Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 októberi babavárók :) fórum

2008 októberi babavárók :) (beszélgetős fórum)


56. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 55. - Liaandi)
2008. márc. 4. 16:10
Ez azértm megnyugtató! A baj csak az, hogy idáig csak ellenpéldával találkoztam,miszerint nem sikerült a baba után lefogyniuk a felszedett kilókat. Végülis majd kiderül, de azért megpróbálok odafigyelni, hogy mit egyek. Köszönöm! Eldöntöttem, hogy sétálni és mozogni fogok esténként, mert reggel 1/2 8-tól du. 5-ig ülök az irodában, és növesztem a se..emet. Mozogni kell, a kutyim is örül majd neki, és most már jön a jó idő, továbbig van világos stb...Valamint nézegettem Réka dvd-jét is a kismama tornával, lehet hogy beszerzek egyet! Próbálta már valaki?
55. liaandi (válaszként erre: 54. - E3e8ab07a5)
2008. márc. 4. 15:58
Hát erre nem tudom mit mondjak mert a kislányommal pont 20 kg híztam a terhesség alatt!45kg-val kezdtem és 65 kg-val fejeztem be!Most 48 kg vagyok!Kiváncsi leszek most mi lesz!De ha hiszed ha nem 50 kg voltam amikor szűlés után hazamentünk a korházból!
54. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 51. - Liaandi)
2008. márc. 4. 15:54
Irigyelhetlek egy picit? Mondjuk a nadrágokkal én is így vagyok. Mindenki azt mondja, hogy nem látszik rajtam semmi, de hát én érzem, főleg, hogy kb. 6 éve folyamatosan fogyizok, és nagyon kellett vigyáznom, hogy megtartsam a nehezen elért súlyomat, na úgy látszik eddig tartott. Tudom, hogy ez ezzel jár, de mit tehetek, hogy ne hízzak 20 kilót, mit javasoltok? Nem akarok gurulni október végére, de persze fogyókúrára sem ez az alkalas időpont. Van ötletek!
53. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 52. - Bbeus73)
2008. márc. 4. 15:51

Szia bbeus!

Köszönöm, szupi gyorsan válaszoltál! Egész nap émelygek, álandóan álmos vagyok, és iszonyúan fájnak a melleim, de egyébként jól viselem a terhességet:-)! ezt nem viselem rosszul, ami zavar az a székrekedés, meg a felfújódás, nem igazán tudom mit tegyek, már mindent próbáltam, tegnap még Elevitet sem vettem be, de ma este beveszem, mert az első 3 hónapban szedni szeretném, utána igazán nem hinném, hogy szükséges. Jönnek a fini gyümik, zöldségek! Bár majd kiderül, lehet, hogy szedem majd tovább is, bár hallotam már negatívumokat róla. Engem a kilk zavarnak, bár azt mondják, aki kevessebbel kezdi, annak hamarabb látszik. 167 centi magas vagyok, és nem igazán volt hasam, de most már van és kezd eltünni a derekam. Ja, és a melleim is nőttek. Mikorra várod a babát, és Te hogy viseled a tehességet? Az édességet én sem kívánok, inkább a sósakat, bár ezzel is vigyázni kell a vízmegkötés miatt! Hát nem egyszerű, próbálok jól csinálni mindent, de túl sok az infó és nem tudok eligazodni közöttük.

52. bbeus73 (válaszként erre: 50. - E3e8ab07a5)
2008. márc. 4. 15:33

Szia Stuncogo!

Én is így voltam, először még nem látszódott a babuci, csak a terhesség jelei voltak láthatóak.

Én nem híztam, inkább fogytam, mert sok kajától undorom van, édességet pl. egyáltalán nem kívánok, bár ez nem is gond.

Én is szedem az Elevitet, én is sokszor úgy érzem, hogy fel vagyok fújódva, bár székrekedésem nincs, de sokszor lehet, ezért fáj a hasam. Nekem is látszik egy kicsi poci, a kollégáim mondták.

Jól viseled egyébként a terhességet?

51. liaandi (válaszként erre: 50. - E3e8ab07a5)
2008. márc. 4. 15:30
Szia!Én még dekára annyi vagyok mint voltam,de az az érdekes hogy a nadrágjaimat nem tudom begombolni!Én október 10-re vagyok kiirva!
2008. márc. 4. 15:28

Sziasztok!

Eddig csak olvasgattalak benneteket, de most már szeretnék csatlakozni hozzátok, utolsó mesimet figyelembe véve iktóber 21-ére várjuk a babónkat. Most vagyok 7 hetes, bár van olyan oldal, ahol már 8 hetet számol tehát kicsit bizonytalan vagyok, hogy most akkor mennyi idős is vagyok. Dokihoz jövő héten kell mennem újra, mert mikor először voltam még annyira picike volt a petezsák is, hogy a gép nem mérte, és így még "hivatalosan" nem vagyok terhes, bár papír szerint bizonyított. Hát majd jövő 7en okosabb leszek. Szeretném tőletek megtufni, hogy Ti híztatok e már valamennyit kb. 55-56 kilóval kezdtem, és ma reggel 58 kilót mutatott a mérleg, én ezt sokkallom, bár nem tudom másnál ez, hogy jelentkezik. Sajnos nagyon fel vagyok fújódva, ami szerintem az Elevittől van és székrekedéssel is küzdöm, valamint nem dohányzom. Ja, és már látszik a pocim! Nálatok hogy van ez? természetes, vagy jó lenne visszafognom magam, bár szerintem nem eszem többet, mint eddig, csak annyi, hogy egy pár falatot vacsizok, de az is általában fehérje-tartalmú!

Kérlek benneteket, írjátok meg a tapsztalaitokat! Köszike és szép Napot Nektek.

Hú, ez jó hosszúra sikeredett!

2008. febr. 29. 14:32

Sziasztok!

A fejfájás nálam is jelen van. Főleg reggel. Hányingerem nincs egyáltalán, viszont enni alig bírok. Nem esik jól semmi. Nem kívánok semmit. Amit azt hiszem kívánom, elkezdem enni és pár kanál után abba is hagyom.

Mellfeszülés az van rendesen, de én kapok progeszteronpólást nem keveset és szerintem az is hozzájárul!

Lina! Bennem is van félsz, sőtt minden apróság miatt aggódom! Alig várom a következő uh-ot!

2008. febr. 29. 11:55

Nekem egyáltalán nem feszül a mellem, és az előző terhességnél sem, sőt alig nőttek valamit a várandósság alatt,azt hittem szoptatni sem fogok tudni. Aztán szülés után úgy felfújódtak,mint a lufik,jó sok tejcsim lett, és Rebekát is csak most sikerült leszoktatnom. Szerintem ne aggódj!

És ugye mindenki fél egy kicsit, ez természetes!

47. lina24
2008. febr. 29. 11:25

Ja az álmosság nálam is jelen van,és olyan jó lenne ilyenkor mindig ledőlni,de dolgozni meg kell :-(((

Kérdésem felétek:mellfeszülés kezdetben volt,de már jó ideje nincs.Ez normális,mindenki ettől szenved az első hónapokban,én meg nem?Nem lehet baj e miatt?

46. lina24
2008. febr. 29. 11:20

Sziasztok!Gratulálok mindenkinek és köszönöm a tanácsokat az elakatt dolgaimra(szorulás :-)))Bár a helyzet változatlan,de én még ennek is nagyon tudok örülni,már rég óta szerettük volna ezt a csodát,nem számítottam rá és hatalmas nagy meglepetés volt a két csík-el sem tudtam hinni.Kezdetben sokszor volt hányingerem is,de valószínű a magne b6 segít.Mi most töltöttük a 8. hetet szerdán,és egy hét múlva dokibácsi!!!Már nagyon várom!

Bennetek nincs félsz?Titkon egy picit?Bár próbálok úgy gondolkodni,minden oké....hihetetlen!

Bocsi,hogy ilyenb hosszú lett,de megörültem hogy nem vagyok egyedül!!!!

Jó egészséget minden kismamának!!!!!!!

2008. febr. 29. 10:34

Sziasztok!

Látom más sem tud sűrűbben írni, mint én.

Annyira fáj a fejem, pont mint amikor Rebekával voltam várandós, de legalább "róka koma" elkerül most is, legalábbis mostanáig. Néha olyan álmosság jön rám, hogy képes lennék egy pillanat alatt elaludni!

Ti jól vagytok?

2008. febr. 29. 08:53
Jó reggelt lányok! Van valaki? Hogy aludtatok?
43. bbeus73 (válaszként erre: 41. - Adél21)
2008. febr. 29. 07:13

Kedves Adél!

Nagyon köszönöm én is a jókívánságaidat, és neked is hasonló jókat, örömteli hónapokat kívánok!!!!

42. Macifül (válaszként erre: 41. - Adél21)
2008. febr. 28. 20:54

Szia Adél!

Köszi szépen, hasonló jókat kívánok én is Nektek! és persze gratulálok! :)

Tök jó, hogy nem kellett végül a lombik :)

2008. febr. 28. 18:02

Macifül és Bbeus!

Félig meddig átérzem a helyzeteteket, mi is sokáig vártunk a kislányomra, és végül épp elkeztük volna a lombikprogramot, amikor észrevettem, hogy terhes vagyok. Hihetetlen volt, épp úgy mint a mostani várandósságom.

Szívből kívánok nektek csodálatos anyai örömöket!!!

2008. febr. 28. 16:32
Én is nagyon-nagyon boldog vagyok, hasonlóan hozzád, Adél.
2008. febr. 28. 16:26

Sziasztok!

Október végére várjuk a második babánkat! Most a hatodik hét elején járok, u.h-ra csak jövő héten csütörtökön megyek!

Van egy tíz hónapos kislányom, úgyhogy remélem lesz időm néha írni!

És gratulálok mindenkinek, remélem olyan boldogok vagytok mint én!

2008. febr. 28. 16:24
Sziasztok lányok! Én október közepére várom a kicsi babámat, ma voltam UH-on, szépen fejlődik a drága. Mi is megszenvedtünk érte, inszeminációval sikerült, de nagyon boldog vagyok most, hogy már láttam UH-on is. Holnap lesz ötödik hete az inszeminációmnak.
2008. febr. 28. 11:20

Szia Panga!

én is megyek lassan! Sziasztok!

2008. febr. 28. 11:14

Most egy ideig nem leszek. megyek lássam a nagylány hová tünt el? (Dédi vigyáz rá, aztán szeret vele huncutkodni:)))

Sziasztok, majd még beszélünk. Vigyázzatok magatokra és a picikre!!

2008. febr. 28. 11:08
Nem ismertek olyan oldalt ahol ingyen zenét lehet letölteni, babáknak és mamáknak? Az első terhességem alatt és után, rendszeresen megvettem a Baba Magazint és az egyik számhoz ajándékba kaptam egy CD-t. Persze csak 1 szám van rajta, reklám céljábol. Megnéztem a honlapjukat, de nem lehet letölteni a számokat. Szóval ha tudtok vmit irjatok!
34. Macifül (válaszként erre: 32. - Ec1b507515)
2008. febr. 28. 11:06

Szerintem sem hanyagság! Sőtt azt mondják nem is érdemes csak 6 hetes kor körül menni.

Nehogy emiatt lelkiismeretfurdalásod legyen!

33. liaandi (válaszként erre: 32. - Ec1b507515)
2008. febr. 28. 11:02
Ez nem hanyagság!
32. ec1b507515 (válaszként erre: 31. - Macifül)
2008. febr. 28. 11:00
Érdeklődtem. Ma d.u 4 után, hivhatom az orvost h adjon időpontot. Már ez is haladás:) Hanyag vagyok lányok? Olyan lelkiismeret furdalásom van emiatt, de egyszerűen nem jött össze h hamarabb menjek.
31. Macifül (válaszként erre: 29. - Ec1b507515)
2008. febr. 28. 10:57
Mi tegnap voltunk az 5 hetesen és két hét múlva megyünk újra. Még a meddőségibe és aztán átjelentkezem a régi dokimhoz, aztán meglátjuk. Remélem gyakran. 6 hetet nem is bínék ki!!!
30. liaandi (válaszként erre: 29. - Ec1b507515)
2008. febr. 28. 10:54
Én voltam 3 hete mert akkor volt a barnázásom!És akkor mondta hogy 3 hét múlva menjek vissza!
2008. febr. 28. 10:52
Titeket milyen gykran rendel be Uh-ra? Én az első terhességemmel csak 6 hetenként kellett menjek. Olyan hosszú volt mindig az a 6 hét. De páran azt mondták, h örüljek, mert azt jelenti nincs probléma.
28. liaandi (válaszként erre: 27. - Ec1b507515)
2008. febr. 28. 10:51
én már nagyon várom!16:30-ra kell mennem!
27. ec1b507515 (válaszként erre: 24. - Liaandi)
2008. febr. 28. 10:50
Remélem már én is eljutok orvoshoz!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook