Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2023. nyárig lefogyok! fórum

2023. nyárig lefogyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
531. Csillagszem38 (válaszként erre: 529. - Plavalaguna)
2023. febr. 17. 15:08
Őszintén remélem 🙏
530. 55Judit (válaszként erre: 529. - Plavalaguna)
2023. febr. 17. 15:02
Erről van szó. Úgy ítélkezik, leszarozik gyógynövényeket, hogy az előzményeket nem tudja, pedig itt van leírva. De nem fecséreljünk rá több szót és időt!
529. plavalaguna (válaszként erre: 527. - Csillagszem38)
2023. febr. 17. 14:59

Nyugi... nem ettol akar itt senki figyni. Mindenki akit itt olvastam mozgas, rendes etkezes eletmod vonalon van.

Csak gondolom ugy vannak veke minden kis dolog jol johet, es szeretik a teakat.

528. plavalaguna (válaszként erre: 523. - Ancsa75)
2023. febr. 17. 14:55

Sajnos attol nert vmi adalekmentes, meg termeszetes meg nagyon sokat arthat. Pl harsfateat se ihatsz nyaklo nelkul feketeteabol is nagyon merteket kell tartani.

De ezer dolog van, amiben olyan anyag van amivel vigyazni kell.

Erdemes elolvasni mikyen betegseg, s5b eseten ellenjavallott vmi, fagy milyen rendszeresseggel fogyaszthato.


(A termeszetes, mesterseges .. sokszor cak annyit takar, hogy a mestersegesnel tudjak kontrolkalni a hatoanyagok mennyiseget. Kemiailag ugxanaz az anyag)

527. Csillagszem38 (válaszként erre: 526. - 55Judit)
2023. febr. 17. 14:49

Gyuribácsi és Maria Treben nem "fogyasztóteaként" árulták a termékeiket.


A második fele igen, szerintem is, egyetértek.


De ha valakinek sikerül lefogynia ezekkel, szóljon már nekem is! :DDDDDDDDDDDDD

526. 55Judit (válaszként erre: 525. - Csillagszem38)
2023. febr. 17. 13:55

A zöld tea, mate tea, fahéj, gyömbér, fodormenta, kapor, koriandermag. Még a bükki füvesember szerint is hasznos gyógynövények. Ezek szerint és szerinted Gyuribácsi is egy csaló volt? Mária Treben is? De nem is kell válaszolnod.

Egyezzünk meg abban hogy annak adunk tanácsot aki kéri. Mert egyébként az ostoba úgyse fogadja meg, az okosnak pedig nincs szüksége rá. Éljen mindenki hite szerint!😀

525. Csillagszem38 (válaszként erre: 521. - 55Judit)
2023. febr. 17. 13:41
Sajnos ezek tényleg vagy károsak, vagy semmit sem érnek. Igen, fel vagyok háborodva, mert ezeket a termékeket "fogyasztoszerkent" árulják. 😪 És sosem lesz vége, mindig lesznek, akik megveszik. Eredmény csak az étkezés megreformálásan és a mozgás bevezetésen múlik🙏 őszintén jót akarok, tenyleg érdemes mellőzni ezeket a termékeket.🙏
524. 55Judit (válaszként erre: 523. - Ancsa75)
2023. febr. 17. 13:16

Hú, ez nagyon komoly! Meg is kell mindent tennünk, mert ha valamitől meggyengül az immunrendszerünk újra támadhat.

Ha már eltelt egy év, kezdhetsz megnyugodni. Innentől egyre kisebb az esély a kiújulásra. De résen kell lenni, és minden lehetőséget megragadni az életvitel javítására. Mi már tudjuk hogy mindig lehet valamit jobbá tenni, és mi magunk is mindig jobbá válhatunk.


A fogyást segíti a folyamatos ásványianyag, nyomelem és vitamin ellátás is, főleg ha ez nem szintetikus bogyókkal történik hanem természetes kiegészítőkkel mint pl. gyógynövények, gyógygombák, algák és a kiegyensúlyozott táplálkozás. Ha erre odafigyelünk, az immunrendszerünk jó eséllyel toppon van.


Én is azért rendezem a súlyomat inkább életmódváltással mint fogyókúrával, mert tudom hogy az árt nekem.

A zsírréteg rajtunk rengeteg káros ösztrogént raktároz, és tele van méreganyagokkal. Mi már tudjuk hogy miért akarunk ettől feltétlen, de kíméletes módon megszabadulni.


Kitartást, jó egészséget, és derűs napokat kívánok neked együttérzéssel és szeretettel! 😀

523. Ancsa75 (válaszként erre: 522. - 55Judit)
2023. febr. 17. 12:30
Úgy láttam csak természetes összetevőkből áll ez a tea, adalékanyagmentes. Szerintem sem fog ártani. Nekem sajnos tavaly volt kemo, műtét, sugár. Túl vagyok rajta, remélem mostmár minden rendben lesz. Persze garancia nincs, de örülök neki, hogy jól érzem magam, tele vagyok energiával, tudok dolgozni, el tudom látni a háztartást. Igyekszem változtatni azokon az életmódbeli szokásaimon, amelyek tudom, hogy rosszak. Nem drasztikusan, csak kisebb lépésekben. Ami tőlem telik, megteszem az egészségem érdekében.
522. 55Judit (válaszként erre: 519. - Ancsa75)
2023. febr. 17. 12:16

A közelmúltban nekem is csináltak EKG-t szemműtét előtt. Jó lett. Én kemo után vagyok lassan 20 évvel. Állítólag aki 1-2 éven belül nem hal bele, 20 éven belül nagy valószínűséggel a hosszútávú szövődménye miatt, szívelégtelenségben hal meg. Hát én még bírom, bár 4-5 éve volt szívpanaszom, amit én magam szűntettem meg. De büszke vagyok ezért is magamra.😀

Nem tudom miért dagad a lábam, sok oka lehet, de azt mondom nagyobb bajom ne legyen, amennyire tudok egészségesen élek.


Szép lassan csusszannak lefelé a zsírpárnácskák is, időnként meg-megáll, aztán folytatja. Szerintem egy kis gyógynövényes rásegítés nem fog megártani. Gyakran iszok valamilyet. Ha nem veszek, akkor van a kertben tavasztól őszig mindig valami.😀

521. 55Judit (válaszként erre: 520. - Csillagszem38)
2023. febr. 17. 12:08

Először is köszönöm az útmutatást, nélküled soha nem jöttem volna rá hogy mi az ami előre visz.😀

Mivel raktál bőven kérdőjelet, gondolom te is szívesen válaszolsz kérdésekre.

Az említett gyógytea mely összetevőjéről igazolták bármi módon hogy szar? Mondott itt valaki olyat hogy létezik fogyókúrás csodaszer? És mire ez a nagy felháborodás? Beszélgetünk, és te meg hívatlanúl beleszólsz. Ez milyen már?😀

520. Csillagszem38 (válaszként erre: 506. - 55Judit)
2023. febr. 17. 11:41
Ez komoly, hogy még mindig teret kapnak ezek a sz*rok??!!??!?!?!? Nem létezik fogyókúrás csodaszer!! Mozgás és az ételek minőségének javítása, rosszak csökkentése!!
519. Ancsa75 (válaszként erre: 518. - Plavalaguna)
2023. febr. 17. 09:37
Igazad van, oda kell rá figyelni. Nekem tavaly nyáron volt egy műtétem, előtte el kellett mennem az altatóorvoshoz és ő látott valami kis eltérést az EKG-n, és látta, hogy dagadt a bokám, ezért javasolta a kardiológiai vizsgálatot. Mondta, hogy a kezelések, amiket kaptam, károsíthatják a szívet. A kardiológiára végül nem tudtam időpontot szerezni, viszont szívultrahangra eljutottam, és ott mindent rendben találtak.
2023. febr. 17. 08:42

ma tök jó :) mármint a szivetek.

nem tudom amúgy a vizesedést, én szerencsére sose vizesedtem, még terhességek végén se. viszont nnyit tudok, erre figyelni kell, hogy ez is okozhatja

517. 55Judit (válaszként erre: 516. - Ancsa75)
2023. febr. 17. 08:08
A fogyasztó keveréket rendeltem meg éppen most. 3+1-es csomagban rendeltem.
516. Ancsa75 (válaszként erre: 513. - 55Judit)
2023. febr. 17. 07:49
Nézegettem én is ezeket az UKKO teákat, nagyon sokféle van. Melyiket szeretnéd megrendelni? Láttam, hogy még ízületi fájdalmakra is van. Nekem azzal is van problémám.
515. Ancsa75 (válaszként erre: 512. - Plavalaguna)
2023. febr. 17. 07:47
Voltam januárban szívultrahangon, szerencsére mindent rendben találtak.
514. 55Judit (válaszként erre: 512. - Plavalaguna)
2023. febr. 17. 07:42
Nekem rendben van a szívem, de köszi a figyelmeztetést.
513. 55Judit (válaszként erre: 508. - 55Judit)
2023. febr. 17. 07:40
Azt álmodtam hogy rendeljem meg a teát. Hamarosan úgyis vennem kellett volna valamit mert sokat teázok, az UKKO-nak meg írnak egy sor jótékony hatását, hát kipróbálom. Nem kötelező fogyni tőle, de ha mégis beindul, előny származik belőle mert még van feleslegem.
2023. febr. 17. 07:38
Bokadagadassal vigyazzatok, az a szivproblemak jele is lehet. Erdemes egy kardiologiai kuvizsgalast kerni ha van lehetosegetek.
511. 55Judit (válaszként erre: 509. - Ancsa75)
2023. febr. 17. 07:18
Biztos hogy könnyebb lesz lábaid élete ha nem cipelnek túlsúlyt. A holnapi ebéded nagyon finom. Bár a szénhidrátot nem kéne fehérjével együtt enni, de így szoktuk meg, én is így szeretem.😀
510. Ancsa75
2023. febr. 16. 22:27
Sütöttem görög csirkemellet jázmin rizzsel, holnapi ebéd lesz.
509. Ancsa75 (válaszként erre: 508. - 55Judit)
2023. febr. 16. 22:06
Nekem is dagad a bokám, főleg nyáron. Több oka is van: ülőmunka, túlsúly, visszeresség. Ez az egyik oka, hogy szeretnék fogyni. Kisebb súllyal biztosan javulna a helyzet.
508. 55Judit (válaszként erre: 507. - Plavalaguna)
2023. febr. 16. 19:38
Én is a Roibost szeretem. A csoki-narancs ízesítést szoktam venni többnyire. Holnapig fontolgatom, aztán ha úgy döntök megkóstolom ezt az UKKO-t. Azt írják sokan hogy nagyon finom, az étvágyat csökkenti, az anyagcserét serkenti, hajtja a vizet. Az is előny lenne mert dagad a bokám kicsit. Sokat nem veszíthetek vele.
507. plavalaguna (válaszként erre: 506. - 55Judit)
2023. febr. 16. 19:30
én nem, meg nem is szerteem a teákat, csak a roiboost iszom meg. így esélyem sincs megismerni se
506. 55Judit
2023. febr. 16. 19:23

Én most találkoztam az UKKO fogyókúrás teakeverékkel.

A hivatalos oldalon nagyon sokan számolnak be sok fogyásról a segítségével, viszont másutt nem tartják ennyire hatékonynak. Azt mindenki elismeri hogy az anyagcserét felpörgeti, a felesleges vizet hamar kivezeti. Szerintem már ez is javítja a közérzetet, energikussá tesz az érzés. Még a súlyvesztés is akkor is, ha az csak víz. Aki bármiért könnyebb, könnyebben is mozog.

Én mostanában stagnálok, lehet hogy kipróbálom ezt a teát.

Ismeri valaki?

505. plavalaguna (válaszként erre: 504. - 55Judit)
2023. febr. 16. 19:11
igen, napközben én nagyon érzem már a tavaszt. ok jönni menni nincs nagyon időm, de tök jó, hogy kezdtek csicseregni a mdarak, stb
504. 55Judit (válaszként erre: 503. - 55Judit)
2023. febr. 16. 16:03

De akkor is jön a tavasz!!!!!!!!!

Még annak is nagyobb kedve lesz mozogni, akinek eddig nem volt.😀

503. 55Judit (válaszként erre: 502. - Ancsa75)
2023. febr. 16. 16:01
Ilyen szép időben megértem hogy nincs kedved a munkahelyen ülni. Szombaton nem lesz eső, csak kicsit nagyobb szél mint ma. Vasárnap délután várható itt-ott csapadék.
502. Ancsa75 (válaszként erre: 501. - 55Judit)
2023. febr. 16. 13:53
Én is mennék szívesen, de sajnos nem tehetem, dolgoznom kell. Igaz ebédidőben egy jó nagyot sétáltam. Semmi kedvem nem volt visszajönni. Szombaton az előrejelzés szerint még melegebb idő lesz, akkorra tervezek bringázást és kertészkedést. Remélem nem fog esni az eső.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook