Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) fórum

2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. nov. 18. 13:47
Ma készítettem cottage cheese-ből körözöttet vagy valami hasonlót. Tettem bele apróra vágott újhagymát és pritaminpaprikát, sóval, őrölt csilivel ízesítettem. Önmagában ehető, szénhidrátszegény, uzsonnára vagy vacsorára teljesen jó (szerintem).
1489. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1487. - Sabri)
2010. nov. 18. 13:44
A DM-ben szokott lenni A kategóriás (az a világos, nem prémium, de a cukornál lényegesen jobb) akciósan 1699Ft, 250ml.
1488. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1487. - Sabri)
2010. nov. 18. 13:42
Ha a mézet szereted, akkor az is jó helyette. Vagy nekem bejön a Nesquikkel is, de ugye abban sima cukor van meg egyebek és egy picit több is kalóriában, de nem tragikus. 205 helyett 215kcal lesz, ha 10g cukrozott kakaót szórsz rá. Persze, immunrendszer erősítésre attól nem számíts :DDD
1487. Sabri
2010. nov. 18. 13:39
jól hangzik csak kéne hozzá juharszirup. van itthon egy de az nem finom. ilyen nagyon jó kategóriás .. vmi 5000 Ft volt.. de én nem szeretem az ízét:( pedig ez az egészségesebb.
1486. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1483. - Sabri)
2010. nov. 18. 12:51

Ahogy én csinálom :

30g zabpehelyhet, csipet sóval és kb. 2.5 vízzel sűrűre főzök (kb. 2-3 pert egy pici lapos teflonserpenyőben), majd átborítom egy kistálba, azonnal rácsogatok 10g juharszirupot és nyakonöntöm 1 dl tejjel


Ez az egész kb. 205 kcal, tehát nem veszélyezteti a fogyókúrát. A juharszirup fokozatosan bomlik le a fruktózhoz hasonlóan. Vitaminban és ásványi anyagokban gazdag, ezzel erősíti az immunrendszert. Úgyhogy nyugodtan mondhtó, hogy ilyen mennyiségben egészséges és diétás étrendbe illeszthető.


Megcsináltam hozzá a kedveteket? :)

1485. Sabri
2010. nov. 18. 11:29

Nikol ne add fel! :( karácsonyig még sok idő van:(

Én jelentem megrendeltem péntekre szombatra a kajcsikáimat!

Most reggelire egészségeset ettem: update 2 müzlit:D még apukámék hozták. most kóstoltam meg először. ez tök fincsi:D a mazsolát nem ettem meg.. nem szeretem benne.

nemsokára megyek 20 percet elliptikusozni.

2010. nov. 18. 10:01

Sziasztok!Hogy vagytok?Én jol!

Abbahagytam a fogyokurát egy darabig!Sajnos tudom magamrol hogy jön a tél és nem birom megéllni hogy ne egyek nincs olyan nagy akarat eröm meg elszántságom!Tavasz beköszöntével ujjult erövel fogok neki állni!De azért odafigyelek hogy miket eszek és esténként mértékkel fogok!Meg azért a tornát se fogom hanyagolni!

Kitartás mindenkinek és remélem Nektek sikerülni fog!Sok sikert mindenkinek!


Majd azért benézek hozzátok ki hogy áll a kilókkal!

1483. Sabri (válaszként erre: 1482. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 17. 22:12

hmm juharszirup:D így már mindjárt perfect:D


regisztráltam a bon apetitre de nagyon lassan küldik meg az azonosítom:(

1482. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1481. - Sabri)
2010. nov. 17. 21:19
Egy pár évet Angliában töltöttem, ott szoktam rá. Egyébként meglepően jó. Mondjuk, hogy még jobb legyen, amikor elkészül mértékkel picit mézet vagy juharszirupot csorgathatsz rá és akkor jön a hideg tej. Kifejezetten jó együtt.:)
1481. Sabri (válaszként erre: 1478. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 17. 21:17
ez a zabos só s vizes dolog az én számnak nem tetszik úgy érzem:D
1480. Sabri (válaszként erre: 1479. - Moncsika1985)
2010. nov. 17. 21:17

Moncsika én callanetics tornát szeretem még csinálni , de magamtól nem azokra az elalvós dvd-kre:D beválogatok kb 40 percnyi zenét a media playerbe és addig tornázom míg nincs vége a számoknak:)) tényleg hamar vége van.. jó is hogy eszembe juttattad:)

Bár most az elliptikusért oda vagyok.. csak kicsit nyekereg:( olyan mintha megkéne valahol olajozni. eg picit csúszkál.. szerintem nem elég súlyos a gép és nem bírja a 78 kilómat:D

1479. Moncsika1985 (válaszként erre: 1473. - Vivienke30)
2010. nov. 17. 20:57
Hát, én telefonon kiválogattam a kedvenc dalaimat, és azokat hallgatom. Amik úgy kikapcsolnak,hogy elreppen az idő. :)
1478. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1476. - Sabri)
2010. nov. 17. 20:56
Én a zabot sós vízben főzöm és hideg tejjel öntöm nyakon. Zabkorpából még jobb.
1477. v.csilla (válaszként erre: 1475. - V.csilla)
2010. nov. 17. 20:54

Na írni azt tudok ám. Rádjó - rádió.

De most fejeztem be egy halom ruha vasalását, és ma igazán az idegeimre hatottak a gyerekeim.

1476. Sabri (válaszként erre: 1474. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 17. 20:52

Köszi Schwarzi:D hosszú a neved:P

Ez a bonapetit teszik nekem. tényleg nem drágák a fitness kaják. és így hogy ajándékba adnak hozzá shaket király:D nagyon ügyes vagy hogy megtaláltad ezt az oldalt!


Jelentem 38 percet elliptikusoztam és nagyon jó volt. Moncsi én is zenére szoktam általában, bár ma beraktam 2 20 perces kis sorozatot:D Csak így tovább a kenyérrel!! :)bár ha ennyire szereted nem érdemes teljesen kiiktatni mert a végén úgy is csak vágyni és vágyni fogsz rá és jól megeszel egy friss kenyeret és elkeseredsz és megint napi 2-3 szeletet megeszel:D legalábbis én sokszor jártam így. szerintem az 1 szelet maradhat. néha cseréld le magvasra/rozsosra.

Az én kedvenc tápláló reggelim amúgy tejbezabi gyümölcsökkel vagy magában, illetve a zabkorpás fahéjas párolt alma. A zejbezabi nagyon finom. olyan mint a tejbegríz csak zabkorpából van.

1475. v.csilla (válaszként erre: 1472. - Moncsika1985)
2010. nov. 17. 20:52
Én rádjót hallgatok közben. így van zene is, és közben a híreket is meghallgatom. DDD
1474. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1471. - Sabri)
2010. nov. 17. 19:30

bonappetit.hu most akciózik a fitness kajáihoz turboshaket ad ingyen. A kaják jók. Mondjuk még csak 3 napja eszem őket, de eddig a legjobb ízűek és már rendeltem vagy 4 különböző helyről. Szombattal együtt 3800-at fizettem. Ezzel gyakorlatilag a vasárnapot kivéve megvan minden ebédem és vacsorám.


3 hétre megrendeltem előre, mert kíváncsi vagyok, hogy kibírom-e komolyabb "melléevés" nélkül. Ha igen, akkor 3 hét alatt már pár kilónak le kell mennie 1200-1500kcal/nap mellett.

1473. Vivienke30 (válaszként erre: 1472. - Moncsika1985)
2010. nov. 17. 18:57
ezt hogy érted rakjak be zenét?
2010. nov. 17. 18:19

hali


köszönöm a bíztatást, és igen ez a mai napom sokkal jobban sikerült! Igaz ma előre megterveztem a naplóm és azt hogy mit fogok enni, és sikerült is.

Kenyeret valóban elakarom hagyni, és ma este mikor a virslievésre került a sor, amit kenyér evés nélkül terveztem meg... nah azt is sikerült végülis megvalósítani. 1/4 et nyammogtam el a virslikhez, és számomra ezis siker. Így ma reggel 1 egészet és 1/4et ettem összesen. Ahhoz képest ez siker amennyit szoktam enni. Még a reggeli kenyér elhagyás lesz nagy munka, de majd találok vmi laktató reggelit is. :)


Igazatok van,hogy rajtam múlik, és mindent megfogok tenni.Ezt az egyet nem adom, fel, olyan jó volt olvasni a hozzászólásaitokat. Sztem a mai napom diétás volt, és ennek örülök. :)


Úgy gondoltam 2 napot adok magamnak a 7en tornamentesre. Reméljük izmot nem építek, de hát ártani csaknem árt, és jólis esik. Ma p futottam az eliptikusozás helyett.


Eliptikushoz egy a tanácsom, vmi jó kis pörgős dal, nemsok 10 szám elég amit szeretsz. 3percével számolva, meglesz bőven a 30perced, és nagyon hamar elrepül vele az idő. Nekem csak így megy.... :)

1471. Sabri
2010. nov. 17. 16:57

Sziasztok!

Megérkeztem:) Bocsi hogy nem jelentkeztem de az elmúlt 2-3 nap a csoki készítésről szólt. A mai napon el is adtam jó részét:) Majd töltök fel képeket:D Szenvedjenek csak a diétázók:D Köztük én is. Bár nem vagyok nagy csokis. csinálni jobban szeretem mint enni.

Most rápattanok az elliptikusra és lenyomok vele egy adagot. megpróbálom a 40 percet.


Moncsika ne légy ilyen depis.. nekem is volt ilyen korszakom.. semmi jóhoz nem vezet. ha kicsit feloldozod magad az állandó Önostorozástól meglátod hogy jobb lesz és egyszer csak minden sikerül. A negatív gondolatok mindent blokkolnak. Lehet hülyeség ez.. de mégis mindig igy van xD


Argosz még nem rendeltem kajcsit mert nem a héten jön meg a pénzem:( de nem is baj mertz még nem volt időm átnyálazni:) jövő hétre viszont tuti rendelek.


A kérdésem az lenne hogy ki mit ajánl? Honnan rendeltek? ismertek valami nem túl drága de jó kajcsiszállítót?

1470. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1465. - Moncsika1985)
2010. nov. 17. 13:38

Azért vagy éhes, mert nem jókat eszel. Ha finomított szénhidrátos kaják után akár egy fél órával is már éhesnek érezheted magad. Ráadásul vízraktározásra kényszerítik a szervezeted.


Próbáld meg a kalácsot és társait lecserélni! Reggelire müzli (nem cukrozott), zabkása, tk rozskenyér zöldségek és zsírszegény felvágott, tojás stb.

1469. Shila (válaszként erre: 1465. - Moncsika1985)
2010. nov. 17. 13:23

Mi az h remeled h kitarto leszel!

Mintha egy kulso eron mulna....

Ez csak rajtad mulik,senki mason!


Hajra!!! :)

1468. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1464. - Argosz1967)
2010. nov. 17. 11:26

Nem vagyok férfi, csak a nickem viccből és hülyén nézne ki, ha ilyen névhez, a nőt ixeltem volna be :D


Eszement jól csinálod! Én sajnos március óta visszaettem rengeteget, amit annak tudok be, hogy 10 kilót léböjtszerű kúrákkal adtam le, viszonylag rövid idő alatt és olyan ehetenék uralkodott el rajtam utána, aminek ez lett a következménye (mert ugye nem álltam ellen). Így aztán alig 8 kilóra a céltól fogyás helyett, híztam :(


Szóval most, hogy úgy néz ki sikerül újra összeszednem magam, inkább a változatos étrend mellett döntöttem. Még akkor is, ha nem megy le 10 kiló egy hónap alatt. Végülis, ha kitartok nyárra rám jönnek a 38-as motivációs farmerjaim.


És ahogy mondod, nem koplalok 1500 kcal a maximumom egyelőre és napi 5-ször eszem legalább.

1467. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1462. - Argosz1967)
2010. nov. 17. 11:15

Besárgultam.


Gratulálok!:)))

1466. kriszti020 (válaszként erre: 1460. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 17. 10:07

azt nem tudom mennyi izmot építhetett.csak itt páran írták hogy a sok torna miatt nem fogytak mert izmot építettek.ebből gondoltam hogy nála is megtörténhetett.nem vagy szakértője az izomépítésnek.

csak tipp volt.

1465. Moncsika1985 (válaszként erre: 1457. - Kriszti020)
2010. nov. 17. 09:07

szia


hát tegnap azért ért egy kisebb meglepetés, mert van egy hosszú szárú fűzős csizmám, ami egy jó ideje nem ért össze a bokámon, és tegnap amikor beledugtam a lábam, akkor összeért. Ruhákon, hát mintha lógnának, de nem vagyok benne 100%osan biztos. Barátom szerint feszesebb lettem, de lehet csak vigasztal. Nem nagyon szeretnék izmot építeni, attól félek. Végül is a traineren csak leizzadok, mondjuk a 30perces Rékás hasedzés, az azért csinál izomlázat, az kemény, az combos tornája, az is megremegtet mire felkelek, de izomlázat nem csinált mondjuk az még.

Mától kezdve jobban szeretnék diétázni, tegnap elhatároztam magam. :) Egy barátom nagyon felbuzdított, mert szerinte ha diétáznék, még meglehetne szilveszterig a 65kg álomsúly.

Talán jobb is,hogy nem fogtam bele rögtön egy komoly diétába a hirtelen torna mellett. Nyah mind1 késő bánat, de hátha még elérem amit szeretnék. Remélem kitartó leszek. :)

1464. argosz1967 (válaszként erre: 1461. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 17. 08:20

Szia!


Én egésznapos étrendet javasolok, de nem valami koplalósat. Van kimondott férfiaknak itallal eggyütt.

Ha folyamatosan eszed a kiszállított ételt és nem eszel mellé, és még iszol hozzá két liter szénsav mentes ásvány vizet, akkor tuti a siker.

Nekem -37kg ment le, és sajnos nincs időm tornázni. Így is lement február óta a -37kg. A bőrömön nem látszik semmi. Mintha ott se lett volna az a súlyfelesleg.

Sok sikert kívánok hozzá!

A beszámolót várom ha nem probléma a kilók alakulásáról.

További szép napot Neked.

1463. argosz1967 (válaszként erre: 1444. - Sabri)
2010. nov. 17. 08:12

Szia Sabri!


Nagyon sokat jelent mindenki életében a biztatást. Látom Neked is erőt és önbizalmat ad.

Egyébként ömbizalom, akaraterő és áldozat nélkül nem működik semmi.

A fogyókúra alapja egy jól összeállított egésznapos diétás étrend, ami nem a koplalásról szól.

Nagyon helyesen teszed, hogy rendelsz a héten.

Így adsz esélyt magadnak a koplalás és éhezés nélküli fogyásnak. Én is ezt tettem és -37kg-al könnyebb vagyok. Próbáld meg minél tovább rendelni, mert annál sikeresebb lessz a diátád.

Sok sikert, és várom a beszámolódat és a tapasztalatodat az egy hétről, vagy kettőröl.

További szép napot Neked!

1462. argosz1967 (válaszként erre: 1442. - *Királylány*)
2010. nov. 17. 08:02

Szia Királylány!


Én nagyon jól haladok a fogyással.

Átléptem a bűvös 70kg-os határt. A hétfői mérlegeléskor 69 kg-ot mutatott a mérleg.Jelenleg -37kg a leadott súlyom.Ezek után már biztos meg lessz az álom súlyom Karácsonyig. Kívánom, hogy Neked és minden fórumozónak sikerüljön: Megis ajándékoztam magam ennek a tiszteletére, elmentem a pedikűröshöz, és csináltattam egy szép kezet magamnak. Megfogadtam, ha egyszer az életben sikerül lefogynom, akkor nagyon csinosan fogok járni. Az ígéretemet be is tartom magamnak. A hízlaló kóla, csoki, chips, sütemény helyett, dögös rucikat fogok ezentúl vásárolni. Akkor biztos, hogy nem fogom vissza hízni a kilókat.

További szép napot Neked!

1461. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1459. - Argosz1967)
2010. nov. 17. 08:00

Én most éppen erre áltam rá. Mármint a kiszámolt kajálásra, mert nekem az ad hoc nem ment. Hol nem ettem eleget, hol túl sokat ettem. Egy átlagos napon sokszor addig halogatom a kajálást, hogy azt veszem észre, hogy délután van és akkor már annyira éhes vagyok, hogy azonnal bármit enni akarok (persze, mi van kéznél készen, szénhidrát). Így aztán mindegy mit eszem, mert éhes maradok és jó eséllyel eszek hülyeségeket este.


Most változtattam a stratégián, nem én készítem a kajámat, így biztosan készen van időre és biztosan nem keksz meg szendvics :D


A reggelimet kiszámolom, az ebéd és a vacsora adott (megrendeltem) és köztes étkezéseket is iktatok be, ami valami zöldség és egy-két falat sonka vagy egy alma vagy hasonló nem csokis keksz jellegű dolog.


3 hétre rendeltem kaját, tegnap előtt kezdtem. Kíváncsi vagyok, hogy milyen jól fogom bírni és mi lesz az eredménye. Remélem, kitart a lelkesedésem, mert jól betartalékoltam a kilókból.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook