Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 április babák fórum

2017 április babák (beszélgetős fórum)


129. 33902c592c (válaszként erre: 127. - Missminnie)
2016. szept. 9. 23:29

Én ma vagyok 7 hetes. Nálam a napokan kezdődött, hogy éjszaka alig tudok elaludni, délelőtt meg olyan vagyok mint akit fejbevágtak. Na meg ez az állandó fázás, éjszaka meg amikor nem tudok aludni, akkor meg melegem van, de vacogva bújok ágyba.

Az állam tele lett pattanással, pedig eddig se volt tiszta az arcom, de most az állam annyira fáj, hogy hoozzáérni se tudok.

128. 33902c592c (válaszként erre: 122. - Sendykee)
2016. szept. 9. 23:26

Szia!

Neked mikor kezdődött a hányinger? Én ma vagyok 7 hetes, de eddig engem elkerült :D

127. missminnie (válaszként erre: 126. - Liliom1988)
2016. szept. 9. 11:02

Pontosan 7 hét+1 nap.

2 terhességem is volt már de ilyen mértékü fáradtságot soha nem éreztem.Mondjuk tudom nincs 2 egyforma terhesség. :)

126. Liliom1988 (válaszként erre: 125. - Missminnie)
2016. szept. 9. 09:10
Mennyi idősek vagytok? Az állandó fáradtság es az alvás hiány nálam is meg van es mar feszült is vagyok miatta. Hanyadik hétben jartok?
125. missminnie (válaszként erre: 124. - Liliom1988)
2016. szept. 9. 07:43
Szia,nálam az állando hányinger sajnos még mindig megvan és az állando fáradtság is,viszont éjszaka nagyon keveset tudok aludni :(
2016. szept. 9. 06:47
Sziasztok! Ki , hogy van ma reggel es ugy általában ? Nálam mintha kezdene múlni az állandó hányinger szerencsere, pedig meg csak most érünk a 8 hétbe . Nagyon varom mar a jövőheti UH, hogy lássam a picikem 😊
2016. szept. 8. 18:11
Sziasztok,csatlakoznék hozzátok,2 kisfiú (4,9 év) anyukája vagyok és úton a 3.babóca.A kis rizsszemünk hétföi uh alapján 6 mm,a 7.hétben járunk.Mindenkinek boldog babavárást kivánok :)
2016. szept. 7. 22:38
Sziasztok!Csatlakoznék én is... 9h+3n vagyok 😊 Első baba,és hányok is állandóan ahogy illik 😀
2016. szept. 7. 08:16
Igen, jobb már de azert még látom. A héten táppénzen vagyok, elintézem holnap a vérvételeket :) hétfőn megyek dolgozni...sajna a munkahelyen ez miatt,meg kellett már most mondanom, de sebaj nem,ez a legfontosabb jelenleg az életemben ;)
120. Liliom1988 (válaszként erre: 119. - Zsenka14)
2016. szept. 6. 20:11

Köszönöm 😊

Mi lett a barnazasoddal? Remelem már alábbhagyott!

119. Zsenka14 (válaszként erre: 118. - Liliom1988)
2016. szept. 6. 19:29
Jobbulást neked, pihenj sokat! Gyümi, gyümi, gyümi :)
118. Liliom1988 (válaszként erre: 116. - Zsenka14)
2016. szept. 6. 16:40

Nekem sem volt semmi, de olvastam valahol, hogy a barnazas is lehet normális ha nem tartós , de ha vagy olyan kapcsolatban a dokiddal szerintem nyugodtan hívd fel telefonon, hogy megnyugtasson.

En sajnos 2 napja elkaptam vmi náthat, ami megjobban legyengitett szinte csak vonszolom magam 😔

2016. szept. 6. 14:43

Amika22 gratulálok! Én pénteken töltöm a 7 hetet. :) Hétfőn megyek dokihoz, remélem már látja a kis

szívét is. Már nagyon várom!


Zsenka14 nekem pl. nem volt, csak nagyon ritkán nagyon kevés fehér.

2016. szept. 6. 08:56
Sziasztok, barnás folyása volt valakinek ?
115. Amika22
2016. szept. 6. 07:15

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok!

Már van egy 21hós lányom. Jelenleg 7 hetes terhes vagyok, tegnap voltam dokinál. Volt már szípulzálás, még picike,de jó helyen van és eddig minden rendben.

Április vége, május eleje a szülés ideje.


Gratulálok a kismamáknak!

114. Pinguci89 (válaszként erre: 113. - 33902c592c)
2016. szept. 5. 20:40
Nekem császárom volt, és soha többet nem akarom...így a mostani babám természetes úton szeretném megpróbálni. Az epidurál semmi extra. Nem vastag, nem hatalmas tű. De utána minden fájdalom eltűnik az tuti. Én is féltem, az epiduráltól, de az volt a legkisebb "rossz".
2016. szept. 5. 20:25

Nekem egy korábbi 2,5 éve történt agyhártya műtét miatt felvetődött hogy indokolt a császár. Az egyik nőgyógyász mondta... a választott dokimmal, majd jövő hétfőn beszélek erről.

A fül-orr-gégész anno azt mondta, hogy ki kellene bírnom a szülést de nem egy életbiztosítás. Ugye az a veszély állhat fenn, hogy átszakad az agyhártyámon a lyuk erőlködés közben, ami be lett foltozva. A jelenlegi fül-orr-gégész dokim azt mondta nyugodtan szülhetek természetes úton is.

Mondjuk az tény, hogy ki van adva, hogy a nőgyógyászomnak szülés előtt egy idegsebésszel kell majd konzultálni.

Most is kérdezték, hogy én hogy szeretnék szülni. Lehet hogy akkor választhatnám a császárt, de én rettegek tőle, de nem szeretnék kockáztatni sem, mert szülés után nem szeretnék 2-3 hétig kórházban lenni a kisbabám nélkül egy újabb agyhártya műtét miatt.

Sőt rettegek az epidurális érzéstelenítőtől is. Ti hogy vagytok ezzel?

Aki császárra szült azt mondja az a legjobb, aki természetesen, az azt ajánlja. Nagyon tanácstalan vagyok. A term. szülést preferálom, de az epidurálistól rettegek még mindig, bár sok olyat olvastam, hogy anélkül szültek.

112. 33902c592c (válaszként erre: 111. - Nyuszislány)
2016. szept. 5. 20:13

Van az a teória, hogy ha p.é.-kor szexeltek akkor fiú lesz, mert ők a gyorsabbak, ha előtte pár nappal akkor lány mert ők tovább élnek, de ez nem tudom mennyire igaz. Mi peteéréskor szexeltünk, szóval ha logikusan gondolkodok, akkor fiú, de valamiért olyan lányos érzésem van. De lehet csak azért mert tavaly egyszer álmodtam egy szőke, göndör hajú, kék szemű kislánnyal. (Férjem is olyan volt gyerekként.) A mi gyerekünk volt, anyukámnak büszkélkedtem vele, hogy milyen gyönyörű. Talán ezért van olyan érzésem, hogy lány.


Engem érdekel az a teszt :)

2016. szept. 5. 13:33
Sziasztok! Ma megvolt az első látogatásunk a védőnőnél :) szerencsére egy hihetetlenül szimpatikus és fiatalos,szintén anyuka :) én a tegnapi napig csak émelyegtem, de tegnap 16 szor hánytam, :( rendesen meg voltam ilyedve mert még a víz sem maradt bennem,már úgyvolt híbjuk a dokit, de ma reggelre szerencsére jól kelltem émelyegtem csak. Fura mert az alvástól féltem hogy hányszor kelek fel hányni, és képzeljétek üzent nekem a baba hogy ma jobban leszek és álmomban Kisfiú volt :) ti tudjátok az álmaitokban hogy várandósok vagytok, ha álmodom mindig kisfiúnak álmkdom, ez lehet egy kis tudatalatti dolog. Bár természetesen mindegy fiú lesz e vagy kislány csak egészséges legyen. Nektek vannak megérzéseitek? Akarok makd csinállni ilyen itthoni "pisi" tesztet a nemét illetően ami olyan 80% bejön állítólag, akitől hallottam annál legalábbis bevált. Ha érdekel titeket leírom majd mikell hozzá.
110. dkmk
2016. szept. 5. 11:13

Sziasztok! Van egy oldal, ahol megtaláljátok a terhesvitaminok összehasonlítását, szerintem itt jól áttekinthető, hogy melyikben mi van, és mennyi: [link]

Én is nagyon pufi vagyok kb az 5. hét óta. Úgy olvastam, hogy a puffadástól tágul a hasfal, ezzel készíti elő a szervezet a helyet a későbbiekre. :)

109. Pinguci89 (válaszként erre: 107. - Obeuci)
2016. szept. 4. 12:26
Budapest :) Azt mondta a nőgyógyászom, hogy nagyon sok áprilisi baba lesz :) kíváncsi leszek :)
108. Liliom1988 (válaszként erre: 101. - 33902c592c)
2016. szept. 4. 09:10

En elviekben ma vagyok 7 hetes , de en is olyan pufi vagyok , pedig meg tudom , hogy nem a baba miatt van. Nálam szinte állandó az emelyges, de szerencsere meg nem hánytam , csak semmit nem kívánok, ha az ételre v bármilyen italra gondolok egyből felfordul a gyomrom. Mas tünetem nincs egyébként .

Ti hogy vagytok?

107. obeuci (válaszként erre: 105. - Pinguci89)
2016. szept. 3. 21:42
Sopronban fogok szülni. 😊 Te merre fele?
106. gigianyu86 (válaszként erre: 105. - Pinguci89)
2016. szept. 3. 12:57
Szia! Kistarcsán szeretnèk majd szülni nagyfiam is ott született Dr.Szabó Lászlónál.Kicsi meg a MÁV kórházba.
105. Pinguci89 (válaszként erre: 103. - Obeuci)
2016. szept. 3. 12:38
De jó :) Gratulálok :) Hol fogsz szülni? :)
2016. szept. 3. 10:28
Sziasztok! Boldogan csatlakozom hozzátok pocaklakóm 10 hetes nagyon várjuk hogy kint legyen.Szerencsère mostani terhessègem nagyon jol viselem...Bár enni èn se nagyon birok. Tegnap voltam ultrahangon nagyon jo volt látni igazi kis örökmozgó....
103. obeuci (válaszként erre: 96. - Pinguci89)
2016. szept. 3. 07:30
Nagyon gratulálok!! 😊eddig nekem is április 13 a cél dátum :)
102. obeuci (válaszként erre: 97. - Nyuszislány)
2016. szept. 3. 07:27

Szia! Gratulálok neked. :) és nagyon örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen 22éves akiknél tervezett babaként fogant meg. Én ma vagyok 8hetes. Nekem most mar kezdenek elmúlni a rosszulléteim szerencsére. Egyébként már fogytam 4kilót, pedig nem is hánytam. Csak hányingerem volt, közbe azt kívántam bárcsak inkább hánynék.

Én 5+5 hetesen voltam dokinál (kórházba, viszont mivel nagyon meg voltam elégedve vele ezentúl is ő hozzá fogok menni es fel is fogom fogadni) akkor nekem is megállapították, hogy élő terhesség pedig még csak 2,7mm-es babócám volt akkor :) kaptam tőle papírokat amikkel meg kellett keresni a védőnőt, kiállította a kiskönyvemet, azután lehet csak menni a házirovshoz, ő kiállított minden beutalót, de azt mondta, hogy várjam meg a 8. Hetet csak azután menjek, úgyhogy most csütörtökön fogok bemenni a laborba. A kórházba még annyit mondott a doki, hogy be kell jelentkezni a down-szűrésre a 8.hétig (ha akarunk csináltatni, nem kötelező) úgyhogy oda megyek szeptember 12en lesz egy uh meg egy vérvétel es akkor adni fognak még egy időpontot amikor màr betöltöm a 12.hetet és ott fogják megcsinalni a 12hetes uh-t, szóval en a saját dokimhoz már csak a 14-16.hét körül fogok menni. Úgyhogy szerintem teljesen normalis, amit a te dokid mondott. :) szerintem ne menj hétfőn s háziorvoshoz mert nekem kiskönyv nélkül nem adott beutalót. További szép babavárást mindenkinek! 😊

2016. szept. 2. 22:33

Egyébként Ti mennyire puffadtok? Tudom, hogy a baba méretéből kifolyólag még nem kellene hogy látszódjon a pocimon főleg 6 hetesen, de az a helyzet, hogy látszik. :O Nekem egyébként is puffadt mindig p.é-kor és mensikor, de ez most más, most attól is puffadtabb. Az egyik jel is ez volt még nem várt előtt, hogy keményebb volt, kerekebb volt ott lent a hasam.

Valaki hasonló cipőben? :)

2016. szept. 2. 22:27

Sziasztok! Gratulálok Nektek!

Én 6 hetes vagyok, nálam még nincsenek olyan nagy rosszullétek. Reggel picit émelygek, de csak icipicit.

Nyuszislány, én másik dokihoz mennék. Én szept. 12-én megyek másodszorra dokimhoz magánrendelésre, akkor leszek 7+3 , mert az 5+3 uh-n még csak petezsákot látott, és akkor fog beutalókat adni vérvételre stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook