Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 40 fölött mit várhatok el? fórum

40 fölött mit várhatok el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
7. Zamila (válaszként erre: 4. - Karcsú én)
2013. márc. 1. 07:05
Ez az egyik oldala így van.A másik,ha ényleg a lányával s vitatkozott közben,akkor tuti már a plafonon volt amúgyis.Teljesen megértem nekem is van két lányom,néha nem könnyű,és ha még pont egy vita közepén nyafogna a pasi én vissza sem írnék neki.A problémákat tényleg nem sms-ben kell megoldani.Buta dolog.
6. 7a23ed9179 (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 07:03
Szerintem a barátnődnek is meg lehet a maga baja. Bizonyára dolgozik, háztartást vezet, gyereket nevel/vagy együtt él felnőtt gyerekkel, és mellette még tartja a kapcsolatot veled. Ha rossz estéje volt, mert összevitatkozott a lányával, akkor valóban idegesítő lehetett, hogy egyfolytában írogatsz neki.Valószínű besokallt kicsit, és úgy érzi, hogy te és a lánya kétfelé cincáljátok.
5. karcsú én (válaszként erre: 4. - Karcsú én)
2013. márc. 1. 07:01
bombozni = bombázni, természetesen.
4. karcsú én (válaszként erre: 3. - A1b9a5e59d)
2013. márc. 1. 06:58
Nem értek egyet veled. Engem az nagyon tudna bosszantani, ha együtt vagyok valakivel, egy büdös szót nem szól, hogy vmi baja van, aztán amikor elköszöntünk, akkor kezd sms-ekkel bombozni, hogy ez nem jó meg az nem jó. Miért nem személyesen, szemtől szemben???
3. a1b9a5e59d (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 06:35
Szerintem ez a nő nem szeret téged, és csak azért van melletted, mert nincs más.Amiket leírtál, azok után csodálkozom, hogy egyáltalán még együtt vagytok.
2. csutkamano (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 06:28

Valószínüleg Te jobban kötődsz hozzá, mint ő Hozzád, ha a búcsúzás után 10 perccel már SMS-sel bombáztad.

Ha ő is szeret Téged, akkor elég érthetetlen, hogy 6 éve miért nem költöztetek még össze.

Azt nem írtad, hogy az elváláskor milyen hangulatban volt, esetleg vitatkoztatok valamin, mert akkor érthető a barátnőd kiborulása.

2013. márc. 1. 06:10

Párommal több mint 6 éve vagyunk együtt, de összeköltözni még nem tudtunk.

Mostanában gyakrabban vagyok elégedetlen, hiányzik, keveslem a rám maradó idejét, erejét. Ha ezt kifejezem, nehezen merem csak elmondani, abból majdnem mindig megbántódás lesz. Én férfi vagyok, ő nő.

Az este is próbáltam viccesen elmondani, hogy szerettem volna ezt, azt. Tíz percre rá, hogy elváltunk, SMS-ben. A negyedik SMS-em után, jött egy ingerült hívás, majd letette. Visszahívtam, de kinyomta. SMS üzenet jött: a lányommal is vitatkoztam, úgy hogy most hagyjál kérlek a bajoddal. Válaszoltam, hogy sajnálom, bocs, csak beszélgetni próbáltam.

Nagyon egyedül és megbántva éreztem magam. Egy óra leteltével, üzenetet írtam, hogy visszaszólhatott volna. Válasz SMS-ben: sajnálom, próbálj aludni. Óra elteltével elalszom, majd felébredek, mert vele álmodok de ott is elutasítja kérésemet, hogy találkozzunk. Nagyon zaklatottan ébredek, gyomrom kemény és fáj, nem bírok magammal és megírom elaludtam, de csak rosszabb lett. Felhív, elmondom az álmom, ő meg azt mondja: nem hívott vissza mert tele lett a hócipője, hogy mindenki (a lánya és én) mindig csak megsértődünk. Elege volt mindenkiből.

Ha a párotok jelezné, a maga módján,ügyesen ügyetlenül, hogy baja van, ti tudnátok azt gondolni, hogy elegetek van belőle és nem próbálni segíteni neki?

Én fordított helyzetben, minden bajomat elfelejtem, és rohanok hozzá.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook