Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 21 éves egyetemista vagyok, 1 évem van vissza a suliból. Véedekezés mellett becsúszott a baba. Fogalmam sincs mit tegyek! :( fórum

21 éves egyetemista vagyok, 1 évem van vissza a suliból. Véedekezés mellett becsúszott a baba. Fogalmam sincs mit tegyek! :( (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2009. máj. 2. 14:38
Mondjuk a párod véleménye sokat számít.....
4. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - A37c163b90)
2009. máj. 2. 14:37

Szerintem Te tisztaban vagy a helyes megoldassal , hiszen az utolso mondatodban le is irtad mi lenne a legesszerubb !

Idönkent nehez dönteseket kell hoznunk ebben az eletben mind a sajat, mind masok erdekeben.

3. gabcsi8080 (válaszként erre: 1. - A37c163b90)
2009. máj. 2. 14:37

Szerintem mérlegelj., mármint egy képzeletbeli mérlegbe tedd a mellette illetve ellene szóló tényeket és hasonlítsd össze a két oldalt (jobb ha leírod).

Nekem is ennyi idősen volt egy komoly kapcsolatom de vége lett és sokáig késett a mensim.Azt hittem babás vagyok.....én is vívódtam.Mellettem mondjuk olyan anya áll aki ilyet soha nem mondott volna.

Még van egy kis időd gondolkodni...

Én annyit mondok, hogy ne elkeseredettségből dönts, gondold át alaposan.

2. tavaszilány (válaszként erre: 1. - A37c163b90)
2009. máj. 2. 14:36
Igazán nehéz helyzetben vagy, nem irigyellek....Mit mond a párod? Hogyan képzeltétek a jövőtöket, amig nem derült ki a terhesség?
2009. máj. 2. 14:31

Sziasztok!

Nem azt várom,hogy helyettem döntsetek,csak kíváncsi vagyok,hogy a helyzetemet ismerve szerintetek mi lenne a "helyes" döntés.

21 éves egyetemista vagyok,1 évem van vissza a suliból.Párommal 3 éve vagyunk együtt,ő is suliba jár,mellette még melózik.Védekezés mellett csúszott be a baba,aki ma 6 hetes. Anyukámnál lakunk,aki azt mondta,ha megtartom mehetünk el itthonról és segíteni sem fog,mert ezzel a szegénységet venném a nyakamba.

Azért gondolkozom a megszakításon,mert félek,nem tudnám neki megadni a szükséges dolgokat,párom is bármikor elveszítheti a munkáját.

Minden nap sírok magától a megszakítás gondolatától is,de talán a pici miatt is ez lenne a legésszerűbb. :( Szerintetek?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook