Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010.01.01-től fogyókúra indul! Aki akar csatlakozzon! fórum

2010.01.01-től fogyókúra indul! Aki akar csatlakozzon! (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1752. ff36256613 (válaszként erre: 1751. - Cilumiluci)
2010. febr. 16. 18:32

Szia:)

Francba a hülye mérleggel:( Jól mér, lehet, kevesebbet kellene ennem...

Kb. 1400-1500 kcal-t eszem naponta, de elég sokat mozgok napközben, kell az Energy:)

Szerintetek mit csinálok rosszul?

1751. Cilumiluci (válaszként erre: 1750. - Ff36256613)
2010. febr. 16. 17:45
Jó az a mérleg,drága?Hát annyit tornázol,meg minden...Nem létezik,.hogy nem fogysz.
2010. febr. 16. 17:25

HAllóka!! Hol van mindenki?!

Én, még mindig 74 kg. vagyok:(

Mit csináljak???

2010. febr. 16. 09:15
Sziasztok! Mindenkinek szép napot! És már el is köszönök,mert kezdem az aerobzóna c. tornát Norbival, no meg a szomszédasszonyommal!Érezzétek jól magatokat, és ne egyetek sokat!!!:)))
2010. febr. 16. 09:12
Sziasztok Csajok!:)
2010. febr. 16. 09:08
Szép napot mindenkinek! :-)
2010. febr. 16. 07:34
Jó reggelt,csajok!
2010. febr. 16. 05:21
Jó reggelt mindenkinek! :)
2010. febr. 15. 21:55
Jó éjt csajok!!
1743. 0c930ce391 (válaszként erre: 1741. - F18f35ba4e)
2010. febr. 15. 20:20

Hú, tudom, miről beszélsz, enegm még összeis nyálaznak, és hazaviszem a betegségemet a saját gyerekemnek...

Ma jó napom volt csak a tanfolyamomon kell hajtani,(házidolgozat, blabla) úgyhogy szűk az időm. Még jó, hogy reggel edzettem, msot nincs időm.

1742. Cilumiluci (válaszként erre: 1741. - F18f35ba4e)
2010. febr. 15. 19:56
Szia!Mielőbbi jobbulást kívánok Neked!
2010. febr. 15. 19:52
Sziasztok!Beteg vagyok...:(( Elegem van! Minden gyerek szembeköhög. Útálom ezt, hogy ilyen világ van, hogy az ember nem mert szabadságra menni, ha beteg a gyereke, mert fél, hogy kirúgják. Így inkább engem fertőznek egymás után, én meg nem merek szabadságra menni, mert akkor soha nem érem magam utol és mert...mindegy, amíg nincs lázam, van hangom, addig megyek. De fáj a fejem, beduzzadt az összes nyálkahártyám..elegem van!Dokihoz nem akarok menni...úgy érzem, hogy másból sem áll az életem, mint egyik megfázásból a másikba beleesni...már épp tök jól éreztem magamat, erre pénteken nem szembetüsszent!!!ÁÁÁÁHHHH...és persze...ennyit erről...mérges vagyok! Nagyon!!!!Pedgi lehet tényleg az lenne a legjobb, ha elmennék 3 nap táppénzre...ilyen is van...elvégre mire való a táppénz...még itthon lakom...nem halok bele...csak annyira nem akartam...pedig muszály lenne már egyszer meggyógyulnom.
1740. Cilumiluci (válaszként erre: 1739. - Krisztacska28)
2010. febr. 15. 09:44
Neked is!Puszka.
2010. febr. 15. 09:26

Sziasztok!


Ma újra belevetem magam a diétába,edzésbe...:)A hétvégémről inkább nem nyilatkoznék...:S:DEttem,amit megkívántam,és 3 napja semmi edzés...De ma már folyt.köv.:)


Én már nem is emlékszem mikor álltam utoljára mérlegre...De nem is akarok,mert tuti,h.valami"összeesküvés"van a háttérben,mert más magyarázata nem lehet annak,h.mindig sokat mutat..?:D:(


Szép napot Csajok!

1738. Cilumiluci (válaszként erre: 1737. - Ff36256613)
2010. febr. 15. 09:17

Szióka!

Nemsokára eléred a célod!

Puszika!

1737. ff36256613 (válaszként erre: 1736. - Cilumiluci)
2010. febr. 15. 09:15

Sziasztok csajok!!

tegnap lazább napom volt, egész nap csak gyümölcsöt ettem- kivéve azt az 1 szelet Dobos-tortát, amit Valentin nap alkalmából toltam az orcámba...

Jó, mi?!

Szép napot mindenkinek!!

Erőt, és kitartást!! Én már alig várom, hogy végre 74 alá menjek:(

1736. Cilumiluci (válaszként erre: 1734. - Cilumiluci)
2010. febr. 15. 09:00
Jó reggelt csajok!Szép hetet kívánok mindenkinek!
2010. febr. 15. 08:32

Sziasztok, szép reggelt! Pms-em van, a mérleg valami horrosrisztikus állásban, de ez VÍZ! ne aggódj, huanita, Neked is menni fog, csak vannak hülye időszakok..

Szóval, edzésre fel! :-) És mértékkel hamikázni!

1734. Cilumiluci (válaszként erre: 1733. - 0c930ce391)
2010. febr. 14. 21:15

Puszi!Mi vendégségben voltunk ma,de alig ettem,tök jó volt.Torna ma nem volt,kicsit azért elfáradtam.

Igen,Valentin nap van.Annyira mi sem tartjuk,mert kicsit amerikai majmolásnak tűnik,de ajcsi azért volt.:)))

1733. 0c930ce391 (válaszként erre: 1732. - Cilumiluci)
2010. febr. 14. 21:05

Puszi, Cilu! Már hiányoltalak ááám :-))

nem volt edzésem ma, mert halomban állt a vasalnivaló, mikor hazértünk. Ugyanis nekiálltam volna edzeni, már a L-carnitint is bekaptam, amikor a zuram mondta, hogy készüljek, elmegyünk csavarogni. Hát pont ez volt a vágyam :-))))))

Úgyhogy heti 3 edzésem volt, ilyen kevés december óta nem, viszont nem vacsiztam :-)

Holnaptól újult erő, egy kis eltérés a zakatoló megszokástól erőt ad. és a Valentin este (amit mi nem is tartunk) csak most jön ;-))))

1732. Cilumiluci (válaszként erre: 1731. - 0c930ce391)
2010. febr. 14. 19:52
Sziasztok,csajok!Ne csüggedjetek,fel a fejjel!Én ma reggel 65kg. voltam,aminek nagyon örülök.És Nektek is azt kívánom,hogy legyen sok-sok örömötök a fogyiban és minden másban az élet minden területén!
2010. febr. 14. 11:26
Szaiasztok csajszik! stream, könyi a privit, továbblőttem! csak nem értem.. mit kell betennem a naplómba? Mától iszigatok egy kis alamecetes vizet, elégedetlen vagyok... Nem is mérem magam, igaz, megint pms van.. :S ha törik, ha szakad, ma futni fogok du-án, az új futócipőmbeeeeen :-)))) (Sikerült a vaterázás)
1730. ff36256613 (válaszként erre: 1729. - 84882672dc)
2010. febr. 14. 10:27

Szia!

Igen, olvastam a naplód, láttam:(

Dehogynem!! Annyi okos dolog van a naplódban...

Úgy látszik, ez most egy ilyen időszak. Nem csak te nem fogysz, sokan vagyunk így vele! Én is...

2010. febr. 14. 10:12

neem, nem szó szerint, egyébként párom dolgozik... de a problémám, amit most orvosolni kellene sürgősen: ma reggel 71kg voltam, vagyok.... mi a szartól??? :(((((


totálisan elmegy a kedvem még az élettől is... hihetetlen, soha nem leszek 65kg???????????:(

1728. 84882672dc (válaszként erre: 1727. - Ff36256613)
2010. febr. 14. 10:11
én sírok!!!
2010. febr. 14. 10:02

Helló csajok!

űHol van mindenki?!

Csak nem romantikáztok?! :))

2010. febr. 12. 19:48

Nagyon aranyos vagy:) köszönöm. Úgy döntöttem ma még bűnözök, de holnaptól újult erővel vágok bele. Ma már sajnos nem menne. Viszont jól bevacsoráztam. Ez van...néha el kell engedni magunkat.


Igazad van!Akkor nekem még mindig jobb, mert az utcán futtában be tudok kapni 1 jó reggel kekszet.

Luxy nagyon köszönöm a sok-sok bíztatást. Igazad van. Most még csak február közepe van. Nyárig simán ledobom azt a pár kilót, ha tornázom és inkább délelőtt és kora délután eszem. Na meg úgy, hogy 6-ra befejezzem a light vacsit.

Hétfőn tervezem elmenni salsázni. Ma vettem egy csinos és kényelmes kis félcipőt a kínaiban, hogy legyen miben rázni a fenekemet hétfőn. Már nagyon várom. Igaz elvileg nem lesz párom, de nem érdekel. Imádok táncolni...főleg,ha ismerős is lesz, az akkor meg még jobb...már tényleg alig várom:))) Meg barátnőmmel is beszéltük, hogy el kellene menni squash-solni... Az is nagyon jó lehet, de azért az nagyon drága. Ütőm sincsen, úgy még drágább. Na, majd meglátjuk.

Csajok! Nekem is menni fog...csak el kell hinnem és ki kell tartanom. Nem szabad feladni!!!

Nektek is sok erőt és kitartást! Legyetek nálam is ügyesebbek:) ;))

1725. 0c930ce391 (válaszként erre: 1724. - F18f35ba4e)
2010. febr. 12. 19:14

Szia freka :-) ne ostroozd magad, nem vagy ügyetlen, most direkt megnéztem a mérlegelődet! hasonlítsd csak össze az arányokat az enyémmel? Szinte ugyanaz! :-)Ne aggódj, lassan jársz, tovább érsz. Tudom, hogy ez CSAKIS elhatározás kérdése, és akkor a legnehezebb, amikor stagnálsz, de a testünket nem lehet becsapni. Különböző alaktok vagyunk, én is irigylem azokat, akik könnyen fogynak, és/vagy büntetlenül ehetnek. Tudod, az én Uram is mindig sportolt, és este 7kor vacsorázik, két zsemlével, jóllakásig. Aztán jön a nass, csoki, süti, amit van. itthon sütött fehér kenyér, amiből és egy falatot eszem. :-) (Ellenállhatatlan, na, ez az igazság, de szerencsére csak heti 2x sütök, nem firssen meg nem érdekel) Viszont sütök kelt tésztát, sokat, mert szeretik, és aznnak ellen kell állnom. Meg nekem a csoki a gáz. Régebben egy ültő helyeben, éjjel 11kor bánatomban lenyomtam egy táblával... Stikában, lelkifurdalással, de leszoktam róla. :-) Nem tudom, hogyan..egyszerűen elhatároztam. Most is eszem ám csokit, csak azért diétásat, mert az legalább meghajt, és volt, nincs :-)))

Én kisegítő iskolában tanítok, 27 fogyi gyerekem van, egy perc szabadidőm se....(nincs szünet, pisilni is úgy megyek, hogy megkérek egy kollégát,m mert őket nem lehet felügyelet nélkül hagyni) és sajnos napközben mindig futva eszem... mert nincs idő. De a 6 utáni idő tabu, mert attól híznék. Pórbáld ki este a dm-es Molke drinket, 1200Ft, finom, laktató (pukiztat, igaz..), és ettél is, nem is, fogytál is, meg fogytál is :-))))

Na, lelkesedj, és menni fog!!! Én meg megyek edzeni, közben nézem a Két pasi meg egy kicsit. Kicsikémet pedig megverem kártyában, épp itt az ideje, mindig ő nyer....

2010. febr. 12. 19:02

Köszönöm szépen Luxy:)

Egyébként igazad van. Csak én nagyon nehezen mondok le a vacsiról. Az a baj, hogy napközben nem igazán jut időm enni. Tízóraizni max az utcán tudnék. Uzsizni fél 5 körül. Bár az úgy nem is rossz, csak az, hogy ha a családommal vagyok, akkor ők még este 8 körül símán leves, főtt étel, és ki az, aki itt tud ülni velük úgy, hogy csorog a nyála, de nem eszik belőle, főleg, ha még noszogatják is 5 percenként. Ha a párommal vagyok, akkor meg ő is egy csomót vacsizik, természetesen mindenféle finom és hízlaló dolgot, mivel kb. 20 kilóval könnyebb nálam és egy fejjel magasabb...magyarul...nagyon ráférne egy kis zsír:) Ezért nála este 10-kor még lecsúszik nyugodt szívvel egy fél zacskó Pilóta keksz....és meg sem látszik rajta...olyan, mint egy fogpiszkáló...nagyon irigylem érte.


Ez nehéz....megállni, erősnek lenni, szenvedni...és a semmiért.

Az első hónapban kb úgy is volt, hogy korán vacsiztam, akkor sem sokat....de mivel semmi változás...így kezdem feladni, belenyugodni...Márpedig ezt nem engedhetem meg magamnak...az egészségemmel játszom, ha nem fogyok le. A vérképem teljesen jó volt mondjuk, de az is kell, hogy maradjon.


Egyébként meg teljesen igazad van....csak keresem itt a kifogásokat, ahelyett, hogy erős lennék és megállnám a kajálást. Igazad van, nagyon is.

2010. febr. 12. 18:20
Sziasztok, egész nap senki? Na, akkor én azért beköszönök ám!
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook