Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2 napig nem volt meg a macskám. Kicsit hiányzott, de úgy... fórum

2 napig nem volt meg a macskám. Kicsit hiányzott, de úgy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
2023. ápr. 24. 14:22
Éhen halt volna. Vagy nem. Nem tudom. Az érzéseidnek nehezen tudsz parancsolni. Akkor ezt éreztem helyesnek. Tévedés volt. Hibáztam, belátom. De attól még itt a macska. Eszik és köszöni jól van. :)
13. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 14:02

elmondom mit kellett volna csinálnod:semmit!!

egy kóbor állat oda szokik,ahol kap egy kis gondoskodást,meg főleg ahol etetik.Egyszerűen nem kellett volna vele foglalkozni és továbbáll,nem annyira buta az állat,mint amilyennek te gondolod.Nem a macska erőszakolta rád magát!!!!!!

12. rabankari (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 12:06

Tudunk olvasni! A hozzáállásod alól nem mentesít,hogy csak úgy odakerült a macska.

Ekkor is van választása az embernek,ha már egyszer elkezdted a gondoskodást,etetted stb., akkor nem értem,hogy lehet azt kijelenteni,hogy ha nincs,akkor egy gonddal kevesebb...

Nem baj,ha nem érted!

2023. ápr. 24. 11:31
Én meg azt nem értem miert nem tudnak olvasni az emberek. Csak írnak.. Írtam mar hogy idejött. Nem akartam én mar magamnak állatot, volt életemben elég. De mit kellett volna vele csinalnom? A kutyanak se kell falun a macska, van belőle százával. Szerintem még a varosi ember is itt dobja ki a megunt jószágát, mert minden héten talalni egy kóbor kisállatot vmi forgalmas hely környékén.
10. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 11:24

Nem értem, akkor minek tartod.

Nem kötelező állatot tartani és szeretni, mindenkinek van választása.

Felelős állattartás!Jaaaa,az itt nem divat,sőt sokan nem is értik !

2023. ápr. 24. 08:38

Elég nagy szégyen!

Keress annak a szerencsétlen macskának egy olyan gazdát, aki szereti is.

8. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 23. 13:40
Valóban szemét dolog.Állatot tartani nem kötelező
2023. ápr. 23. 12:34
Nem bánnám ha vki szemet vetne rá, de erre több van a macskából mint kéne. Egyebkent az önkormanyzatnak nem feladata összefogdosni a kóbor jószágokat?
2023. ápr. 23. 12:32
Jaj nem kell annyira, sajnalni. :D Rossz dolgában biztos nem jön haza. Inkabb engem kéne, mert ennyire finnyás macskám még az életben nem volt. Pedig nincs lefogyva. Egy rémálom ez a macska. Amúgy meg nem akartam sose állatot magamnak, egyszerűen idetévedt, kicsi volt nyeszlett, aztan mit baccak neki (mar bocsanat a kifejezesert!) adtam neki enni. De azt nem hittem hogy befogadom a világ legkényesebb macskáját. Mint egy kis Kardashien. Csak macskába. :D
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 23. 10:58

Én megértem ha valaki nem bírja a macskákat, mert "problémás" jószágok. De akkor hogy és miért került hozzád? Ivartalan?

Az állattartás egyre drágább hobbi. Szegény cicu 😕

4. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 23. 10:29

Akkor ezek szerint előkerült a macskád.

Viszont, ha úgy voltál vele, „ha nem jön elő, legalább egy gonddal kevesebb” - nem éppen a macskád iránti ragaszkodásra vall. Ha gond az ellátása, sajnálom azt a macskát. De mivel a macskák nem olyan ragaszkodóak, mint a kutyák - hátha elszegődik máshoz örökre, akinek nem okoz gondot az ellátása.

Szegény cica!

2023. ápr. 23. 10:15

Még anyu fogadott be egy macskát, 12 évvel ezelőtt.

Ő meghalt, mit tudnánk tenni, macska maradt.

2023. ápr. 23. 08:01
Át tudom érezni. Ugyan nincs tapasztalatom az állatokkal de egyzser a nyaralómban oda szegődött hozzám egy macska és nagyon örültem neki. Viszont olyan pofátlan volt, hgoy állandóan felugrált mindehová, még az asztalra is, amikor enni akartam. Hiába zavartam le, újból kezdte. Nem tudtam pl. a teraszon enni miatta, be kellett zárkóznom az épületbe, mert képtelenség volt távol tartani. Ezen kívül finnyás is volt, szóval végül örültem, amikor pár nap múlva lelépett onnét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook