Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 3 kg fogyást hogyan? fórum

3 kg fogyást hogyan? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 26. 10:57

Sziasztok!

Nyitottam egy klubot ahol zártabb körülmények közt is tudunk beszélgetni az egészséges életmódról. Akit érdekel csatlakozhat ;)

neve: A legjobb formád elérése mozgással és helyes táplálkozással

2014. jún. 19. 10:21
Ch csökkentett diéta. A hatás garantált. Mellé mind1 mit csinálsz csak mozgás legyen.
21. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. júl. 27. 13:23
Hát a címre válaszolva:idegeskedj annyit,mint én :) 5 nap alatt 3 kilót lefogytam....de viccet félretéve szerintem Rubint Réka tornái kifejezetten jók,mivel ő külön-külön vannak gyakorlatai combra,fenékre,lábra.
20. AlBundy (válaszként erre: 13. - Szabinka93)
2012. júl. 27. 12:33

Egész jó ez a honlap (nem nekem), de azoknak akik most akarnak nekikezdeni ezeknek a dolgoknak rengeteg olyan tanácsot ami nélkülözhetetlen..

pl ez:

[link]

vagy ez:

[link]

Ezeket érdemes elolvasni..

19. yousei (válaszként erre: 18. - AlBundy)
2012. júl. 27. 12:11

Nagyon szépen köszönöm! Amúgy heti egyszer el tudok menniu még küzdősportra, amit régóta csinálok kisebb-nagyobb megszakításokkal (munka miatt).

A futást azért is részesítem előnyben, mert remek feszültséglevezető, sok energiát ad, és még sok plusszal jár :)

18. AlBundy (válaszként erre: 15. - Yousei)
2012. júl. 27. 12:04

A futás nagyon jó zsírégető szerintem majd minden formában. Vannak akik mindig jönnek ezzel a fuss lassan sokat, mert az az aerob tartomány és a fölött izmot égetsz bullshit szöveggel. Ez tipikusan a testépítésből jött szöveg ami egyre jobban kezd megdőlni.

Futhatsz gyorsan, lassan, próbáld ki az intervallumos futást is.

Emellett kaja. Kevesebb szénhidrát (semmi műkaja) több fehérje. Mindezt kiegészíted bármilyen erősítő gyakorlatokkal, jó lesz. Lehet, hogy kilóban nem is fogsz tapasztalni drasztikus változást az izmosodást miatt, de a tükörben nem fogsz csalatkozni...

17. 7dc3d3709e (válaszként erre: 13. - Szabinka93)
2012. júl. 27. 11:58

szia!

Nagyon nagyon köszönöm hogy leírtad annak a honlapnak a címét! Nagyon jól jön nekem is.

Nekem az a bajom hogy minden a csipőmre meg a pocakomra megy. 6 évig úsztam, 6és fél évig táncoltam és 2 évig eveztem de az istennek sem akar lemenni. oldalról vékonynak nézek ki, de szemből... viszont ezen az oldalon találtam egy "úszógumis" videót és nagyon megörültem neki!

mégegyszer köszi!!!

2012. júl. 27. 11:52
Vagy callanetics...
15. yousei
2012. júl. 27. 11:41
Szóval akkor a futás jó ötlet. Meg gondolom az étkezésre odafigyelni.
14. eandi78 (válaszként erre: 9. - Yousei)
2012. júl. 27. 11:30
Nálad még nagyobb a kontraszt. Nekem annyi szerencsém van, hogy viszonylag erős a csontozatom, így hiába állnak ki a bordáim mégis 78cm a mellbőségem.
2012. júl. 27. 11:28
Szia. Próbáld ki az intervall edzéseket azok nagyon jó zsírégetők. Csak ajánlani tudom neked Péntek Enikőt. Van neki egy honlapja a tornavideo . hu . Teljesen ingyenes tornákat tesz fel, étrendeket és nagyon sokat segít mindenkinek! Bármi kérdésed van, és felteszed neki mindig válaszol. Nagyon szimpatikus, kedves. Szerintem mindenképpen nézd meg a honlapját, hidd el, hogy azonnal meg fog tetszeni minden amit csinál. Változatos tornákat ajánl, nem monoton és nem is olyan hosszú így nagyon sok időt sem rabol el az embertől. Tényleg próbáld ki megéri!!! :)
12. 093a17e5d8 (válaszként erre: 11. - Yousei)
2012. júl. 27. 11:28
A futás átalakította a testem, pl. lett derekam, a combom átalakult, a külső felén nagyobb lett: mivel lett egy szép íve, az izom miatt, belső combrész pedig kisebb lett, de összeségében az egész combom vékonyabb lett. A hátam, karom mind izmosabb, szebb lett. Persze ez évek alatt. Kb. 3 év után látszott egyértelműen.
11. yousei (válaszként erre: 10. - AlBundy)
2012. júl. 27. 11:21
Szia. Szerinted a futás segít rajta?
2012. júl. 27. 11:19

Ahova előszőr megy a zsír onnan tűnik el utoljára, ez sajnos alkat kérdés. Attól, hogy eszeveszettül edzel lábra nem tűnik el onnan a zsír, de összeségében jobban fogsz kinézni, mert feszesebb/izmosabb lesz a lábad. (amúgy meg ha eddig nem edzettél és nem híztál akkor ha elkezdesz edzeni fogsz fogyni, mert több kalóriát égetsz).

A körte alkattal meg alapvetően nincs semmi baj..

9. yousei (válaszként erre: 8. - Eandi78)
2012. júl. 27. 11:16
Igen-igen. DXerékban minden nagy rajtam. Nekem a derekam 62, csípő 92, comb 56. És már így is ment le onnan.
8. eandi78 (válaszként erre: 6. - Yousei)
2012. júl. 27. 11:12

Nálunk is ez a helyzet.

Szeretem szűk felsőben mutatni a felsőtestem, de a nadrág mindig kínos pont. Még a mérettel is gond van, mert derékban 38-as kellene, combra 40-es, így semmi nem áll jól rajtam. Alig találok nadrágot.

2012. júl. 27. 11:09
Ha valaki combra hízik nagyon nehéz onnan fogyasztani. Helyi zsírégetés meg nem létezik:( Nekem is minden felsőtestről megy. Sokat kerékpározok izmosodik a combom, de attól még van ott zsír is. Fogyózni nem szeretnék, mert még csontosabb felsőtest meg nem kellene. Elfogadtam magam ilyennek. Derék 67 cm, csípő 92-93 cm, comb 50 körül.
6. yousei (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2012. júl. 27. 11:02
A párom így szeret. Szerinte még hízhatnék is még 10 kilót... Csak bosszantó, hogy nem tudok csinosan felültözni, mint a többiek, mert takarni kell.
5. yousei (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2012. júl. 27. 11:01
Mindig is ilyen voltam. Csak fogytam, de persze felülről. Felül már-már vézna vagyok, alul meg... De hát csak lehet vele kezdeni már valamit.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. júl. 27. 11:00
Ez a körte alkat, ami nagyon nőies tud lenni, és sok férfinak tetszik! :)
3. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. júl. 27. 10:58
Én most dettó ebben vagyok, vagyis felkaptam 3 kilót pont oda, és nem akar lemenni. És én is ilyen elcseszett alakkal rendelkezem, hogy deréktől felfelé deszka, alul meg terebélyes....
2. Pici Manócska (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. júl. 27. 10:55

futás, sok sok guggolás, kitörés..kerékpár...


[link]


ez a torna nagyon jóó....

2012. júl. 27. 10:46

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy kisebb legyen a combom és a fenekem. Felülről nem fogok már nagyon fogyni, mert nincsen miből. Nem tudom, hogy milyen edzést csináljak. A futás az jó? Szálkásítani kell, ha jól olvastam? Annyira zavar, hogy ekkora kontraszt van a felső és az alsó testem között. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook