Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 31 hetes terhes kismama vagyok, irjatok a terhesség nehézségeiről, ki hogyan éli át. fórum

31 hetes terhes kismama vagyok, irjatok a terhesség nehézségeiről, ki hogyan éli át. (beszélgetős fórum)


2010. márc. 29. 21:10
Szia! Már én is túlvagyok a terhességen, de azt kell mondanom..szerencsés voltam ez idő alatt. Szinte végig úgymond "tünetmentes" voltam. Nem voltak rosszulléteim, nem is híztam sokat, és 8 hónapig dolgoztam. Az utólsó 2 hónap volt számomra kicsit nezézkesebb... mert éjszakánként nem tudtam aludni a hatalmas pocimtól, és rengeteget rugdalózott a kicsi. Akkor voltak már olyanok is, hogy hirtelen megszédültem, és a jóslófájásoktól szinte egésznap görcsölt a hasam. Úgy éreztem magam, mint egy viziló, alig bírtam felkelni az ágyból, akkora lett a pocim. De az utolsó hónapok ezzel járnak :)
2010. márc. 29. 19:04

Szia!Én ugyan már túl vagyok rajta,de IMÁDTAM:Nehézségekről nem is igen tudok írni csak ami kellemetlen volt!Ilyen volt példáúl az hogy már 2 hónaposan vizesedtem és dagadt a kezekm,lábam,kb.7-8 hónaptól a savam folyamatosan fennt volt és szétmarta anyelőcsövem.......ja és nekem 18 hetes várandósan volt egy életmentő vakbélműtétem.........bármikor újra csinálnám és élném át az egészet,de csak azért mert tudtam hogy NEM VAGYOK EGYEDŰL és éreztem hogy ott mocorog az én Kincsem!!!Már alig várom hogy újra átélhessem,mind egy hogy savas leszek vagy fájni fog a hátam(bár ez nálam nem volt,sőt aludni is tök jól tudtam kivéve mikor az utlsó hónapban 2 óránként jártam pisilni......de ezek most így visszanézve ,csak mosolygok rajta :)

Én sosem nyafogtam hogy jajjjhhh már kibújhatna mert már nem bírom!!Csak azért vártam hogy kibújjon hogy ott legyen velem:)))semmilyen téren nem éreztem"tehernek" még 38 hetesen 117kg-san is függönyt szedtem le és tudtam mindent csinálni......

Embere válogatja hogy ki hogy éli meg!!!

2010. márc. 29. 18:45
31 hetes terhes kismama vagyok irjatok a terhesség nehézségeiről ki hogyan éli át.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook