Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2023. nyárig lefogyok! fórum

2023. nyárig lefogyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
621. Tímea_ (válaszként erre: 620. - 55Judit)
2023. márc. 15. 15:07

Igen, nehezebb. 10 kg kellene, de 5 biztosan!

A refluxom miatt én nem is nagyon kívánok/tudok enni, nem sok a napi szénhidrátbevitel, és mégsem. Változókor. Ülő munka. Mozgás napi 2x15 perc séta, a hasizomgyakorlatokat is abbahagytam, nincs elég kitartásom. Ezzel a részével tudom, hogy gond van. Gondolkodtam a 90 napos diétán, de én a főzelékeket, leveseket szeretem, spenót, sóska, sok salátát eszem, köret/feltét nem igazán. Valamit elrontok.

620. 55Judit (válaszként erre: 619. - Tímea_)
2023. márc. 15. 14:54

Először is, összetenném hálálkodva a két kezem, hogy csak ennyi van.😀

Viccet félretéve, fogalmam sincs, mert állítólag akinek kevés feleslege van, az tudja a legnehezebben leadni. Hát nekem sok van, mégse megy. Stagnálok régen. Vagyis elméletben tudnám neked is sorolni mit kéne meg magamnak is, csak a megvalósítással van a gond mert mindig kívánok valamit.😀

619. Tímea_
2023. márc. 15. 14:43
Sziasztok! Mit tanácsoltok, ha csak 5 kg-ot szeretnék fogyni? Már annyi fórumot, naplót olvastam, de én is egy helyben topogok. Libikóka.
618. 55Judit
2023. márc. 11. 18:25

Ma kevesebb szénhidrátot ettem, és valóban igaz, így kevesebb ételt kíván az ember. Vacsorára nem tudtam kitalálni mit egyek, ezért kiszedtem a kertben a tavalyi retek utolját, abból reszeltem egy tányérnyit. Csak úgy pici sóval magában bevágtam, ki is elégített.😀


Hajrá mindenkinek! csinosodjatok!

Tumbo gyógyuljál, ne szenvedjél! Én már jól vagyok. Marha nagy szél van, de csak elmentem gyalogolni.

617. 55Judit (válaszként erre: 616. - Tumbo2)
2023. márc. 11. 13:30

Nagy baj!

Ha most lenne egy Rad helix masszázshengered, nagy segítség lenne. Nekem van. A gerincmenti mély izmok masszírozására nagyon jó. Én a többféle gerincproblémám miatt évekkel ezelőtt. Igaz hogy nem olcsó, de mi az, ami segít is. Viszont ennek az árából masszőrhöz csak 3x mehetnénk el.

De a nyújtás is nagyon jó. Szoktad nyújtani a gerincedet? Csak kíméletesen. Lefekszem a polifómra, aztán lábammal lefelé, karjaimmal felfelé nyújtózok aztán úgy maradod egy ideig. Az izomzat nyúlik, a csigolyák távolodnak egymástól. Nagyon jó tényleg, akár többször ismételve is naponta.

616. tumbo2 (válaszként erre: 611. - 55Judit)
2023. márc. 11. 13:03
nem tudom,mi lesz,annyira fáj a derekam.hajolni nem tudok.
615. 55Judit (válaszként erre: 614. - Plavalaguna)
2023. márc. 11. 12:35
Na ugye! Miután írtam, vettem észre hogy van egy kis izomlázam is. Bizony mozgás a kerti munka!😀Mikor sokat kertészkedek, délutánra úgy kikapja az erőmet hogy nincs kedvem gyalogolni se. Persze az én erőmet könnyű kikapni, mert kemó óta sokkal kevesebb van.😀
614. plavalaguna (válaszként erre: 611. - 55Judit)
2023. márc. 11. 11:37
mondjuk igazad van, a kerti munkát nem is vettm mozgásnak :) akkor mégiscsak mozogtam :)
613. 55Judit (válaszként erre: 612. - Amaunet)
2023. márc. 11. 09:50
Gyógynövénynek szelíd a hatása. Talán ez indítja be a legtermészetesebb módon a fogyást, ami értelemszerűen lassú. Szerintem már csak a nagyon fiatalok hobbija az olyan szerek és módszerek alkalmazása ami azonnal sokkolja a szervezetet. Idővel rájönnek ők is... Nekünk, és a mamának is van már elég tudásunk és bölcsességünk ez ügyben.
612. Amaunet (válaszként erre: 597. - 55Judit)
2023. márc. 11. 09:28

3 napja fogyasztom én is, a mama is. Nincs étvágyam. Igaz, mostanában kevésbé foglalkoztat, hogy mit eszem, mert annyi a dolgom a ház körül, a kertben.

Mamának nem dagad a lába. Reggel eszik bőségesen és utána már csak mandarin, alma, joghurt. Vacsorázni sem szeret - csak még nem indult meg nála a fogyás - mozognia kéne, de ebben a szélben nem szívesen engedem ki a lakásból.


Persze, ez még csak 3 nap.

611. 55Judit (válaszként erre: 610. - Plavalaguna)
2023. márc. 11. 08:08

Nehéz bizony!

Nálam fordítva van. Többet mozogtam a megszokottnál mert bejött a kerti munka, és fáj most a derekam. Nem szokta a cigány a szántást.😀

Majd belejövök. A gépnél mindenképpen kevesebbet ülök a jövőben.

2023. márc. 10. 21:10

sziasztok, nekem annyira sok volt a meló , hogy picit elakadtam. nem ettm többet, csak semmit se mozogtam, de ma végre ujra kijutottam sétálni.

néha nagyon nehéz...

609. 55Judit (válaszként erre: 608. - Icuska538)
2023. márc. 8. 14:05
Hol itt, hol ott.😀
2023. márc. 7. 22:27
Judit! Hol vagy?
607. Ancsa75 (válaszként erre: 605. - Plavalaguna)
2023. márc. 7. 20:47
Én olyan alapanyagokat használok a smoothiehoz, amelyekben nincs sok kalória. Talán a banán kivétel, de nem mindig teszek bele. Édesítőt, mézet nem használok.
606. Ancsa75 (válaszként erre: 604. - 55Judit)
2023. márc. 7. 20:42
Meg tudlak érteni, a fogorvosnál jó sok pénzt ott lehet hagyni. Jövő héten én is megyek. Sajnos a kezelések, amiket kaptam, elég rossz hatással voltak a fogaimra is. Most járogathatok egy darabig, mire helyrehozzák őket.
605. plavalaguna (válaszként erre: 601. - Ancsa75)
2023. márc. 7. 16:02
azért a smoothie is nagyon sok kalória tud lenni. De egyébként mióta írod, én is azt iszom reeggelihez kv helyett a kvzpóban :) sokkal tovább nem vagyok éhes így
604. 55Judit (válaszként erre: 603. - Ancsa75)
2023. márc. 7. 11:24
Nincs tavaszi fáradtságom. Sőt mióta a CBD olajat használom, az alvásminőségem is kielégítő. Az a bajom hogy fogászati kezelésre készülök, és nagyon feszült vagyok emiatt. nagyon zsebbe nyúlós lesz, és fogalmam sincs hogy a legszükségesebb beavatkozásra elég lesz-e a pénzem. Ez van rám olyan hatással hogy csak ténfergek, belefogok ebbe is abba is, takarítani is kéne, stb. Egy szóval kivagyok.
603. Ancsa75 (válaszként erre: 602. - 55Judit)
2023. márc. 7. 10:03
Biztos csak a tavaszi fáradságot érzed. Én egyelőre szerencsére nem vagyok fáradt, sőt tele vagyok energiával, csak időm nincs semmire sajnos.
602. 55Judit (válaszként erre: 601. - Ancsa75)
2023. márc. 7. 09:33
Ügyes vagy, és irigyellek. Mert én meg lusta lettem mint a kutya és semmi nem tud kimozdítani ebből úgy érzem.
601. Ancsa75
2023. márc. 7. 09:26
Egyelőre jól működik a tervem. Sokkal kevesebbet eszem, mióta smoothiekat iszom. Ma reggel banános, zabpelyhes, kávés, fahéjas, mandulatejes változatot készítettem. Ezzel ebédig elleszek, az tuti. És sokkal jobb a közérzetem így, hogy kevesebb a kaja. Tegnap este még tornáztam is egy keveset.
600. Ancsa75
2023. márc. 6. 13:40
Úgy érzem jó ötlet volt ez a smoothiekészítés, egész délelőttre eltelít. Az ebédemnek is csak kb. a felét tudtam megenni, mert még egyáltalán nem voltam éhes. Amúgy lecsós karajt ettem rizzsel. Vettem bio mandulatejet, holnap délelőttre banános, zabpelyhes, mandulatejes turmixot tervezek készíteni.
599. 55Judit (válaszként erre: 597. - 55Judit)
2023. márc. 6. 08:01

Mégis csak van fogyasztó hatása a teának. Ma reggel megmértem magam. Szűk kilónyi ment le másfél hét alatt.

Az előírás szerint készítem, de nem úgy iszom. Nekem nagyon nehéz napi 3x fél liter teát meginni egyszerre. Úgy iszom ahogy jólesik. Mint ez előtt a Roibos teámat.😀

598. Ancsa75
2023. márc. 5. 22:35
Egész hétvégén nem ettem semmilyen kenyérfélét, ez jó eredmény szerintem. Anyukám zserbójába viszont elég szépen beleköstoltam ma. A délelőtti smoothik nagyon jól eltelítenek, ma is 1 óra körül ebédeltem, de még akkor sem voltam éhes Eddig csak gyümölcsös-zöldséges verziót készítettem.
597. 55Judit (válaszként erre: 596. - Amaunet)
2023. márc. 5. 17:36

Szia!

Nem tudom hogy hosszútávon fogyaszt-e a tea, én még a felét se ittam meg. Annyit veszek észre hogy van egy csekély vízhajtó hatása. Első napokban kevesebbet kívántam enni, ez mára megszűnt. Egyébként finom, én a csoki-narancs Roibos teámat lecseréltem vele. Talán picivel olcsóbb is.

mamádnak teljes gyógyulást kívánok!😀

596. Amaunet (válaszként erre: 569. - 55Judit)
2023. márc. 5. 15:14

Szia Judit! Bevált a tea? Mamámnak én is "elrendelném" a kúrát. Október közepétől közel két hónapig ágyban fekvő volt. (eltört a combcsontja) Már járkál, de a télen felszedett pár kilót. Szeret teázni és ezzel kiváltanánk. Tudod ajánlani?

Köszönöm!

2023. márc. 5. 13:05
A mozgás feltétlenül kell minden napra. Nekem az egyórás gyaloglás, a jóga és nyáron a biciklizés jön be. Gyalogolni és biciklizni azért szeretek, mert friss levegőn vagyok.
2023. márc. 4. 21:12

En ma vegul a reggeli torna meg seta melle munka utan meg kerteszkedtem is :) rajtam nem tudom fog e latszani de a kerten latszik 😂


Vissza akarom epiteni a kocogast is, mar ujra egesz meleg van napkozben. Szerintem veszek egy olcso gatyat mig belefogyok a regibe. Igaz a regi is ramjon mar, de nem akarom kinyujtani. Inkabb veszek egy a5menetit parszazert egy turiban.

593. plavalaguna (válaszként erre: 592. - Török Évi)
2023. márc. 4. 21:07

Attol fugg a kLoria, mekkora vagy. En ol 1500 zal siman akar hizni is tudok, ha epp csak nagyon semmit se teszek. 152 centu vagyom ugyanis.


De ha aktiv vagyok, extrem modon megno a kaloriafelhasznalasom, ha jarok kocogni, akkor 2000 kaloria mellett is fogyok. Pedig tenyleg csak kocogok, meg tempom sincs.


Ezt csak azert irom, hogy extrem modon kilenghet kinek mennyi kaloria kell, es ezt 8s valtoztatja az aktivitas bonusz egyenileg.


Szoval 1500 mellett lehet extrem modin fogyni, es kebetegedni, meg hizni is :)

2023. márc. 4. 19:50

Én nem hallottam róla, érdekel és utána nézek.

Magam a kalóriaszámlálásban hiszek. Olvastam, hogy napi 1500 kalóriával heti fél kiló fogyás érhető el. Persze ehhez mérni kell az ételeket és pontosan vezetni a kalóriaszámlálót. A rendszeres mozgás is nagyon kell.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook