Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 20 év feletti szűz lányok/nők fórum

20 év feletti szűz lányok/nők (beszélgetős fórum)


2021. dec. 30. 20:02
Itt vagyok.
14. globus
2019. dec. 27. 12:09
Nem lóverseny. Különböző életkorokban érünk meg rá, hgy eljöjjön a pillanat. Kinek korábban, kinek később, ne bánkódj!
2019. dec. 27. 12:06

21 èvesen vesztettem el èletem első baràtjàval, akivel 10 ève vagyunk együtt. Nem gondolnám, hogy lemaradtam volna valamiről.. szemèlyisèg ès habitus kèrdèse. Meg döntès.

Vàrd neg azt a fiùt, alit szeretni fogsz ès ő is viszont fog szeretni. Szerintem.

2019. dec. 26. 07:06
Ennyi idős létemre nemhogy a szexen, de egy 8 éves kapcsolaton túl voltam. Pont ennyi voltam, amikor az első szerelmemmel szakítottunk. :)
2019. dec. 25. 08:54
Eljön majd a megfelelő férfi és az idő is, nyugi.
2019. dec. 25. 04:54

27 éves koromig voltam szűz.Semmiben nem érzem hátrányát már ennek az ,elhúzódó’ szüzességbek,bár én sem saját elhatározásból vártam ennyit az első alkalommal. Egyszerűen így alakult.Sem

,válogatós’,sem leszbikus nem voltam/vagyok,egy átlagos lány voltam fiatalként.Ha nagyon mélyre àsnék,talán egy gyerekkori abúzusnak lehetett szerepe ebben a dologban.

Miután elvesztettem,volt egy pár kalandozós évem,amit nem bánok,sőt...

Anno én is gondoltam rá,hogy szerelem nélkül is akár,csak történjen meg.Végül egy elég olyan kapcsolatban került rá sor,ami számomra fájdalmasan szép emlék:évek óta szerelmes voltam egy velem egykorú fiúva,akivel nagyon szoros barátságban voltunk.Azt hittem,ő azérg nem szeretne többet,mert nőként nem vagyok elég vonzó neki.Aztán nekem coming outolt,de mielőtt elkezdte volna a ‘meleg életét’ ;és mielőtt neki férfival lett volna kapcsolata) volt egy rövid kapcsolatunk.

Nem vártam volna eddig ha tehettem volna,de azérg van annak előnye,hogy a nyugis kis albérletemben,fogamzásgátlásról mindent tudva,felkészülve,plusz aggodalmak nélkül történt meg.Nem pedig esetleg szülők elől bújkálva,autóvan,vagy esemény utáni tablettáért rohanva...

2019. dec. 24. 19:23
Sajnálatos.
2019. dec. 23. 14:04

Szerintem ezzel semmi gond nincs. Azzal veszítsd el, akibe szerelmes vagy.:)

Jó ilyet látni, aki nem fekszik össze minden jött-menttel.:)

7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Vivo44)
2019. dec. 22. 23:16
De csakis esküvő után!:D
6. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 22:45

Szia.

Nem baj, hogy vártál eddig, az sem baj, hogy vársz.

Ha nagyon szeretnéd megtapasztalni, arra van mód és lehetőség bármikor, bárhol, de így meg fogod bánni, mert csak egy üres szex lesz, semmi több.

Ha eddig vártál, akkor keress egy magadnak megfelelő pasit, akinek nem csak a szüzességedet szeretnéd adni, hanem minden mást is (szíved, lelked).

Sok sikert!

2019. dec. 22. 21:40

Esetleg, ha leszbikusság lenne az oka, hogy nem találsz partnert, akkor épp a fórum indítást követően nyílt egy klub.

[link]

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 20:32
Szerintem bármelyik társkeresőn találsz olyat, aki segít a problémádon.
2019. dec. 22. 19:45
Semmiről sem vagy lekésve.
2. af86a99684 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 18:47
Mr. Tökélyre vársz? Nem fog eljönni. 😉
2019. dec. 22. 18:33
Sziasztok! Én 22 éves lány vagyok és még szűz. Nagyon szeretném már megtapasztalni, hogy milyen a szex és szeretnék szexuális életet élni, azonban még nem találkoztam olyan emberrel, akivel ezt megtapasztalhattam volna. Más is van ebben a helyzetben 20 felett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook