Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 április babák fórum

2017 április babák (beszélgetős fórum)


2016. szept. 2. 19:34

Köszönjül Pinguci89 :)

Mi is gondolkodunk doki váltásban, eddig megvoltam vele elégedve, meg igazából nagyon empatikus, de valahogy mégsem elég figyelmes sajnos :( még nem fogadtam meg orvosomnak talán pont ezért. Most magánrendelőket nézegetek hátha találok olyat aki jobban lelkiismeretes ha másmiatt nem is legalább a pénz motiválja majd :( sajnálom amúgy mert azt hittem a könyvekben leírt dolgok az általánosak és az embernek egy ilyen örömteli élethelyzetben a lehető legjobbat kell kapja sztem. Egyébként folsavat az szedtem 800 microgrammosat mondtam is neki azt mondta az nem baj hogy szedtem. Most Hipp Natal étrendkiegészítőt iszom, de a vérképemre kíváncsi vagyok már mert korábban vérszegény voltam :(

98. Pinguci89 (válaszként erre: 97. - Nyuszislány)
2016. szept. 2. 18:58
Szia :) először is gratulálok :) nekem a nőgyógyászom a magánrendelésén adott beutalót vérvételre+vizelet, EKG, plusz védőnőnek papír, kért a fogorvosomtól igazolást, hogy minden rendben van e. Nekem Elevitet mondtak vitaminnak, magne b6-ot és az első 3 hónapban folsavat. PLusz a 12.heti uh-ra beutalót és a kombinált tesztre is. Gondolom a háziorvos is kiírhat vérvételre meg vizelet, ekg stb, de a nőgyógyászodnak kéne kíváncsinak lennie ezekre :(
2016. szept. 2. 18:41
Üdv minden babócaváró kismamának és babát tervezőknek. Én most találtam rá erre a fórumra és szorgalmasan végig olvastam :) minden babásnak gratulálok, a próbálkozóknak pedig kitartást. :) Azért bátorkodtam írni a csoportba mert ha minden jól megy (és már miért ne menne, fő a pozitív hozzá állás) jövő április közepére várjuk az első szerelembabánkat. 22 éves vagyok, de apszolút tervezett baba a 7. hónapba fogant meg nagy nagyon nagy örömünkre. Július 10-én volt utolsó menstruációm és ezen a héten hétfőn voltam dokinál :) akkor voltam elvileg 7+1 hetes terhes, a doki tapintásból 6-7 hetesnek saccolta. Az ultrahangon pedig egy 7 mmes élő magzatot láttak és 6 hetesnek írták a leletre. Számomra már teljesen kivehező volt és olyan kis édes *.* nagyon jó volt látni,bár aggódós kismama vagyok sajnos. Féltem nem e túl pici, bár szinte biztos hogy középidő után fogant mert a 29. Ciklunapon még alig látható tesztem volt pedig a teszt 10es erősségű volt, majd rá egy hétre iszonyat erős pozitív :) Az ultrahangon sajnos szívhangot nem néztek, de sztem pulzálást láthatott ha élőnek nyilvánította, azt mondta azt majd 1-2 hét mulva. A dokim viszont se laborra nem küldött és azt mondta ne szedjek vitaminokat és majd a 12 héten találkozunk ez szerintetek normális hogy ezt mondta? Vagy a labort a háziorvos írhatja? Hozzá hétfőn megyek a védőnőhöz pedig szerdán. Bocsi hogy kicsit hosszúra sikeredett. Szuper hogy megtaláltam ezt a csoportot így együtt élhetjük át ezt a csodálatos időszakot mindenkinek jó egészséget és boldog babavárást kívánok :)
2016. szept. 2. 15:18

Sziasztok :)

8 hetes várandós vagyok. Úgy néz ki 2017 április 13. körül jön majd a 2. babám :) Jelenleg nagyon szenvedek. Állandó rosszullét, étvágytalanság. Közbe figyelni, hogy a 13 hónapos lányom ne ugráljon a hasamon... nem egyszerű :)

95. dkmk
2016. szept. 1. 14:54
Sziasztok!:) Én most vagyok 9 hetes és 4 napos, és ezen a héten nagyon rosszul érzem magamat, állandóan émelygek, és sajnos hánytam is többször. Van valaki hasonló helyzetben? Tudtok esetleg valami jó módszert a hányinger enyhítésére (citromos vizet és gyömbért már próbáltam)?
94. dkmk
2016. szept. 1. 14:53
Sziasztok!:) Én most vagyok 8 hetes és 4 napos, és ezen a héten nagyon rosszul érzem magamat, állandóan émelygek, és sajnos hánytam is többször. Van valaki hasonló helyzetben? Tudtok esetleg valami jó módszert a hányinger enyhítésére (citromos vizet és gyömbért már próbáltam)?
93. KB33 (válaszként erre: 89. - Moofly)
2016. szept. 1. 10:47

Nagyon sajnálom! :(

Szívből kívánom, hogy legközelebb erős pozitív teszted legyen!!

92. 33902c592c (válaszként erre: 89. - Moofly)
2016. aug. 30. 14:26

Nagyon sajnálom! :( Én is rettegtem, mert én a 30. napon teszteltem, viszont a ciklusaim 34-36 naposak, tehát én is nem várt előtt csináltam, bár tudtam, hogy már ki kell mutatnia mert 14. napon volt. p.é-em. De mikor görcsöltem nagyon féltem.

Azt hiszem tényleg jobb akkor tesztelni, mikor már pár napot késik.

Szívből kívánom, hogy a következő hónapod sikeres legyen. <3

91. exlappango lepke (válaszként erre: 89. - Moofly)
2016. aug. 30. 09:07
Moofly sajnálom!
90. Liliom1988 (válaszként erre: 87. - Exlappango lepke)
2016. aug. 30. 09:06

En azert nagyon izgultam miatta, h elmúlt a mellfeszülés , sok rémisztő dolgot olvastam ezekről is, de mivel ez az emelyges egyre erősebb,mar kezdek megnyugodni... 😊

De azert biztonság kedvéért reggelente meg megmerem a hőm, tul aggódós vagyok...😔

89. moofly (válaszként erre: 79. - 33902c592c)
2016. aug. 30. 08:43
A másodikon volt egy halvány csík.Viszont napra pontosan megjött,egész napos görcsöléssel gyógyszer mellett is,jóval több és erősebb mint szokott.Szóval jól éreztem,csak nem örültem sokáig.Na majd legközelebb. :) Olvasgatom hogy mindenkinél minden okés,örülök,vigyázzatok magatokra. :* ♥
88. KB33 (válaszként erre: 83. - 33902c592c)
2016. aug. 30. 08:32

Nekem hullámokban volt kisebb rosszullét kb 3 hétig... előfordult, hogy 3 napon keresztül nagyon sz*rul voltam, szédültem egész nap, nem esett jól semmi, a banán visszajött, kávénak az illata sem tetszett... aztán egy reggel mintha elvágták volna. Az álomkor egyre kevésbé van, szóval mondhatni, most egész jól vagyok. Igaz én már 9+2 vagyok.... jaj olyan jó még leírni is. :)


Egyébként a hányingerre nekem használt a citromos víz.. reggel belefacsartam egy egész citromot másfél liter jó hideg vízbe (azért nem torokfájós hideg) és azt iszogattam... ja és az olajban sültek nálam sem voltak nyerők.


Mondjuk tegnap mikor hazaértem a levegőtlen lakásba, akkor megint kicsit rosszul lettem, de ezt leszámítva nincs gond. (kopp-kopp)


Remélem megúszod az émelygést... engem az a pár nap is megviselt.

87. exlappango lepke (válaszként erre: 86. - Liliom1988)
2016. aug. 30. 08:13

Nekem a joghurttorta fordult ki a számból. pedig imádom.


Tök jó ha elmúlt, én is alig várom...

2016. aug. 30. 07:22
En a szagokra nem vagyok meg érzékeny , de az eteltol az állandó telítettség meg van, majd emiatt emeletes, illetve tegnap fordult elo eloszor hogy imádom a csirkemell nugetset majonézzel enni, de ahogy a számhoz ert azt hittem visszajön minden a napból,ra se bírtam nezni utana. De erdekes , h a mell feszülés szinte teljesen elmúlt .
85. exlappango lepke (válaszként erre: 83. - 33902c592c)
2016. aug. 30. 05:52

Nekem a ketto kombinacioja van, eszek es utana extra hanyinger.

Szagoktol undor stb. Remelem meguszod!

2016. aug. 30. 05:49

Sziasztok!


Tegnap megjartuk a dokit, baba jo helyen van es lattuk a szivvereset, meg is hallgattuk. A gep szerint 6+6 napos.

:)


A kajak nekem sem esnek jol, mar nem tudom mi a rosszabb, ha eszek vagy ha nem...

2016. aug. 29. 21:17

Az utobbi napokban annyira nem.esnek jol a kaják.

Nagyon éhes tudok lenni. Amig eszek addig nincs baj, de amint befejeztem ugy erzem tele vagyok, es nem is volt olyan finom. Pedig nem eszek sokat.

Veletek van ilyen?


Hetvegen ki kellett jonnom a húsboltbol mert nem birtam a szagot, kivancsi vagyok hogy a 6-7 het utan jon-e az emelyges...remelem ezt a tunetet meguszom :)

82. 33902c592c (válaszként erre: 81. - Liliom1988)
2016. aug. 29. 21:13

10 mm a petezsák. Azt mondta hogy akár 3x2 MagneB6-ot is szedhetek, főleg ha görcsölök. De már megszűnt hála az égnek. Azt mondta ha nincs panaszom akkor minden mehet ahogy eddig, nem kell változtatni semmin.

Jól számoltam, 5 hetes vagyok.:) Csutortokon toltom a 6-ot. Mar nagyon varom a kovetkezo uh-ot. :)

81. Liliom1988 (válaszként erre: 80. - 33902c592c)
2016. aug. 29. 15:57
Jaj de jo, hogy neked mar láttak valamit😊 És azt mondta, h mekkora volt vagy bármit amire figyelj innentől kezdve?
2016. aug. 29. 15:17
Most voltam dokinál:) Láttuk a petezsákot, jó helyen van a Picurka. :) Annyira boldog vagyok! Megkönnyebbültem, annyira izgultam hogy lásson már valamit. 2 hét múlva kell mennem legközelebb.
79. 33902c592c (válaszként erre: 77. - Moofly)
2016. aug. 29. 15:14
Sok olyat olvastam, hogy nem vart utan 1 hettel lett csak pozitiv. Majd ird meg ha tesztelsz kesobb is :)
78. akaratostanya (válaszként erre: 77. - Moofly)
2016. aug. 28. 16:25
köszi moofly!:) szorítok h neked is legyen ´két csík´ ;) !
77. moofly (válaszként erre: 76. - 33902c592c)
2016. aug. 28. 09:22
De lehet hogy türelmetlen voltam."Kalkulátor" szerint az első teszt 26.-án lehet esedékes.25-ös teszt volt,négy nappal a nem várt előtt,szóval nem biztos még hogy szipognom kell. :D
76. 33902c592c (válaszként erre: 75. - Moofly)
2016. aug. 27. 22:58
:( Sajnálom! Nem túl korán teszteltél?
75. moofly
2016. aug. 27. 10:53
Én tesztem meg negatív,szóval nincs itt keresnivalóm. :D :D Jó volt veletek beszélgetni..
74. moofly (válaszként erre: 73. - Akaratostanya)
2016. aug. 27. 10:53
Gratulálok. :*
2016. aug. 27. 10:25

Sziasztok, en is csatlakozom hozzátok:))!

Mi 6+0 héten járunk :) 27 éves vagyok, 3. baba lesz 5éves lányom és 3 éves fiam van. Elősször sokkot kaptam a pozitív teszt láttán, mivel hamarosan költözünk :D, de teszek rá, nem idegeskedem, mindent meg lehet oldani... Nagyon várom már az első vizsgálatot, h tudjam minden renden vele. Szeptember 2 án megyek orvoshoz, kalkulátor szerint április 22 re várható a picur. Eddig is émelyegtem már egy ideje, de ma eljutottam arra szintre h addig jó amig eszek vagy cukrot szopogatok vagy iszok XD, ha nem akkor hányinger ezerrel. Es olyan fáradtan nyúzottan kelek, h a kislányom napi szinten megkérezi, "Anyuci, jól vagy, rosszul nézel ki... ;D" egyem meg .

72. moofly (válaszként erre: 71. - Belle2016)
2016. aug. 26. 21:53
Á szuper,ha két csíkot "produkálok" akkor május :D :P
2016. aug. 26. 21:06
Most már van klub.2017.Áprilisi-májusi babák
2016. aug. 26. 13:11
Kész lett a táblázat, nézzétek meg milyen információkat kell megadnotok hozzá és küldjétek el nekem priviben és beteszlek. Persze csak ha szeretnétek, nem kötelező nyilván :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook