Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 3 éves kisfiam elesett kismotorral, és kicsit bedőlt az egyik foga. Holnapig nem lesz semmi baja? Akkor tudom fogászatra vinni. fórum

A 3 éves kisfiam elesett kismotorral, és kicsit bedőlt az egyik foga. Holnapig nem lesz semmi baja? Akkor tudom fogászatra vinni. (tudásbázis kérdés)


13. starmama (válaszként erre: 12. - Msaca)
2010. máj. 24. 22:20
Na, akkor majd ezzel vígasztalom... úgyis mindig összerágja a szívószálat, és a végén nem jön belőle semmi... :))
12. msaca (válaszként erre: 10. - Nagygini)
2010. máj. 24. 22:18

Az enyémé is csodás!

+ lett helye a szívószálnak! :-)))

2010. máj. 24. 22:13
:) Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, most egy kicsit megnyugodtam. Pedig negyedik gyerek. :)Azért holnap megpróbáljuk megmutatni a fogorvosnak. Remélem kinyitja a száját.
10. nagygini (válaszként erre: 1. - Starmama)
2010. máj. 24. 22:11
Az én 5 éves kislányommal is hasonló történt kb 3 hónapja. az első lapátfoga mozdult meg és beakadt a mellette lévőbe. Elvittem a fogorvoshoz, nem tudott vele mit kezdeni, Ő is azt mondta, hogy majd visszaáll a helyére. Jelentem megtörtént :P Most újra csodás a kincsem mosolya!!!
9. msaca (válaszként erre: 6. - Starmama)
2010. máj. 24. 22:10

A miénk két évesen esett neki az egyik polcnak. Egészen visszanyomta az egyik metszőfogát az inybe. El is tűnt.Nem lehet mit csinálni. Azóta visszajött,majd egy rántott húsba harapott négy évesen és ki is esett neki!Úgyhogy most fogatlan szegénykém. Illetve olyan mintha már iskolába készülne, pedig csak 4és fél éves.

Ha nem harap rá, és pépeset eszik pár napig, akkor még visszaszilárdulhat. De ha kiesik sincs semmi gond. Illetve, nagyobb baja soha ne legyen!

Legfeljebb neki is fogszabályzó kell majd!

8. starmama (válaszként erre: 7. - 85fc95f0f6)
2010. máj. 24. 22:09

És helyreállt a foga? Mert neki most is beljebb van, nem állt vissza a helyére. De most nem is akarom felkelteni emiatt, úgyis annyira sírt. :((

A Te kicsidnek is minden jót.

7. 85fc95f0f6 (válaszként erre: 1. - Starmama)
2010. máj. 24. 22:06

Szia.


Az én kicsi fiam szintén 3 éves. 4 napja ugyanilyen balesete volt, a foga is megmozdul, és a felső ajka is felrepedt. Bevittük a sebészetre. Ott azt mondták, hogy ne csináljunk vele semmit, csak kamillás borogatást tegyünk rá. A fogára meg csak legyintett. Az volt a reakció, hogy majd helyre jön.


Mielőbbi javulást a fiadnak.

2010. máj. 24. 22:06
Holnap reggel felhívom az én fogorvosomat, aki szájsebész is. Danika eleludt a kocsiban, azóta is alszik.
2010. máj. 24. 22:04
Vérzett, és a foga felett lett egy vérömleny. Kicsit előreálló az első két foga, de most az egyik beljebb van. Vittük sebészetre, de meg sem nézték, mert aludt. Azt mondták, fogászatra kell vinni.
4. mint
2010. máj. 24. 22:04
Szerintem addig csak pepes eteleket adj neki,amig nem nezi meg szajsebesz.
3. mint
2010. máj. 24. 22:03

Szia!

Nem tudnad esetleg a szajsebeszeti klinikara bevinni?

2010. máj. 24. 22:03

Jaj,szegényke :( Előfordulnak az ilyen balesetek sajnos. Az én fiamon is mindig vannak plezúrok.

Remélem nem tört ki neki. Nagyon vérzett?

2010. máj. 24. 22:01
A 3 éves kisfiam elesett kismotorral, és kicsit bedőlt az egyik foga. Holnapig nem lesz semmi baja? Akkor tudom fogászatra vinni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook