Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyhatnék le minél előbb 5-7 kilót? fórum

Hogyan fogyhatnék le minél előbb 5-7 kilót? (tudásbázis kérdés)


1 2
47. fferi (válaszként erre: 33. - Maszatt)
2011. máj. 26. 13:14

Fiygelj én naponta egyszer eszem normálisan, este max egy joghurt/kefir, és sétálok minden nap kb 5 km-t. Működik.

Mindenféle bogyó és hókuszpók nélkül.

46. correct (válaszként erre: 45. - Dbd26552ee)
2010. jún. 20. 12:21
Így van, kitartás kell hozzá. Nem olyan anyagok amik ki tudja, mit okozhatnak.
45. dbd26552ee (válaszként erre: 36. - Hannah87)
2010. jún. 20. 12:16
Abszolút egyetértek!!! Mozgás és mozgás és akaraterő, ez segít!!!! Tapasztalatból tudom, hogy a csodadiéták max. rövid távon eredményesek, de gondoljunk csak bele, amit esetleg sok hónap vagy év alatt szedtünk fel, nem lehet két hét alatt leadni :-( A szépségért igenis kell szenvedni :-(
44. correct (válaszként erre: 30. - Fferi)
2010. jún. 20. 11:41
így van
43. correct (válaszként erre: 18. - 74740b7c7c)
2010. jún. 20. 11:40
Ez nem így van, én pl. 3 hónapja mozgom rendszeresen és elértem a kívánt hatást, méghozzá úgy, hogy 5 kg ment le simán azzal, hogy elhagytam az édes kajákat, cukros teákat, és sokat mozogtam. De ezt sem vittem annyira túlzásba...
42. correct (válaszként erre: 15. - 67ee1a7bd3)
2010. jún. 20. 11:38
Azért, mert rendszeresen edzettél, nem a turmix miatt!
41. correct (válaszként erre: 7. - 74740b7c7c)
2010. jún. 20. 11:37

A sporttól ment le, nem a turmixtól...a turmixnak annyi köze van a fogyáshoz, hogy nem leszel tőle éhes...nekem is van egy 920 grammos, de 3 hónap alatt csak 3-szor ittam belőle mert Pina Colada ízű és nem ízlik...nem voltam utána éhes, de ezek CSAK így segítenek, rá is van írva minden ilyenre, hogy:

"Ne használja súlycsökkentésre!"

A több és intenzívebb mozgás segít, az is csak akkor, hogyha van benne rendszeresség!

40. vikasz (válaszként erre: 8. - 337ac1489c)
2010. jún. 15. 14:33
Sok folyadékot kell inni, főleg vizet. Sokszor azért van ehetnéke az embernek,mert valójában szomjas.
39. ditti74 (válaszként erre: 38. - Bun Csilla)
2010. jún. 15. 14:14
ird be a google be kiadja az étrendet,látványos gyorsan azt mondják majd kiderül:))
38. Bun Csilla (válaszként erre: 37. - Ditti74)
2010. jún. 15. 13:29
Az milyen?
2010. jún. 15. 13:13

sziasztok,ma kezdtem a svájci diétát...

remélem bejön...

2010. jún. 15. 08:51

És még egy dolog: most biztosan meg leszek kövezve, de szerintem a "csodadiéták" nem feltétlenül egészségesek (sőőőt) és a gyengéknek valók.

Azoknak, akik képtelenek azt mondani maguktól, hogy bakker nem eszem meg a 8 csokis palacsintát, megelégszem az 1-2-vel.


A lényeg:

-mozgás

-rendszeres étkezés

-kisebb adagok


A ehhez kell:

AKARATERŐ!

Hogy magadtól mondd meg, hogy a tízóraid igenis egy alma lesz, nem pedig egy sajtburger, vagy hogy a sütiből egyet veszel és nem 10-et...stb.


tegyük azt olvasod egy híres sztárdiéta leírását, próbálod görcsösen betartani, mert a szomszéd Julikának is jó volt, csak az kimarad, hogy a szervezetednek másra van szüksége, mint a Julikáénak.


Én meggyőztem magam, nálunk a munkahelyen is vannak olyanok, akik már anyukák, vagy nagymamák és nem tudnak játszani a picikkel, mert még a saját cipőjüket sem tudják rendesen bekötni. 4 darab lépcső elég h kifulladjanak, és csak zabálnak, zabálnak, zabálnak. Aki már nem zabál, mert rájött, az is szívbeteg, cukorbeteg, rosszkedvű, meggyötört, fullad, liheg.


Nah, nem! Én sosem akarok idáig eljutni, nekem ez elég érv h legyen AKARATERŐM!

35. Hannah87 (válaszként erre: 30. - Fferi)
2010. jún. 15. 08:40

Nekem a több mozgás határozottan bejött! :)) És itt nem kemény edzéseket, csak napi egy-két óra intenzív gyaloglást kell érteni. :P


Mellette persze annyit megtettem, hogy elhagytam a kaja utáni felesleges nasizást és kb. 4-5 óránként eszek, de csak igen kicsi adagokat.

Ha édesség kell, akkor nem kaja után, hanem kaja "helyett" eszem, vagyis akkor édes ételt választok.


Fontos: nagyon figyelek a szervezetem jelzéseire, igazából a szervezetem megmondja, mire van szüksége. És érdekes, hogy a pocim jól választ, mostanában csak egészséges dolgokat kívánok.


Csökkentettem a szénhidrát fogyasztást, nem eszem mindenhez kenyeret, amihez általában szokás. Nem az ételek zsírtartalmára figyelek (zsírra, szénhidrátra szükségünk van) hanem a mennyiségre.


És a reggelit sosem szabad kihagyni! Lefekvés előtt 2 órával pedig nem tanácsos sokat enni!


Ennek nem tudom ám a tudományos oldalát, ezek csak saját tapasztalatok. Én -8kg nál tartok.

2010. jún. 15. 08:08
Én ma elkezdtem a Bécsi diétát, és 2 hete iszom az almaecetet! Remélem lesz hatása!
33. maszatt (válaszként erre: 30. - Fferi)
2010. jún. 14. 17:39
Hű.....szegényes egy elv....így akár még hízhatunk is!
32. Sookie (válaszként erre: 30. - Fferi)
2010. jún. 14. 17:25
A mozgás EGYÉRTELMŰ, hogy fontos, ezt írtam is még tegnap, de azért ne legyünk már ennyire szűklátókörűek.
31. Sookie (válaszként erre: 30. - Fferi)
2010. jún. 14. 17:23
Hű, de okos vagy... :S
30. fferi
2010. jún. 14. 17:10
mozogj többet! minden más csak baromság!
29. Sookie
2010. jún. 14. 16:48

Az almaecet hatása - természetes zsírégető


• Az almaecet gyorsítja az anyagcserét, így a fogyáson kívül javítja mind a fizikai (vérkeringés, végtagok vérellátottsága), mind a szellemi állapotot (koncentráció, szellemi vitalitás).


• Serkenti az emésztést, és részt vesz a szervezet zsírbontó folyamataiban.


• Baktériumölő hatása tisztítja a szervezetet, amitől egészségesebb lesz a bőrünk, hajunk.


• Felélénkíti a sejtlégzést, és csökkenti az idő előtti öregedési tüneteket.


• Elpusztítja a bélfalon lévő baktériumokat, amelyek emésztési zavarokat, felfúvódást vagy székrekedést okozhatnak.



Almaecet kúra - Almaecet fogyókúra - Fogyás almaecettel


Az étkezés előtt fogyasztott almaecet érezhetően csökkenti az étvágyat. E mellett fontos ásványi anyagokkal látja el a szervezetet, és hosszú távon folyamatos súlyvesztést biztosít.


Az almaecet fogyókúra elkezdésénél érdemes odafigyelni arra, hogy milyen almaecetet használunk. Az almaecet legtisztább forrása bioboltokban kapható. A bio-almaecet nemcsak egészségesebb, de íze is sokkal kellemesebb, mint a sima almaeceté.


Az almaecet fogyókúra lehet pár napos, több hetes vagy akár több hónapos is. Érdemes néhány napos kúrával kezdeni, hogy szervezeted jobban hozzászokjon a változáshoz.



Almaecet fogyókúra:

Tegyél egy evőkanál almaecetet egy pohár vízbe. Igyál egy pohár almaecetes vizet reggel (éhgyomorra) és délben (étkezés előtt kb. 15 perccel), valamint este (lefekvés előtt).


Az almaecetet tiszta vízbe keverve fogyaszd, és ne használj hozzá semmilyen édesítőt!


Ha az almaecet fogyókúra alatt jobban oda tudsz figyelni az étkezésedre és a testmozgásra is, az eredmény még látványosabb lesz!

28. Sookie
2010. jún. 14. 16:46
Ja, még annyit, hogy az almaecet savas kémhatású, de fogyasztása mégis lúgosítja a szervezetet, mert a benne lévő kémiai elemek segítik a lúgok termelődését ill. a savak lebomlását.
27. Sookie
2010. jún. 14. 16:42
igen, pont ezért írtam, hogy mindenki szervezete más és más, ezért mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia, h neki mi a jó.
26. maszatt (válaszként erre: 25. - Sookie)
2010. jún. 14. 16:38
Persze,ez az én véleményem....
25. Sookie (válaszként erre: 24. - Maszatt)
2010. jún. 14. 16:32

Érdekes módon soha nem savasodtam...

mint mondtam ez nekem bevált, de mindenki más.

24. maszatt (válaszként erre: 22. - Sookie)
2010. jún. 14. 16:26
Az "elsavasodásban" biztos lehetsz....
23. Sookie (válaszként erre: 22. - Sookie)
2010. jún. 14. 16:16
a vacsira írt zöldségekről természetesen tudom, h azok nem fehérjék, de nem hinném, h árt, ha vki feldobja velük a vacsit. :)
22. Sookie (válaszként erre: 17. - Picike910616)
2010. jún. 13. 21:49

Sok sikert! sztm az almaecet nem hülyeség. Reggel, felkelés után, indíts egy kis almaecetes vízzel (2 dl víz, 1 ek almaecet), majd reggeli, inkább szénhidrát, hogy jó energikusan kezdd a napot. Pl. 1 szelet kenyér,v.zsemle/lehetőleg korpás,v.magos/,hozzá bármi...+zöldségfélék/paprika,paradicsom,retek,uborka.../

Ha lelkileg elég erős vagy hozzá, akkor reggel tornázhatsz vagy futhatsz, sokkal hatásosabb a zsír ellen, mikor még üres pocival mozogsz. Délelőtt egyél vmi gyümit, pl 1 banán vagy 2 mandarin vagy egy narancs vagy 1 nagy alma...stb. Ebédre, ami van(bár én a tésztákat minimálisra csökkenteném). Főzelékek mellé ha eddig kenyeret ettél, most inkább Abonettet vagy Hamletet részesítsd előnyben. Ebéd előtt (kb 10 perccel)szintén almaecetes víz. Délután még mindig jöhet egy kis gyümi vagy zöldség, ilyenkor nyáron szerintem jól is esik. Vacsira pedig szigorúan fehérje kerüljön a tányérra (husik, tej, joghurt, kefír, zöldségek, mondjuk kígyóubi, retek...) Ja, és evés előtt 10 perccel megint az almaecetes víz!

Naponta 1,5 liter ásványvíz és 1 liter zöld tea üresen(max egy kis citromlevet tehetsz bele, ha szereted).

Emellett ne felejts el mozogni, már ha napi 15 percet rászánsz, lesz hatása.

Biztos sokan belémkötnek majd, de nem érdekel, hisz nem muszáj ezt csinálnia senkinek, ez csak egy tipp részemről :) Bár hasznos ;) Sajnos hallottam már olyat, aki nem bírta az almaecetet, ezt mindenkinek magának kell kiderítenie, hisz nem vagyunk egyformák.

2010. jún. 13. 21:47
én nem -10 kg-ra gondoltam -.- csupán annyi h jobban érezzem magam... :)
20. Sookie (válaszként erre: 18. - 74740b7c7c)
2010. jún. 13. 21:35

Azt írta, hogy "kicsit formába hozza magát".

Miért kell belekötni? Igenis lehet változni 13 nap alatt is, persze nem radikálisan, de észrevehetően.

2010. jún. 13. 21:19
köszi a válaszokat
2010. jún. 13. 20:51

Azért 13 nap alatt ne várj csodát!

Sőt!!!! Semmit ne várj!!

Ahhoz, hogy valaki formába kerüljön max. 1 év, kemény edzéssel..

Ok. 3 hónap után is lehe látni, ha valaki sportolni kezd, de ez messze van a 'tökéletestől"


Anyám!!! Hol éltek Ti?!?!? 13 nap, tuti forma!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook