Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 33 hetes kismami vagyok és éjszakánként 10 perces fájásaim vannak. Volt már valakinek hasonló? Meddig lehet így kihúzni? fórum

33 hetes kismami vagyok és éjszakánként 10 perces fájásaim vannak. Volt már valakinek hasonló? Meddig lehet így kihúzni? (beszélgetős fórum)


16. brekszi (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2011. máj. 4. 15:55
Látod ebben igazad van, új vagyok fent nem is néztem az időpontot.Lehet azóta már szalad a gyerek:)
15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Brekszi)
2011. máj. 3. 18:27

Majd egy éve behalt ez a topic.

Gondolom azóta megszűnt minden probléma. :))

2011. máj. 3. 17:48
Ha ez csak éjszaka van így,nem hogy nagyon elfáratsz napközben és attól vannak méh összehúzodásaid?
13. szitaszivárvány (válaszként erre: 12. - 3521a947d3)
2010. jún. 29. 21:47
Igen, ezt tudom. Abigél elvileg a 35. héten született, de el volt számolva, így inkább a 33. hétre tehető. 1 hónapig voltunk a koraszülött osztályon. Ezt a részét most valahogy kihagynám. Nem akarom Abit itthon hagyni ilyen hosszú időre. Tudom, nemsok mindent tehetek, ha jönni akar úgyis jönni fog. Csak kíváncsi voltam másnak volt-e már ilyen.
2010. jún. 29. 20:14
Nem lehet tudni,én is igy voltam és az utolsó 2 héten már elmultak. Ne aggódj,ha most megszületne már akkor sem lenne semmi baj, a doki meg biztos átadta a betegeit egy szintén jó orvosnak,hiszen igy szokták. Semmi gond nincs. A pocaklakó tudja mikor kell megszületni, ez legyen a fontos. ha jönni akar had jöjjön. :DD
2010. jún. 29. 19:13
végülis ha már 2,5 hetet kibírnék, akkor csak nem lenne nagy gond.
2010. jún. 29. 19:13
már nem beszélek vele, külföldön van. Azt mondta, ha nagy a gáz küldjek sms-t és ő intézkedni fog, ezenkívül megadta egy dokinak a számát, hogy ha mégis szülnék vagy egyéb probléma (fehérje a vizeletben stb) van, akkor őt hívjam, mert az összes kismamáját ráhagyta. Addig pedig feküdjek és szedjem a magnéziumot.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szitaszivárvány)
2010. jún. 29. 18:38
Addig nem is beszélsz dokival? Csak helyettesíti valaki? Szerintem mindenképp kellene egy vizsgálat!
2010. jún. 29. 17:15

Abival 24 hetesen már másfél ujjnyira nyitva volt a méhszájam. Most a legutolsó vizsgálatnál még zárt volt... csak ezek a fránya görcsök ne lennének.

Míg rendszertelen volt, addig nem is igazán aggasztott, csak ezek a tízperces fájások elég rémisztőek, mert egy darabig csak fekszem és nem tudom eldönteni, hogy most szülni fogok-e vagy sem. A kórház ahová mennem kellene 120 km-re van, tehát idejében el kellene indulnom. :-)

2010. jún. 29. 17:13
naturlandosat szedek és már annyit, hogy megy tőle a hasam. A legnagyobb dózisút vettem. De őszintén szólva már néha úgy érzem semmi hatása.
2010. jún. 29. 17:12
Én annó Magnosolv port vettem és abból 3*2...nem olcsó, de működött...meg fincsi is volt :)
2010. jún. 29. 17:11
Mennyi Mg-t eszel most egy nap?
2010. jún. 29. 17:11

A magnézium tovább emelése tényleg jó ötlet lehet...

Nyugodtan szedhetsz belőle 450 mg-ot naponta, mert ez a várandósoknak az RDA. Az meg semmi.

2010. jún. 29. 17:10

Huhh, jó kérdés...

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem tényleg nem húzod addig...

2010. jún. 29. 17:09

Azt szokták mondani, akinek koraszülött a babája hajlamos lehet rá később is, igaz én 36. hétre szültem a kisfiam, de ilyet nem tapasztaltam...

Dubláznom kellett a magnéziumot, mert nagyon bekeményedett, próbáld meg te is, veszíteni nem veszítessz...ártani nem árt...főleg ilyen összevissza időben...lehet érezte ő is a meleget...

2010. jún. 29. 16:59
Van egy 5 éves lányom, koraszülött volt. Lombikkal sikerült a kistesó. 25 hetes kortól vannak jóslófájásaim, de ezek rendszeretelenek voltak. Most pár napja éjszaka fél 3-tól 4-ig 10 perces fájásaim vannak. Veszek be magnéziumot és elmúlik. Meddig lehet így kihúzni? A dokim szabin van. Augusztus 2-án jön vissza. Elvileg utána szülünk... de valahogy kétlem, hogy kihúzzuk addig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook