Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 április babák fórum

2017 április babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2016. aug. 22. 17:42
Köszi Pusszancs88 a választ, en is ugyan ott erzem es valószínűleg ugyanazt amit te. Engem is 2 het múlvara rendelt vissza doki bacsi, de inkabb el tolom meg 1 héttel, hogy betöltsük a 8.hetet es mar halljuk is a kis drágánkat 😊 Mert igy nem volt jo, h meg semmit nem latott igazan...Nekem doki bacsi a magnéziumot mondta a görcsökre, 3ik napja szedem es ma mar csak alig éreztem szerencsere.
38. 33902c592c (válaszként erre: 37. - Obeuci)
2016. aug. 22. 16:59

Nem látott sajnos semmit. Tudom, hogy túl korán mentem, de reménykedtem. Csinált rákszűrést, elég ijesztő volt, hogy ott csipeget belőlem amikor egy baba van a pocakomban. 2 hét múlva visszarendelt, de nem hozzá fogok menni, ez csak s.o.s. volt. Elmegyek máshoz jövőhéten. 5,5 hetesen már csak találnak valamit ultrahanggal.


Nem mondtam meg neki, h szedek Elevitet meg Magne B6-ot, de megkérdeztem tőle, hogy ajánl-e valamit a görcsökre, és azt mondta vegyek be nospat, de valahol olvastam, hogy nem ajanlott. Magnesiumot nem is mondta. :/

37. obeuci (válaszként erre: 36. - 33902c592c)
2016. aug. 22. 15:26
Miújság volt a dokinál? 😊
36. 33902c592c (válaszként erre: 35. - Liliom1988)
2016. aug. 22. 13:48

En is elkezdtem szedni tegnap magne b6-ot meg elevitet. Ma mar nem gorcsoltem. De tegnap este még nagyon. Feltem is mert most lenne a mensim. En kisse jobb oldalon egész lent szoktam erezni szurkalast. Tegnap este a jobb oldalamon es haton nem tudtam fekudni mert akkor gorcsoltem. Bal oldalon jo volt. Nekem is van hogy erosebb mozgasra kicsit elkezd fajdogalni.

Itt ülök, várok a dokira. Bárcsak látna valamit már az ultrahangon.Izgulok!

2016. aug. 22. 06:59

Sziasztok! Mensi szerint 5+5 hetes km vagyok, de én tudom, hogy csak 5+1 lehetek és doktor bácsi is alátámasztotta, hogy kesobb történhetett a dolog :) Múltheten voltam nála vizsgálaton jó erős pozi teszt utan( szerintem tul koran) nem is latott a megvastagodott nyálkahártyán és talán egy kis bizonytalan valamin kívül semmit még :( ami persze nem volt jo érzés es most izgulok is mire legközelebb megyek hozza, de a 8 ik hétnél hamarabb nem megyek most. Ami aggaszt viszont, hogy napi szinten gorcsolgetek, erre mar szedem a magnéziumot, de van olyan is , hogy ha rosszul fordulok vagy állok fel melyebbrol( pl:ágy) akkor a csipőcsontommal egy vonalba a jobb oldalam hirtelen erősen beszur!

Ti tapasztalatok ilyesmit? Aggódom...

34. obeuci (válaszként erre: 33. - 33902c592c)
2016. aug. 22. 04:50
Amikor kiderült, hogy terhes vagyok akkor elegge erős volt. Ezért elkezdtem szedni a Magne b6ot reggel is este is es szinte teljesen elmúlt tőle. Viszont par napja újra fájdogál 😞 Engem is aggaszt, pedig mindenhol írják, hogy vérzés nelkul teljesen normalis.
33. 33902c592c (válaszként erre: 32. - Obeuci)
2016. aug. 21. 21:30

Jaj bár már én is túl lennék az első UH-on.


Nektek mennyire voltak erősek ezek a mensi szerű görcsök? Eléggé aggaszt a dolog. :(

32. obeuci
2016. aug. 21. 12:38

Voltam csütörtökön dokinál, mensi szerint akkor lett volna 6+1 az uh szerint 5+5 :) 2,7mm a kis szerelmünk és ritmusos szivdobogasa van <3 képet is kaptam róla 😊

Szombat reggel óta szörnyű hányingerem van egész nap. 😞

31. obeuci (válaszként erre: 27. - Furtoske84)
2016. aug. 21. 12:35
Nagyon sajnálom 😞
2016. aug. 21. 11:32

Sziasztok!


Nekünk júliusban volt az esküvőnk. Fél év és egy év közé tettük a babaprojekt elkezdését, de nászút után volt egy kis balesetünk a gumival. Másnap éreztem, hogy peteérésem van. :) Pont a 14. napon volt, pedig a ciklusom 33-36 napos szokott lenni.


Tünetek jelentkeztek, éreztem, hogy valaki lehet ott :) ezért tegnap a 30. napon teszteltem Facelle teszttel, és pozitív lett. 2 óra múlva csináltam megint egyet, :D az is pozitív lett. A férjemmel örülünk, hogy így alakult. Úgy látszik nagyon jönni akart a picurka.

Kedden szeretnék menni dokihoz. Tudom, hogy elvileg normális ez a "mindjárt megjön", meg a szurkálós érzés, de nagyon idegesít. Gratulálok mindenkinek aki babát vár! :)


Furtoske84 nagyon sajnálom!

29. Liniath (válaszként erre: 25. - Furtoske84)
2016. aug. 20. 18:31
Sajnálom ☹
28. exlappango lepke (válaszként erre: 27. - Furtoske84)
2016. aug. 19. 17:43
Sajnalom!
2016. aug. 19. 12:31
Úgy néz ki én elköszönök Tőletek :( megjött tegnap. Nagyon brutál. A cicifájás múlik, a hányinger még van... Nagyon szép babavárást kívánok mindenkinek!
26. exlappango lepke (válaszként erre: 25. - Furtoske84)
2016. aug. 16. 19:49
Akkor meg koran teszteltel, ne izgulj, meg boven lehet pozi! Es az is lesz valoszinuleg ha a doki is mondta 😊
25. Furtoske84 (válaszként erre: 24. - Exlappango lepke)
2016. aug. 16. 12:47
29 pikkpakk itt van! Én ha van is valami, 8 hetesen mehetek, addig lerágom a körmeim. szívhang, jó helyen van e, stb. de tudjuk, hogy minden rendben lesz :D Nekem is van szurkodás, görcsölgetés, de nem vészes. Pénteken lenne a mensi esedékessége. A tesztem ma teljesen negatív :(
2016. aug. 16. 11:32

Sziasztok!


Koszi a velemenyeket :)


Sajnos csak 29-en tudok menni a dokihoz, korabban nem tudtam megoldani a munkat. Az meg jo messze van...

Baboca tudat magarol, elkezdodtek az emelygesek, pedig biztam benne, hogy ezuttal meguszom. Melleim mar alig fernek a melltartoba. Gorcsolgetek meg mindig es neha olyat beleszur a hasam, hogy osszegornyedek. Nyugodtabb lennek ha hamarabb tudnek dokihoz menni...


Udvozlom az ujakat!

2016. aug. 15. 18:56
Megjöttem a dokitól, levette a rákszűrést. Azt mondta, hogy nagyon meg van vastagodva a nyálkahártya, van esélye a terhességnek, nem kicsi. 4 hét múlva vissza kell mennem, ha megjön, ha nem, mert ki akarja zárni a méhen kívüli terhességet. Férjemnek elmondtam, örülünk :) Bár, nem mostanra terveztük a harmadikat :) de így kell lennie, ha tényleg baba van :)
2016. aug. 15. 16:31

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok 😊 27 éves vagyok és ma vagyok 5+6 hetes a mensi szerint. Holnap reggel megyek 0-ás ultrahangra. Ő lesz az első babánk ha holnap a doki mindent rendben talál, és a továbbiakban is minden rendben lesz. 😊 Már nagyon várom és nagyon izgulok hogy minden rendben lesz-e holnap. Amit még tudni kell rólam, hogy inzulinrezisztanciám, PCOS-m és autoimmun pajzsmirigy betegségem van. És ezek 3 hónapal ezelőtt derültek ki. Szóval rettenetesen boldog vagyok, hogy itt van a pici a hasamban. 😊

2016. aug. 15. 11:48

Cic100 gratulálok!


Csináltam ma is tesztet (11dpo), nem tudom, hogy bebeszélem-e a csíkot, vagy tényleg ott van, vagy csak szellemcsík. Viszont 3 napja már kellett volna erősödnie szerintem. Tünetek ugyanúgy megvannak. Csütörtök-pénteken kéne megjönnie.


Ma megyek rákszűrésre fél négy körül. Szerintetek ha valami készülődik, a doki láthatja? Vagy csak a megvastagodott nyálkahártyát látja? Kiderül :D

20. KB33
2016. aug. 15. 08:49

exlappango lepke, én Femibiont szedek.. meg néha Magne B6-t, ha kicsit is úgy érzem, hogy görcsölök.


Cic100, gratulálok! :)


Furtoske84, én azonnal elmondtam a páromnak, amint pozitív lett a teszt. Ő alig mert örülni... az UH óta azért már kezdi jobban elhinni, hogy talán végre tényleg apuka lesz. :)

19. Cic100
2016. aug. 15. 08:17
Sziasztok ;) Nekem mar van egy 4 eves kislanyom de nagyon szerettünk vola kistesot. 1 eves probaplkozas utan össze is jott tavaly decemberben de sajnos elvetéltem. Most ujra pozitiv a tesztem es leirhatatlanul boldog vagyok. A türelem es a kitartas tenyleg meghozza a gyümölcset. Jövöheten doki de a szamolasom szerint áprilisi baba lesz :) bocsanat ha neha nem irtam èkezetet de Angliaban vagyok es mar megszoktam ékezet nelkül irni. Mindenkinek csodas babavarast ;)
18. obeuci
2016. aug. 13. 13:45
Én is nézegettem már előre mindenféle ötletek, direkt mindig akkor teszteltem amikor nem volt itthon. Teszteltem július 30-án negatív lett. (ekkor még nem szóltam neki) következő teszt augusztus 1, ez is negatív lett. Ekkor már szóltam neki, hogy sajnos nincs baba mert negatív lett már 2 tesztem. (holott éreztem, hogy valami nem oké.) Aztán teszteltem egyet augusztus 3-án reggel miután elment melóba és láss csodát pozitív lett. :) Az nap én 9re mentem, viszont egy külföldi delegációnak kellett fordítanom tudtam, hogy hajnalba fogok hazaérni, úgyhogy elmaradt a meglepi bejelentés. Fogtam a telómat és felhívtam, hogy azthiszem mégiscsak terhes vagyok :)))
2016. aug. 13. 13:23
Párotok tud a babáról? Nekem előző gyermekeknél a (két különböző, akkori) férjemmel csináltuk a tesztet, így nem kellett nagy bejelentést tennem. De most valami jópofán szeretném. Pinteresten már nézegettem ötleteket :D
2016. aug. 13. 13:16

Csináltam tesztet (kb 10.dpo). ha kigúvad a szemem, akkor látom a szuperhalávny csíkot. :D 50 Ft-os teszt van a vaterán 10-es érzékenységgel! Így nem sajnálok akár kettőt is csinálni naponta.


1. terhességnél Femibiont szedtem. 2.-nál Gravidát. Három hónapja derült ki, hogy gluténérzékeny vagyok, addigra teljesen kikoptak a bélbolyhaim, úgyhogy én most nagy dózisú multivitaminokat, külön vasat, d vitamint, magnéziumot, szóval sokmindent szedek.


Drukkolok mindenkinek!

15. obeuci
2016. aug. 13. 12:48

Mindenkinek gratulálok! :)

Ma csináltam még1 clearblue-s tesztet most már 3+ jelez amikor először csináltam még csak 1-2 volt. :)

Hamarosan csütörtök, már nagyon várom. Remélem jó helyen van és remélem már szívhangunk is lesz! :)

Egyébként mint tünet a mellfeszülés nekem is meg van és már egy mérettel nagyobb melltartókat kellene vennem. :D

Én trimesztert szedek, napi 2-t kellene belőle de én általában csak 1et szoktam bevenni. Majd megkonzultálom a dokimmal, hogy mit ajánl. Viszont a Magne B6 az jó barátom lett, reggel és este is :)


Exlappango lepke ha a femibion mellett döntesz, akkor majd írd meg a címedet priviben, van itthon egy bontatlan doboz szívesen elpostázom. Mielőtt terhes lettem, vettem egy dobozzal, hogy majd elkezdem szedni terhesség elött aztán elmaradt. :))

14. angelia (válaszként erre: 12. - Exlappango lepke)
2016. aug. 13. 11:21

Első terhesség alatt femibiont szedtem, jó volt. A másodikál rosszul voltam/hánytam tőle hetekig, akkor a Pharmaton matruelle volt jó.

Most gravidát vettem, de nem vagyunk jóban :-D

2016. aug. 13. 11:19

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek! :)

Kalkulátor szerint 04.04. a mi nagy napunk. Van egy ~4 éves lányom és égy ~2 éves fiam. Orvoshoz csak hónap végén tervezek menni.

2016. aug. 12. 09:36

Ki milyen vitamint szed vagy tervez szedni? Elozo terhessegemnel nem szedtem semmit csak folsavat meg vasat, amit a doki javasolt.Ja es magneziumot.

Most mar doki elott elkezdtem a folsavat, magneziumot, D-vitamint es C-vitamint. De most majd terhes vitamint is szeretnek. Olvasgattam sokat, de nem tudok donteni. Persze szamit majd mit mond a dokim, de eddig a femibion fele hajlok.

2016. aug. 12. 09:34
Furtoske drukkolok, hogy pozi legyen a teszt! Es udv koztunk! 😊
2016. aug. 12. 09:33
KB gratulalok! Ezek igen jo hirek. Barcsak en is tullennek mar a dokin es jo hireket kapnek 😊
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook