Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan indíthatnám be a fogyást? fórum

Hogyan indíthatnám be a fogyást? (beszélgetős fórum)


21. noysee (válaszként erre: 20. - 19f376ac15)
2011. febr. 17. 10:56
Hát köszi szépen :) de folytatom amit elkezdtem :))
20. 19f376ac15 (válaszként erre: 19. - Noysee)
2011. febr. 17. 09:38

nekem is lettek, hirtelen hizastol, a bor nem birja kovetni a kilokat es ezert megszakad. Attol lesz a csik...pont mikor terhes az ember lanya.


Drukkolok, hogy elerd amit akarsz, de szerintem most is szuper csaj vagy. Feszesiteni lehet, de fogyni mar nem kene.

19. noysee (válaszként erre: 18. - 19f376ac15)
2011. febr. 16. 13:58
akk lehet ott vtak eddig is csk nem láttam :)
18. 19f376ac15 (válaszként erre: 17. - Noysee)
2011. febr. 16. 13:13

ha elkezdesz jarni kondiba, akkor a centik fognak lemenni es szuper kis tested lesz ;)


A bor akkor csikosodik mikor hizol, nem mikor fogysz.

17. noysee (válaszként erre: 16. - Rinike)
2011. febr. 16. 10:57
jaja!! Én nem is akarok ilyen konkrét fogyókúrát csinálni...mert ha annak vége...akk a hatásnak is vége...ezt tudom ,mert pár rokonom csinált pl 90 napos fogyit és most ugyanúgy néznek ki, mint előtte :/ és ez nekem nem lenne jó..jövőhéttől elkezdek kondiba is járni ... meg végül is az, hogy keveset eszek...én nem éhezek egyáltalán..csk elvagyok..:) meg igazából jó lenne lefogyni 55re, de tudom ahhoz idő kell...ha hírtelen ledobnám azt az X kilót..lehet csíkos is lenne a bőröm...a csípömön már igy is megjelentek csíkok..: / nem feltűnő, de ott vannak.szóval én csak azt szeretném, ha beindulna a dolog, és nem 61et mutatna a mérleg, hanem véééégre 60alatt lennék..pl 59..és azt meg is tartanám..az még nagyobb motiváció lenne, csak nem tudom, mikor következik ez be..:s
16. rinike (válaszként erre: 13. - Noysee)
2011. febr. 16. 10:47
Ha ennyire sovány szeretnél lenni, lelked rajta, de legyél nagyon óvatos! Ne bánd, ha lassan megy le, mert ha gyorsan ledobod (pl. éhezel), akkor BIZTOS, hogy a dupláját hízod vissza rövid idő alatt. Szerintem ha egészségesen étkezel, és mellé egészségesen sportolsz, akkor annak meglesz az eredménye! Ha nem leszel türelmes, beindítasz egy olyan hatást, ami hosszabb távon ahhoz vezethet, hogy még kövér is leszel.
15. zsófyc (válaszként erre: 13. - Noysee)
2011. febr. 16. 10:44

az már így sem sok!!!! Az 55 kiló abnormákis lenne! Nem szabad áesni a ló túloldalára. Én a 162 centimhez vagyok most kb. 60 kiló. Nem mondom h nincs rajtam felesleg, de nem durva a helyzet. 56 lenne az álomsúlyom, m annyi vtam 16 évesen. DE nem számít h leszek-e annyi, csak ha belenézek a tükörbe, yo csajt lássak ott:)

Szerintem már nagyon rendeben vagy!!!!

14. 19f376ac15 (válaszként erre: 13. - Noysee)
2011. febr. 16. 10:43
akkor megvan a valasz, nincs mibol fogyni
13. noysee (válaszként erre: 11. - Rinike)
2011. febr. 16. 10:40
hát köszönöm...egyébként 170 cm vagyok és 61 kg :S:SSS szeretnék minimum 55re lemenni...egy álmom válna valóra azt hiszem..:/:)
12. noysee (válaszként erre: 6. - LauraJones)
2011. febr. 16. 10:38
Igen..mindig nézem, hogy miben mennyi kalória van...de úgy konkrétan még nem számoltam..de sztem amit megeszek az 1200 on belül van én úgy gondolom...de majd összeszámolom már konkrétan..
11. rinike
2011. febr. 16. 10:38

Nem lehet, hogy azért nem fogysz, mert már nincs miből? Néztem az adatlapodon kitette fotódat, és egy gyönyörű hölyget láttam, akinek nincs is szüksége fogyásra. Hány centi és hány kilogramm vagy?

Egyébként szerintem is mérd a centiket is. Van olyan, hogy a súly nem megy lefelé, de a centik igen, hiszen az izom nehezebb a zsírnál, de kisebb helyet foglal el.

2011. febr. 16. 10:38

Én kalória számlálással fogyok. 1 hónap alatt 8,4 kg-t adtam le, azóta ez már közel van a 10 kg-hoz.

Nekem is van, hogy áll a súlyom akár öt napig is. Utána fogyok másfél kilót két nap alatt, majd megint áll három napig. Ez fogyásnál teljesen normális. Minden test más. A párom 11 kg-t adott már le, de úgy, hogy egyik nap volt x kiló, másnap 6 dkg-mal több. Harmadnap megint x, negyedik nap kevesebb. És így tovább... Mindenkinél máshogy van ez, ami szerintem lényeges, az a kitartás. A mozgás se mindegy mit végzel. Minden gyakorlát más mennyiségű kalóriát éget el.

2011. febr. 16. 10:37
Hát az a helyzet, hogy épp ez az h keveset eszek, de áttértem én is az egészséges táplálkozásra ..semmi zsír...rengeteg zöldséget eszek meg gyümölcsöt is, mivel már egy hónapja vega életmódot is folytatok egyben. Csoda, hogy még nem adtam fel...de nem is fogom..nem szabad feladni tudom. Néha már azon gondolkodom, h mi van, ha nem tudok fogyni? vagy nem vagyok képes a fogyásra...de ilyen nem létezik...v mégis?: /
8. noysee (válaszként erre: 2. - 19f376ac15)
2011. febr. 16. 10:35
Miért ha túl keveset ennék az baj?:s:) de amúgy nem hiszem.
7. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2011. febr. 16. 10:31

Szia!


Én is voltam gondban egy ideig mikor fogyni akartam. Egy ideig nem akart beindulni. Mikor meguntam elhatároztam, hogy csinálok egy tisztító kúrát. Jól tettem, mert ezzel indult be a fogyásom. Ezzel együtt átállítottam az étkezésemet és rendszeresen tornázom mind a mai napig. Nekem így indult be a fogyásom. Sikeresen le is adtam 10 kg-ot:) Azóta is tartom amit addig csináltam. Ez augusztus közepén kezdődött. Mind a mai napig minden nap iszom a zöld teát is:)

2011. febr. 16. 10:31
Minimum 1200 kalóriát enned kell naponta. Ennyi kell, ahhoz, hogy a gyomrod, a májad ... tudjanak dolgozni!!! És sok sok folyadék. Próbáltad már pl összeszámolni, hogy átlagosan egy nap hány kalóriát eszel? Abból sok mindent le lehet vonni :)
5. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2011. febr. 16. 10:28
elképzelhető hogy keveset vagy nem jó minőségű ételt eszel vagy csak türelmetlen vagy :)
4. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2011. febr. 16. 10:28
Semmit.Természetes az,hogy egy időre megáll a fogyás,utána majd beindul újra.Lesz még többször is ilyen pont.Kitartás.
2011. febr. 16. 10:28
Szerintem ne feltétlen csak a kilókat mérd, hanem a centiket, mert azok biztos mennek lefelé.
2011. febr. 16. 10:27
nem eszel tul keveset?
2011. febr. 16. 10:23
az a problémám, h már 1 hónapja diétázok...és keveset eszek, meg sportolok is hozzá minden nap 1 órát...tnap pl 2x1 óra volt...fogytam is kicsit az 1 hónap alatt...de megállt a dolog.... mit tegyek, hogy jobban fogyjak??:/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook