Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tegnap este és ma reggel folyásszerű vérzésem volt, a dokim csak kedden rendel, elutazott! Tudjátok vajon mitől lehet és várhatok-e keddig? fórum

Tegnap este és ma reggel folyásszerű vérzésem volt, a dokim csak kedden rendel, elutazott! Tudjátok vajon mitől lehet és várhatok-e keddig? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 29. 20:14
SzeszakAdrinak igaza van.Mindannyian akik ezt a topikot olvassuk,sokat gondolunk rád.Nekem a kedvenceimbe van berakva, és ha látom, hogy valami új hozzászólás van rajta,már kattintok is rá,hátha te üzensz valaki által.Vigyázz nagyon magadra.A karácsonyi sütést,főzést, lehetőleg hagyd a leendő nagyikra.
20. SzeszakAdri (válaszként erre: 13. - Szrencsi_shpirt)
2008. nov. 29. 07:14

Szia!

Csendes szemlélőként én is izgultam érted. Ne aggódj, de azért légy óvatos! Nekem már júli 14-én 2000-est írt a doki, onnantól szedtem a Magne B6-ot, előírás szerint 3x2-t, de csak ahogy eszembe jutott. Nov. 17-én már csak 1000 volt, meg is ijesztett a doki, hogy a következő héten már nagy valószínűséggel babázom. Nagy volt a riadalom. Egy manuális vizsgálat utáni vérzés miatt nov. 30-án bekerültem, már nem engedtek haza, pedig az ottani szülésznők szerint ilyen korban (betöltött 38. hét után) már természetes jelenség manuális vizsgálat esetén. Dec. 11-re voltam kiírva, 12-én megindították a szülést, mondván, hogy eléggé ki vagyok tágulva, és fájásgyenge vagyok. Így született a lányom, ki tudja mennyit várt volna még?! Egészségesen, 3500 g-mal és 53 cm-rel, spontán. Ma-holnap már 2 éves. Szóval ne cidrizz rajta, szerintem nem érdemes, az idegeskedés úgyis csak fölösleges méhösszehúzódásokat eredményez. A pocaklakód tudja, mikor jött el az idő, de ha a dokik másképp gondolják, bízd rájuk magad, értik a dolguk! Vigyázz nagyon magatokra, és jó egészséget, sok örömöt kívánok!

Ha valami történés van, írj ide, mi izgulunk helyetted, hogy neked ne kelljen:-)

Igaz, csajok? ;-)

Minden jót,

Adrienne

2008. nov. 27. 17:26
Igen írj ha van kedved és időd,hogy tudjunk rólad.Én is kívánom, hogy a terhességed további hetei már zavartalanul teljenek, és a végén egy erős egészséges babával gyarapodjon a család.Addig is pihenj sokat, és írj.Puszi,cikicakk! / Maja /
2008. nov. 27. 13:30
bocs nem fejeztem be!! Sokat pihenj és figyelj magadra. Írj ha van kedved rendszeresen hogy mi van veled. Üdv.
2008. nov. 27. 13:29
Én is csatlakozo az előttem szólókhoz! nagyon örülök hogy minden rendben van. Sajnos én már csak tudom. Sokat pihenj és
16. f5302bda64 (válaszként erre: 13. - Szrencsi_shpirt)
2008. nov. 27. 12:46
Örülök,hogy minden rendben van,sokat pihenj és sok-sok egészséget,erőt,kitartást és majd vidám babázást kívánok!:-)))Vigyázz magatokra!:-)))
2008. nov. 27. 12:33
Köszi,hogy megírtad mi volt a dokinál.Nagyon aggódtunk érted itt többen is.Most aztán tényleg nyugi, mert a megrövidült méhnyakkal nem szabad játszani.Amennyit csak lehet pihenj.Na és persze néha adj hírt magadról.
2008. nov. 26. 15:19
Eddig nem irtam, de kovettem az esemenyeket. Orulok, hogy minden rendben. Mar kezdtem aggodni, mert tegnep nem irtal semmit. Pihizz sokat! Es jo babazast a kesobbiekre!
2008. nov. 26. 13:35
Sziasztok! Köszönöm szépen doboska.p és cikicakk aggódását! Szerencsére minden rendben volt a dokinál :) semmi baja a Babának, ellenőrizték UH-n is. A vérzés attól lehetett, hogy megrövidült a méhnyak cx 2000 és a túlzott feszüléstől megrepedhetett vmi ér odabenn, de semmi komoly. Felírtak napi 3x1 görcsoldót és Magne B6-ot + semmi megerőltetés, minél több pihenés.. 1 hónap múlva kell visszamennem kontrollra, előtte csak panasz esetén. Azért 9-ére kértem időpontot 4D UH-ra, ott is átvizsgálnak majd rendesen.. Sziasztok!
2008. nov. 26. 12:57
Remélem minden rendben van azóta!! Szretném azért ha jelentkeznél amint tudsz. nagyon szorítunk neked.!
2008. nov. 24. 18:46
Miért vársz ilyen sokáig.Ilyen esetben azonnal kórházba kell menned, még akkor is,ha a vérzés mellett nincs görcsölés,és akkor is ha mára a vérzésed csökkent.Így még esetleg nem csak magadat, hanem a babát is veszélyezteted.Azért feltétlen írd meg mit mondott a doki,aggódunk érted.
2008. nov. 24. 11:19

Sziasztok!

Köszi szépen Mindenkinek, hogy írtatok!

Ma délutánra van időpontom egy másik orvoshoz, akit úgy ajánlottak. Feltétlen elmegyek Hozzá, aztán holnap a sajátomhoz..

Ma reggel szintén véreztem egy kicsit, de még annyira sem, mint tegnap. A hasam viszont eléggé fáj, amikor "rájön". Remélem minden rendben lesz!!!!! Holnap megírom mit mondtak. Sziasztok!

2008. nov. 23. 18:00
szerintem is lásson doki, ha eddig még nem történt meg.Ha géközelben vagy írj hogy mi újság, mert aggódunk
2008. nov. 23. 16:40
Sürgősen menj kórházba.Egy kis megnyugtatás: doboska.p írása, hogy a 28.hetes babákat már életben tudják tartani.Természetesen az lenne a legjobb, ha maradnának a kiírt időig, de ahhoz az kell, hogy orvos lásson, és megtegye az óvintézkedéseket.Drukkolok nagyon, hogy minden oké legyen.Azért ha túl vagy a vizsgálatokon, és nem kell bennmaradnod a kórházban írj!!!!
7. doboska.p (válaszként erre: 2. - Szrencsi_shpirt)
2008. nov. 23. 13:04
Szia. Nem akarlak elkeseríteni de sajnos nekem is így kezdődött a rémálmom!!!! Sajnos nekem csak 1 hétig sikerült a babát visszatartani és a 29-ik héten megszületett a babám 1300grammal és 40 centivel. 9 hétig voltunk utána kórházban. Azonnal menj orvoshoz mert ez már nem játék!!!!! Menj abba a kórhátba ahová egyébként is tartozol. Szorítok neked és nagyon vigyázz magadra!!! Ja! A kicsi fiam már lassan 4 éves és eleven kisfiú. Óvodába jár. Fel a fejjel!!
2008. nov. 23. 12:46
Irány a kórház!
5. Kolibri (válaszként erre: 2. - Szrencsi_shpirt)
2008. nov. 23. 12:24
En nem mernek varni! Lehet, hogy semmi komoly, de jobb az, ha megnyugodhatsz!
4. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 3. - F5302bda64)
2008. nov. 23. 12:21
Köszi, hogy válaszoltál!
3. f5302bda64 (válaszként erre: 2. - Szrencsi_shpirt)
2008. nov. 23. 12:11

Szia!

Én a helyedben nem várnék keddig,azonnal orvos,kórház vagy valami mert ez nem játék ebben a terhességi időszakban!

Jó egészséget kívánok!:-)))

2008. nov. 23. 12:10
Ja, azt nem írtam, hogy most vagyok 28 hetes terhes. Légyszi írjatok valamit!! :(
2008. nov. 23. 12:06
Tegnap este és ma reggel folyásszerű vérzésem volt, a dokim csak kedden rendel, elutazott! Tudjátok vajon mitől lehet és várhatok-e keddig?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook