Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 decemberi babák fórum

2011 decemberi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
21329. Szcsgota
2012. febr. 9. 18:34

Szerintem is lehetünk zártak.


Szia Klauka.Gratula Gáborodhoz.Igen mi már nagyon régóta mosolygunk bár mi már jövő héten 2 hónaposak vagyunk. Türelem nemsokára nagy mosolygások lesznek nálatok is :D

21328. dbzsuzsi
2012. febr. 9. 18:13

Csajok,én benne vagyok hogy a továbbiakban folytassuk mint zárt klub!

Szerintem szavazzuk meg!!

21327. Klauka_
2012. febr. 9. 17:59

Sziasztok Lányok!


Látom éppen szó volt arról, hogy zárttá tennétek a fórumot... én nem örülnék neki, mert bár ritkán írok, de olvaslak benneteket. Mondjuk talán beengednétek :) na mindegy is, egyébként majdnem decemberi babás lettem én is, január 2-án született meg Gáborkánk.


Azért írok nektek, mert kíváncsi vagyok, hogy kinél meddig tartott és hogy mennyire viselte meg a 6 hetes növekedési ugrás? Nekünk asszem most van... készen vagyok.


Előre is köszi


És minden jót kívánok nektek!!!


Ja, és még valami, a ti babáitok már mind mosolyognak?

Mi most kezdünk, de még nagyon kis gyengus :) annyira várom már, hiányzik a visszajelzés :(

21326. dorsza
2012. febr. 9. 17:47

Lányok nem sértődtem meg, csak leírtam mit gondolok,érzek.

Földlakó: nehogy miattam legyen zárt klubunk! Azt csak azért írtam, mert úgy talán személyesebb lehetne a beszélgetés. Közösen kéne eldönteni, megszavazni mi legyen.

Timike jól van. Vasárnap családon végig ment hányós hasmenéses dolog, szerencsére ő nem kapta el.Két nagyobb gyereket eléggé megviselte a dolog. Egyfolytában hánytak és ráadásul egyszerre. Éjszakáink alakulnak, de én nem szeretem, ha ébred Timcsi, mert szopi után nehezen alszik vissza. Előfordult már, hogy átaludta az éjjelt és reggel 5-kor kelt. Számomra ez a csodás pillanat, én is kialudva és csak kettesben.

21325. Cserfescsillag2 (válaszként erre: 21320. - Szcsgota)
2012. febr. 9. 17:41
4 óra alvás után felébredt! :) Millió puszi Nektek, férjednek +1! :)
21324. Szcsgota (válaszként erre: 21323. - Adbefc7882)
2012. febr. 9. 17:00
nézem
21323. adbefc7882
2012. febr. 9. 16:59
Naplómba leírtam.
21322. Szcsgota (válaszként erre: 21321. - Adbefc7882)
2012. febr. 9. 16:58
Bi a baj Gabica???
21321. adbefc7882
2012. febr. 9. 16:53
Nálam most kiment a biztosíték...
21320. Szcsgota (válaszként erre: 21317. - Cserfescsillag2)
2012. febr. 9. 16:22

Édeske :D.Bocsi előre is minden lányos anyukától.Apa szerint Jázmin a legszebb kislány a fórumon.

Tényleg bocsi csajok.

21319. adbefc7882
2012. febr. 9. 16:21

Némó is kidőlt :D

Én elmosogattam, kicsit pakolásztam :)

Nekem holnap lesz nagyobb meló, most fekszek babó mellett és élvezem a csendet :P

21318. Szcsgota (válaszként erre: 21315. - Cserfescsillag2)
2012. febr. 9. 16:20
Mi sógornőmékkel vagyunk így.Az Ő kis fia 3éves lesz májusba.Barnus is féltékeny néha Ádámra de szereti is.Én velük szoktam beszélgetni,de Barnus már bölcsibe meg minden féle órákra jár,ezért nem sok idejük van ránk :(.
2012. febr. 9. 16:17
Jázmin 13 óra óta alszik. Az előbb felnézett, nyugtázta, hogy minden a helyén van, és vissza is aludt. Akkor még egy mosást indítok, és tényleg készen vagyok mindennel. :) - pedig nincs is szülinapom. :D
21316. Szcsgota (válaszként erre: 21312. - Adbefc7882)
2012. febr. 9. 16:16
Nekem is azért hiányzik a ciciztetés mert akkor csak ketten vagyunk :((.Ezért hagyom néha hogy a hasamon aludjon.
2012. febr. 9. 16:07

Tényleg sokat segít a férjem, egy szavam nem lehet Rá. :)

A mi szomszédainknak van egy 1,5 éves fiúk, így szerencsére mindig itthon vannak, tudunk néha beszélgetni. Csak Tas egy picit féltékeny Jázminra. :) Pedig úgy keresi mindig.


Gabicám! Én is szeretem egyébként, ha Jázmin felébred éjszaka, már nem fárasztó. Akkor tényleg teljes a csend, csak egymásra figyelünk. Persze azért jól esik az is, amikor felébredek, és látom ám, hogy már kora reggel van. :) Mindegyikben van valami jó. :) Amíg nem volt 3 kg Jázmin, addig velünk aludt, mert a légzésfigyelő mindig beriasztott (3 kg alatt nem úgy érzékel). Bevallom néha hiányzik, de néha "bűnözünk", és együtt alszunk. :D

21314. adbefc7882
2012. febr. 9. 16:02

Csak klubot tudunk nyitni, mert fórumot nem lehet zárttá alakítani.

Ha valaki akar, nyithatunk egy klubot, szóljatok és megcsinálom :)

Abban már nem kismamis táblázat, hanem babatáblázat lehetne :)))

21313. Szcsgota (válaszként erre: 21311. - Cserfescsillag2)
2012. febr. 9. 15:59

Egy angyal férjed van(neked is):D.Házi munka mint tejfakasztó??Nah erről nem hallottam még :D.

Hát igen néha a postással váltasz pár szót már az maga a mennyország.Nekem sajnos a szomszédaim mind dolgoznak,ezért nem nagyon tudok velük beszélgetni.Én hétvégére vásárlást terveztem,mondtam apának nem érdekel se bank se számlák se semmi.Végre pár normális méretű ruhát akarok magamnak.

21312. adbefc7882
2012. febr. 9. 15:58

Na, Csajok, írtam hoxának :)


Dorsza Drága, ne essen rosszul, nem akartalak megbántani.

Itt szerintem nagyon összeszokott kis csapat van, Téged is hiányolunk, hiszen közénk tartozol :)

Timi hogy van? :)



Én ált. 11-kor etetem meg utoljára, de nekem felkel enni még 3-4 körül. Aztán 6-kor, de már vissza sem alszik. Erre is van megoldás, majd ma kipróbáljuk :)

Bár én imádom az éjjeli cicizést, az nekem kicsit olyan, mintha ketten lennénk egy anyaméhben :)

Ez most lehet, szarul hangzik, vagy ilyesmi, de imádom, hogy sötétben, összebújunk, Ő szopizik, picit szundizunk és aztán teszem vissza a kiságyba :)

Én emiatt nem is akarom, hoyg leszokjon róla, majd, ha Ő nem ébred magától, akkor rendben van, de én addig nem akarok semmiféle praktikát bevetni, hogy végigaludja az éjjelt, míg Ő nem érzi :))) Meg nekem meg sem kottyan az éjjeli kelés, hiszen mellettem alszik a Babám kiságyban, így csak benyúlok, kiveszem(még fel sem kell kelnem) és már tehetem is cicire :)

Most esténként úgy alszik el, hogy fekszik hason a kiságyban, felénk fordul és míg el nem alszik, nézzük egymást :)

Ezeknél bensőségesebbet el sem tudok képzelni, annyira szeretem :)


Én ma nem takarítok, csak holnap, mert holnap hozzák az ülőgarnitúrát, és addig ne topogják össze a frissen takarított lakást :D


Ma én párolt zöldséget készítek, grillezett csirkemellet és sütök hozzá krumplit, Cuki él-hal érte :D

21311. Cserfescsillag2 (válaszként erre: 21310. - Szcsgota)
2012. febr. 9. 15:54

Nekem is lenne még mit csinálni. :D

Az előbb kimentem a konyhába, hogy elmosogatok, de láttam, hogy a férjem rendet rakott mielőtt elment dolgozni.

Úgy volt, hogy megyünk át a szomszédokhoz kicsit, de Jázmin nem óhajt felkelni, utána meg eszik. Pedig jó lett volna, de majd talán holnap. Későn már nem akarok menni.

A házimunka jó sok tejet csinált most nekem. :D Lassan felkelhetne azért a kisasszony...

21310. Szcsgota (válaszként erre: 21309. - Cserfescsillag2)
2012. febr. 9. 15:43
Mi is szoktunk zörögni mikor alszik.Csak akkor a kis szobájába van az emeleten(ott kész a takarítás)most meg az étkezőbe durmol.Meg az igazság az,hogy nem sok kedvem van takarítani,jobb veletek csacsogni :D.Pedig muszáj mert holnap vendégek jönnek.Hétvégén csináltam nagy takit csak jöttek internetet és kábel tv szerelni és csupa sár lett minden.Kezdhetem előröl.
21309. Cserfescsillag2 (válaszként erre: 21306. - Szcsgota)
2012. febr. 9. 15:39

A porszívóra nem biztos, hogy felkel. Jázmin néha arra alszik el. :) Az első naptól úgy szoktattam, hogy porszívóztam, zörögtem, a mosógép hangja is behallatszik Hozzá. Mivel akkor tudom csak megcsinálni ezeket, amikor alszik.


Zsuzsi! Nehéz sokszor okosnak lenni... :) Egy biztos: tényleg nincs két egyforma gyerek, nem is szabad összehasonlítani Őket.


Kész a vasalás, nem is akarom látni a vasalót pár napig. :D

21308. adbefc7882
2012. febr. 9. 15:39
Megkérdezem hoxát, lehet-e zárttá tenni a fórumot.
21307. Szcsgota (válaszként erre: 21304. - Dbzsuzsi)
2012. febr. 9. 15:38

Az a baj szerintem azzal ha nem engeded,hogy aludjon amikor álmos,hogy egy idő után annyira fáradt lesz,hogy nem bír elaludni majd mikor akarod sem :(.

Nálunk meg Ádámka napok óta azt játssza,hogy amint cici van a szájába azonnal be alszik.Van olyan,hogy 2 órát cicizik.Ezért kénytelen vagyok mindig fejni.Pedig imádom mikor cicizik.Most egy kicsit úgy érzem mintha egy h..e üveg helyettesíthetne.:( Nagyon megvisel az,hogy nem cicizik még szerencse a hajnali cicizésünk meg maradt.

Én már két napja a suttogó által javasolt állom etetést alkalmazom.Hajnali 3kor szokott kelni máskor nagyon éhesen de amióta megetettem még ilyen 10 11 óra magasságába azóta 5 és 6 óra között szokott kelni.Akkor egyik cicit kivégzi és utána alszik 2vagy 3 órát akkor megkapja a másik ciciből a tejcsit(persze már üvegből)és alszik 10 és 11 óra környékéig. Igy nekem is van időm elvégezni még de.a házimunkát vagy épp pihizek.

Köszönet érte Gabicának :)

21306. Szcsgota (válaszként erre: 21302. - Dbzsuzsi)
2012. febr. 9. 15:28

Burgonyakrém leves jól hangzik.Nálam kukorica leves lesz.

Ádámka nálunk is durmol még mindig pedig már túl lépte a 3 órát.Most nem akar éhen halni :D.Na de majd ha felébred lesz itt sírás az éhség miatt.

Cserfes mi is úgy ébredezünk nyújtózás ásítás vissza alvás és társai.Apa meg is jegyezte Ádámka úgy ébredezik mint az anyukája. :D Annyira édes olyankor.Én a takarításba fogtam de Ádámka séta után még mindig a babakocsiba alszik ezért nem haladok.Nem akarom felkelteni porszívózással.

21305. dbzsuzsi
2012. febr. 9. 15:24
Ja amúgy isteni lett a leves,két tányérral megettem belőle,reszelt parmezán sajtal!
21304. dbzsuzsi (válaszként erre: 21303. - Cserfescsillag2)
2012. febr. 9. 15:23

A kislányom annak idején már 6 hetessen nem kellt fel éjszaka,de most már kezdek rájönni hogy tök felesleges összehasonlítanom a két gyereket.

Az egy cicit ugy értettem hogy csakis kizárólag a bal cicimet hajlandó elfogadni még akkor is ha az már üres és a másik tele van akkor sem kell neki akármennyire is éhes.

De sajonos abba sokszor csak 60 70 gr van az meg nagyon kevés neki.

De éjszaka meg valamiért hajlandó elfogadni mind a kettőt.Ezért hogy el ne apadjon napközbe a jobb cicit kénytelen vagyok lefejni minden kaja után.Különben már elapadt volna mert kb 3 hete nem akar enni belőle.

Ma valahogy megpróbálom este ébren tartani csak van hogy annyira álmos hogy még a kezünkbe is sír,hameg ringatom és mászkálok vele hogy ne sírjon akkor meg elalszik a kezembe.

Na így legyen okos az ember mi?

21303. Cserfescsillag2 (válaszként erre: 21296. - Dbzsuzsi)
2012. febr. 9. 15:06

Szia! :)


Jázmin éjjel - szerencsére - mindig nagyot alszik. Van egy nagy alvás délután, meg az éjszakai. Most is alszik, már a második adag leszáradt ruhát vasalom. :)

Amúgy én sem szeretem ébresztgetni. Főleg azért nem, mert Ő igazi csaj, ébredés után még 5 perc nyújtózás, ásítás, vissza- vissza alvás van. :D

Nem próbáltad még ébren tartani tovább? Akkor hátha tudnál mindig kicsit tolni az alvásidőn.

Én majdnem mindig 1 cicit adok csak Jázminnak, abból jól is lakik. Hiába próbálom a másikat is, szigorúan összezárja a száját. :D


Burgonyakrémleves már rég volt nálunk, de mi is szeretjük! :)

21302. dbzsuzsi
2012. febr. 9. 14:58

Burgonyakrémlevest csináltam,meg majd estére lessz rakott krumpli ugy hogy arra most csak előkészültem.

Igaz hogy mind a kettő krumplis étel de annyira megkivántam most a burg.krémlevest hogy csináltam azt is.

21301. Szcsgota
2012. febr. 9. 14:35
Zsuzsi mit főzöl???
21300. Szcsgota
2012. febr. 9. 14:34

Sziasztok csajok.

Szerintem is jó lenne,ha zárt lenne a fórum.Lehetséges lenne vajon???

Dorsza ne sértődj meg,mindenkit hiányolunk ha nem jönnek vagy épp hiányoztok ha én nem tudok jönni.Igaza van Zsuzsinak szerencsére sokan vagyunk.A másik jó dolog,hogy szinte minden nap itt vagyunk páran.

Raktam fel képeket a naplómba is.Nem mindenki látja a facen.Áldott legyen a hordozó kendő feltalálója :D

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook