Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolati kríziseink II. Ami belőlünk és szüleinkből hiányzott fórum

Párkapcsolati kríziseink II. Ami belőlünk és szüleinkből hiányzott (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Párkapcsolati kríziseink II. Ami belőlünk és szüleinkből hiányzott

3. 91d2808b2b (válaszként erre: 1. - Tündér69)
2010. aug. 15. 17:40
Én pontosan egy ilyen krízisen kecmeregtem át a párommal. Nem azt mondom hogy most minden tökéletes, rengeteg veszekedés és "különélet", szakítás tervezgetés mellett eldöntöttük, hogy adunk még egy esélyt egymásnak. Hihetetlen számomra is, de semmi mást nem tettünk, mint a mindennapi rengeteg gond mellett elkezdtünk egymásra figyelni, és úgy néz ki működik. Elmentünk kettesben néhány napra (az elmúlt 8 évben egyszer sem voltunk), együtt nevettünk, szórakoztunk, játszottunk. Ezelőtt fél évvel nem hittem volna hogy még ide el tudunk egyszer jutni. Rettentő nehéz a mindennapokat megélni, de soha nem szabad természetesnek venni azt hogy valaki van melletted, azért tenni kell!
2010. aug. 11. 22:25
Én lehet, hogy maradi vagyok, de sajnos minden házasságban, ill. párkapcsolatban előfordulnak krizisek, v. hullámvölgyek. Hiányossága mindenkinek van sajnos, de hangsúlyozni kivánom meg kell vizsgálni mi a probléma valójában és azt a két félnek megoldani, hogy a felmerült gondokat elháritsák, ha egy nő meg egy férfi igazán szereti egymást akkor megpróbálnak együtt változtatni, hogy mindekettőjüknek jó legyen. Üdv.Ágnes
2010. aug. 5. 16:08
Elérkezett az a pillanat életünkben, amikor eldöntöttük: változtatunk. Még nem látjuk, terveink milyen eredményt hoznak, de azt tudjuk, ez így nem mehet tovább. Elhatároztuk, igen, most szembenézünk valódi lényünkkel.

Ugrás a teljes írásra: Párkapcsolati kríziseink II. Ami belőlünk és szüleinkből hiányzott

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook