Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári babák :) fórum

2021 januári babák :) (beszélgetős fórum)


158. Dori881
2020. jún. 2. 09:56

Sziasztok.

Remélem én is csatlakozhatok a 2021 januári babásokhoz. Május 28-án voltam 5 hetes, és aznap dokinál is voltam mert barnáztam kicsit. Uh-n 5mm petezsákot látott, azt mondta ez normális. A barnázás miatt kaptam Utrogestant napi 3*2-t. 3 éve szeretnénk babát, volt már 2 lombikunk, egyik sem tapadt meg. Ez a terhesség spontán sikerült, gondolhatjátok hogy tiszta ideg vagyok. Pénteken kell visszamennem ellenőrzésre, addig valahogy túl kell élnem a napokat. Semmi tünetem nincs, a hétvégén volt teltségérzetem, de mára az is elmúlt. Már attól vagyok rosszul, hogy annyira ideges vagyok. Ti hogy bírjátok a várakozást?

157. Kyara84 (válaszként erre: 153. - Sztimus)
2020. jún. 2. 06:50
Ne add fel szorítunk érted, írj mindenképp mi volt.
156. Amika22 (válaszként erre: 153. - Sztimus)
2020. jún. 2. 06:01
Gondolunk rád. Írj majd.
155. Andreia (válaszként erre: 153. - Sztimus)
2020. jún. 2. 05:52
Hogy vagy? Írj doki után!
154. 5236d12e25 (válaszként erre: 153. - Sztimus)
2020. jún. 1. 21:07
Én biztosan nem várnék holnapig 🤔 még ma elmennék a legközelebbi nőgyógyászati ügyeletre.
153. Sztimus
2020. jún. 1. 19:17
Na hát én elkezdtem ma barnazni... és olyan görcse vannak mintha meg akarna jonni. Holnap doki. Szerintem ez ennyi volt mostmár tényleg. :(
152. Miraann
2020. jún. 1. 14:27

Hát köszönöm,de eldőlni látszik,hogy önmagam összlètszàma max 1.A földön tudtam volna kúszni reggel úgy görcsöltem,meg is lett az eredménye,érdekes mert nem így szokott nekiindulni,nem fáj így,lehet kettő volt az összlètszàm,aztán mégsem volt optimális minden.Na,majd legközelebb 😔🙂Pedig most azt hittem jó lesz😥

Vigyázzatok magatokra,egyetek okosan, ésszel,azt ami jól esik,de ésszel😂,levegőzzetek,hangolódjatok,majd néha megnézem mizu itt❤️❤️❤️

151. vyca82
2020. jún. 1. 06:43
Én is hárpiáskodtam :)
150. Kyara84 (válaszként erre: 149. - Miraann)
2020. jún. 1. 06:04
Lehet csak korán volt az első teszt 😊 még bármi lehet 😉. Én 5 különböző tesztet csináltam meg 5 nap alatt hogy elhiggyem valóban babát várok 😁 aztán mentem is vérvételre hogy azzal is bebiztosítsam és csak ezek után mentem a dokihoz aki az UH-n is megerősítették 😊. Most meg a szerdát várom mert akkor fogom elöször hallani a szívhangját de valahogy most olyan nyugodtság van rajtam most nem izgulok 😊 mintha ő bentről üzenné higy minden rendben lesz 😉🥰.
149. Miraann (válaszként erre: 148. - Eusc)
2020. máj. 31. 21:55
Érdekes...én is nyugodt vagyok.Pakolàszgatok,pogácsát sütök,valamelyik este én is pityeregtem egyet...na kíváncsi vagyok,hogy van-e Pünkösdi Király vagy Királylàny☺️Ebben az x-epil tesztben már nem bízok.Most is meg van feszülve a méhem feletti rész és semmi semmi,max 1 pötty rózsaszín semmi.Izgi😎
148. Eusc
2020. máj. 31. 20:38
Én pont azért teszteltem, mert minden ok nélkül hárpiáztam a férjemmel :D Olvastam,hogy hangulatingadozás lehet már az elején is, sőt, összetéveszthető a pms-sel. Úgyhogy ráförmedtem emberre, elgondolkodtam, és kikaptam egy tesztcsíkot a szekrényből. Halványka volt, de ott volt :D
2020. máj. 31. 20:32
Na igen, az nálam is gyanús volt, hogy valami nagyon nagy nyugalom szállt meg. Mert én amúgy is elég lobbanékony természetű vagyok, plusz zajérzékeny, de feltűnően nyugodt voltam . :)
146. Miraann (válaszként erre: 145. - Klau_0620)
2020. máj. 31. 09:43

Köszi!

Még nincs változás... várakozok.3 órája vagyok ébren de már most fel vagyok puffadva és állandóan le kell feküdnöm,mert fájdogal a hasam.Mivel már van egy nagy lányom,10 éves,tudom,hogy ezek pont két esélyes tünetek,de a mellemben nem szoktam vasgolyó szerű állandóan nyomó valamit érezni.Jaaa,és nagy különbség,hogy nem vet szét az ideg,mint szokott és életben hagytam magam körül mindenkit,akiket premens nem mindig sikerül 😂😂😂

145. Klau_0620 (válaszként erre: 144. - Miraann)
2020. máj. 31. 09:28
Szia :) nekem peterres óta fajt a mellem és rengeteget jártam pisilni.illetve egy nagyon erős megérzés. Mielőtt meg kellet volna hogy jöjjön, előtte 3 nappal már nagyon erős pozitív teszt. Nagyon sokat fajt a hasam, de később rájöttem hogy csak a puffanás :D 6 hetesen uh jó szivhang 5mm embrió. Sajnos itt barnáztam kicsit, úgyhogy 12. hétig utrot kell szednem, egyébként a feltűnőbb tünetek nálam ezidoben kezdődtek. Szurkolok hogy baba legyen! :)
144. Miraann
2020. máj. 30. 18:22

Sziasztok Megbabàsodottak!🙂


Gratulálok nektek!Nagyon jó rész jön Nektek!

Kérlek segítsetek nekem, tünetekkel 🙂

Kistesó projekt van,11 év lesz a korkülönbség,ha minden jól megy,az igazolványok alapján 39 vagyok,de szerintem max.32.😉

Egy éve próbálkozunk,alig jött meg,össze-vissza van,előtte Nuvaringet használtam.

Ovu tesztekkel néha megnézem mizu, főleg mikor úgy érzem,hogy itt az idő.. plusz a tojásfehérjét is biztos jelnek veszem. Most minden megvolt,3 napig egyértelműen két csík volt,az első és a harmadik napon mindent megtettünk ami tőlünk telt❤️ Ez május 14-16.Utàna gyakorlatilag 19-óta feszül a mellem,23-àn,múlt szombaton azt hittem szét szakad, ég,nyom...állandóan majd elalszok,àsítozok,semmi kedvem se mozogni,se szexelni,azóta kicsit csökkent a mellfeszülès,de ma megint külön életet él, feszül. Most a héten szerda óta hol van hol nincs némi barnàzàs,de nem is igen barna,csak némi rózsaszín minimál,de tegnap pl.semmi.Fel vagyok puffadva,x-epilek negativat mutatnak.Most elvileg kb.15nap telt el azóta,hogy szerintem rendesen volt peteèrèsem.Van itt valaki,aki ugyanezt a jelenséget csinálta végig egy hónappal ezelőtt? Én most tutira érzem,hogy ketten vagyok.Nem szoktam ilyen àlomkóros lenni,többet iszik,pedig én kb alig iszok alapból.Köszönöm,ha megosztjàtok a ti első 2-3, pozitív teszt előtti heteket velem🙂

143. 5236d12e25 (válaszként erre: 141. - Andreia)
2020. máj. 30. 14:22

Nekem is kecskéim vannak 😁 3 felnőtt 3 gida. Nekem is pár napja férjem feji őket 😅 én most képtelen vagyok meginni a tejet, de még sajtot is nehezen csináltam meg tegnap.

Még van sok nyúlunk, csibék kicsik nagyok, húsgalambok. Kutya macskák.


Most lekopogom.. Teljesen jól vagyok,és nagyon remélem, hogy a 3.legalább tankönyvi terhesség lesz, ha már túl vagyok 2 veszélyeztetett, nagyon nehéz komplikációkkal teli terhességen/császáron. Tegnap töltöttem a 9.hetet, vérzés szerencsére nem volt eddig, bélgyulladás sem. A vérnyomásom viszont ugrál.

2020. máj. 30. 13:42
Hú, le a kalappal Csajok, hogy közben még az állatokat is tudjátok rendezni! Nekem az is nehezemre esik, hogy magamat elintézzem. 😄 Az én kis áfonyám rendesen "megkínoz", igazi kis diktátor. Ha ő azt mondja, hogy Anya most émelygés van és aludni kell, akkor nincs mese, le kell feküdnöm. 😂
141. Andreia (válaszként erre: 139. - 5236d12e25)
2020. máj. 30. 12:54
Vigyázz/pihenj amennyire tudsz. Milyen állatkák vannak? :) Én csütörtökön reggel lemondtam a kecskefejésről, annyira hányingerem volt... Este már párom intézi, de jobb is így. A sajtkészítés maradt az én feladatom.
140. Andreia
2020. máj. 30. 12:51

Sziasztok! Hétfőn a doki felírt biztos ami biztos alapon PROGESTERONE EXELTIS 200 mg-ot, el is kezdtem este lefekvés előtt szedni. Azt mondta, amíg dolgozok, elég 1x, mert álmosságot, szédülést okozhat. Nem is volt vele gond éjszaka, ha fel is ébredtem pisilni, nem éreztem semmi különöset.


Tegnap már nem dolgoztam, bevettem délelőtt is. Meg ma is. De utána valóban órákig nem vagyok jól. 10-kor vettem be, lassan 3 órája, de még mindig kakukk vagyok. Aki szedett ilyet, mi a tapasztalat?


Hívjam fel szerintetek?


Köszönöm előre is a tanácsokat. :)


Egyébként a hasszúrkálás elmúlt, hányinger is csak 2 nap volt rossz, most már csak enyhe émelygés, mellek érzékenysége, és pár napja enyhe fejfájás maradt...

2020. máj. 30. 12:20

Én nagyon szívesen adok a tűneteimből aki kér, vagy kevesli a sajátját 🤣😅

Mocskosul émelygek minden nap. A melleim hol fájnak hol nem, de leginkább estére fájnak. A fáradtság viszont kikészít,pláne 2 gyerek és rengeteg haszonállat mellett.

138. Kyara84 (válaszként erre: 137. - Eusc)
2020. máj. 29. 12:24
Én is azt várom már hogy halljam a kis szíve dobbanását asszem akkor fog egy nagy kő legördülni😊. Igyekszem sokat beszélni hozzá hogy tudja mindent megteszed hogy neki jó legyen az albérlete 😊
137. Eusc
2020. máj. 29. 12:21

Én sem hánytam még, bár rosszullét az van, kora délután kezdődik és alvásig kitart. Irtó nyűgös vagyok tőle, mert gyengít is meg feszült leszek attól, hogy éhen akarok halni, de úgy érzem, szétszakadok és ha kajára gondolok, csak mégjobban felfordul a gyomrom. Mindenhol azt olvasni, hogy húdeegészségesen kell táplálkozni, sok zöldség, heti 2x hal stb. Hát jó már annak, aki 5x tud enni és az is vitamindús :D Örülök,ha délután vmi lemegy és ott is marad.

Ráadásul a para. Hát az is olyan,hogy hol sikerül kis időre leküzdeni, hol meg elhatalmasodik. Az mondjuk segít,hogy nem bújom a netet és nem nézegetem folyamatosan a statisztikákat, mert 4 hetesen még ezt csináltam, én hülye. Most 7 vagyok, csak 2 hét múlva kell mennem UH-ra. Múlt héten volt szívhang :)

136. Kyara84 (válaszként erre: 132. - *Csibike*)
2020. máj. 29. 10:07
A hányós tünet az nálam is kimarad úgy tűnik ami van a mellfájdalom de most az is enyhült persze egyből jött a pára hogy vajon miért enyhült? 😅😂. Hasszúrkálás néha van, sokat vagyok éhes 😅🙄. Meg ahogy leteszem magam az ágyra bármikor képes vagyok bealudni az első héten mikor megtudtam muszály voltam munka után bealudni 😅😁. Én szedek merckformint, euthyrox-ot, kaptam plusz progeszteron cyclogest-et. Meg nekem az NK értékem picit magas volt így lipidet kapok még. Szedem a GAL babaváró vitaminját,amellé magnézium halolaj kapszula amit még szedek és ennyi. Kedden megyek az endokrinológushoz, szerdán meg a nődokihoz az UH-ra ott már szívhangot kell hallani 😊 na ezért parázok folyamatosan hogy legyen minden rendben annyira szeretném ha velünk maradna és végig minden rendben lenne bár asszem ezzel mindenki így van. De ez a bizonytalanság hogy nincs egy betekintő nyílás 😂 nagyon rossz. Ja meg az elején nekem nagyon puffadt a hasam kB már úgy néztem ki mint akin már látszik a terhesség ez még estére előszokott jönni de már nem minden nap ez sem.
135. Juditta2019 (válaszként erre: 131. - Kyara84)
2020. máj. 29. 09:48
Nekem 1 hete volt uh, petezsák, szikhólyag és embrió látszódott, szívverés még nem. 1 hét múlva megyek megint de valahogy mióta megtudtam h terhes vagyok annyira nem parázok :D szerintem még fel sem fogtam. Pedig nagy szerencse, hogy PCOS mellett összejött ilyen hamar. De előtte tényleg annyira akartam mármint folyton ezen járt az agyam, most meg h itt van úgy telnek a napok és nem ezen pörgök. Furcsa, mintha a gondolkodásom megvátozott volna pár hét alatt, sok minden nem izgat annyira mint előtte. Viszont más: pár napja olyan rossz a gyomrom, hol ég folyamatosan és ennék mert olyan mintha éhen akarnék halni, estefelé meg rámjön egy ilyen telítettség/émelygés érzés és attól vagyok kicsit rosszul. Szerintem refluxom alakulhatott ki vag folyamatban van. Vettem Salvus vizet, remélem segít.
134. vyca82 (válaszként erre: 131. - Kyara84)
2020. máj. 29. 09:46
Én minél idősebb vagyok annál parázósabb. Nem tudom leküzdeni, bár rátesz a tavalyi missed abom szerintem. Tünetem csak 1 van a melleim akarnak leszakadni. 2 hete meg állandóan hamburgert akartam enni, de az már nincs.
133. 621bb5db60 (válaszként erre: 132. - *Csibike*)
2020. máj. 29. 09:41
Ne hiányold a rosszulléteket, nem egy leányálom. Én egész nap rosszul vagyok, szinte használhatalan vagyok. A főzés, vagy csak bemenni a konyhába kész rémálom, de kb. az egész lakàs szagát nem bírom, pedig férjem szerint nincs is szaga a lakásnak. Irigylem azokat, akik tünetmentesek. Ne aggódj, a tünetek hiánya nem jelent bajt. Csak azt jelenti, hogy mázlista vagy. 😄
132. *Csibike* (válaszként erre: 131. - Kyara84)
2020. máj. 29. 09:32

Sehogy 😂 kedden megyek megint dokihoz. Bár a pco miatt hosszúak a ciklusaim, de pontosan tudom mikor volt a nagy bumm. Aszerint 8 hetes leszek addigra.

Semmi tünetem nincs 🤭 próbálnak itt támogatni a lányok, és tudom hogy van akinek semmi tünete, de engem megnyugtatna 😳 szét aggódom magam. Tegnap pici szúrkát meg feszülést éreztem a magnézium ellenére, az egy picit megnyugtatott hogy talán fejlődik, növöget azért érzem, de most megint semmi 😫

Mondjuk sokszor elérzékenyülök, de más nincs. Próbálom mindig lefoglalni magam. Nem kutakodom a neten.

Nekem 3 év után pco és hashimotoval 4 stimu után most spontán sikerült.

131. Kyara84
2020. máj. 29. 09:00
Sziasztok! Én május 14-én teszteltem erős pozitívat 5 tesztet csináltam meg 🤪. Május 20án volt az első UH ott látszott a petezsák, szikhólyag. Jövőhéten szerdán lesz a következő UH az már a 7. Hét lesz. Nagyon izgulok hogy minden rendben legyen. 4 és fél év után 2 sikertelen lombik után ő spontán baba nagyon bízom benne hogy ő jönni akart és minden rendben lesz 😊. Ki hogy küzdötte le a parázás? :)
130. Sztimus (válaszként erre: 128. - Andreia)
2020. máj. 29. 08:31
Hivtam a dokim, azt mondta kedden reggel hívjam és megnéz a korhárba ahol ügyel. Az pont 1 héttel lesz késöbb mint az első UH. Kiváncsi leszek. :)
129. Sztimus (válaszként erre: 127. - 5236d12e25)
2020. máj. 29. 08:29
Hát máskor nem nagyon foganhatott mert a férjem elutazott és nem voltunk együtt utána. Lehet hogy ikreknel indult azt mondta is a doki, mert látja a nyomat. Ami felszívodott az elnyomta azt ami még bennem van, azért van lemaradva 1 héttel. Más magyarázat nem nagyon van. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook