Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 októberi babák, miket tudtuk már? fórum

2008 októberi babák, miket tudtuk már? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2009. okt. 30. 16:54
sziasztok!Az én lánykám csak tárgyak mellett megy,önállóan még sehogy.Állni is most próbálkozik egyedül,de majd megtanulja,van mg rá ideje.Annyira nem szokom ezt az óra állitást,korán kelek este meg már korán hulla vagyok.Ti hogy vagytok?
283. malnasimonika (válaszként erre: 281. - Nikice)
2009. okt. 23. 15:27
Igazábol 11 honaposan elindult de bizonytalan volt, most két napja magabiztosan jár- kel a szobákba.Ma reggel ugy sétált, hogy a nadrágját dérdig felhuzta és ugy totyogott.Néztem mikor esik el de kezd biztos lábakon állni.Egy biztos nem kell eröltetni ahogy érzik.
282. Nikice (válaszként erre: 280. - Malnasimonika)
2009. okt. 23. 09:23

nyilván attól függ, ki milyen beállítottságú, reál, vagy humán fekszik jobban.. az önállósulástól félek csak

Itt sem könnyű, bár egy nyelv van..igaz, sokszor úgy érezzük "nem egy nyelvet beszélünk a hatósággal" :S Előkészületlenül egyik hónapról a másikra hoznak törvényeket, plusz visszamenőleg is belenyúlnak.. ez rettenetes..

281. Nikice (válaszként erre: 279. - Malnasimonika)
2009. okt. 23. 09:21

Hát én sem tudom, hogy örökítjük meg a pillanatokat. Profi fotósra is gondoltam, műteremben, de oda meg hogy viszek tortát?? Házhoz nem hívnék senkit, mert az biztos egy rahedli pénz. Apa kamerázik majd, de akkor fotó nem lesz.. micsoda gondok! :) Még az sem biztos, hogy tudok normális tortát :)

Mikor indult el a Csöppöd? Lilu egy hete ilyen ügyes, előtte csak 1-1 lépést ment, de így is megelőzte az egyéves kort. Bár azt mondom, mindegy, tudják ők, mikor jó nekik.

280. malnasimonika (válaszként erre: 278. - Nikice)
2009. okt. 22. 21:08

Sok sikert kivánok, hogy legyél a kolleginám.

Nem könnyü szakma, de meg lehet szeretni legalábbis itt nálunk nem könnyü a két nyelv miatt.

279. malnasimonika (válaszként erre: 278. - Nikice)
2009. okt. 22. 20:30
Szia. Köszi szépen jol sikerült, Dóra nagyon jol birta, amig a fotozásra nem került sor, mert addig meg kell állni pár másadpercre de ez neki egy büntetés.Ügyesen elindult már, annyira, hogy egész nap meg sem áll.Egész nap alszik két orát és ennyi, mehetnék nagyon a kiscsaj.
278. Nikice (válaszként erre: 277. - Malnasimonika)
2009. okt. 22. 20:00

na, nem is tudtam kollegina! :) (ill. még nem vagyok a kolleginád)

Hogy sikerült a szülinap? (nincs időm már naplózni hetek óta sajnos :((

2009. okt. 22. 14:10

Sziasztok jol vagyunk mi is,csak egy kicsit elfoglalt voltam az utobbi hetekbe szülinapoztunk, Dávidot meg viszem tánckörre ma is megyünk eléggé zsufolt napjaink vannak de a gyerekek jol vannak ez a lényeg.

Nikice, hogy is marad idöd a tanulásra?

Én is nekifogtam a románnak tudok nem igaz, hogy nem csak elég konyhanyelven ezért rámfér egy kis csiszolgatás.

Amugy a munkám nekem is könyvelés.

276. Nikice (válaszként erre: 275. - Krisztina3)
2009. okt. 22. 12:47

mérlegképest csinálom

A szünetnek én is örülök!

Ma is tudtunk volna aludni Lilivel, de kelni kellett. Meg sokszor a délutáni alvás is pont akkor lenne, mikor Bencéért indulunk. Benusnak is jól jön már a szusszanás biztosan!

275. Krisztina3 (válaszként erre: 273. - Nikice)
2009. okt. 22. 12:14

Remélem jól sikerülnek a vizsgáid.Mit tanulsz?

Köszi jól vagyunk,örülünk,hogy holnap már szünet lesz a suliba és itthon leszünk.

274. Nikice
2009. okt. 20. 10:24
Jól vagytok? Csemeték?
273. Nikice (válaszként erre: 272. - Krisztina3)
2009. okt. 20. 10:23
Jól eltűntünk az igaz. Nekem vizsgaisőzakom van. Nagyon gázz.. semmire nem jut időm.
2009. okt. 20. 10:14
Sziasztok!Merre vagytok lányok?
271. malnasimonika (válaszként erre: 268. - Nikice)
2009. okt. 1. 20:09
köszi szépen most kezdett kicsit leapadni a dagadás de minden szin látható az orrán, de nem érdekel csak ne fájjon szegénykémnek.nagyon örülök, hogy jobban van a kiscsaj olyan gyönyörü kislány még a férjemnek is megmutattam,és Rebekát is.A férjem mikor meglátta Rebekát azt kérdezte tölem Dóra eszik jol?De mi sem vagyunk nagyok mikor terhes lettem 43 kg voltam ugyhogy én sem vagyok valami sulyos.
270. Krisztina3 (válaszként erre: 269. - Nikice)
2009. szept. 30. 07:14
Ez nagyon jó hír!Remélem Dórika orra is rendbe jött már.
269. Nikice (válaszként erre: 266. - Krisztina3)
2009. szept. 29. 18:32
Tegnap leszedték a kötést, és mivel szép már, nem is tettek másikat. Tök jó :) Most már nagyon szép a bibi! :) Alig látszik. (bár ez érdekel legkevésbé)
268. Nikice
2009. szept. 29. 18:31
Olvasom Mónika, hogy Nektek is kijutott! :( Úgy sajnálom. :( szegéyn pici lány. Tényleg enélkül nem nőtt még fel gyerek, de az ember szíve szakad meg, ha tudja, hogy a gyerekének fáj valami. Jobbulást!!
267. Nikice (válaszként erre: 266. - Krisztina3)
2009. szept. 25. 14:34
Elvileg ma nézte volna meg a háziorvos, de mivel picit a sebet is meg kell nyitni, nem szívesen bíztam volna rá. Ebben nem jártas, és az alábbi ok miatt sem mentünk. Már tegnap előtt sem jött semmi belőle, és tegnap is csak a jód volt a gézlapokon, így csak hétfpőre kell visszavinnem a sebészhez, lehet addigra az eredmények is megjönnek.
266. Krisztina3 (válaszként erre: 265. - Nikice)
2009. szept. 25. 14:25
Teljesen megértelek,én se mentem volna vele sehova.Hogy van?milyen sűrűn kell kötéscserére mennetek?
265. Nikice
2009. szept. 25. 14:20
Nem mentünk dokihoz, nem volt már időpont, én meg most nem csücsülök be a babámmal beteg gyerekek közé, még hiányzik neki valami...
264. Krisztina3 (válaszként erre: 258. - Nikice)
2009. szept. 25. 12:48
Azt mondják nem komolyabb betegség ez sem mint a rendes influenza csak időben kell észrevenni és inkább feleslegesen elmenni a dokihoz.
263. Nikice (válaszként erre: 260. - Malnasimonika)
2009. szept. 25. 11:26
Igen, sokkal-sokkal jobban van! Hál' Istennek!
262. Nikice (válaszként erre: 261. - Malnasimonika)
2009. szept. 25. 11:25

Elég hosszú folyamat volt. Már hetek óta kapta, mikor először beteg lett, persze nem is gyankodtunk. Légúti dolog volt..aztán jött a hasmenés, megint légúti panasszal, még mindig nem gyanakodtunk, de a hasmenés 1 hónapig húzódott, hól javult, hol romlott, lettek piros pöttyök és makacs láz, lenyomhatatlan..akkor kerültünk krházba kiszáradás veszélye miatt. Akkor még iszonyat gyerekcipőben járt a dolog, most az első jelekre már tudnák szerintem...

Hasmenés, gyenge immunrendszer, piros bőrkiütés, láz.. egyértelmű lenne szerintem bármelyik házidokinak.

261. malnasimonika (válaszként erre: 256. - Nikice)
2009. szept. 25. 10:14
A tejérzékenységet akkor veted észre amikor a tejet kezdted adni vagy már elötte is?Én már üzletböl vett tejböl készitem a tejbegrizt, a tejberizset meg egyebeket de nem vettem észre semmit.
2009. szept. 25. 10:11
Nikice örülök, hogy jobban van a kis aranyos, nagyon sajnáltam.
2009. szept. 25. 10:10
Nálunk még nem lehet megkapni az oltást de a dokitól megkérdeztem és ö ajánlotta viszont van egy kinai akupunkturás doki ismerösöm és ö azt állitja a védöoltás az méreg.Nikice szerintem jobb ha immunerösitöt adsz a picurnak ilyenkor pedig nagyon jó a C-vitamin.Nekem a kinai doki azt mondta minden betegség után kell adni a c- vitamint napi 2-szer.
258. Nikice (válaszként erre: 257. - Krisztina3)
2009. szept. 24. 14:20
Magának az oltásnak én sem, de elkapni sem szeretnénk, olyan gyenge még :( Fokozottan veszélyeztetve vagyunk nagytesó által is, de másik oldalról meg ott van, hogy annyira új dolog ez, senki nem tud még szerintem sokat az oltás mellékhatásairól, lehetséges szövődményekről. Nem tudom, mi tévő legyek. Holnap megyünk orvoshoz, megkérdezem, mit javasol.
257. Krisztina3 (válaszként erre: 256. - Nikice)
2009. szept. 24. 14:09
Én nem vagyok híve a plussz oltásoknak.
256. Nikice
2009. szept. 24. 12:05

Sziasztok!

Krisztina itt is köszönöm a sok mailt!

Mi még nem iszunk tejet, és még jó sokáig nem is adok, mert Bencém tejérzékeny volt, ami hosszú diéta után múlt csak el. Több mint egy évig nem fogyaszthatott tejterméket. Paramama lettem ezen a téren.

A kiskocsit Lili is kezdi unni.

Ti oltatnátok a babákat az új influ. ellen?

255. Krisztina3 (válaszként erre: 254. - Malnasimonika)
2009. szept. 24. 06:18
Én felváltva adok bolti tejet és tápszert is,de nincs a tejtől baja.Mi is keveset használjuk a babakocsit inkább biciklivel járunk,azt jobban szereti.Játékharc erre a korszakra jellemző.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook