válaszként erre: 120. - 81f46d06d3)
2009. júl. 16. 09:08

Háát,igen!Néha nehéz elfogadni a kritikát...de ha jól belegondolsz,és rácsapsz az asztalra,rájössz,hogy bassza meg,igaza van! :-)


Szerintem sem a kilóival van baj!éretlen!Jó hogy neki ilyen baja van ennyi idősen,és nem az,hogy mit rak az asztalra aznap,vagy miből megy le a sarkiba,mi lesz a melóhelyén?! hogyan tovább?ráér ilyenekkel foglalkozni!A mai csajok többségének a legfőbb nyomora,hogy hány kiló,milyen a haja színe,a körme,...én is foglalkozom vele,nem vagyok igénytelen,nah de mikor egész nap melózok,itthon is-ott is,alig várom,ágyat lássak! :/

129. ében11 (válaszként erre: 126. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 09:06
na ne-2 3 kg nem annyira látványos,ennyit rajtam nem vesznek észre!kicsit túloz a barátnőd, valószínű az 52 is kevésnek látta csak nem mert szólni.de aggódik és szerintem jogosan.
128. 91d4989ab9 (válaszként erre: 124. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 09:03

barátnőid nem sportolnak? hidd el ha jó sportot választanál amit szeretsz sokban segitene, nem csak az alakodnál hanem másban is.


sikerélményt ad, önbizalmat, stresszlevezető, pihentet, kikapcsol, és még formásabb is lennél

127. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 125. - Tavaszi szél)
2009. júl. 16. 09:02
A kutyusom bizti nem ránt magával séta közben, ahhoz ő azért túl picike.:D
126. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 119. - Ében11)
2009. júl. 16. 09:01

Az igaz, senki nem nyaggat azzal, hogy fogynom kellene.

Egyik barátnőm mondja azt folyton, hogy hízzak egy keveset, mert mindjárt elfogyok, habár ez nem így van! Csak lefogytam picit, mert voltam én 52 kiló is, és ez feltűnt neki.:)

2009. júl. 16. 08:59

:)

szerintem ne adj le többet, mert séta közben a kutyus el fog rántani... :) ;)

124. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 121. - 81f46d06d3)
2009. júl. 16. 08:58
Az, hogy én ülök a gép előtt és csak azért hogy egyeseket bántsak ezzel írogatom, hogy 49 kiló vagyok meg stb., közben jókat nevetek....hát szerintem ez bántó!...
123. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 122. - Tavaszi szél)
2009. júl. 16. 08:57
De van mellem és fenekem is! :)
122. tavaszi szél (válaszként erre: 2. - Garamond)
2009. júl. 16. 08:53

:) ez jó, de igaz...

Kedves 49kg Hoxa "társ": én meg sem szólalnék, sőt! szerintem legyél vagy 50-52 kg. ... nem szép látvány egy csontkollekció... ha nincs melled, feneked akkor biza elég furin nézel ki...

És ne feledd...mára inkább a "normális" kinézetű lányok a "szépek" és "csajosak"...nem a horpadt mellű (ami ha maradt is borogatással elmúlik) és hasú lányok...


Remélem nem fogysz többet... és nem "lecseszés" vagy ilyesmi, csak hát... nem értem én ezt... :)

2009. júl. 16. 08:50
Egyébként előre is bocs, de ez tegnap óta böki a bögyömet: amikor olvasod a fórumot, akkor úgy érzed, hogy normális, egészséges lelkületű emberek próbálnak meggyőzni egy kialakulatlan, határozatlan, gyermekes személyiséget arról, ami olyan tiszta és egyszerű, arról, ami egyértelmű. Csak van, aki szebben mondja, van aki kicsit "egyénibb" megfogalmazásban. De olyat nem olvastam, aki rosszindulatú lett volna :D
120. 81f46d06d3 (válaszként erre: 107. - 673567bc24)
2009. júl. 16. 08:47

Még anno, körülbelül 13 éve a stresszes élettől voltam a 153 cm-em mellé 47 kg. A főnököm mindennap azzal piszkált, hogy ez már anorexia és állati ronda vagyok. Így visszagondolva...hát, nem voltam szép.

Mindenki valóban más, én 18 évesen vettem a házunkat a férjemmel, dolgoztam és elfoglaltam magam. Én nem tudom, de úgy érzem, hogy itt nála nagyon nem a kilókkal van a baj.

119. ében11 (válaszként erre: 116. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 08:39

a csont alá már nem tudsz vékonyodni.igaz lehetsz 25-30 kg, de akkor már gépre fognak kapcsolni.sőt azt mondom neked ha tovább fogyózol akkor szinte biztos hogy dokikkal fogsz "randizni".lent is írta valaki hogy gyomorvérzést is lehet kapni.már így is gond van a gyomroddal-ha folytatod azzal is több problémás lesz.vagy ez a része téged nem érdekel, nem aggódsz.

ugyan már pár kiló esetleg pár centi még lemegy, közben kezelni fognak-és semmi állóképességed nem lesz-csak vegetálsz majd-úton útfélen rosszul leszel-ezt szeretnéd?vagy az a fontos hogy beleférj az eggyel kisebb ruhaméretbe?mondta valaki a környezetedben hogy tényleg fogynod kellene még a súlyodból?

118. 40163fd81d (válaszként erre: 113. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 08:36

"vagyis így nem vagyok jó, az tuti!"


Akár hány kilót is fogsz fogyni,ez az érzés nem fog megváltozni,mert önmagadat nem tudod elfogadni,nem a testedet.

117. ében11 (válaszként erre: 113. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 08:33

drága, tökéletes sohasem leszel-akik a képeken tv-ben vannak-nos plasztika és számítógép csodát tesz velük-ezt utánozni nagyon nehéz.de elfogadni magad könnyebb.milyen furcsságra gondolsz?apróságokon nem érdemes agyalni...senki nem mondja neked hogy minden okés veled?

én is találok magamon hibákat-de nem tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget.lehet nem is tornáznod kellene csak az önbizalmadat erősíteni!

még agyalsz magadon egy csomó dologból kimaradsz!

116. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 115. - Ében11)
2009. júl. 16. 08:32

Hát nem tudom...egyszerűen szeretnék egy kicsit vékonyabb lenni, semmi több!

Ja és valakinek valami tippje, hogy hol találom meg Béres Alexandra vagy Rubint Réka DVDjét?

115. ében11 (válaszként erre: 111. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 16. 08:25

valószínű ha mozogsz nem fogsz többet fogyni-izomosdni és az cm-ben és súlyban is meg fog látszódni-gyarapodásban,de ez nem kellene hogy gond legyen-hiszen az egészség az első.

valószínű hogy azért fáj a gyomrod, mert a nem evéstől össze van szűkülve, el van szokva az emésztéstől és már egy kevés étel is megterheli-de ez csak tipp, biztosat egy orvos mondhatna neked.

fogyni csak koplalással tudnál, de azzal az egészséged veszélyben lenne-gondolom nem szeretnél lebetegedni,és krónikus betegségeket összeszedni-ami majd idősebb korodban lesz főleg problémás.

egyébként tényleg nem értem mi az oka annak hogy még fogyni szeretnél-ezt nem írtad-kövérnek vastagnak látod magad?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook