Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 április babák fórum

2017 április babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016. aug. 11. 22:10
Sziasztok! Gratulálok mindenkinek! Én még nem tudok semmit, de valamit érzek :) Aug 17-19 közt kellene majd megjönnie. Három napja fájó cicik, hányinger este, kisimult bőr, és büdinek érzek mindent. Pont mint ahogy az előző terhességeknél a peteérés után már 5-6 nappal. :) Tesztet már beszereztem, még várok vele, addig is, Veletek vagyok, hátha :)) 32 éves vagyok. Van egy kisfiam, és kislányom.
8. KB33
2016. aug. 11. 10:22

Sziasztok,

Kedden megvolt az UH. 6mm-es babácskám van, akinek láttam pulzálni a szívét. :) Hallani még nem hallottam. Méret alapján 6+4, mensi alapján 6+2 voltam akkor. Minden rendben volt.

Kicsit megkönnyebbültünk.... kicsit már merünk örülni és nagyon boldogok vagyunk. :)

Az orvosom sajna pont most ment 2 hét szabira, szóval hozzá csak augusztus végén, szeptember elején tudok menni. Asszisztens azt mondta addig csináltassam meg a vérvételt, EKG-t.. szóval az első kötelező köröket írassam fel a háziorvossal, ne aggódjak, szedjem a vitamint és csak akkor menjek orvoshoz, ha baj van. Ja és majd a védőnőt is látogassam meg.

Szerintetek mikor érdemes elmenni a vérvételre?

7. dkmk
2016. aug. 10. 12:35
Sziasztok! Először is mindenkinek gratulálok! :) Örülök ennek a csoportnak.Menstruáció kimaradása szerint én is április legelejére várom a babámat. :) 6 hét és 3-4 napnál járok, jövő héten megyek dokihoz. Addig is kicsit izgulok, hogy minden rendben legyen. :) Nekem középidő óta érzékeny a mellem, és mostanra látványosan meg is nőttek, és sajnos émelygek is néhány napja, főleg evés-ivás után. Derekam nyilalgat, gondolom nyúlnak a szalagok, ez már két hete tart.
2016. aug. 9. 18:36

Nem tudom pontosan, a dokim azt mondta, hogy a verzes elmaradasatol szamitva 8-10 nap, ez jovohet pentek lenne legkorabban, de lehet csak rakovetkezo het lesz belole.


En ereztem a peteerest is, aztan a beagyazodast is ugy gondolom, eros szurkalasok, amik kusugaroztak tobb fele. Utana puffadtam is, a szokasos mellfajdalmam elmaradt. Persze azota megjelent. Gorcsolgetes erosebben mint szokott es a derekam is fajt. Szoval en szinte biztos voltam benne, hogy baba lesz 😊

2016. aug. 9. 07:40

KB33 majd írd meg kérlek, hogy mi volt a dokinál. Drukkolok, hogy minden rendbe legyen! :)


Igazából én még nem nagyon tapasztalom a tüneteket, vasárnap éjjel 2x is arra ébredtem, hogy görcsölt az alhasam ilyen "megakar jönni" érzés volt, szerencsére nem tartott sokáig és nem is véreztem. Voltam a házidokinál mondta, hogy szedjek magneB6ot úgyhogy így a görcseim is elmúltak szerencsére :)

Neked vannak már tüneteid? Jövő héten melyik napon mész dokihoz? én számolásaim szerint 6+1 leszek. Remélem már "mindent" látni fog! :)

2016. aug. 8. 18:17

De jo, hogy gyulekezunk , orulok neki 😊

En is jovoheten megyek dokihoz.

Tunetekkel hogy alltok?


KB33 nagyon sajnalom, de nagyon motivalo, hogy ilyen optimista vagy! Most mar biztos minden rendben lesz.


Obeuci akkor a tietek igazi szerelembaba 😊

2016. aug. 8. 16:43

Sziasztok!


Én is nagyon megörültem amikor megláttam ezt a csoportot. Én 22 éves vagyok, tervezett baba. Júliusban volt a lakodalmunk és úgy néz ki, nászéjszakás baby legrosszabb esetben nászutas :))

Mensi szerint 4+5 vagyok, dokinál még nem voltam, jövő héten csütörtökön megyek. :) Nagyon várom már.

2. KB33
2016. aug. 8. 09:15

Szia!


Megörültem, amikor láttam, hogy van 2017 áprilisi baba fórum, bár én még azért izgulok... holnap megyek orvoshoz. :)

Mensi szerint ma 6+1 vagyok és 2017. április 2 a céldátum, de holnap kiderül, hogy mi újság... szóval egyenlőre csak nagyon halkan örülök.


34 éves vagyok. Nekem már volt vetélésem és tavaly egy koraszülött kisfiam, aki 3 hónaposan elment.

Szóval Ő lenne az első egészséges babánk, amiben nagyon bízunk. :)

2016. aug. 8. 08:02

Sziasztok!


Ide várok mindenkit, aki szeretne beszélgetni a terhességgel kapcsolatos dolgokról.

Rövid bemutatkozóval indítanék :)


26 éves vagyok, második gyermekemet várom. 4 hetes a baba.Kisfiam 5 éves, aki nagyon várja a tesót, de persze még nem tud róla. :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook