Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) fórum

2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1460. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1457. - Kriszti020)
2010. nov. 17. 07:54

Szerinted a sok tornával mennyi izmot építhetett?


Nagyon kimért étkezéssel, kemény edzéssel, jó adottságokkal féri testépítők évi max. 3-5 kilót tudnak természetes úton építeni. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy a férfiaknak könnyebben megy az izomtömeg növelése (mert úgy vannak genetikailag összerakva), akkor sajnos nem számíthatunk arra, hogy némi tornával pár dekánál több izomra teszünk szert néhány hét alatt. :((

1459. argosz1967 (válaszként erre: 1441. - V.csilla)
2010. nov. 17. 07:52

Szia v.csilla!


Biztos lefog menni az a -22kg. Csak meglegyen a kellő kitertásod és türelmed.

Miért nem próbálsz ki egy diétás egésznapos étrendet?

Avval biztos, hogy könnyebben lemenne éhezés és koplalás nélkül. Bár a Gyerekek mellett nem tudom, hogy ez mennyire kivitelezhető.

Hajrá és kitartás!

Ez tapasztalat.

1458. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1452. - Kriszti020)
2010. nov. 17. 07:51

Este is ehet, de fehérjedús és szénhidrátszegény ételt. Az esti nem evés nem jön be mindenkinek. Egyébként is éjjel szüksége van a szervezetnek némi fehérjére. Úgyhogy moderált mennyiségű ételt lehet bevinni 6 után (feltéve, hogy nem rohan azonnal aludni utána).


Az édesség pedig tényleg megbosszulja magát, ebben egyetértek (tapasztalom :))

1457. kriszti020 (válaszként erre: 1453. - Moncsika1985)
2010. nov. 17. 07:47

szia

tudod min gondolkoztam el?

lehet hogy tudom mért nem fogysz.

a sok torna miatt izmot építhetsz és ezért nem tudod kg-ban mérni hogy fogytál.

ruhákon se veszel észre változást?

2010. nov. 16. 19:04
Nem egész három hét alatt 6kg ment le :-) Megcsinálom karácsonyig a -15-öt :-)
2010. nov. 16. 18:51
igen itt is, és rá is jöttem hogy ilyenkor kell elmenni futni, mert aztán jön a tél :S
2010. nov. 16. 14:27
sziasztok nálunk isteni idö van
2010. nov. 16. 10:38

szia


nem akartam túlreagálni a dolgot, és van igazad, ezért is haragszom magamra.

Nem akartam én se ilyen hülyén felírni. Megpróbálok minél jobban odafigyelni, remélem sikerülni fog. A tanácsodon is rajta vagyok,hogy legalább a kenyeret hanyagoljam. Munka miatt is odafigyelek jobban, könnyebben kapok majd ha fittebbnek látszom.

Köszönöm a segítséget, minden sokat számít.

Sokszor hallom mostanság a pozitív hozzáállást, és próbálok rajta lenni, és mindenki körülöttem azt mondja,hogy sok rossz után márcsak jó jöhet. Mindenképp megpróbálok pozitívabb lenni.

1452. kriszti020 (válaszként erre: 1450. - Moncsika1985)
2010. nov. 16. 09:01

szia

igazad van abban hogy nem ismerlek.tényleg nem

és nem bírálni akartalak csak felnyitni a szemed hogy amit csinálsz annak így semmi értelme.

azt is elhiszem hogy nem kérheted meg őket.

de akkor figyelj oda hogy ne egyél édességet.és ha lehet hat után már semmit.

már ezzel elérhetsz célt.

és ha tudod akkor a kenyeret is hanyagold.persze reggelire meg vacsira ha muszáj egyél de ne két három szeletet.

és nem kioktatni akarlak csak sajnállak hogy küzdesz és mégse sikerül semmi.

állj pozitívan a dolgokhoz és azok hidd el jobbra fordulnak.

bíz magadba.

és munkát bármikor találhatsz.

kitartás.

nem az ellenséged szeretnék lenni hanem a segítőd.

de mindig az rossz aki fel akarja nyitni mások szemét.

2010. nov. 16. 00:06
És utóiratnak meg annyi,hogy azért írtam ezt le hogy mások akik esetleg helytelenül gondolják mint én, azoknak segíthessek, és ne tornázzanak el fél éveket diéta nélkül eredménytelenül. Ennyi. Nem hiszem,hogy valakit megbántottam, azzal hogy keményebben fogalmaztam, de ha mégis utólag elnézést.
1450. Moncsika1985 (válaszként erre: 1449. - Kriszti020)
2010. nov. 16. 00:01

Szerintem maradjunk annyiban hogy nem ismersz ahhoz,hogy bírálj, de gondolom neked mindig volt munkád, azért nem vagy tisztába ,hogy milyen szar az. És felét se tudod, nekem még emellett menyi bajom van. És nem nem kérhetem meg őket, ennyi.

Igenis az volna az ész szerű ha a torna fogyasztana egyértelműen. Nem is értem a táplálkozás miért fontos....Tudom,hogy fontos, csak nem értem, hogy miért van így.

1449. kriszti020 (válaszként erre: 1447. - Moncsika1985)
2010. nov. 15. 20:46

Előre bocsánatot kérek de most bunkó leszek.

TE bele élted magad egy mártír szerepbe.

Senki se szeret,nincs munkád és még fogyni se sikerül.

A naplód alapján a táplálkozásod mellett az a fura hogy tartod a súlyod és nem hízol,pláne hogy nem fogysz.

Az étkezéseidből nekem az jön le hogy nem szegények a párodék.és biztos meg tudnák kérni őket hogy a rudi és az édesség helyett neked gyümölcsöt és zöldséget vegyenek.nem jönne ki drágábban és még fogynál is.

bocsi de nagyon kiborított ahogy elolvastam a naplód.

1448. Vivienke30 (válaszként erre: 1447. - Moncsika1985)
2010. nov. 15. 19:27
szia én is igy vagyok ezzel egy kicsit abba hagytam a diétát de ujra fogyizok
1447. Moncsika1985 (válaszként erre: 1443. - Dil yara)
2010. nov. 15. 15:22

szia


sajna elkell keserítselek, én már több mint egy hónapja olvasom itt a lányokat, és mindenki az első héten adja lefelé a kgit. Sztem nem hangzik nagyképűen ha aztmondom az egyik legkeményebben és a legtöbbet edző csaj vagyok, DE mégsem mennt le még 1 kg sem. Ugye? én is nap mint nap kapok rívógörcsöt ezen,hogy mindenki adlefele, én meg semmi. Pedig, zsírégető gélell tornázom, és szűztea kapszulát is siedek. igaz ehéttől abbolis ujfajtát, hátha.

Lényeg, ha nincs jó diéta, szarhatok bele énis az egészre rá. Legtöbbször az én hibám..tudom..mert hanincs olyan kaja, nem kéne ennem inkább akkor semmitse ...de rühellek éhezni, és félek is ééhezni mert iszek abban hogy a szervezet raktároz éhezéskor.

lényeg,hogy fogalmam sincs mihez kezdjek, de a tornát még egyenlőre folytatom. Azért írtam eztle neked, és másoknaak is,hogy ez a kemény igazság. Tornáhtazs egész nap, ha nincs siéta, szarni bele úg ahogy va egy kg nem fog lemenni!!!!!!!!

Bocsi a fogalmazásért de haragszom és utálom magam,hogy nem vok képes diétáznzni!!!! Segítsetek, micinálljak. Azon filozom írok egy szemrehányó levelet magamnak, és ha enni aakrok elolvasom előtte.

Ehhez is szar vagyok,hogy véghez vigyem :S Ezé nincs munkám se

1446. v.csilla
2010. nov. 15. 14:35

Sziasztok csajok!

Nálam újabb 1kg ment le a hab testemről. Így már közel 9 kg-nál tartok, és csütörtökön lesz 1 hónapja, hogy elkezdtem erőteljesen edzeni és diétázni.

És 1 hete elkezdtem magam cm-ben is mérni, és így 1 hét alatt 11 cm ment le rólam, igaz ez 5 helyen lett mérve. A legtöbb a hasamból,a minek nagyon örülök.

1445. dil yara (válaszként erre: 1444. - Sabri)
2010. nov. 15. 14:13
Szia Sabri! Köszönöm, de ő nem eszik ilyesmit,és mindenhez rizst, vagy kenyérfélét készít. Úgyhogy csak az marad, hogy külön főzünk/eszünk, különben semmire se megyek a tornával.
1444. Sabri
2010. nov. 15. 10:44

Sziasztok!

Megérkeztem az othtoni szülinapozásból:)) Nagyon jó volt:D halálra etettek minket:P

Mindjárt pattanok az elliptikusra csak még tettem vettem:)

Dil yara kérd meg a párod hogy főzzön lightosat. én pl rabja vagyok a sült/párolt husinak párolt vajas zöldbabbal. persze csak picike vajat!!!


Királylűny mennyi mindened van:D hát ha ez nem lenne elég akkor semmi:D

én most bőven örülök az elliptikusomnak. sikerült rendesen meghúzni mert vettem imbusz kulcsot igy most már nem kattog:D


Argosz köszönöm a szép szavakat! Rám igen nagy hatással vannak ezek! Jövőhéten egyébkén jön pénzecském úgyhogy azt arra fogom költeni hogy néhány napot kiváltok rendelt diétás kajcsival:) hogy még jobban menjen:)

pusszantás

1443. dil yara
2010. nov. 15. 09:49

Sziasztok! Én eddig nem haladok túl jól. :-(

A mozgással nincs gond, minden nap ment 1 óra aerobik, szombaton 2x is, mert azzal vezettem le a mérgemet. Az étkezésen viszont még van mit javítani! A Párom megint nagyon jó indiai kajákat főzött, és igaz kipróbáltam puffasztott rizzsel, de nem volt az igazi, maradt a kenyér..

2010. nov. 14. 19:58

Sziasztok


Hogy haladtok?

Én kitaláltam hogyan fogok télen sportolni. :-)

Előástam a trambulint és a futópadot, ministappert és haspadot. Ezeket fogom használni. Remélem elég lesz.

1441. v.csilla (válaszként erre: 1440. - Argosz1967)
2010. nov. 13. 20:40

Szia!

Sajna nagyon sok jött rám a szülés után annak a fránya pajzsmirigy probléma miatt. így 30 kg kell ledobnom.

De gyakorlatom van benne mert 2006. december és 2007. június között már egyzer leadtam ennyit. Majd terhes lettem a kislányommal. Utána 15 kg maradt rajtam, de 22 kg fogytam fél év alatt, és újra terhes lettem a kisfimmal, aki után ugye 30 kg jött rám.

De már csak 22 kg van belőle.

1440. argosz1967 (válaszként erre: 1431. - V.csilla)
2010. nov. 13. 19:53

Szia v.csilla!


Úgy legyen!

Nagyon fogok Neked szurkolni, hogy sikerüljön. Mennyit szeretnél fogyni?

1439. argosz1967 (válaszként erre: 1430. - Sabri)
2010. nov. 13. 19:51

Szia Sabri!


Köszönöm a szép szavakat. Nagyon jól esik a lelkemnek.

Miért ne sikerülne Neked is?!

Ha megvan a kellő motiváció és a kellő elszántság, akkor minden sikerül, amit eltervezünk.

Nekem ez a fórum nagyn sokat segített a fogyásomban. Amikor holtponton voltam és vagyok, akkor ideülök és írok. Nagyon szeretek itt lenni és nagyon szeretek itt mindenkit régi és új fórumozókat eggyütt. Hisz mindannyiunknak az a cél, hogy Karácsonyra csinosak legyünk. Miért ne lehetnénk? Hisz mindannyian azt akarjuk.

További szép estét Nektek!

1438. argosz1967 (válaszként erre: 1357. - Dil yara)
2010. nov. 13. 19:42

Szia!


Nagyon jó gondolat, ha rendeled az ételt. Az már fél siker a fogyás felé.

Sok sikert.

1437. v.csilla (válaszként erre: 1435. - 3fdbb35f49)
2010. nov. 13. 12:10

Te is nagyon ügyi vagy!

Csak így rtovább!

És köszönjük a gyógypuszikat!

1436. 3fdbb35f49 (válaszként erre: 1432. - V.csilla)
2010. nov. 12. 22:10

Gratula a fogyásodhoz!

Remélem minéll hamarabb meggyógyulnak a Babócáid!Sok gyógyitó puszit küldünk nekik

1435. 3fdbb35f49 (válaszként erre: 1428. - Argosz1967)
2010. nov. 12. 22:08

Szia!Grtaulálok a kilókhoz!

Kérdezted hogy mit fözünk!Holnap semmit mert délután pizzázunk a barátnömmel és a családjával!De vasárnap már igen találtam egy jó zöldséges tejszines húst szerintem megcsinálom,rántott husi,meg "omlós" csirkecomb,törtkrumpli meg persze husleves!Te mijót fözöl?

Én nem valami jol állok a kilokkal!Sajna nem birom hogy délután ne egyek vagy ne vacsizzak,de hanyagolom a kenyeret és az édességet amennyire csak lehet!Eddi lement 6kilo,hál isten nem ment vissza!

Esténként eliptikusozok,meg felüléseket csinálok!Azért nem hagyom el magam!

1434. v.csilla
2010. nov. 12. 20:35
Köszi!
1433. 9dbcf299a7 (válaszként erre: 1432. - V.csilla)
2010. nov. 12. 20:21

Gratula!!!

Piciknek meg jobbulást!

1432. v.csilla
2010. nov. 12. 18:57

Sziasztok!

Nem tüntem el, de semmi időm mert a két kicsim beteg lett. De a fogyit csinálom tovább, és már -8kg-nál tartok.

1431. v.csilla (válaszként erre: 1428. - Argosz1967)
2010. nov. 12. 18:53

Gratulálok ehhez a szép eredményhez!

Remélem májusig a szülinapomig én is hasonló eredményekkel büszkélkedhetek!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook