Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 40 fölött mit várhatok el? fórum

40 fölött mit várhatok el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
37. c6973617d3 (válaszként erre: 35. - A1b9a5e59d)
2013. márc. 1. 09:41
Szerintem ki is derült, eddig tudta tolerálni, most valamiéert nem sikerül,... ezt gondolom.
36. 3f2a864951 (válaszként erre: 33. - A1b9a5e59d)
2013. márc. 1. 09:39
Az utolso mondat nagyon talalo. Szepen van megfogalmazva es mosolyogtam is rajta, sajnos a tema, amit taglal, mar korantsem mosolyogni valo.
35. a1b9a5e59d (válaszként erre: 34. - C6973617d3)
2013. márc. 1. 09:39
6 év alatt ki kellett volna a nő számára derülnie, hogy a barátja egy érzékeny, és önbizalom hiányos ember, akit segíteni kell, és nem lenyomni, erősíteni kell és nem gyengíteni, emelni kell, és nem elnyomni, ha éppen rossz a kedvünk.
34. c6973617d3 (válaszként erre: 33. - A1b9a5e59d)
2013. márc. 1. 09:36
Lehet csak éppen rossz napja van vagy rossz periódusa, a 6 év tényleg hosszú idő, és eddig valahogy tudta kezelni a pasit, de lehet ebbe már belefáradt. Mondjuk nem is csodálom, engem is fojtogatna egy ilyen kapcsolat.
33. a1b9a5e59d (válaszként erre: 30. - Pintyőke madárka)
2013. márc. 1. 09:33
Ez a nő nem szereti ezt a férfit.Teljesen egyértelmű, felesleges áltatni, meg a másik emberre mutogatni.Tragédia lenne ha ezek ketten összeköltöznének, ez a nő tuti kicsinálná ezt a férfit. E mellé a férfi mellé egy lágy-lelkű, csupa szív, gondoskodó nő való és nem egy hisztérika.
2013. márc. 1. 09:30

"Mert hat már alatt már valaki más "



Hat év alatt akart lenni :)

31. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 09:28

Teljesen más a szeretetigényetek, fura, hogy már 6 éve együtt vagytok. Ha ragaszkodtok egymáshoz, skkor meg lehet ezt beszélni, nem tudom, hallottál-e a szeretetnyelvekről, ha nem, érdemes lenne utánanézni. Valszín totál más szeretetnyelvet "beszéltek".


De azon is érdemes lenne elgondolkozni, hogy nem vagy-e e gy kicsit önző, amennyiben csak a saját érdekeid, szeretetéhséged vezényelnek, pl. megkérdezted-e tőle egyáltalán, hogy min veszett össze a lányával vagy csak az érdekelt, hogy hozzád miért nem kedves.

Mert abból, amit írtál, nekem az jön le, hogy ennek a nőnek 2 hisztis "gyereke" van, nem csoda, ha egy kissé besokall néha. Talán lehetnél egy picivel férfiasabb.

30. pintyőke madárka (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 09:22

Megkérdezhetem a hat év alatt hogy nem sikerült összeköltözni ?


Nem látok bele az életetekbe de én nem "áldoznék ".senkire ennyi időt.


Én is éltem másfél évig ilyen kapcsolatban .Több bajom volt vele mint amennyi örömet okozott. Egy egyedülálló nőnek fokozottan sok a gondja . Egyedül küzd a napi gondokkal gyerekneveléssel.


Neked van gyermeked ?


Ennek a nőnek tele lehet a hócipője az élettel meg azzal hogy egyedül birkózzon meg mindennel. Erre te is felnőtt férfiként nyüszögsz hogy bibis a pocid.

Hidd el nagyon szerethet téged ha kitart és nem küldött még el. Mert hat már alatt már valaki más talán el is vette volna . Együtt oldanák a napi gondokat meg . Nem lenne ilyen feszült.

29. 1811d736eb (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 09:19
Az nem jó párosítás, ha mindkét fél sértődékeny. Az egyiknek legalább toleránsnak kell lenni.
2013. márc. 1. 09:04

Zarojelben meg annyit, hogy az egyik legellenszenvesebb tulajdonsaga egy embernek, ha mindig azon adja ki a merget, aki eppen keznel van. Ha nem tud uralkodni magan, kezeltesse magat, ha nem tudja kezelni a konfliktusait, akkor vegyen orakat, de ne bantson masokat, akik nem ezt erdemlik.


Viszont...a topikindito sem a ferfiassag peldakepe, mert gorcsosen ragaszkodik valamihez, vagy valakihez, akitol erzelmeket, megertest remel. A hangsuly a "gorcsos" jelzon van.

27. 3f2a864951 (válaszként erre: 23. - A1b9a5e59d)
2013. márc. 1. 08:54

Ezzel nagyon egyetertek. Maximum annyit tennek hozza, hogy ilyen agressziv-arrogans viselkedesu no kellene a fenenek.


Ezzel a turelmetlen menedzser tipusu beallitodassal csak undort lehet kivaltani az emberek kozott, fokent akkor, ha szemtol-szemben is ez megy.


S tenyleg nem azon kell kitolteni a merget, nem axt kell boxzsaknak hasznalni, aki szeret es mindent megtesz ertem.


A topik inditoja, ennyi infobol ugy tunik, maximum golyofogonak jo, amit a gyenge idegzetu, zaklatott no kilo a kornyezetebe.


Nem hiszem, hogy egy olyan novel, barmi is tette ilyenne, egyutt lehetne elni, aki szerint mindenki tutyi-mutyi, aki nem a masodperc ezredresze alatt reagal egy elethelyzetre.


A topikinditonak: nem hiszem, hogy ha keszseges vagy es figyelmes, akkor jobb lesz. Egy megkergesedett nobol nem lehet elohozni a kislanyt, ahogyan te szeretned.

2013. márc. 1. 08:49
Én biztos hülyét kapnék a béna sms-ektől, de nem vagyunk egyformák, attól is hülyét kapnék, ha épp elváltunk és 5 perc múlva hívogatna a pasi. Miért nem volt ideje elmondani mindent, amíg együtt voltunk?
25. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 08:48

Az osszekoltozes ki miatt hiusul(t) meg?

Erdekes ez a felallas,plane igy,hgy te vagy a ferfi. Egy barinom van has.helyzetben,talalt maganak egy pasit ,aki odavan erte,mindig is erre vagyott, minden teren minden oke,de a krapeknak ugy megtapaztak azonbizalma,hgy folyamatosan ellenorzi,amitol egy ido utan a falra lehe maszni,ez teny.

En mindenkepp megprobalnam kideriteni,hgy mik a jovobeni tevrvei es egyaltalan szerepelsz-e benne,mert ez a bunko stilus nem a szerelem egyik jele,bar azt sem derult ki,milyen gyakran "ellenorzod,mert ha mindennapos,akkor neked IS valtoztatni kell.

24. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 08:40
Nagyon idegesítő ha az embert nem hagyják nyugiba mikor amúgy is tele van a t..e....Minek üzengetsz ??Ha nincs kedve még veled is nyűglődni,hagyd amíg lenyugszik...Tényleg dühítő tud lenni ha ilyenkor is magyarázkodni kell..Amúgy sztem nincs is komoly érzelme feléd már...ennyi..
23. a1b9a5e59d (válaszként erre: 21. - 3d0696d927)
2013. márc. 1. 08:37
Nekem nincs párom, mert párja a zokninak van. De ha feszült és ideges vagyok, akkor sem máson ill. mással töltöm ki, ha már akkor válaszolok az illetőnek, ha tudom, hogy lenyugodtam, hogy még véletlenül se azon töltsem ki a feszkót, akit szeretek.Pl.
22. 3d0696d927 (válaszként erre: 20. - C6973617d3)
2013. márc. 1. 08:12
Hát... én is egy nőt sejtettem az elején... :)
21. 3d0696d927 (válaszként erre: 10. - A1b9a5e59d)
2013. márc. 1. 08:11
Jajjjjj, ne mondd már, hogy egy több éves kapcsolatba egy ekkora konfliktus nem fér bele! Neked soha nincs konfliktusod a pároddal? Szerintem csak annak nincs soha, aki meghasonult.
20. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 08:09
Azok alapján amit olvastam, azt hittem egy hisztis nő vagy :)
19. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - 7a23ed9179)
2013. márc. 1. 08:08

Valami ilyesmire gondolok én is.

Azért ha már nem csak a partnere van az embernek, hanem gyerek is, meg a munka is igénybe vesz stb. akkor nem biztos, hogy a "csúnyagonosznéninemszeret", hanem neki is megvannak a maga bajai, s a rossz időben nekibökött "csakvelemetörődj" rendesen kilöttyen, mert úgy érzi, hogy minden mással neki kell törődni, de az, hogy neki mi a baja azt mindenki letojja.

18. tavasz007 (válaszként erre: 11. - Miss Sárika)
2013. márc. 1. 08:05

keves olyan kapcsolat van, ahol minden mukodik. A mai kapcsolatokban az emberek ahelyett, hogy tisztaznak az erzeseiket maguk es a masik fele, elszaladnak, hogy "nem az en emberem".


A tisztazni az sok mindent jelent, nem csak azt, hgy szeretem vagy nem szeretem, hanem tiszta kommunikacio, el tudom mondani, hogy mit erzek, es megertem, hogy a masik mit erez. Ez a mai vilagban nem egyszeru, mert egymasra rakodnak a serelmek, innen-onnan, es az ember nem tanulja meg feldolgozni oket. AZtan ingerult lesz.


Szoval szerintem kitartas, kicsit lepj hatra, amikor neki jo, majd jelentkezik, adj neki helyet, meg idot, hogy hianyozz neki. Tulajdonkeppen addig te is magaddal vagy, es dolgozz magadon.

17. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 08:00

na vegre, egy ferfi szemszog! :)

koszonjuk, hogy itt vagy a noi forumon, feludito!


valoszinu, mint ahogy sokan masok, a baratnod sem tudja elrendezni magaban a dolgait, ezert felhalmozodnak, es ingerult lesz.


meg kene tanulnia megoldani a problemait, es akkor lenne energiaja veled is foglalkozni, vagy a kettotok kozotti problemaval.


ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, egyszeruen nem boldogul az erzelmei utvesztojeben.

2013. márc. 1. 07:58

Ha rám hallgatsz, vegyél vissza.


Ha veled van, kellesz neki. Ne gyötörd, vonulj az érzelmi hullámzásaiddal kicsit visszább, mert elveszítheted. Ha ingerült veled, az bizony nem jó indikátor. Kelts egy kis vákuumot egy kis visszahúzódással, ne nyomulj rá, ha nem vagytok épp együtt. Most valamiért sok vagy neki.

15. Miss Sárika (válaszként erre: 12. - A1b9a5e59d)
2013. márc. 1. 07:53
Igen..
14. 4284b4457a (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 07:46
Mindketten gyerekesen viselkedtek. Ezen kellene változtatni.
13. ittmost (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 07:43

praktikus tanácsok: 1 nap 1-2 sms-nél többet semmiképp ne írj,mert zsibbasztó,mármint ez az érzelmi időjárásjelentés. Azt viszont rendesen fogalmazd meg: pl:"Ez-és-ez a bajom,szeretném megbeszélni és egyébként is szeretnélek látni.Mikor találkozunk?"

Ha nem válaszol,nem kell újat írni,meg kell várni a választ.

Ha meg ideges vagy,relaxálj.Nem kell megírnod neki,h rosszul érzed magad,és hogy rosszat álmodtál.

Hanem azt,hogy alig várod,h megint lásd,és ezt meg azt szeretnél majd csinálni.

használd ki az időt,amit együtt tudtok tölteni.

Valószínű nem belőled van elege,hanem a módszerből,ahogy közlöd vele a problémát,és a feszültségből,hogy tán ő is lenne veled többet,de nem tud.

Egyébként mi volna neked a segítség,mit vársz tőle?

12. a1b9a5e59d (válaszként erre: 11. - Miss Sárika)
2013. márc. 1. 07:42
Megnyugodtam. Akkor ezek szerint más is így ltja ahogy én.
11. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Képkovács)
2013. márc. 1. 07:39
Biztos, hogy nem ő a te "embered"..
10. a1b9a5e59d (válaszként erre: 4. - Karcsú én)
2013. márc. 1. 07:34
Ne haragudj, de egy felnőtt nő, illetve egy felnőtt ember teljesen másképpen viselkedik egy kapcsolatban, ha érez, ha szeret, ha a másik felet önmagához tartozónak tartja.Még ha nem is él együtt a két ember.
9. 9d7907a17a (válaszként erre: 8. - 9d7907a17a)
2013. márc. 1. 07:23

Ja és nem tudom, hogy mennyivel vagy 40 felett, de azt hiszem, hogy az ember még 40 felett, sőt 50 és 60 ... felett is sok mindent várhat.


Elvárni kortól és nemtől függetlenül viszont mindenki csak annyit várjon el amennyit adni is tud, speciális élethelyzeteket leszámítva.

2013. márc. 1. 07:21

Üljetek le és beszéljétek meg. Amikro legközelebb hívod akkor mond neki, hogy a következő találkozót úgy tervezed, hogy beszélnetek kellene pár dologról. Te elmondod, ő reagál. Annól majd sok minden kiderül. Mert ha ő nem érzi, hogy baj van és nem is úgy reagálja le, de legalább részben nem tud téged megnyugtatni, hogy esetleg valamit rosszul látsz, akkor gondolkozz el rajta, hogy akarod-e folytatni.


Ja és nem bántásból, de az sms-ben próbálom megbeszélni a problémát az soha nem vezet jóhoz. Nem tudom más nő, hogy van vele, de én arra is ugrok, ha beszélünk valamiről, nem jutunk a végére valami miatt vagy csak nincs közös nevező és gondolkodunk akkor sem szeretem ha a témát illetően jön sms.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook