Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 októberi babavárók :) fórum

2008 októberi babavárók :) (beszélgetős fórum)


266. adél21 (válaszként erre: 254. - Mézeszserbó)
2008. márc. 20. 08:22

Az orvosomnak fél éve magánrendelése van.

Az előző terhesgondozásomat a korházban végezte, mindig időpontra mentem, nagyon gondos volt végig, persze ezt minden alkalommal honoráltam. Végül is olyan volt mint egy magánrendelés, csak nem volt szabott ár.

Kedden voltam nála a rendelőben, hát amikor fizetnem kellett, azt hittem leesik az állam! Voltam már sztárdokinál rendelésen, de közel sem fizettem ennyit. És ezentúl mindig oda kell mennem, a labort viszont megbeszéltük hogy a korházban fogom mindig csinálni.

265. ec1b507515 (válaszként erre: 264. - Adél21)
2008. márc. 20. 08:09
Szia Adél! Örülök h neked legalább jobb, remélem most már nekem sincs sok, most vagyunk a 10. hétben, úgy számolom még 2 hét és jön Hawaii!!!:)))) De nem tőlem függ! És bármit kibirok csak Babóca legyen jól, és egészséges legyen.
264. adél21 (válaszként erre: 263. - Ec1b507515)
2008. márc. 20. 08:04

Szia Panga!


Sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy!!

Én kb két napja sokkal jobban vagyok,enyhült a hányinger és a szédülés. Viszont most nagy erővel törnek rám hőhullámok! És kitapasztaltam, hogy még hét hónapig nem tudok mustárt enni.

2008. márc. 20. 07:57

Sziasztok!


Hogy vagytok? Én tegnap teljesen kikészültem. Elmentünk a férjemmel húsvéti bevásárlásra, és estére olyan rosszúl lettem, mint még soha. Annyira émelyegtem h azt hittem kifordul a gyomrom. Éjszaka sem tudtam aludni, a nagylány is mindegyre mocorgott, én meg állandóan szagokat/illatokat éreztem amitől szintén kiforult a gyomrom. Arról nem is beszélek, h meg mertem volna esküdni, h amint megmozditom a fejem a parnán, abból dől a por. De ma reggel leellenőriztem és egyáltalán nem poros. Én már nagyon várom h leteljen ez a rosszullétes időszak!!


Remélem ti jó vagytok?!

Szép napot mindenkinek!

262. Macifül (válaszként erre: 261. - Mézeszserbó)
2008. márc. 19. 20:07

Nekem is fura volt, hogy ő adja a beutalókat. Azt hittem majd a doki fogja. Mindegy. Így nem kell ezért bemennem Pestre.

Sokat kérdezett, de számítottam rá. Azért volt egy két kérdés amire nem :)

én is remélem, hogy végig ilyen kedves lesz és jól kijövünk majd.

Igen, a kiskönyv most is itt van mellettem, büszke tulajdonosa vagyok :)

261. mézeszserbó (válaszként erre: 258. - Macifül)
2008. márc. 19. 19:07

Szia!


Az nagyon jó, hogy aranyos a védőnőd:). Nekem semmiféle beutalót nem fog adni szerintem sehova, de a dokim úgyis ad, úgyhogy nincs probléma. Újságot azt én is kaptam egy halommal. Engem csak az zavart, hogy túl sokat kérdezgetett. Tisztára mintha a magánéletemben turkálna.

Azért bízom benne, hogy jól kijövünk majd vele a későbbiekben.


Ugye milyen klassz dolog kiskönyvtulajdonosnak lenni? Úgy szeretem nézegetni rajta a kis babucit:).

És nagyon imádom, hogy egy kisbaba növekszik a pocimban:))).

260. Macifül (válaszként erre: 253. - Mézeszserbó)
2008. márc. 19. 18:56
Ha a doki azt mondja belefér akkor biztos nem gond. A gyógyszer, vitaminok tényleg sok.
2008. márc. 19. 18:53

én magánrendelésre járok, 2 éve ő a dokim és hozzá hasonlóval nem találkoztam még. Nem vészes az ár és nagyon alapos, nem csak a testemmel, a lelkemmel is foglalkozik. Pl mikor kiderült, hogy nem fog simán menni a teherbeesés és elmondta mennyi egy lombik a sírás kerülgetett, addig nem engedett ki amíg meg nem nyugodtam. 1 órát is bent vagyok néha. A hsg előtt többször végigmondattam vele mi hogyan fog zajlani, mert annyira féltem.


Ha régóta itthon van az ember tényleg nehéz. én fél éve itthon vagyok :S de mióta babás vagyok sokkal jobb :)


Na szófosásom lett :)

2008. márc. 19. 18:49

Sziasztok! Megjöttem :) na nem a védőnőtől ilyenkor, egész nap babáztam :)

A védőnénim nagyon aranyos, kedves nő. Kitöltötte a kartonom és a kiskönyvem, kaptam beutalót vérvételre, belgyógyászatra. Adott egy kismama újságot meg egy pici könyvet és egy lelet, fényképtartó dobozkát :)

Megmérte a súlyom, vérnyomásom és jöttem is. 4 hét múlva újra. Olyan jó volt ottlenni, sok kismama, olyan büszkén mentem én is :)

2008. márc. 19. 14:15
Mindenki eltünt??????????????????,
256. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 254. - Mézeszserbó)
2008. márc. 19. 12:12

Szia!

Én sem magánrendelésre járok, hanem kórházba, ugyanaz a dokim már 6 éve. Lassan nyugdíjba megy, márcsak hetente két napo dolgozik+ügyel. Mindig felhívom, hogy melyik nap mehetek, hány órára, és akkor fogad is amikorra igérte. Csak akkor kell várni, ha szülés, vagy műtét van, ami előre nem látható. Én nagyon megvagyok vele elégedve, ígyis úgyis odaadom a pénzt, szerintem ebből a szempontból mindegy hova megy az ember. Itt talán csak annyival másabb, hogy nincs tarifa, nem mondja meg hogy mennyivel tartozom.

2008. márc. 19. 10:43

Sziasztok!


Beus: először neked gratulálok, és picit irigyellek is, mert már én is nagyon kivancsi vagyok a picire, de majd csak 3 hét múlva láthatom. De remélem h nálunk is rendben van minden.


Mézeszserbó: én magánrendelésre járok. Nekem igy nagyon tetszik. Úgy tünik h itt az orvos figyelmesebb és közvetlenebb mint a kórházban.


Liaandi: örülök h újból itt vagy!!

2008. márc. 19. 10:22

Lányok, Ti magánrendelésre jártok orvoshoz vagy sem?

Én nem magánrendelésre járok, de sokkal kedvesebb és figyelmesebb ez az orvos, mint akihez korábban magánban jártam.

2008. márc. 19. 10:18
No, beszéltem a doktorbácsival és azt mondta, üssekő, belefér még két hét múlva az uh. Addig marad még mindig a 4X2 Utrogestan. De hogy így mikor fogom abbahagyni, azt nem tudom. Megmondom őszintén, ezt a rendszeres gyógyszerszedést elég nehéz megszoknom, sokszor majdnem elfelejtem bevenni őket:(. Pedig igyekszem!
252. mézeszserbó (válaszként erre: 251. - Bbeus73)
2008. márc. 19. 09:54
Ha megnyitod valamelyikünk adatlapját, kattints rá az ott lévő vonalzóra vagy számlálóra és akkor olyan oldalra jutsz, ahol magad is készíthetsz egyet. Be kell állítani vagy az utsó mensi vagy a szülés időpontját, majd ha kész, kiírja a html kódot. Azt kijelölöd, majd átmásolod a saját adatlapodon a bemutatkozás részhez.
251. bbeus73
2008. márc. 19. 09:48

Sziasztok lányok!

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

Köszönöm a gratulákat, nagyon örülök!

Valamelyikőtök még tegnap írta azt, hogy jó lenne vonalzót feltölteni.

Segítsetek már, hogy azt hogy kell, már olyan sok helyen láttam, tetszik is, de ehhez nem értek.

Én is már 5 hete vagyok itthon, néha elkap a hév, hogy úgy visszamennék a 24 gyerekemhez (iskolában tanítok), de aztán rájövök, nem szabad kockáztatni ezt a drága életet a pocimban.

Macifül, majd számolj be, milyen volt a védőnőnél!

250. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 244. - Liaandi)
2008. márc. 19. 09:39

Liaandi!

Most olvastam mi történt veletek az elmúlt időben, őszintén sajnálom, és részvétem! Nem lehetett könnyű, de mostmár csak jó történhet!

249. mézeszserbó (válaszként erre: 244. - Liaandi)
2008. márc. 19. 09:35
Én is öt hete vagyok itthon:). Az elején szerintem nem is tudtam volna sehova se menni, olyan ramatyul voltam, de most sokkal jobb. Előnyei és hátrányai is vannak a dolognak.
248. mézeszserbó (válaszként erre: 242. - E3e8ab07a5)
2008. márc. 19. 09:30
Köszönöm:). Nagyon örülök neki, hogy már itt tartunk:). Hát ezért is voltam kicsit morci, hogy jövő héten nincs genetikai UH, azért arra nem a 14. hét vége felé szokás menni. De ma megkérdezem a dokim, hogy jókor van-e még akkor:).
247. mézeszserbó (válaszként erre: 235. - Bbeus73)
2008. márc. 19. 09:28
Gratulálok Beus a szép nagy babócához:). A 12. hetesre majd megint nő jó sokat:)))
2008. márc. 19. 09:26
Sziasztok Lányok!!!
245. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 244. - Liaandi)
2008. márc. 19. 09:17
Gondolom már minden csillog-villog! És sokszor azon gonlkodsz, hogy most mit csinálj! Hol dolgoztál előtte?
244. liaandi (válaszként erre: 243. - E3e8ab07a5)
2008. márc. 19. 09:06
Tudom milyen otthon!én már 5 hete itthon vagyok!Hát elég car!
243. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 241. - Liaandi)
2008. márc. 19. 09:05
Augusztusig szeretnék dolgozni, mert otthon sem lenne jó egész nap egyedül, párom estig dolgozik. Szerintem egy pár nap után a falramásznék, amilyen vagyok. Nem gáz a munkahelyem, idegeskedés sincs túl sok, kivéve ha az olaszok felhúznak valamivel. Jó a társaság stb... Tehát, ha minden oké lesz akkor még maradnék egy pár hónapot, majd kiderül hogy fogom bírni.
2008. márc. 19. 09:02

Mézeszserbó!

Gratula, most láttam, hogy ma vagy 12 hetes!

241. liaandi (válaszként erre: 240. - E3e8ab07a5)
2008. márc. 19. 09:01
Jól vagyok!Nekem sem lenne kedvem dolgozni!Meddig fogsz még dolgozgatni?
240. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 239. - Liaandi)
2008. márc. 19. 09:00

Szió Andi!

Köszike én jól vagyok! És Te, minden rendeben? Én ma is rájöttem, hogy nincs kedvem dolgozni, de majdcsak megjön még ma a munkakedv.

239. liaandi
2008. márc. 19. 08:57
Sziasztok!Hogy vagytok?
238. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 237. - Macifül)
2008. márc. 19. 08:56

Halihó Macifül!

Talán tényleg beindulunk, és nem arra várunk, hogy a másik írjon :-)!

Várjuk a beszámolót a védőnőtől, én holnap megyek!

2008. márc. 19. 08:27

Sziasztok!

Egy nap nem vagyok itthon és ennyit írtok, örültem neki nagyon, kezdünk beindulni :)

Beus, örülök Nektek! Jó nagy babád van már :)

Stuncogo, tényleg haladunk. Mi tegnap töltöttük a 8. hetet, még 1 hónap és 12. Remélem minden rendben lesz!

Eddig nem híztam, de nem indulok kis súllyal. 11-re megyek védőnőhöz, kiváncsi vagyok milyen lesz.

Este jövök!

Szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook